Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Πολύ καλό.... Νομίζω καλύτερο είναι:κάθε πράγμα στον καιρό του και τον Αύγουστο μωρο!!!! 

οντως ειναι καλυτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!💗

Μόλις ξύπνησα και μπήκα στο φόρουμ μου ήρθε κι εμένα ένας τίτλος! 

"Του Αυγούστου τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά που θα γεμίσουν τις κοιλιες μας με υπέροχα μωρά!"

🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου! 🥰 Αυτό αποδεικνύει ότι με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται! Κι εσύ τα κατάφερες! Σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!🤗 

Όπως σου είχα πει και παλιά δεν έχεις τυχαία αυτό το όνομα! Για ακόμα μια φορά μας γεμίζεις με ελπίδα!😉💗

Εύχομαι γλυκό μου κορίτσι κι εσύ σύντομα να ξανανοιώσεις αυτή τη χαρά.. Που θα την ξανανοιώσεις είμαι βέβαιη! Είσαι ένα από τα πιο γλυκιά κορίτσια που έχω γνωρίσει στο φόρουμ και σου αξίζει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ μολις ηρθα νοσοκομειο . Ευχηθείτε μου καλή τύχη.  

Καλημέρα!!!! Καλή τύχη όλα θα είναι σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ μολις ηρθα νοσοκομειο . Ευχηθείτε μου καλή τύχη.  

Καλημέρα κορίτσι μου..εχω χάσει κάποιες συζητήσεις και δεν ξέρω τον λόγο που βρίσκεσαι στο νοσοκομείο(εύχομαι να μην είναι κάτι κακό) όμως θα σου στείλω όλες τις θετικές μου σκέψεις και εύχομαι καλή τύχη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ μολις ηρθα νοσοκομειο . Ευχηθείτε μου καλή τύχη.  

Η Παναγιά μαζί σου κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ μολις ηρθα νοσοκομειο . Ευχηθείτε μου καλή τύχη.  

Kαλή τύχη κορίτσι μου. Όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια  μ εκανα τν υπερηχο μ εθπε ηβκυρια π τν εκανε οτι τ πςιδι ειναι καλα κ φυσιολογικο. Είναι λίγο πάνω από κιλο. Τωρα περιμενω κ τ γιατρο ν δει την αναφορά να μ πει . Αλλα πιστευω κ αυτός καλα θα μ τα πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια  μ εκανα τν υπερηχο μ εθπε ηβκυρια π τν εκανε οτι τ πςιδι ειναι καλα κ φυσιολογικο. Είναι λίγο πάνω από κιλο. Τωρα περιμενω κ τ γιατρο ν δει την αναφορά να μ πει . Αλλα πιστευω κ αυτός καλα θα μ τα πει. 

μπράβο κορίτσι μου γλυκό πολύ χαίρομαι!!!Έτσι θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια  μ εκανα τν υπερηχο μ εθπε ηβκυρια π τν εκανε οτι τ πςιδι ειναι καλα κ φυσιολογικο. Είναι λίγο πάνω από κιλο. Τωρα περιμενω κ τ γιατρο ν δει την αναφορά να μ πει . Αλλα πιστευω κ αυτός καλα θα μ τα πει. 

Μπράβο κορίτσι μου.. Όλα καλά ήταν και σε τρελάνανε τζάπα εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια  μ εκανα τν υπερηχο μ εθπε ηβκυρια π τν εκανε οτι τ πςιδι ειναι καλα κ φυσιολογικο. Είναι λίγο πάνω από κιλο. Τωρα περιμενω κ τ γιατρο ν δει την αναφορά να μ πει . Αλλα πιστευω κ αυτός καλα θα μ τα πει. 

Δοξα το Θεο κοριτσι μου!! Χαλάρωσε και απολαυσε το! Και με την πρωτη ευκαιρία έλα στην Ελλαδίτσα! Δεν το έχουν στη Αγγλία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα προβληματισμό μου. Έχει τύχει σε κάποια από σας, όταν έρχονται οι γόνιμες μέρες και πρέπει να γίνουν οι επαφές, να αγχωθεί ο άντρας σας και να μην μπορεί να αποδώσει? Ειλικρινά είμαστε τόσα χρόνια μαζί. Δεν έχει ξανατυχει. Γίνεται τους τελευταίους 2 μήνες. Μήπως φταίει οτι του λέω ότι πρέπει να γίνει εκείνη την μέρα? Είμαι πολυ στενοχωρημένη 😔. Νομίζω ότι όλη αυτή η υπερπροσπαθεια και ο προγραμματισμός, έχει αρχίσει και μας επηρεάζει σαν ζευγάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/7/2020 at 3:23 ΜΜ, ο/η ioannastr είπε:

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                              Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                                                            

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

 

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

 

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/06

Clairy:04/08

 

ΥΓ:Δεν μπορώ να βγάλω την παραθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα προβληματισμό μου. Έχει τύχει σε κάποια από σας, όταν έρχονται οι γόνιμες μέρες και πρέπει να γίνουν οι επαφές, να αγχωθεί ο άντρας σας και να μην μπορεί να αποδώσει? Ειλικρινά είμαστε τόσα χρόνια μαζί. Δεν έχει ξανατυχει. Γίνεται τους τελευταίους 2 μήνες. Μήπως φταίει οτι του λέω ότι πρέπει να γίνει εκείνη την μέρα? Είμαι πολυ στενοχωρημένη 😔. Νομίζω ότι όλη αυτή η υπερπροσπαθεια και ο προγραμματισμός, έχει αρχίσει και μας επηρεάζει σαν ζευγάρι 

Ναι μου έτυχε κορίτσι μου και μάλιστα δύο συνεχόμενους μήνες. Τις υπόλοιπες ημέρες όλα καλά και στις γόνιμες δεν! Το είπα στον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό να αγχώνεται. Δεν είναι μηχανή κι ότι δεν πρέπει να το επιβάλλω αλλά να το προκαλώ! Τώρα απλά του ρίχνω καμιά σπονδα από νωρίς. Για παράδειγμα του λέω... αυτή η εβδομάδα είναι η καλή μας! μπορείς να την εκμεταλλευτείς όπως επιθυμείς!😆 ή τις κρίσιμες ημέρες βάζω μπροστά τα γυναικεία μου όπλα!💃 Έτσι όλα κυλάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια  μ εκανα τν υπερηχο μ εθπε ηβκυρια π τν εκανε οτι τ πςιδι ειναι καλα κ φυσιολογικο. Είναι λίγο πάνω από κιλο. Τωρα περιμενω κ τ γιατρο ν δει την αναφορά να μ πει . Αλλα πιστευω κ αυτός καλα θα μ τα πει. 

Ήμουν σίγουρη!😃 Από τα λεγόμενα σου κατάλαβα ότι είναι λίγο ότι να ναι εκεί πέρα! Κυρίως όταν μας είπες για την μεζούρα και για τα κιλά! Σημασία όμως έχεις ότι είναι καλά το μπουμπουκακι σου και τώρα άστα όλα πίσω και απόλαυσε το! Έχεις μπόλικα πράγματα να ψωνίσεις!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι μου έτυχε κορίτσι μου και μάλιστα δύο συνεχόμενους μήνες. Τις υπόλοιπες ημέρες όλα καλά και στις γόνιμες δεν! Το είπα στον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό να αγχώνεται. Δεν είναι μηχανή κι ότι δεν πρέπει να το επιβάλλω αλλά να το προκαλώ! Τώρα απλά του ρίχνω καμιά σπονδα από νωρίς. Για παράδειγμα του λέω... αυτή η εβδομάδα είναι η καλή μας! μπορείς να την εκμεταλλευτείς όπως επιθυμείς!😆 ή τις κρίσιμες ημέρες βάζω μπροστά τα γυναικεία μου όπλα!💃 Έτσι όλα κυλάνε τέλεια! 

Εγώ έκανα βλακεια. Του είπα ότι σήμερα πρέπει να γίνει οπωσδήποτε γιατί είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και ενώ ξεκινήσαμε μετά δεν ξέρω τι έπαθε. Αγχωθηκε. Και τώρα είναι χάλια. Και θα χάσουμε και τις επόμενες 2 καλές μέρες ☹️☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι μου έτυχε κορίτσι μου και μάλιστα δύο συνεχόμενους μήνες. Τις υπόλοιπες ημέρες όλα καλά και στις γόνιμες δεν! Το είπα στον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό να αγχώνεται. Δεν είναι μηχανή κι ότι δεν πρέπει να το επιβάλλω αλλά να το προκαλώ! Τώρα απλά του ρίχνω καμιά σπονδα από νωρίς. Για παράδειγμα του λέω... αυτή η εβδομάδα είναι η καλή μας! μπορείς να την εκμεταλλευτείς όπως επιθυμείς!😆 ή τις κρίσιμες ημέρες βάζω μπροστά τα γυναικεία μου όπλα!💃 Έτσι όλα κυλάνε τέλεια! 

Εμενα ξερει οτι λιγο μετα την περιοδο ξεκινανε οι γονιμες οποτε δεν χρειαζεται να πω κατι....Αλλα εγω το παιζω και κυρια.....αφου προκαλεσω μετα ρωταω εχεις ορεξη σημερα?? αν δεν εχεις δεν πειραζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..εχω χάσει κάποιες συζητήσεις και δεν ξέρω τον λόγο που βρίσκεσαι στο νοσοκομείο(εύχομαι να μην είναι κάτι κακό) όμως θα σου στείλω όλες τις θετικές μου σκέψεις και εύχομαι καλή τύχη❤️❤️❤️

Κοριτσι μ ειχα παει σε ενα ιδιωτικο για υπερηχο να δω τιβκανει η μπεμπα κ μ ειπαν οτο ειναι μικρη κ πρέπει ν παω στ νοσοκομειο να κανουν κ αυτοί υπερηχο. Ηταν σήμερα ο υπερηχπς τ νοσοκομειου κ όλα φυσιολογικοτατα  σε ευχαριστώ πολυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες τοσοο πολυ εφυγε τεράστιο βαρος. Από πάνω μ. Τωρς ναι θα ξεκινήσω ψωνις από την επόμενη βδοαμδα π πληρώνομαι. Ποιος με μαζεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!💗

Μόλις ξύπνησα και μπήκα στο φόρουμ μου ήρθε κι εμένα ένας τίτλος! 

"Του Αυγούστου τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά που θα γεμίσουν τις κοιλιες μας με υπέροχα μωρά!"

🤔

Υπεροχο 🙏🏻🙏🏻🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Εγώ έκανα βλακεια. Του είπα ότι σήμερα πρέπει να γίνει οπωσδήποτε γιατί είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και ενώ ξεκινήσαμε μετά δεν ξέρω τι έπαθε. Αγχωθηκε. Και τώρα είναι χάλια. Και θα χάσουμε και τις επόμενες 2 καλές μέρες ☹️☹️☹️☹️

Μόνο μην στεναχωριέσαι! Προσπάθησε όσο μπορείς να τον χαλαρώσεις. Κάνε αυτό που τον ευχαριστεί και δείξε του ότι δεν σε πειράζει κι ότι θα προσπαθήσετε την επόμενη φορά καλύτερα.

Είμαι σίγουρη ότι θα το προσπαθήσει μόνος του μετά!

Εγώ έκανα το λάθος να κατεβάσω τα μούτρα και αυτό χειροτέρεψε τα πράγματα. Ρίξε το μπαλάκι πάνω του τονίζοντας την αυτοπεποίθηση του και θα με θυμηθείς!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα προβληματισμό μου. Έχει τύχει σε κάποια από σας, όταν έρχονται οι γόνιμες μέρες και πρέπει να γίνουν οι επαφές, να αγχωθεί ο άντρας σας και να μην μπορεί να αποδώσει? Ειλικρινά είμαστε τόσα χρόνια μαζί. Δεν έχει ξανατυχει. Γίνεται τους τελευταίους 2 μήνες. Μήπως φταίει οτι του λέω ότι πρέπει να γίνει εκείνη την μέρα? Είμαι πολυ στενοχωρημένη 😔. Νομίζω ότι όλη αυτή η υπερπροσπαθεια και ο προγραμματισμός, έχει αρχίσει και μας επηρεάζει σαν ζευγάρι 

Στα περισσότερα ζευγάρια συμβαίνει...εγώ σταμάτησα να του λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...