Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πείνα συνεχεια


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!

Είμαι στη 13η εβδομάδα και δεν ξέρω τι να τρώω...Μόλις φαω μετά από μισή ώρα πειναω ξανά...Δεν έχω πάρει κιλά ευτυχώς...Είναι ορμονικό?Θα περάσει?Δεν αντέχω άλλο με έχει εξαντλησει αυτό δεν μπορώ να πάω πουθενά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα με το καλό να έρθει το μωράκι σου..και εγώ ένιωθα έτσι σε αυτές τις βδομάδες όσο μπορείς να προσέχεις μην βάλεις πολλά κιλά από αρχή γιατί μετά έρχονται αυτόματα χωρίς να το καταλάβεις..εγώ όταν μου ερχόταν πείνα ξανά ενώ είχα φάει έπινα νερό που σε φουσκώνει και σε ξεγελάει λίγο και ίσα ίσα κάνει και καλό να πίνουμε νερό η φάε κάποιο φρούτο εκείνη τη στιγμή που νιώθεις έτσι 🥰🥰ελπίζω να βοήθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2020 at 8:46 ΜΜ, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Είμαι στη 13η εβδομάδα και δεν ξέρω τι να τρώω...Μόλις φαω μετά από μισή ώρα πειναω ξανά...Δεν έχω πάρει κιλά ευτυχώς...Είναι ορμονικό?Θα περάσει?Δεν αντέχω άλλο με έχει εξαντλησει αυτό δεν μπορώ να πάω πουθενά!!!

Καλησπέρα!!! Εγώ είμαι 13 εβδομάδες και 3 ημέρες και σε καταλαβαίνω όσο δε φαντάζεσαι.. δεν ξέρω αν έχεις και δυσπεψία. Εγώ πάντως σε καταλαβαίνω απόλυτα. Δουλεύω από το σπίτι κι έχω μόνιμα δίπλα μου διάφορα και τρώω, αλλιώς δε γίνεται!!! Εντωμεταξύ δεν μπορώ να πιω και πολύ νερό μαζεμένο γιατί με ανακατεύει.. και δυστυχώς εγώ σε αντίθεση με εσένα, πάχυνα λιγάκι παρόλο που προσπαθώ τα έξτρα μου να είναι φρούτα κι όχι ιδιαίτερα γλυκά... κουράγιοοοο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lily20 είπε:

Καλησπέρα!!! Εγώ είμαι 13 εβδομάδες και 3 ημέρες και σε καταλαβαίνω όσο δε φαντάζεσαι.. δεν ξέρω αν έχεις και δυσπεψία. Εγώ πάντως σε καταλαβαίνω απόλυτα. Δουλεύω από το σπίτι κι έχω μόνιμα δίπλα μου διάφορα και τρώω, αλλιώς δε γίνεται!!! Εντωμεταξύ δεν μπορώ να πιω και πολύ νερό μαζεμένο γιατί με ανακατεύει.. και δυστυχώς εγώ σε αντίθεση με εσένα, πάχυνα λιγάκι παρόλο που προσπαθώ τα έξτρα μου να είναι φρούτα κι όχι ιδιαίτερα γλυκά... κουράγιοοοο....

Ναι σαν καούρα νιώθω ,μια παράξενη αίσθηση...Τουλάχιστον έχω όρεξη γιατί στην αρχή δεν έτρωγα τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...