Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό να έρθει γρήγορα το δεύτερο μωράκι!!! Μην απογοηυεθεσαι από τώρα... 

Και εγώ προσπαθώ για δεύτερο από τον χειμώνα περίπου... 

Αντε εύχομαι και στις δύο μας τα καλύτερα ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Pilates Iwanna είπε:

Αντε εύχομαι και στις δύο μας τα καλύτερα ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Ε! Είμαι κι εγώ εδώ!Με ξεχάσατε;☹️Θέλω κι εγώ δεύτερο παιδάκι!🤗

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το κουκλάκι σου!

Είναι πολύ νωρίς για να στεναχωριέσαι! Θα έρθει σύντομα θα δεις. Από την στιγμή που έχεις περίοδο κάνεις και ωορρηξία. Άρα είσαι γόνιμη! Θεωρώ ότι απλά δεν έτυχε! 😘💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ε! Είμαι κι εγώ εδώ!Με ξεχάσατε;☹️Θέλω κι εγώ δεύτερο παιδάκι!🤗

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το κουκλάκι σου!

Είναι πολύ νωρίς για να στεναχωριέσαι! Θα έρθει σύντομα θα δεις. Από την στιγμή που έχεις περίοδο κάνεις και ωορρηξία. Άρα είσαι γόνιμη! Θεωρώ ότι απλά δεν έτυχε! 😘💗

 

Κ εγώ κ εγώ...άντε κορίτσια να το τσακώσουμε όλες μαζί το αδερφάκι 🥰🥰🥰την περιμένω μέσα στο σκ την κυρία.. ελπίζω να μου κάνει τη χάρη κ να αργήσει για πολλούς μήνες 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κ εγώ κ εγώ...άντε κορίτσια να το τσακώσουμε όλες μαζί το αδερφάκι 🥰🥰🥰την περιμένω μέσα στο σκ την κυρία.. ελπίζω να μου κάνει τη χάρη κ να αργήσει για πολλούς μήνες 🙏🙏

Δεν περιμένεις το σ/κ θέλεις να πεις! Ε! Ναι ας έρθει σε κανένα χρόνο η κυρία! Λες κι έχουμε την όρεξη της!😄🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Χμμμ... 

Σε ευχαριστώ. εΚάποιες στιγμές είναι καλά. Τώρα όμως δεν είμαι. 

Θα πρέπει, για το καλό μου, να απέχω από το όνειρο του να γίνω μαμά. Πλέον το άγχος και η στεναχώρια έχουν γίνει κατάθλιψη και ο τρόπος να μπορέσω να κάνω όνειρα ξανά είναι να προσέξω τον εαυτό μου και να θεραπευτω. Όσο και να έλπιζα ότι το θαύμα θα μου χτυπήσει την πόρτα, όσο και να φανταζόμουν ότι ένα παιδί θα φωλιασει στα σπλάχνα μου, απλά και αβίαστα, αυτό δεν συμβαίνει. Το επόμενο βήμα είναι να κάνω μια ΑΜΗ για να δω πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω να θεραπευτω. Αν και πιστεύω πως δεν έχει σημασία.  Τα δικά μου ζάρια έφεραν ασσόδυο. Θα μείνουμε μπακουρια με τον Αντρουλη μου. Εύχομαι στις υπόλοιπες να φέρετε εξαρες και να πάρετε το παιχνίδι διπλό. Να πιάσετε τη μάνα! 

Αχ γλυκό μου κορίτσι.. είσαι σχετικά από τα πρώτα  κορίτσια που μίλησα μέσα στο φόρουμ κ ειλικρινά σε φέρνω πολύ συχνά στο μυαλό μου.. αντιλαμβάνομαι κ καταλαβαίνω απόλυτα τα συναισθήματα τους κ καλά κάνεις κ τα βγάζεις από μέσα σου όμως μην αφήνεις να σε πάρει κ άλλο από κάτω όλο αυτό.. προσπάθησε να γίνεις καλά με όποιον τρόπο μπορείς να βοηθήσεις τον εαυτό σου κ αν δεν μπορείς μόνη ζητά τη βοήθεια της επιστήμης..θα γίνεις μανούλα γιατί το θέλεις πολύ κ το αξίζεις πραγματικά..σου θυμίζω τη δική μου ιστορία που μετά από μια βιοχημική κ μια παλινδρομη που είχα δεν μπορούσα να συνεφερω τον εαυτό μου με τπτ κ μόλις ήμουν κάπως καλύτερα εγω, έπιανε τον άντρα μου κ φτου κ από την αρχή.. μέχρι κ νέο σπίτι αγόρασα κ επιπλωσα αλλά το κενό παρέμενε..με τα πολλά πέρασαν 3 χρόνια για να πιάσω την μικρή μου!!θέλω να πω ότι ποτέ δεν είναι αργά..όσο πιο γρήγορα δράσεις τόσο το καλύτερο!!σε όλο αυτό με βοήθησε πολύ η γιόγκα.. είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις 💪💪 σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου μακάρι να μην ερχόταν σε καμια μας αυτόν τον μήνα!!!!

Εγώ είχα λίγο περίεργη περίοδο και ανησυχώ να πώ την αληθεια... Ανυπομονώ να έρθω Ελλάδα να πάω στον γιατρό μου να μου πει ότι όλα είναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν περιμένεις το σ/κ θέλεις να πεις! Ε! Ναι ας έρθει σε κανένα χρόνο η κυρία! Λες κι έχουμε την όρεξη της!😄🥰

Άντε να δούμε ρε κορίτσια τι θα γίνει!!! Εγώ οστοσω ζω τρομερές εναλλαγες διάθεσης κάθε μέρα. Τη μία μέρα λέω δε ξαναπροαπαθω βαρεθηκα θα το πάω φλου την άλλη μέρα παραγγέλνω τεστ ωορρηξιας μελετάω ημερολόγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Άντε να δούμε ρε κορίτσια τι θα γίνει!!! Εγώ οστοσω ζω τρομερές εναλλαγες διάθεσης κάθε μέρα. Τη μία μέρα λέω δε ξαναπροαπαθω βαρεθηκα θα το πάω φλου την άλλη μέρα παραγγέλνω τεστ ωορρηξιας μελετάω ημερολόγια!

χαχαχαχα Νομίζώ τις περισσότερες μας χαρακτηρίζει αυτου του είδους αναποφασιστικοτητα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Άντε να δούμε ρε κορίτσια τι θα γίνει!!! Εγώ οστοσω ζω τρομερές εναλλαγες διάθεσης κάθε μέρα. Τη μία μέρα λέω δε ξαναπροαπαθω βαρεθηκα θα το πάω φλου την άλλη μέρα παραγγέλνω τεστ ωορρηξιας μελετάω ημερολόγια!

Έτσι έτσι! Μια από τα ίδια! 😆😆 Πραγματικά θαυμάζω την σταθερότητα των απόψεων μας!😄😄 Κι εγώ έλεγα το μεσημέρι ότι θα το αφήσω χαλαρά αυτόν τον μήνα και πριν καμιά ώρα υπολόγιζα τις γόνιμες ημέρες!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι έτσι! Μια από τα ίδια! 😆😆 Πραγματικά θαυμάζω την σταθερότητα των απόψεων μας!😄😄 Κι εγώ έλεγα το μεσημέρι ότι θα το αφήσω χαλαρά αυτόν τον μήνα και πριν καμιά ώρα υπολόγιζα τις γόνιμες ημέρες!😁

Τι κάνατε τελικά με τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγραμμα. Πήγατε να τα δει γιατρός?νόμιζα ότι είχες πει σε κάποια φάση ότι ήταν να πατε Δεν ξέρω κ αν θυμάμαι καλά κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Τι κάνατε τελικά με τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγραμμα. Πήγατε να τα δει γιατρός?νόμιζα ότι είχες πει σε κάποια φάση ότι ήταν να πατε Δεν ξέρω κ αν θυμάμαι καλά κορίτσι μου.. 

Ναι πήγαμε! Πήρε αντιβίωση πάλι για την βλέννη και κάτι βιταμίνες. Τώρα η αλήθεια είναι ότι νιώθω πιο αισιόδοξη! Θα το επαναλάβουμε πάντως σε λίγες ημέρες για να είμαστε σίγουροι ότι καθάρισε πλήρως! Μακάρι να ήταν πάλι από αυτό και να τα καταφέρουμε σύντομα!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν περιμένεις το σ/κ θέλεις να πεις! Ε! Ναι ας έρθει σε κανένα χρόνο η κυρία! Λες κι έχουμε την όρεξη της!😄🥰

Χαχα... σωστά τα λες!!!άντε κ εσείς θα μπείτε πιο δυναμικά μετά από τη θεραπεία..

Πάντως κορίτσια η αναποφασιστικότητα με διακρίνει κ εμένα..πάνω που είπα να μη δώσω σημασία κ οπότε έρθει, μου έτυχε η βιοχημική κ τώρα έχω πάλι περισσότερη αγωνία 🤪🤪🤪🙃🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι πήγαμε! Πήρε αντιβίωση πάλι για την βλέννη και κάτι βιταμίνες. Τώρα η αλήθεια είναι ότι νιώθω πιο αισιόδοξη! Θα το επαναλάβουμε πάντως σε λίγες ημέρες για να είμαστε σίγουροι ότι καθάρισε πλήρως! Μακάρι να ήταν πάλι από αυτό και να τα καταφέρουμε σύντομα!😊

Μπορεί αυτό να εμπόδιζε πάλι. Πιστεύω τώρα με την αντιβίωση θα έχεις πολλές πιθανότητες!!! Άντε να μας πεις τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι πήγαμε! Πήρε αντιβίωση πάλι για την βλέννη και κάτι βιταμίνες. Τώρα η αλήθεια είναι ότι νιώθω πιο αισιόδοξη! Θα το επαναλάβουμε πάντως σε λίγες ημέρες για να είμαστε σίγουροι ότι καθάρισε πλήρως! Μακάρι να ήταν πάλι από αυτό και να τα καταφέρουμε σύντομα!😊

Πως τους πείθετε ρε κορίτσια να πάνε για σπερμοδιαγραμμα;; Τι τους ταζετε;; 😂😂 Με ενδιαφέρει!!!

Εγώ τον παιδευα κάνα μήνα για το πρώτο, το έκανε! Στο 3μηνο για το δεύτερο εγκατέλειψα τις προσπάθειες.. πέρασαν 6 μήνες κ ακόμα δεν το πήρε απόφαση!! 😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Πως τους πείθετε ρε κορίτσια να πάνε για σπερμοδιαγραμμα;; Τι τους ταζετε;; 😂😂 Με ενδιαφέρει!!!

Εγώ τον παιδευα κάνα μήνα για το πρώτο, το έκανε! Στο 3μηνο για το δεύτερο εγκατέλειψα τις προσπάθειες.. πέρασαν 6 μήνες κ ακόμα δεν το πήρε απόφαση!! 😠

Καλημέρα κορίτσι μου. Ούτε και εμένα πήγαινε. Όλο δικαιολογίες έβρισκε. Μέχρι που στην καραντίνα, εμε έπιασε κάτι σαν κατάθλιψη που δεν μπορούμε να συλλάβουμε και ήμουν πάρα πολυ στενοχωρημένη και τελικά πηγε. Και είδε ότι δεν ήταν τίποτα τελικά. Εξήγησε του πόσο σημαντικό είναι για να μπορέσετε να κρατήσετε το μωράκι σας. Δεν πρέπει να κάνουμε μόνο εμείς οι γυναίκες εξετάσεις κτλ. Είναι εξίσου σημαντικό να κάνουν και εκείνοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ούτε και εμένα πήγαινε. Όλο δικαιολογίες έβρισκε. Μέχρι που στην καραντίνα, εμε έπιασε κάτι σαν κατάθλιψη που δεν μπορούμε να συλλάβουμε και ήμουν πάρα πολυ στενοχωρημένη και τελικά πηγε. Και είδε ότι δεν ήταν τίποτα τελικά. Εξήγησε του πόσο σημαντικό είναι για να μπορέσετε να κρατήσετε το μωράκι σας. Δεν πρέπει να κάνουμε μόνο εμείς οι γυναίκες εξετάσεις κτλ. Είναι εξίσου σημαντικό να κάνουν και εκείνοι 

Επειδή βρέθηκε εκεί το δικό μας πρόβλημα, στο σπέρμα, τον είχε πάρει πολυ από κάτω και είπα να μην τον πιέσω κ γω! Επειδή ομως το παίζει τρελιτσα θα αναλάβω πάλι δράση μου φαίνεται!! 🙂💪

Ελπίζω εσείς να έχετε θετικά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Επειδή βρέθηκε εκεί το δικό μας πρόβλημα, στο σπέρμα, τον είχε πάρει πολυ από κάτω και είπα να μην τον πιέσω κ γω! Επειδή ομως το παίζει τρελιτσα θα αναλάβω πάλι δράση μου φαίνεται!! 🙂💪

Ελπίζω εσείς να έχετε θετικά αποτελέσματα!! 

Εμείς δεν έχουμε κάποιο θέμα αλλά δυστυχώς τίποτα ακόμα. Θα το αφήσω λίγο και αν δεν τα καταφερουμε μέχρι τον Σεπτέμβρη, θα πάω στο γιατρό μου, για παρακολούθηση ωορρηξιας και προγραμματισμένη επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Επειδή βρέθηκε εκεί το δικό μας πρόβλημα, στο σπέρμα, τον είχε πάρει πολυ από κάτω και είπα να μην τον πιέσω κ γω! Επειδή ομως το παίζει τρελιτσα θα αναλάβω πάλι δράση μου φαίνεται!! 🙂💪

Ελπίζω εσείς να έχετε θετικά αποτελέσματα!! 

Μέχρι κ ο δικός μου πήγε που ήταν τρομερά δύσκολο να τον καταφέρω. Προσπαθούσα με για το πρωτο τότε. Του εξήγησε ομως ο γιατρός ότι σε ένα ζευγάρι είναι δύο και πρέπει δούμε κ τις δύο πλευρες

Τη διαδικασία την κάναμε σπίτι και πήγα εγώ το δείγμα στο εργαστήριο. Αυτό βοήθησε γιατί αλλιώς δε θα πήγαινε με τίποτα. 

Εξήγησε του ότι αν θέλετε να φτάσετε στον στοχο σας είναι κάτι που πρέπει να γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Εμείς δεν έχουμε κάποιο θέμα αλλά δυστυχώς τίποτα ακόμα. Θα το αφήσω λίγο και αν δεν τα καταφερουμε μέχρι τον Σεπτέμβρη, θα πάω στο γιατρό μου, για παρακολούθηση ωορρηξιας και προγραμματισμένη επαφή. 

Μακάρι να μην χρειαστεί!!! Το καλοκαίρι λένε ευνοεί..ας το εκμεταλλευτούμε όλες!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Μέχρι κ ο δικός μου πήγε που ήταν τρομερά δύσκολο να τον καταφέρω. Προσπαθούσα με για το πρωτο τότε. Του εξήγησε ομως ο γιατρός ότι σε ένα ζευγάρι είναι δύο και πρέπει δούμε κ τις δύο πλευρες

Τη διαδικασία την κάναμε σπίτι και πήγα εγώ το δείγμα στο εργαστήριο. Αυτό βοήθησε γιατί αλλιώς δε θα πήγαινε με τίποτα. 

Εξήγησε του ότι αν θέλετε να φτάσετε στον στοχο σας είναι κάτι που πρέπει να γίνει. 

Καλά κ μεις την πρώτη φορά αυτό κάναμε..την διαδικασία στο σπίτι και εγώ σαν την τρελή έτρεχα με το δείγμα!!!

Πιο δύσκολοι κ από παιδιά αυτοί οι άντρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2020 at 11:14 ΠΜ, ο/η elephant είπε:

Αλίμονο , τι λες. Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου πεις την εμπειρία σου. Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και ευχαριστω για τα αισιοδοξα που μου είπες . Η αλήθεια είναι πως εμάς μου είπε να μιλήσω και με τον γυναικολόγο μου αλλά η γνώμη του είναι να προσπαθήσουμε λίγο ακόμα χώρις βέβαια να μας εγγυηθεί ότι θα υπάρξει εγκυμοσύνη. Το μόνο που μας δίνει κουράγιο είναι ότι αυτή η αλλαγή έγινε στο 3μηνο κ ελπίζουμε στο 6μηνο να είναι της ίδιας τάξης η βελτίωση. Αν είχα χρόνια μπροστά μου θα το προσπαθούσα αλλά είμαι ήδη 36 και δεν έχω την πολυτέλεια της αναμονής. 

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σου εύχομαι σύντομα με ένα η και δύο μωράκια στην κοιλιά σου!!!Είμαι σίγουρη ότι αν κάνει μια καλή διατροφή ο σύζυγός με φρούτα πολλά και λαχανικά και πολύ νερό και να παρει βιταμίνες στο 6μηνο θα μπορούσατε ανετα να έχετε εγκυμοσύνη,το πιστεύω!Εμείς πάντως από τότε που έτρωγε πολλά φρούτα,βασιλικό πολτό,βιταμίνες,νερό και λαχανικά είδαμε αρκετή διαφορά στο σπέρμα.. Επίσης,δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο,αλλά εκτως από τις βιταμίνες που έπαιρνε ο άντρας μου ταυτόχρονα έπαιρνε και χωρια  βιταμίνη Ε,D,B complex και τις επαιρνα και εγώ αυτές. 1 μήνα τα πήραμε και έμεινα έγκυος.σε συνδυασμό με το γυμναστήριο που ξεκίνησα.ισως και να ήτανε σύμπτωση,αλλά πιστεύω ότι βοήθησε όλο αυτό πολύ.γενικα να ξέρεις ότι το σπέρμα το βοηθάει πολύ ότι έχει ψευδάργυρο,βιταμίνη Ε  Q10 βιταμίνη Α και σελήνιο.εγω επαιρνα και τα φυστίκια Βραζιλίας,είναι πολύ καλά.σορρυ για το σεντόνι..έχω πάρει μάστερ σε ότι αφορά το σπέρμα.το είχα ψάξει παααααραααα πολύ.επισης αργότερα θα ήτανε καλο να κάνετε και μια κατάτμηση DNA του σπέρματος.γιατι επηρεάζεται από την κιρσοκηλη..δεν είναι κάτι,με βιταμίνες πέφτει σε περίπτωση που είναι ανεβασμένο..ο,τι χρειαστείς,με Ρωτάς.με χαρά θα βοηθησω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορά! Μου φάνηκε «περίπατος»! 🙃 Και μιλάω εγώ που είμαι τρελή χεστρού! Τώρα μόνο θετικές σκέψεις! Αν είναι να γίνει θα γίνει ο κόσμος να χαλάσει! Το παν είναι να περνάμε καλά και να μην μας αρρωστήσει σωματικά και ψυχολογικά όλο αυτό... Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Πως τους πείθετε ρε κορίτσια να πάνε για σπερμοδιαγραμμα;; Τι τους ταζετε;; 😂😂 Με ενδιαφέρει!!!

Εγώ τον παιδευα κάνα μήνα για το πρώτο, το έκανε! Στο 3μηνο για το δεύτερο εγκατέλειψα τις προσπάθειες.. πέρασαν 6 μήνες κ ακόμα δεν το πήρε απόφαση!! 😠

Αχ maroulita μου για τους άντρες είναι διαφορετικά. Το βλέπουν κάπως! Εγώ του εξήγησα κάποια πράγματα. Δεν ήταν βέβαια αρνητικός στο να πάει απλά το τρεναρε συνεχώς. Εξάλλου  μεγάλο παιδί είναι και έξυπνο. Ξέρει ότι δεν γίνεται ένα παιδί μόνο από την γυναίκα. Πρέπει να κοιτάς και τις δύο πλευρές! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σου εύχομαι σύντομα με ένα η και δύο μωράκια στην κοιλιά σου!!!Είμαι σίγουρη ότι αν κάνει μια καλή διατροφή ο σύζυγός με φρούτα πολλά και λαχανικά και πολύ νερό και να παρει βιταμίνες στο 6μηνο θα μπορούσατε ανετα να έχετε εγκυμοσύνη,το πιστεύω!Εμείς πάντως από τότε που έτρωγε πολλά φρούτα,βασιλικό πολτό,βιταμίνες,νερό και λαχανικά είδαμε αρκετή διαφορά στο σπέρμα.. Επίσης,δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο,αλλά εκτως από τις βιταμίνες που έπαιρνε ο άντρας μου ταυτόχρονα έπαιρνε και χωρια  βιταμίνη Ε,D,B complex και τις επαιρνα και εγώ αυτές. 1 μήνα τα πήραμε και έμεινα έγκυος.σε συνδυασμό με το γυμναστήριο που ξεκίνησα.ισως και να ήτανε σύμπτωση,αλλά πιστεύω ότι βοήθησε όλο αυτό πολύ.γενικα να ξέρεις ότι το σπέρμα το βοηθάει πολύ ότι έχει ψευδάργυρο,βιταμίνη Ε  Q10 βιταμίνη Α και σελήνιο.εγω επαιρνα και τα φυστίκια Βραζιλίας,είναι πολύ καλά.σορρυ για το σεντόνι..έχω πάρει μάστερ σε ότι αφορά το σπέρμα.το είχα ψάξει παααααραααα πολύ.επισης αργότερα θα ήτανε καλο να κάνετε και μια κατάτμηση DNA του σπέρματος.γιατι επηρεάζεται από την κιρσοκηλη..δεν είναι κάτι,με βιταμίνες πέφτει σε περίπτωση που είναι ανεβασμένο..ο,τι χρειαστείς,με Ρωτάς.με χαρά θα βοηθησω😊

Φιστίκια βραζιλίας τον ταισα κ εγώ τον καλό μου χάχα. Καλά είμαστε από σπέρμα αλλά ποτέ δε ξέρεις, όλα αυτά καλό κάνουν άλλωστε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...