Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Εγώ βρίσκομαι μάλλον στις γόνιμες μέρες αλλά αυτή την στιγμή είναι το τελευταίο που με νοιάζει γιατί τρέχω για τις ετοιμασίες του γάμου μας.

Κλείσαμε για 3 Οκτωβρίου ❤️

Ο δικός μου με τούς φίλους του έχουν κανονίσει ήδη ότι θα κάνουν μπάτσελορ και θέλω να του βγάλω τα μάτια 🙈🙈🙈

Είμαι ζηλιάρα τι να κάνω 😜😜

Έχει καμία σας ιδέα που μπορώ να βρω νυφικό στην Αθήνα για να νοικιάσω;

Να είναι προσιτές οι τιμές ❣️❣️

Πουλάω και εγώ το δικό μου αν σε ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα. Εγώ θα σου πρότεινα να ξανακάνεις μια χοριακη εάν δεν σου έρθει η περίοδος. Είχα κάνει 2 τεστ και βγήκαν αρνητικά. Πήγα έκανα χοριακη και τωρα ειμαι 10 εβδομάδων. 

Εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μακάρι αν ήταν έτσι αλλά σε εμένα είναι το αντίθετο. 

Βλέπω γραμμή στο τεστ φαρμακείου, όμως η χοριακη βγήκε αρνητική τη Δευτέρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Μακάρι αν ήταν έτσι αλλά σε εμένα είναι το αντίθετο. 

Βλέπω γραμμή στο τεστ φαρμακείου, όμως η χοριακη βγήκε αρνητική τη Δευτέρα.

 

Αααα.... Κατάλαβα... Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; γενικά έχεις σταθερό κύκλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αααα.... Κατάλαβα... Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; γενικά έχεις σταθερό κύκλο; 

Υποθετικά μιλώντας έχω 2 μέρες καθυστέρηση και το λέω γιατί υποτίθεται βρήκα την ωορρηξία μου... αλλά γενικότερα έχω κύκλο 30-34 μέρες. Σήμερα είναι 33η μέρα του κύκλου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elephant είπε:

Καλημέρα. Προσπαθούμε σχεδόν χρόνο αλλά βρήκαμε το πρόβλημα της κιρσοκήλης και έτσι τώρα πέρασε το πρώτο τρίμηνο από την επέμβαση και κάναμε ξανά σπερμοδιαγραμμα. Μακάρι να είναι έτσι αλλά ξέρεις καμιά φορά ο παράγοντας ηλικία σε κάνει να παίρνεις πιο άμεσες λύσεις. Θα δουμε

Ναι το ξέρω πολύ καλά αυτό που λες...εγώ ξεκίνησα 29, γέννησα στα 33 και έκοψα τον θηλασμό για να προσπαθήσω για δεύτερο γιατί δεν ήθελα να αφήσω πάλι τον χρόνο να κυλάει!!

θα κάνεις αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα για να μη φτάσεις στο σημείο να σου γίνει βίωμα η όλη κατάσταση..Σκέφτεσαι την περίπτωση σπερματέγχυσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Όχι είναι η πρώτη φορά που βρήκα ωορρηξία και ήταν στις 20 ιουνιου όποτε σύμφωνα με το τεστ υπολογίσα +16 μέρες 

Καλημέρα!!

Άρα υπολόγισες 14 μέρες μετά την ωορρηξία την ωχρινική φάση..αλλά μπορεί να διαρκεί κ λιγότερο ή παραπάνω..παρόλαυτα αφού ακόμα δεν έχεις δει περίοδο εγώ θα σου έλεγα να κάνεις άλλη μια χοριακή!! Να μας φύγει ρε παιδί μου. Γιατί να φαίνεται αχνή γραμμή κ στα δύο τεστ αν δεν είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!!

Άρα υπολόγισες 14 μέρες μετά την ωορρηξία την ωχρινική φάση..αλλά μπορεί να διαρκεί κ λιγότερο ή παραπάνω..παρόλαυτα αφού ακόμα δεν έχεις δει περίοδο εγώ θα σου έλεγα να κάνεις άλλη μια χοριακή!! Να μας φύγει ρε παιδί μου. Γιατί να φαίνεται αχνή γραμμή κ στα δύο τεστ αν δεν είσαι;; 

Έλα μου ντε!!! Μήπως είναι κάποια κύστη... θα δείξει..  Εάν δω πως μέχρι Παρασκευή δεν έχει έρθει η περίοδος θα ξανακάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !!! Αυριο εχω γυναικολογο να κανω τεστ παπ επειδη ειναι πρωτη φορα που θα παω σε αυτον τον γιατρο θα του πω πως προσπαθουμε για παιδακι ... εαν γινεται να μου γραψει καποιες εξετασεις να κανω .. τι αλλο χρειαζεται κοριτσια μου να κανω που ειναι σημαντικο ( εννοω εξεταση ) ??? :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

Υποθετικά μιλώντας έχω 2 μέρες καθυστέρηση και το λέω γιατί υποτίθεται βρήκα την ωορρηξία μου... αλλά γενικότερα έχω κύκλο 30-34 μέρες. Σήμερα είναι 33η μέρα του κύκλου μου

Να ξανακάνεις άλλη μια χοριακη σε 2 - 3 μερες να σιγουρευτείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου !!! Αυριο εχω γυναικολογο να κανω τεστ παπ επειδη ειναι πρωτη φορα που θα παω σε αυτον τον γιατρο θα του πω πως προσπαθουμε για παιδακι ... εαν γινεται να μου γραψει καποιες εξετασεις να κανω .. τι αλλο χρειαζεται κοριτσια μου να κανω που ειναι σημαντικο ( εννοω εξεταση ) ??? :) 

Ορμονικές κορίτσι μου,  σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα είναι τα πιο βασικά αν προσπαθείτε περισσότερο από 6 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ορμονικές κορίτσι μου,  σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα είναι τα πιο βασικά αν προσπαθείτε περισσότερο από 6 μήνες!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Ναι το ξέρω πολύ καλά αυτό που λες...εγώ ξεκίνησα 29, γέννησα στα 33 και έκοψα τον θηλασμό για να προσπαθήσω για δεύτερο γιατί δεν ήθελα να αφήσω πάλι τον χρόνο να κυλάει!!

θα κάνεις αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα για να μη φτάσεις στο σημείο να σου γίνει βίωμα η όλη κατάσταση..Σκέφτεσαι την περίπτωση σπερματέγχυσης;

Δεν ξέρω, πιθανόν ναι αλλά έχω ακούσει τα χαμηλά ποσοστά επιτυχίας και δεν ξέρω αν και αυτή είναι μια διαδικασία απλά για να μπεις πιο βατά στην εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Δε σου γράφει και μια καλλιέργεια καλού κακού?

Την καλλιεργεια κολπικου υγρου εκει δεν γινεται?? :) ειχα σκοπο να του πω να μου κανει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Την καλλιεργεια κολπικου υγρου εκει δεν γινεται?? :) ειχα σκοπο να του πω να μου κανει !!!

Κορίτσι εγώ παλιά την έκανα στη γυναικολόγο μου και μετά την έστελνε στο μικροβιολογικό που συνεργάζεται και μου τη χρέωνε 35+ ευρώ ενώ τελικά γράφεται και την είχα κάνει με πολύ λιγότερα. Ότι σου πει, απλά καν την κι αυτή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι εγώ παλιά την έκανα στη γυναικολόγο μου και μετά την έστελνε στο μικροβιολογικό που συνεργάζεται και μου τη χρέωνε 35+ ευρώ ενώ τελικά γράφεται και την είχα κάνει με πολύ λιγότερα. Ότι σου πει, απλά καν την κι αυτή!!!!

Εαν μου την γραψει την κανω σε μικροβιολογικο??? Συγγνωμη αλλα δεν εχω ξανα κανει αυτη την εξεταση και δεν γνωριζω!!! Οποτε μετα οταν βγουν αποτελεσματα πρεπει να παω ξανα στο γιατρο για την θεραπεια η την θεραπεια την δινουν στο μικροβιολογικο πως γινεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Εαν μου την γραψει την κανω σε μικροβιολογικο??? Συγγνωμη αλλα δεν εχω ξανα κανει αυτη την εξεταση και δεν γνωριζω!!! Οποτε μετα οταν βγουν αποτελεσματα πρεπει να παω ξανα στο γιατρο για την θεραπεια η την θεραπεια την δινουν στο μικροβιολογικο πως γινεται??

Την κάνεις σε μικροβιολογικο ναι. Μπορείς να του πεις και τηλεφωνικά το αποτέλεσμα ή με μέιλ. Ρώτησε τον όταν πας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Την κάνεις σε μικροβιολογικο ναι. Μπορείς να του πεις και τηλεφωνικά το αποτέλεσμα ή με μέιλ. Ρώτησε τον όταν πας. 

Σε ευχαριστω πολυ 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Καινούργια στο φόρουμ.. Εχουμε ένα μωράκι 17 μηνών.. Και από τέλη μάη ξεκινήσαμε για 2 μωράκι.. Αυτός είναι ο 2 μήνας δηλαδή και μόλις σήμερα μ ήρθε περίοδος και απογοητευτηκα γιατί η πρώτη εγκυμοσύνη μ ήρθε πολύ γρήγορα.. Λέτε να φταίει που θηλάζω ακόμα?? Αν και ο γυναίκολογος είπε ότι εφόσον έχω περίοδο κανονικά δεν παίζει ρόλο.. Εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια και στις εγκύουλες μας μια τέλειομηνη εγκυμοσύνη 🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

@misofeggaro κορίτσι μου; Πώς είσαι; Σε σκεφτόμουν.. ελπίζω να είσαι καλύτερα

Χμμμ... 

Σε ευχαριστώ. εΚάποιες στιγμές είναι καλά. Τώρα όμως δεν είμαι. 

Θα πρέπει, για το καλό μου, να απέχω από το όνειρο του να γίνω μαμά. Πλέον το άγχος και η στεναχώρια έχουν γίνει κατάθλιψη και ο τρόπος να μπορέσω να κάνω όνειρα ξανά είναι να προσέξω τον εαυτό μου και να θεραπευτω. Όσο και να έλπιζα ότι το θαύμα θα μου χτυπήσει την πόρτα, όσο και να φανταζόμουν ότι ένα παιδί θα φωλιασει στα σπλάχνα μου, απλά και αβίαστα, αυτό δεν συμβαίνει. Το επόμενο βήμα είναι να κάνω μια ΑΜΗ για να δω πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω να θεραπευτω. Αν και πιστεύω πως δεν έχει σημασία.  Τα δικά μου ζάρια έφεραν ασσόδυο. Θα μείνουμε μπακουρια με τον Αντρουλη μου. Εύχομαι στις υπόλοιπες να φέρετε εξαρες και να πάρετε το παιχνίδι διπλό. Να πιάσετε τη μάνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Χμμμ... 

Σε ευχαριστώ. εΚάποιες στιγμές είναι καλά. Τώρα όμως δεν είμαι. 

Θα πρέπει, για το καλό μου, να απέχω από το όνειρο του να γίνω μαμά. Πλέον το άγχος και η στεναχώρια έχουν γίνει κατάθλιψη και ο τρόπος να μπορέσω να κάνω όνειρα ξανά είναι να προσέξω τον εαυτό μου και να θεραπευτω. Όσο και να έλπιζα ότι το θαύμα θα μου χτυπήσει την πόρτα, όσο και να φανταζόμουν ότι ένα παιδί θα φωλιασει στα σπλάχνα μου, απλά και αβίαστα, αυτό δεν συμβαίνει. Το επόμενο βήμα είναι να κάνω μια ΑΜΗ για να δω πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω να θεραπευτω. Αν και πιστεύω πως δεν έχει σημασία.  Τα δικά μου ζάρια έφεραν ασσόδυο. Θα μείνουμε μπακουρια με τον Αντρουλη μου. Εύχομαι στις υπόλοιπες να φέρετε εξαρες και να πάρετε το παιχνίδι διπλό. Να πιάσετε τη μάνα! 

Αγάπη μου δε μπορώ να σε ακούω να μιλάς έτσι.....έχεις τον αντρούλη σου ξέρεις πόσο τυχερή είσαι;; Σου έτυχε κάτι άσχημο, δε χρειάζεται να σε ακολουθεί για πάντα...προσπάθησε να κοιτάξεις μπροστά και να φανείς δυνατή...να κάνεις όνειρα για το μέλλον...παιδάκι θα κάνεις.μπορεί όχι σήμερα όχι αύριο αλλά θα κάνεις. Αυτά δεν έρχονται απ’τη μία στιγμή στην άλλη, όσο εύκολα κι αν τα βλέπουμε όλα καμιά φορά...επειδή δεν έτυχε αυτό το μήνα ή τον προηγούμενο, δε σημαίνει ότι δε θα τύχει να μείνεις έγκυος κάποιον επόμενο μήνα. Προσπάθησε να σκεφτείς αισιόδοξα, εκτίμησε τα όμορφα που έχεις, τον άντρα σου, τη δουλειά σου, την οικογένειά σου, το σπίτι σου...ίσως δεν μπορείς να το συνειδητοποιήσεις όμως ξέρεις πόσο τυχερή είσαι που έχεις όλαυτα; Έχεις στη ζωή σου αγάπη, που είναι το πιο σημαντικό απόλα...δείξε ευγνώμων και δείξε αγάπη για όσα έχεις, και σύντομα αυτή την αγάπη θα τη δείξεις και στο μωράκι σου, που όταν το κρατάς αγκαλιά θα ξεχάσεις όλο τον πόνο.. πήγαινε σε ένα γιατρό που εμπιστεύεσαι και συνεργάσου μαζί του, κάνε εξετάσεις και εσύ και ο άντρας σου και ακολουθείστε τα βήματα που θα σας πει, και σύντομα θα τα καταφέρεις..ξέρεις πόσο τυχερή είσαι που έχεις κάποιον να το περνάτε μαζί όλο αυτό;να κλαίτε και να γελάτε μαζί; Επίσης πιστεύω πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται, πάντα στη ζωή μου το πίστευα κ το πιστεύω αυτό, ακόμα και μέσα από τα δύσκολα κάτι καλό υπάρχει, και γι’αυτό συμβαίνουν κ αυτά..δες αυτό που έγινε σαν κάτι που θα σε κάνει πιο δυνατή, όχι σαν κάτι που θα σε πάει πίσω και θα σου χαλάσει όλη σου τη ζωή..μία ζωή έχουμε, κοίτα να την χαρείς και να τη ζήσεις στο έπακρο! Πήγαινε στο γυναικολόγο σου, πες του τι θες, ένα μωράκι, και θα το κάνετε μαζί.θα τα καταφέρεις να είσαι σίγουρη. Πήγαινε και σε έναν ψυχολόγο να σε βοηθήσει σε όλο αυτό, δεν είναι κακό να βρεις κάποιον να απαλύνει τη ψυχή σου κ να σε κάνει να δεις πιο καθαρά που ίσως δε βλέπεις τώρα.μετά από τραυματικές καταστάσεις όλοι οι άνθρωποι χρειάζονται να βρουν πάλι τις ισορροπίες τους. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις σύντομα το μωράκι που θέλεις!! Επίσης να πιάσεις τη ζωή απ’τα μαλλιά και να μην την αφήνεις να σε οδηγεί εκείνη 😜 Ό,τι θέλεις μπορείς να το καταφέρεις! Και ό,τι δε γίνει για κάποιο λόγο δεν έγινε! Να είσαι δυνατή και χαρούμενη για όλαυτα που έχεις!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Χμμμ... 

Σε ευχαριστώ. εΚάποιες στιγμές είναι καλά. Τώρα όμως δεν είμαι. 

Θα πρέπει, για το καλό μου, να απέχω από το όνειρο του να γίνω μαμά. Πλέον το άγχος και η στεναχώρια έχουν γίνει κατάθλιψη και ο τρόπος να μπορέσω να κάνω όνειρα ξανά είναι να προσέξω τον εαυτό μου και να θεραπευτω. Όσο και να έλπιζα ότι το θαύμα θα μου χτυπήσει την πόρτα, όσο και να φανταζόμουν ότι ένα παιδί θα φωλιασει στα σπλάχνα μου, απλά και αβίαστα, αυτό δεν συμβαίνει. Το επόμενο βήμα είναι να κάνω μια ΑΜΗ για να δω πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω να θεραπευτω. Αν και πιστεύω πως δεν έχει σημασία.  Τα δικά μου ζάρια έφεραν ασσόδυο. Θα μείνουμε μπακουρια με τον Αντρουλη μου. Εύχομαι στις υπόλοιπες να φέρετε εξαρες και να πάρετε το παιχνίδι διπλό. Να πιάσετε τη μάνα! 

Τα όνειρο θα παραμείνει όνειρο μόνο αν εγκαταλείψεις εσύ την προσπάθεια. Σήκωσε το κεφάλι σου ψηλά κορίτσι μου και συνέχισε. Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω όμως κανείς δεν ξέρει το μέλλον του. Και λοιπόν τι θα κάνεις; Θα μπεις κάτω από μια κουβέρτα και θα κλαις; Αυτό θέλεις για τη ζωή σου; Ποιος σου είπε ότι δεν θα γίνεις μητέρα; Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να τα καταφέρεις κι αν πραγματικά το θέλεις θα μετακινήσεις και βουνά για να γίνει. Συγνώμη για τον τρόπο που στα λέω αλλά ακριβώς τα ίδια έλεγα και στον εαυτό μου κάθε μήνα που απογοητεύουν. Δεν πρέπει να σου γίνει εμμονή αλλά να σου γίνει στόχος! Κι εγώ είμαι σίγουρη ότι ακόμα κι αν δεν φέρεις εξάρες στα ζάρια θα πετύχεις διάνα στον στόχο!😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Χμμμ... 

Σε ευχαριστώ. εΚάποιες στιγμές είναι καλά. Τώρα όμως δεν είμαι. 

Θα πρέπει, για το καλό μου, να απέχω από το όνειρο του να γίνω μαμά. Πλέον το άγχος και η στεναχώρια έχουν γίνει κατάθλιψη και ο τρόπος να μπορέσω να κάνω όνειρα ξανά είναι να προσέξω τον εαυτό μου και να θεραπευτω. Όσο και να έλπιζα ότι το θαύμα θα μου χτυπήσει την πόρτα, όσο και να φανταζόμουν ότι ένα παιδί θα φωλιασει στα σπλάχνα μου, απλά και αβίαστα, αυτό δεν συμβαίνει. Το επόμενο βήμα είναι να κάνω μια ΑΜΗ για να δω πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω να θεραπευτω. Αν και πιστεύω πως δεν έχει σημασία.  Τα δικά μου ζάρια έφεραν ασσόδυο. Θα μείνουμε μπακουρια με τον Αντρουλη μου. Εύχομαι στις υπόλοιπες να φέρετε εξαρες και να πάρετε το παιχνίδι διπλό. Να πιάσετε τη μάνα! 

Αγαπημένη μου είπες κάτι παραα πολύ σωστο.. πρωτα πρεπει να γίνεις εσύ καλά! Αν δεν ειμαστε εμεις καλα και μανούλες να γίνουμε δεν θα προσφερουμε ενα υγιές περιβάλλον για το παιδακι μας.. Το μωρο δεν πρεπει να θεωρούμε οτι θα ερθει για να μας "ολοκληρωσει".. 

Δεν στα λέω εκ του ασφαλους κοριτσι μου.. προσπαθω εδω και 4 χρονια, πλεον με περιορισμένη ΑΜΗ και εχω κλάψει αμετρητες φορες.. γιατι ΠΟΤΕ δεν εχω δει αυτες τις 2 πολυποθητες γραμμές.

Εχω δουλεψει πολυ ομως με τον εαυτο μου, με τη σωστη βοηθεια ψυχολογου εννοείται. Νιώθω πλέον ολοκληρωμένη και ειμαι ευτυχισμένη με τον αντρα μου. Την αγαπη που εχουμε μεσα μας να δωσουμε, θα τη δώσουμε.. είτε σε δικο μας παιδί είτε σε κάποιο παιδακι απο υιοθεσία.. ΌΛΑ γίνονται για κάποιο λόγο, το έχω μάθει πολύ καλα πλέον απο τα βιώματα μου.

Γινε καλα για ΕΣΕΝΑ πρωτα απ' όλα, για τον άντρα σου, και για το παιδί που θα σου έρθει! Πέρασες ένα μεγάλο Γολγοθά που σε γονάτισε, και είναι πολύ λογικο κορίτσι μου. Βρες τη δύναμη ομως να ανασυνταχθείς και να παρεις πίσω τη ζωή σου! 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pilates Iwanna είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Καινούργια στο φόρουμ.. Εχουμε ένα μωράκι 17 μηνών.. Και από τέλη μάη ξεκινήσαμε για 2 μωράκι.. Αυτός είναι ο 2 μήνας δηλαδή και μόλις σήμερα μ ήρθε περίοδος και απογοητευτηκα γιατί η πρώτη εγκυμοσύνη μ ήρθε πολύ γρήγορα.. Λέτε να φταίει που θηλάζω ακόμα?? Αν και ο γυναίκολογος είπε ότι εφόσον έχω περίοδο κανονικά δεν παίζει ρόλο.. Εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια και στις εγκύουλες μας μια τέλειομηνη εγκυμοσύνη 🤰 

Με το καλό να έρθει γρήγορα το δεύτερο μωράκι!!! Μην απογοηυεθεσαι από τώρα... 

Και εγώ προσπαθώ για δεύτερο από τον χειμώνα περίπου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...