Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα,

εχει τύχει σε καμία μαμά το αγοράκι της να έχει παγιδευμενο πεος;

να φαινεται εξωτερικά μικρό αλλά να έχει φυσιολογικό μέγεθος κ να πιάνει ο γιατρός εσωτερικά..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 29/6/2020 at 12:26 ΠΜ, ο/η Sofia2019! είπε:

Καλησπέρα,

εχει τύχει σε καμία μαμά το αγοράκι της να έχει παγιδευμενο πεος;

να φαινεται εξωτερικά μικρό αλλά να έχει φυσιολογικό μέγεθος κ να πιάνει ο γιατρός εσωτερικά..

Καληαπερα!η αληθεια ειναι οτι δν το εχω ξανακουσει αυτο.μονο για τοτς ορχεις οτι μπορει να μην εχουν κατεβει εχω ακουσει.μηπως να ρωταγες και εναν αλλον γιατρο?

στις πριν 12 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Καληαπερα!η αληθεια ειναι οτι δν το εχω ξανακουσει αυτο.μονο για τοτς ορχεις οτι μπορει να μην εχουν κατεβει εχω ακουσει.μηπως να ρωταγες και εναν αλλον γιατρο?

Ναι υπάρχει αυτό..

εχω ρωτήσει και παιδοχειρουργο και το επιβεβαιώνει ο παιδίατρος!

αν δεν αλλάξει έως 12 μηνών χρειαζεται μια πλαστική!

το έχει αναφέρει και άλλη μια κυρία το ίδιο θεμα

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου 2915 γεννήθηκε η μπέμπα 50εκατοστα έπιασε κατευθείαν και θηλάζω από την αρχή...  Περιττό να σας πω πως όταν σπασαν τα νερά ο γιατρός νόμιζε ότι τον κάνω πλάκα... Τόσο νωρίς για πρώτο παιδί δεν το περίμενε.. Τελικά και πόνους γεννας φυσιολογικής είχα αφού έφτασα με συσπάσεις κάθε 5 Λεπτα και χειρουργείο έφαγα με ολική νάρκωση... Είμαι σχετικά καλά σήμερα, περπάτησα, θα φάω και όλας σε λίγο.. Όλα καλά..  @athinaa βγηκατε; 
    • Τελικά είναι ωραία όλα αυτά! Νιώθεις ότι κάνεις κάτι δημιουργικό! Αφού το πρώτο πράγμα που κοιτάω όταν βγαίνω στο μπαλκόνι είναι η πιπεριά μου! Βέβαια υποσυνείδητα τα βλέπω και σαν καμπανάκι όλα αυτά ότι περνάνε τα χρόνια!🤐 Τρώω φαγητά που δεν έτρωγα! Σκέφτομαι πράγματα που δεν σκεφτόμουν! Κάνω πράγματα που δεν έκανα! Τώρα το μόνο που μένει είναι να δω καμιά άσπρη τρίχα!🥴 Μήπως πρέπει να αρχίζω να το παίρνω απόφαση σιγά σιγά;😄😆
    • Η αλήθεια είναι πως μπορεί να καταστρέψουν αρκετά από τα έπιπλα του σπιτιού, ειδικά αφού είναι αγόρια.. 🙈Το εχω στο μυαλό μου πως μπορεί να μην επιβιώσει η κούνια αλλά βλέποντας και κάνοντας.. Μ´αρεσει η ιδέα να είναι ελεύθερο να μπουσουλήσει αλλά νιώθω ανασφάλεια να το κάνει κάποια στιγμή μέσα στη νύχτα ενώ κοιμόμαστε και να κόβει βόλτες χωρίς να το καταλάβουμε γιατί εμείς έχουμε και ζωάκια μέσα στο σπίτι..
    • Κι εγω για τους πρώτους μήνες αυτό σκέφτομαι να παρω ενα λίκνο και φωλιτσα να το εχουμε στο δωμάτιο μας. Αλλά στο δικό του δωμάτιο έλεγα εξαρχής να βάλουμε ενα τέτοιο κρεβατάκι που ειναι σαν σπιτάκι. Θα ειναι λιγο δύσκολο για εμάς που θα πρέπει να σκύβουμε τόσο για να το βαλουμε για ύπνο αλλα μου αρέσει η ιδέα να μπορεί απο την αρχή που θα αρχίσει να μπουσουλαει να ειναι ανεξάρτητο και να μπορεί να ανέβει και να κατέβει μόνο του. Θα έχουμε πιστεύω λιγότερα κλάματα έτσι. Κι εγω στην αρχή κοιτούσα τις κούνιες αυτές που γίνονται κρεβατάκι αργότερα αλλα ξέρεις τι με προβλημάτισε; δεν πιστεύω πως μια κούνια θα αντέξει τόσο καιρό ώστε να τη χρησιμοποιήσουμε αργότερα σαν κρεβατάκι. Θα χοροπηδάνε εκει μέσα. Θα δαγκώνουν το ξύλο.. 😂 😂 😂 
    • Καλημερα κοριτσια έχω νέα. Τελικά ξεκίνησα τις ενέσεις από χθες. Αν δεν ανοίξει η μονάδα στο πανεπιστημιακο θα την κάνω στο Ιασω αναγκαστικά. Τι να κάνουμε ελπίζω να είναι μια φορά και τυχερή. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...