Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Νομίζω όλες οι γυναίκες έχουμε ένστικτο.. Δεν ξέρω βέβαια αν τελικά είναι καλό αυτό.. 

Είναι αυτό που είναι... εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα κοπέλα μου!!! Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που περνάς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλό μήνα σε ολες κορίτσια, δε γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω, κάθε πρώτη του μηνα το έχω τάμα να γράψω στα υπέροχα θεματακια μας έτσι για να μας πάει καλά ο μήνας!!!! εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν το θετικό τεστακι τους αυτό το μήνα να δουν αυτές τις δύο υπέροχες ροζ γραμμούλες!!! Σε όλες εμάς που ήδη έχουμε ξεκινήσει αυτό το υπέροχο ταξίδι της εγκυμοσύνης, να ειναι τελειομηνες, υγιής και φυσιολογικές, και η εγκυμοσύνη και τα μωράκια μας!!!! 😘😘😘😘 @Άντρεα βάλε και εμένα στις εγκυουλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλότυχο το νέο μας θέμα! Μακάρι να μας φέρει πολλές εγκυμοσύνες!! 

Εγώ συνεχίζω να μην έχω περίοδο, μίλησα σήμερα με το γιατρό και μου είπε να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν έχει έρθει να επαναλάβω τη χοριακη. Αν είναι αρνητική θα πάω να με δει. Ισως να είναι κάποιο ορμονικο πρόβλημα από την αποβολή ίσως κάποια κύστη θα δούμε. 

@Clairy. Πως είσαι κοπέλα μου? Επαναλάβες χοριακη η θα περιμένεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο το θεματακι κοριτσαρες με πολλά θετικά τεστακια :) σας στέλνω κι εγώ μπεμπεδοσκονη μπόλικη και η μπέμπα..μπηκαμε στο μήνα μας εμείς σήμερα..μου φαίνεται απίστευτο σαν χθες θυμάμαι που έγραφα στο θεματακι του Νοέμβρη αχχχ συγκινηθηκα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε ολες κορίτσια, δε γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω, κάθε πρώτη του μηνα το έχω τάμα να γράψω στα υπέροχα θεματακια μας έτσι για να μας πάει καλά ο μήνας!!!! εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν το θετικό τεστακι τους αυτό το μήνα να δουν αυτές τις δύο υπέροχες ροζ γραμμούλες!!! Σε όλες εμάς που ήδη έχουμε ξεκινήσει αυτό το υπέροχο ταξίδι της εγκυμοσύνης, να ειναι τελειομηνες, υγιής και φυσιολογικές, και η εγκυμοσύνη και τα μωράκια μας!!!! 😘😘😘😘 @Άντρεα βάλε και εμένα στις εγκυουλες!!! 

Κοριτσάκι μου τα κορίτσια που έβαλα στο αρχικό ποστ δεν είναι οι εγκυούλες αλλά όσα κορίτσια θυμώμουν ότι συμμετείχαν στο θεμα μας, εγκυούλες και εγκυούλε to be :) Πρέπει να το διατύπωσα λίγο λάθος όμως γιατί ακόμη ένα κοριτσάκι κατάλαβε ότι έβαλα μόνο εγκυούλες 😁 Να συνεχίσεις κάθε μήνα να μας γράφεις, να μας στέλνεις τις ευχές σου και μπεμπεδόσκονη 🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλότυχο το νέο μας θέμα! Μακάρι να μας φέρει πολλές εγκυμοσύνες!! 

Εγώ συνεχίζω να μην έχω περίοδο, μίλησα σήμερα με το γιατρό και μου είπε να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και αν δεν έχει έρθει να επαναλάβω τη χοριακη. Αν είναι αρνητική θα πάω να με δει. Ισως να είναι κάποιο ορμονικο πρόβλημα από την αποβολή ίσως κάποια κύστη θα δούμε. 

@Clairy. Πως είσαι κοπέλα μου? Επαναλάβες χοριακη η θα περιμένεις? 

Τωρα θα πάω να την επαναλάβω.. Είμαι γενικά καλά.. Απλά όπως και να έχει σίγουρα έναν μήνα δε θα κάνω καμιά προσπάθεια θέλω λίγο να ηρεμισω και εγώ και οι ορμόνες μου.. Δεν μου έχει έρθει ακόμα αιματακι.. Απλά είμαι σε μια αναμονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Τωρα θα πάω να την επαναλάβω.. Είμαι γενικά καλά.. Απλά όπως και να έχει σίγουρα έναν μήνα δε θα κάνω καμιά προσπάθεια θέλω λίγο να ηρεμισω και εγώ και οι ορμόνες μου.. Δεν μου έχει έρθει ακόμα αιματακι.. Απλά είμαι σε μια αναμονή.. 

Σε καταλαβαίνω και εγώ στην αναμονή..... Σου εύχομαι το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Καλό μήνα να έχουμε. Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας, για όλες εμάς που προσπαθούμε. Εγώ αυτό τον μήνα, μετά από οδηγίες 3 γιατρών που μου είπαν ότι όλα οφείλονται στο άγχος μου, αποφάσισα να ηρεμήσω. Όσο μπορώ βεβαια. Δεν έκανα τεστ ωορρηξιας. Γιατί πλέον καταλαβαίνω πότε κάνω. Και είχαμε επαφές οπότε μπορούσαμε και θέλαμε και όχι οποτε επρεπε λόγω γονιμων. Και ένα απόγευμα, 6 μέρες μετά τις γόνιμες είχα πόνους περιόδου και αίμα.Για λίγες ώρες. Δεν πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου. Αλλά έχω ανησυχήσει. Φοβάμαι ότι είναι κάτι ορμονικο πάλι. Πάνω που τα είχα ρυθμίσει όλα. Έχει τύχει σε καμία από εσάς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Καλό μήνα να έχουμε. Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας, για όλες εμάς που προσπαθούμε. Εγώ αυτό τον μήνα, μετά από οδηγίες 3 γιατρών που μου είπαν ότι όλα οφείλονται στο άγχος μου, αποφάσισα να ηρεμήσω. Όσο μπορώ βεβαια. Δεν έκανα τεστ ωορρηξιας. Γιατί πλέον καταλαβαίνω πότε κάνω. Και είχαμε επαφές οπότε μπορούσαμε και θέλαμε και όχι οποτε επρεπε λόγω γονιμων. Και ένα απόγευμα, 6 μέρες μετά τις γόνιμες είχα πόνους περιόδου και αίμα.Για λίγες ώρες. Δεν πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου. Αλλά έχω ανησυχήσει. Φοβάμαι ότι είναι κάτι ορμονικο πάλι. Πάνω που τα είχα ρυθμίσει όλα. Έχει τύχει σε καμία από εσάς? 

Να εχεις θετική ενεργεια.. Να σκεφτεσαι ότι είναι αιματακι από το σπορινι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε καταλαβαίνω και εγώ στην αναμονή..... Σου εύχομαι το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. 

Μπορεί να έχεις αγχωθεί απλά.. Ή αν έχεις κάνει μπανακι στη θάλασσα να έχεις κρυώσει.. Ή ακόμα καλύτερα καθυστερημένη σύλληψη. 

Κορίτσια να ρωτήσω.. Έχει καμία γονιδιακή θρομβοφιλια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσάκι μου τα κορίτσια που έβαλα στο αρχικό ποστ δεν είναι οι εγκυούλες αλλά όσα κορίτσια θυμώμουν ότι συμμετείχαν στο θεμα μας, εγκυούλες και εγκυούλε to be :) Πρέπει να το διατύπωσα λίγο λάθος όμως γιατί ακόμη ένα κοριτσάκι κατάλαβε ότι έβαλα μόνο εγκυούλες 😁 Να συνεχίσεις κάθε μήνα να μας γράφεις, να μας στέλνεις τις ευχές σου και μπεμπεδόσκονη 🤗❤️

Συγγνώμη νόμιζα ότι φτιάχνουμε το πινακάκι μας!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που θέλουμε να κατεβαινει αυτή ανέβηκε.. Από τη Δευτερα που ήταν 286 σήμερα πήγε 516.. Θα πάω να με δει ο γιατρός.. Βέβαια δεν είναι νορμάλ όλο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που θέλουμε να κατεβαινει αυτή ανέβηκε.. Από τη Δευτερα που ήταν 286 σήμερα πήγε 516.. Θα πάω να με δει ο γιατρός.. Βέβαια δεν είναι νορμάλ όλο αυτό...

Γίνονται και θαύματα κορίτσι μου!! Πίστεψε το!!! Αν δεν κάνω λάθος είναι ένας ικανοποιητικότατος διπλασιασμός σωστά;;; Ο γιατρός τι σου είπε;; ΜΗΝ χάσεις τη πίστη σου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Γίνονται και θαύματα κορίτσι μου!! Πίστεψε το!!! Αν δεν κάνω λάθος είναι ένας ικανοποιητικότατος διπλασιασμός σωστά;;; Ο γιατρός τι σου είπε;; ΜΗΝ χάσεις τη πίστη σου κορίτσι μου!!

Δεν είναι γιατι έχουν πέρασε 3 24ωρα... Απλά θέλει να πάω να με δει. Δεν τον είδα να ελπίζει σε κάτι. Δε μου άφησε δηλαδη κάποιο περιθώριο χαράς. Και καλύτερα μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που θέλουμε να κατεβαινει αυτή ανέβηκε.. Από τη Δευτερα που ήταν 286 σήμερα πήγε 516.. Θα πάω να με δει ο γιατρός.. Βέβαια δεν είναι νορμάλ όλο αυτό...

Νομίζω ότι είναι καλό αυτό. Έχε πίστη. Γίνονται και θαύματα 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δεν είναι γιατι έχουν πέρασε 3 24ωρα... Απλά θέλει να πάω να με δει. Δεν τον είδα να ελπίζει σε κάτι. Δε μου άφησε δηλαδη κάποιο περιθώριο χαράς. Και καλύτερα μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα.. 

Συμμερίζομαι την επιφυλακτικότητα σου κορίτσι μου και εγώ στη θέση σου το ίδιο θα ήμουν.. κράτα μόνο αυτό που λέει και η @Love13 πιο πάνω: Γίνονται και Θαύματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που θέλουμε να κατεβαινει αυτή ανέβηκε.. Από τη Δευτερα που ήταν 286 σήμερα πήγε 516.. Θα πάω να με δει ο γιατρός.. Βέβαια δεν είναι νορμάλ όλο αυτό...

Κάτσε βρε κορίτσι μου, γιατί δεν είναι ικανοποιητικό? στο λεω τώρα γιατί εγώ είμαι απο την εξωσωματική (άλλο θεματάκι) και ζω έναν γολγοθά με τις χοριακές.

Πρώτη στις 27/06: 87,6

Δεύτερη στις 29/06: 111,6

Τρίτη την 01/04: 156

Εμένα η αύξηση πάει από 27,4% στο 40% και σαφώς τα πράγματα δεν πάνε καλά. Θα την επαναλάβω βέβαια αύριο απλά γιατί εγώ επιμένω. Ο γιατρός το θεωρεί ήδη τελειωμένο αλλά οκ η ελπίδα μου πεθαίνει τελευταία, θέλω να τη δω να πέφτει για να το πάρω χαμπάρι.

Όμως εσένα κορίτσι μου 3 ημέρες μετά είναι σχεδόν διπλάσια. Η χοριακή διπλασιάζεται κάθε 48-72 ώρες. Να πας να την επαναλάβεις σε 2 μέρες, αυτή είναι η γνώμη μου. Εύχομαι ειλικρινά να πάνε όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κάτσε βρε κορίτσι μου, γιατί δεν είναι ικανοποιητικό? στο λεω τώρα γιατί εγώ είμαι απο την εξωσωματική (άλλο θεματάκι) και ζω έναν γολγοθά με τις χοριακές.

Πρώτη στις 27/06: 87,6

Δεύτερη στις 29/06: 111,6

Τρίτη την 01/04: 156

Εμένα η αύξηση πάει από 27,4% στο 40% και σαφώς τα πράγματα δεν πάνε καλά. Θα την επαναλάβω βέβαια αύριο απλά γιατί εγώ επιμένω. Ο γιατρός το θεωρεί ήδη τελειωμένο αλλά οκ η ελπίδα μου πεθαίνει τελευταία, θέλω να τη δω να πέφτει για να το πάρω χαμπάρι.

Όμως εσένα κορίτσι μου 3 ημέρες μετά είναι σχεδόν διπλάσια. Η χοριακή διπλασιάζεται κάθε 48-72 ώρες. Να πας να την επαναλάβεις σε 2 μέρες, αυτή είναι η γνώμη μου. Εύχομαι ειλικρινά να πάνε όλα καλά.. 

Γιατί οι τιμές την προηγούμενη εβδομάδα ανέβαιναν ανά 60 μονάδες.. Μόνο από την πρώτη στη δεύτερη είχα καλό διπλασιασμό. Και τώρα έχουν περάσει οι 72 ώρες και δεν έχει διπλασιαστεί.. 

Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Μπορεί να έχεις αγχωθεί απλά.. Ή αν έχεις κάνει μπανακι στη θάλασσα να έχεις κρυώσει.. Ή ακόμα καλύτερα καθυστερημένη σύλληψη. 

Κορίτσια να ρωτήσω.. Έχει καμία γονιδιακή θρομβοφιλια;;

Σε ποια γονίδια έχεις θέμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Σε ποια γονίδια έχεις θέμα? 

Ομοζυγο mthfr c. 667 

Ετεροζ GPIa

Ομοζυγο FXIII

Και λίγο χαμηλή πρωτεΐνη s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. 

@Clairy.θα@Clairy.θα πω κ εγώ πως πίστεψε το.. Γίνονται θαυματα🤗🤗

 

Γύρισα από τον γιατρό κορίτσια και είμαι πολύ συγκινημένη.. Ακουσαμε την καρδούλα και μέσα σε μια βδομάδα το σποράκι μου έγινε διπλάσιο.. Δεν μπορώ να το πιστέψω😍😍

Εύχομαι πραγματικά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου η καθεμία σας να μπορέσει να το νιώσει αυτό το συναίσθημα.. Είναι απερίγραπτο.. Να έχετε θετική ενέργεια και πίστη όλες σας.. Ξέρω για πολλές είναι δύσκολο γιατί περάσατε πολλά άλλα μην το παρατάτε.. Αξίζει!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :07/07

diana8:17/3

Lacostaki:13/07

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/0

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22:15/07

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:02/07

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06     

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου 

χθες τελειωσε η περιοδος μου ειχα στο σκουπισμα τα τελευταια καφε !!! 
σημερα ειχαμε επαφη με το αγορι μου και μετα την επαφη ειχα λιγο αιμα... σας εχει συμβει αυτο?? Ηταν στο σκουπισμα μονο.!!! Εχω ανησυχησει λιγο η αληθεια ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kardoula1991 το περιγράφεις πολύ όμορφα.. Είναι κάτι μοναδικό. Να το ζήσεις όσο πιο όμορφα μπορείς ❤️❤️❤️

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό έχει γίνει πιο μικρό από την Δευτέρα παρόλο που μεγάλωσε η χοριακή.. Περίεργο. Μου έδωσε αντιβιωση. Δε θεωρεί ότι φταίει η θρομβοφιλια. Θα επισκεφτώ όμως και άλλο αιματολογο και ίσως και ρευματολογο γιατί μπορεί και να φταιει ότι έχω τα Αντιπυρηνικα αντισωματα ασθενος θετικά. Μπορεί δηλαδή να πρέπει να παίρνω κορτιζόνη. Πάντως με καθησυχασε πολύ και μου είπε ότι όταν πάω σε αιματολογο και μου δώσει το οκ να ξεκινήσω αμέσως προσπάθειες ακόμα και απόξεση να χρειαστεί να κάνουμε.. Αυτά από εμένα. Είμαι πολύ πιο ήρεμη κορίτσια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου 

χθες τελειωσε η περιοδος μου ειχα στο σκουπισμα τα τελευταια καφε !!! 
σημερα ειχαμε επαφη με το αγορι μου και μετα την επαφη ειχα λιγο αιμα... σας εχει συμβει αυτο?? Ηταν στο σκουπισμα μονο.!!! Εχω ανησυχησει λιγο η αληθεια ειναι

Εμένα μου έχει τύχει. Και κράτησε μόνο μια μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μ δν πρόλαβα ν σας διαβάσω όλες! Ειδα μόνο το μνμ της @Girly και ΚΑΤ ενθουσιάστηκα.    σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;; Πες μου ότι είμαστε κοντά ν δούμε το θετικό σ σε σένα και μετά σε μένα ;;;;; Γιατί έχουμε πει εμείς έτσι θ γίνει!!!!  αντε κορίτσι μου να πιάσει η σπερματέγχυση να πάρουμε και άλλες σειρά!!!! Άιντες 🙏💙😍 ελα και περιμένουμε με την @Mpourmpoulo στη σειρά!!!!   @Παρασκευαιδου ζαιραααααααα μας πες μας ότι μας βλέπεις τη γυάλα σου και τις τρεις να αρχίσουν τα πανηγυρια 🤪🤪🤪🤪🤪🤪
    • @Elk @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ!! Αντε να βγουν γρήγορα να φύγει από το κεφάλι μου να ξεμπερδευω!!
    • Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊
    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...