Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σόμπα πέλλετ


Recommended Posts

Τον Σεπτέμβρη πρώτα ο Θεός θα έρθει η μπέμπα μας και θέλω να φτιάξω λίγο το σπίτι το οποίο έχει μόνο ένα κλιματιστικό για θέρμανση. Σκέφτομαι να πάρω μια σόμπα πέλλετ αλλά δεν ξέρω κατά πόσον είναι υγιεινή για το μωρό. Τι ακριβώς είναι αυτό το πριονιδι που καίει για θέρμανση? Είναι χημικό? Βγάζει κάποια σκόνη στο δωμάτιο? Μπορεί να μου πει κάποια που έχει αν έχει ρωτήσει παιδίατρο και τι της είπε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 25/6/2020 at 10:21 ΠΜ, ο/η Ria27 είπε:

Τον Σεπτέμβρη πρώτα ο Θεός θα έρθει η μπέμπα μας και θέλω να φτιάξω λίγο το σπίτι το οποίο έχει μόνο ένα κλιματιστικό για θέρμανση. Σκέφτομαι να πάρω μια σόμπα πέλλετ αλλά δεν ξέρω κατά πόσον είναι υγιεινή για το μωρό. Τι ακριβώς είναι αυτό το πριονιδι που καίει για θέρμανση? Είναι χημικό? Βγάζει κάποια σκόνη στο δωμάτιο? Μπορεί να μου πει κάποια που έχει αν έχει ρωτήσει παιδίατρο και τι της είπε??

Καλησπερα κοριτσι,εχω σομπα πελλετ νερου οχι αερα!την εχω συνδεσει με ολα τα σωματα εδω κ 3χρ,δεν χαλαω πανω απο 100-150 ευρω τον χρονο για θερμανση κ στο σπιτι ειμαστε παντα με κοντομανικο!Δεν γεμιζει το σπιτι σκονη,απλως θελει καθαρισμα συνεχεια,ειναι +μια δουλεια!αλλα αξιζει πιστεψε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...