Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου 

χθες τελειωσε η περιοδος μου ειχα στο σκουπισμα τα τελευταια καφε !!! 
σημερα ειχαμε επαφη με το αγορι μου και μετα την επαφη ειχα λιγο αιμα... σας εχει συμβει αυτο?? Ηταν στο σκουπισμα μονο.!!! Εχω ανησυχησει λιγο η αληθεια ειναι

Γειά σου dianaki μου! Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι. Μάλλον από την περίοδο κάποιο υπόλειμμα ή είχατε πως να το πω....🤔.... λίγο παραπάνω πάθος!☺️

Εσύ παρακολουθούσε το πάντως κι αν σε προβληματίζει κάτι κάνε μια ερώτηση στον γιατρό σου πιο πολύ για να σου φύγει το άγχος!🥰💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου dianaki μου! Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι. Μάλλον από την περίοδο κάποιο υπόλειμμα ή είχατε πως να το πω....🤔.... λίγο παραπάνω πάθος!☺️

Εσύ παρακολουθούσε το πάντως κι αν σε προβληματίζει κάτι κάνε μια ερώτηση στον γιατρό σου πιο πολύ για να σου φύγει το άγχος!🥰💗

Εννοειται θα το πω ναι !!! Εχω σε λιγες μερες γιατρο !!! Μακαρι να ειναι ολα καλα οπως και το τεστ παπ που θα κανω

γιατι περσι ειχα μοα φλεγμονη κ δε μ εδωσαν αγωγη κ ανησυχω πως θ ειναι τωρα μετα απο ενα χρονο !!! Μακαρι να ειναι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αδιαθέτησα... μου έκανε νάζια πάλι 3 μέρες η κυρία αλλά ήρθε... Όσο και να λέμε ότι πρέπει να σκεφτομάστε θετικά δεν μπορώ να αρνηθώ ότι είμαι πολύ στενοχωρημένη :( 

Θα κλάψω λίγο σήμερα και μετά θα σηκώσω τα μανίκια για τον επόμενο μήνα...  

@Lacostaki μου μπορέις να με βάλεις 2/8 σε παρακαλώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Εννοειται θα το πω ναι !!! Εχω σε λιγες μερες γιατρο !!! Μακαρι να ειναι ολα καλα οπως και το τεστ παπ που θα κανω

γιατι περσι ειχα μοα φλεγμονη κ δε μ εδωσαν αγωγη κ ανησυχω πως θ ειναι τωρα μετα απο ενα χρονο !!! Μακαρι να ειναι ολα καλα

Ναι να τον ρωτήσεις ότι σε απασχολεί. Όλα καλά θα είναι θα δεις. Αν χειροτέρευε κάτι θα σε ενοχλούσε ή κάτι θα παρατηρούσες. Μην ανησυχείς καθόλου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Κορίτσια μου αδιαθέτησα... μου έκανε νάζια πάλι 3 μέρες η κυρία αλλά ήρθε... Όσο και να λέμε ότι πρέπει να σκεφτομάστε θετικά δεν μπορώ να αρνηθώ ότι είμαι πολύ στενοχωρημένη :( 

Θα κλάψω λίγο σήμερα και μετά θα σηκώσω τα μανίκια για τον επόμενο μήνα...  

@Lacostaki μου μπορέις να με βάλεις 2/8 σε παρακαλώ?

Κοριτσάκι μου πόσο σε καταλαβαίνω! Είναι λογικό και να κλάψεις και να στεναχωρεθεις. Δεν είμαστε από πέτρα. Θα έρθει όμως η στιγμή που τα δάκρυα σου θα είναι χαράς και όχι λύπης. Κι όπως καλά το είπες θα σηκώσεις τα μανίκια και θα πολεμήσεις. Δεν θα αφήσεις να σε νικήσει!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κοριτσάκι μου πόσο σε καταλαβαίνω! Είναι λογικό και να κλάψεις και να στεναχωρεθεις. Δεν είμαστε από πέτρα. Θα έρθει όμως η στιγμή που τα δάκρυα σου θα είναι χαράς και όχι λύπης. Κι όπως καλά το είπες θα σηκώσεις τα μανίκια και θα πολεμήσεις. Δεν θα αφήσεις να σε νικήσει!💗

Σ ευχαριστώ τοοοοσο πολύ για τα όμορφα λόγια σου ❤️  Μακάρι να κάνει η Παναγιά το θαύμα της και να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα σύντομα... μακάρι... Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να συνεχίσω να προσπαθώ και να ελπίζω...

Όλες μας βρε κορίτσια!! Ας γίνουν πολλά θαύματα αυτόν τον μήνα!!! πολλά πολλά πολλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Καλό μήνα να έχουμε. Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας, για όλες εμάς που προσπαθούμε. Εγώ αυτό τον μήνα, μετά από οδηγίες 3 γιατρών που μου είπαν ότι όλα οφείλονται στο άγχος μου, αποφάσισα να ηρεμήσω. Όσο μπορώ βεβαια. Δεν έκανα τεστ ωορρηξιας. Γιατί πλέον καταλαβαίνω πότε κάνω. Και είχαμε επαφές οπότε μπορούσαμε και θέλαμε και όχι οποτε επρεπε λόγω γονιμων. Και ένα απόγευμα, 6 μέρες μετά τις γόνιμες είχα πόνους περιόδου και αίμα.Για λίγες ώρες. Δεν πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου. Αλλά έχω ανησυχήσει. Φοβάμαι ότι είναι κάτι ορμονικο πάλι. Πάνω που τα είχα ρυθμίσει όλα. Έχει τύχει σε καμία από εσάς? 

Δεν μου έχει τύχει αλλά μήπως ήταν αίμα εμφύτευσης κορίτσι μου;😃 Ταιριάζουν οι ημέρες! Αχ μακάρι!

Πάντως συμφωνώ με αυτό που λες! Απόλαυσε το! Μην κοιτάς ούτε ώρες ούτε ημέρες! Θα έρθει θα δεις! Είναι θέμα χρόνου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν μου έχει τύχει αλλά μήπως ήταν αίμα εμφύτευσης κορίτσι μου;😃 Ταιριάζουν οι ημέρες! Αχ μακάρι!

Πάντως συμφωνώ με αυτό που λες! Απόλαυσε το! Μην κοιτάς ούτε ώρες ούτε ημέρες! Θα έρθει θα δεις! Είναι θέμα χρόνου!😘

Μπα... ήρθε κανονικά...πάντα την πρώτη μέρα έχω λιγο λιγότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marselntina είπε:

Σ ευχαριστώ τοοοοσο πολύ για τα όμορφα λόγια σου ❤️  Μακάρι να κάνει η Παναγιά το θαύμα της και να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα σύντομα... μακάρι... Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να συνεχίσω να προσπαθώ και να ελπίζω...

Όλες μας βρε κορίτσια!! Ας γίνουν πολλά θαύματα αυτόν τον μήνα!!! πολλά πολλά πολλά!!!! 

Θα γίνει κορίτσι μου! Πίστεψε το!

Ότι γράφω βγαίνει από την ψυχή μου γιατί έχω κλάψει πάρα πολύ και καταλαβαίνω απόλυτα όλα αυτά τα κορίτσια που προσπαθούν. Μπορεί για κάποιους να φαίνεται περίεργο όλο αυτό αλλά αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις. Αυτό το βάρος που σε πλακώνει! Είναι μαρτύριο! Σαν να χτίζεις ένα όνειρο και κάθε μήνα να στο γκρεμίζουν. 

Κι εμένα μου το γκρέμιζαν πάρα πολλούς μήνες!

Κοίτα όμως στο τέλος ποιος κέρδισε! Έχω δίπλα μου το ομορφότερο πλασματακι της ζωής μου. Κι όλα τα άλλα τα άφησα πίσω μου σαν ένα κακό όνειρο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα γίνει κορίτσι μου! Πίστεψε το!

Ότι γράφω βγαίνει από την ψυχή μου γιατί έχω κλάψει πάρα πολύ και καταλαβαίνω απόλυτα όλα αυτά τα κορίτσια που προσπαθούν. Μπορεί για κάποιους να φαίνεται περίεργο όλο αυτό αλλά αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις. Αυτό το βάρος που σε πλακώνει! Είναι μαρτύριο! Σαν να χτίζεις ένα όνειρο και κάθε μήνα να στο γκρεμίζουν. 

Κι εμένα μου το γκρέμιζαν πάρα πολλούς μήνες!

Κοίτα όμως στο τέλος ποιος κέρδισε! Έχω δίπλα μου το ομορφότερο πλασματακι της ζωής μου. Κι όλα τα άλλα τα άφησα πίσω μου σαν ένα κακό όνειρο!

 

Να είσαι πάντα γερή και δυνατή και να το χαίρεσαι το αγγελούδι σου... Ακριβώς όπως τα λες είναι.. Με έχουν πιάσει κλάματα πρώτη φορά μετά από τόσους μήνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. 

@Clairy.θα@Clairy.θα πω κ εγώ πως πίστεψε το.. Γίνονται θαυματα🤗🤗

 

Γύρισα από τον γιατρό κορίτσια και είμαι πολύ συγκινημένη.. Ακουσαμε την καρδούλα και μέσα σε μια βδομάδα το σποράκι μου έγινε διπλάσιο.. Δεν μπορώ να το πιστέψω😍😍

Εύχομαι πραγματικά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου η καθεμία σας να μπορέσει να το νιώσει αυτό το συναίσθημα.. Είναι απερίγραπτο.. Να έχετε θετική ενέργεια και πίστη όλες σας.. Ξέρω για πολλές είναι δύσκολο γιατί περάσατε πολλά άλλα μην το παρατάτε.. Αξίζει!! 

 

Τι υπέροχα νέα! 😃Πραγματικά μοναδική στιγμή! Να δεις όταν θα αρχίσεις να το αισθάνεσαι! Εκεί είναι που θα τρελαθείς! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

Κορίτσια μου αδιαθέτησα... μου έκανε νάζια πάλι 3 μέρες η κυρία αλλά ήρθε... Όσο και να λέμε ότι πρέπει να σκεφτομάστε θετικά δεν μπορώ να αρνηθώ ότι είμαι πολύ στενοχωρημένη :( 

Θα κλάψω λίγο σήμερα και μετά θα σηκώσω τα μανίκια για τον επόμενο μήνα...  

@Lacostaki μου μπορέις να με βάλεις 2/8 σε παρακαλώ?

Ο Αύγουστος είναι ωραίος μήνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. 

@Clairy.θα@Clairy.θα πω κ εγώ πως πίστεψε το.. Γίνονται θαυματα🤗🤗

 

Γύρισα από τον γιατρό κορίτσια και είμαι πολύ συγκινημένη.. Ακουσαμε την καρδούλα και μέσα σε μια βδομάδα το σποράκι μου έγινε διπλάσιο.. Δεν μπορώ να το πιστέψω😍😍

Εύχομαι πραγματικά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου η καθεμία σας να μπορέσει να το νιώσει αυτό το συναίσθημα.. Είναι απερίγραπτο.. Να έχετε θετική ενέργεια και πίστη όλες σας.. Ξέρω για πολλές είναι δύσκολο γιατί περάσατε πολλά άλλα μην το παρατάτε.. Αξίζει!! 

 

Μπράβο!!! Ναι είναι πολύ ωραίο κ συγκινητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

Να είσαι πάντα γερή και δυνατή και να το χαίρεσαι το αγγελούδι σου... Ακριβώς όπως τα λες είναι.. Με έχουν πιάσει κλάματα πρώτη φορά μετά από τόσους μήνες... 

Σε καταλαβαίνω τόσο πολύ. Κάθε μήνα κλαιω όταν βλέπω ότι αδιαθετω. Ότι και να μου πουν,εγω πάντα στενοχωριεμαι και απελπιζομαι. Που θα πάει. Θα έρθει και για μας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ομοζυγο mthfr c. 667 

Ετεροζ GPIa

Ομοζυγο FXIII

Και λίγο χαμηλή πρωτεΐνη s

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπαμαι πολύ για τις ατυχίες και την ταλαιπωρίας που περνάς. Εγώ έχω διπλή ετεροζυγητια στο  mthfr και σε κάνα τριάρι αλλά της κληρονομικής εχω πειραγμένα γονίδια. Πρωτεΐνη προθρομβινη κλπ είναι καλά. Μου είπε ότι δεν χρειάζομαι ενέσεις....σε περιπτώση εγκυμοσύνης μόνο σαλοσπιρ και αυτό όχι ότι το χρειαζόμαι απόλυτα. Βέβαια η κάθε περίπτωση είναι διαβορετικη. Πάρε και άλλη γνώμη για να είσαι απόλυτα σίγουρη και να σου φύγει και το αγχος

Η τρίτη θα είναι η τυχερή και για τις δύο μας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπαμαι πολύ για τις ατυχίες και την ταλαιπωρίας που περνάς. Εγώ έχω διπλή ετεροζυγητια στο  mthfr και σε κάνα τριάρι αλλά της κληρονομικής εχω πειραγμένα γονίδια. Πρωτεΐνη προθρομβινη κλπ είναι καλά. Μου είπε ότι δεν χρειάζομαι ενέσεις....σε περιπτώση εγκυμοσύνης μόνο σαλοσπιρ και αυτό όχι ότι το χρειαζόμαι απόλυτα. Βέβαια η κάθε περίπτωση είναι διαβορετικη. Πάρε και άλλη γνώμη για να είσαι απόλυτα σίγουρη και να σου φύγει και το αγχος

Η τρίτη θα είναι η τυχερή και για τις δύο μας.... 

Σαλοσπιρ σου δίνει από πριν το θετικό τεστ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Σαλοσπιρ σου δίνει από πριν το θετικό τεστ;;

Όχι με το που δω τεστ. Εγώ έχω ήδη δύο παλλινδρομες που έφτασαν μέχρι ένατη δέκατη εβδομάδα. Δεν μ την ονομασε καν θρομβοφιλια. Γονιδιακή προδιάθεση θρομβοφιλιας. Η αιματολογος ήταν κάθετη ότι για τις αποβολές δεν έφταιξε αυτό και σίγουρα δεν έφταιξε γιατί ηταν θα χρωμοσωμικης ανωμαλίας.έλα σε εμένα όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικα. Πάρε δεύτερη γνώμη αν έχεις αμφιβολία για την θρομβοφιλια πριν κάνεις άλλη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Όχι με το που δω τεστ. Εγώ έχω ήδη δύο παλλινδρομες που έφτασαν μέχρι ένατη δέκατη εβδομάδα. Δεν μ την ονομασε καν θρομβοφιλια. Γονιδιακή προδιάθεση θρομβοφιλιας. Η αιματολογος ήταν κάθετη ότι για τις αποβολές δεν έφταιξε αυτό και σίγουρα δεν έφταιξε γιατί ηταν θα χρωμοσωμικης ανωμαλίας.έλα σε εμένα όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικα. Πάρε δεύτερη γνώμη αν έχεις αμφιβολία για την θρομβοφιλια πριν κάνεις άλλη προσπάθεια 

Έκανες κάρυοτυπο στο έμβρυο και στο είπαν; το να είναι τυχαίο γεγονός; και εμένα ο γυναικολόγος θεωρεί ότι δεν είναι η θρομβοφιλια.. Ίσως να φταίνε τα ΑΝΑ που είναι ασθ θετικά και να πρέπει να πάρω κορτιζόνη. Θα πάω και σε άλλον αιματολογο μέσα στην εβδομάδα μάλλον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αδιαθέτησααααα!!!!!! 😁😄 Επόμενη περίοδο ΔΕΝ περιμένω 31/07, εντός του Ιούλη τελικά!🤣 @Lacostaki Βάλε με κορίτσι μου στο πινακάκι😊   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησααααα!!!!!! 😁😄 Επόμενη περίοδο ΔΕΝ περιμένω 31/07, εντός του Ιούλη τελικά!🤣 @Lacostaki Βάλε με κορίτσι μου στο πινακάκι😊   

Και ο Αύγουστος μια χαρά μήνας είναι! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω! 🤗
Ως καινούργια στο forum θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες ό,τι καλύτερο! Στις μεν εγκυμονούσες, μια φανταστική δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη, στις δε που προσπαθούν γι’ αυτό, κουράγιο και αισιοδοξία! Αύριο κάνω για πρώτη φορά (και αρκετά καθυστερημένα θα έλεγα) ωοληψία με φυσικό κύκλο.  Στείλτε μου όσα αποθέματα θετικής ενέργειας έχετε και πείτε μου ό,τι πιστεύετε πως θα μου φανεί χρήσιμο...

Λένε πως όταν θέλεις κάτι πολύ, το σύμπαν συνωμοτεί για να το πετύχεις! Το κάνουμε σημαία και προχωράμεεεεεε! 🙏🏻❤️

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησααααα!!!!!! 😁😄 Επόμενη περίοδο ΔΕΝ περιμένω 31/07, εντός του Ιούλη τελικά!🤣 @Lacostaki Βάλε με κορίτσι μου στο πινακάκι😊   

Κορίτσια και εγώ αδιαθετησα σήμερα, μετά από 9 ημέρες καθηστερησης.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησααααα!!!!!! 😁😄 Επόμενη περίοδο ΔΕΝ περιμένω 31/07, εντός του Ιούλη τελικά!🤣 @Lacostaki Βάλε με κορίτσι μου στο πινακάκι😊   

Βάλε τα δυνατά σου κορίτσι να κλείσεις ευχάριστα τον μήνα!! 😊👶💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια και εγώ αδιαθετησα σήμερα, μετά από 9 ημέρες καθηστερησης.!!!

Μίλησες με τον γιατρο σου κοριτσακι μου ξέρουμε που οφείλεται η καθυστερηση?

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω! 🤗
Ως καινούργια στο forum θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες ό,τι καλύτερο! Στις μεν εγκυμονούσες, μια φανταστική δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη, στις δε που προσπαθούν γι’ αυτό, κουράγιο και αισιοδοξία! Αύριο κάνω για πρώτη φορά (και αρκετά καθυστερημένα θα έλεγα) ωοληψία με φυσικό κύκλο.  Στείλτε μου όσα αποθέματα θετικής ενέργειας έχετε και πείτε μου ό,τι πιστεύετε πως θα μου φανεί χρήσιμο...

Λένε πως όταν θέλεις κάτι πολύ, το σύμπαν συνωμοτεί για να το πετύχεις! Το κάνουμε σημαία και προχωράμεεεεεε! 🙏🏻❤️

 

 

 

 

Θα έχεις οοοοολη τη θετικη μας ενεργεια κορίτσι μου!!! Θα παω και εγώ αυριο γιατρο να μαθω πληροφοριες για σπερματεγχυση  και εξωσωματική σε φυσικό κύκλο 🙂

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Βάλε τα δυνατά σου κορίτσι να κλείσεις ευχάριστα τον μήνα!! 😊👶💪

Δεν ξερω αν θα το πετυχω κορίτσι μου! Υπόσχομαι σίγουρα να βαλω ρα δυνατα μου και να το προσπαθήσω 😋😇🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μίλησες με τον γιατρο σου κοριτσακι μου ξέρουμε που οφείλεται η καθυστερηση?

Θα έχεις οοοοολη τη θετικη μας ενεργεια κορίτσι μου!!! Θα παω και εγώ αυριο γιατρο να μαθω πληροφοριες για σπερματεγχυση  και εξωσωματική σε φυσικό κύκλο 🙂

Δεν ξερω αν θα το πετυχω κορίτσι μου! Υπόσχομαι σίγουρα να βαλω ρα δυνατα μου και να το προσπαθήσω 😋😇🤩

Μίλησα στο τηλέφωνο δεν με είδε. Αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ο προηγούμενος που είχα μου φάνηκε πολύ αδιάφορος να δει πως είμαι μετά την αποβολή.

Ο νέος λοιπόν μου είπε ότι πολλούς λόγους μπορεί να έχει μια καθυστέρηση όπως κύστη η καθυστερημένη ωορρηξια στρες. Μπορεί τα ορμονικο μου να μην είχαμε ισορροπήσει από την αποβολή. Ήταν μόλις ο δεύτερος κύκλος. 

Τωρα θα πάω να με δει σε 2 εβδομάδες να με δει να κάνω ΠΑΠ. Θα του πω να δει κ με υπέρηχο την ωορρηξια μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...