Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια τον Δεκέμβριο 2020!!!


Recommended Posts

Εδώ κ μια βδομάδα νιωθω ξεκάθαρα το μπέμπη μου !το ένιωσε κ ο αντρας μου μάλιστα!εχει πολλη πλάκα γιατί έχει τις ωρες του!οταν πάω να ηρεμήσω τσουπ! Δηλώνει παρών! Μανούλες για πείτε; Νιώσατε τα μωρά σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Spyroula είπε:

Εδώ κ μια βδομάδα νιωθω ξεκάθαρα το μπέμπη μου !το ένιωσε κ ο αντρας μου μάλιστα!εχει πολλη πλάκα γιατί έχει τις ωρες του!οταν πάω να ηρεμήσω τσουπ! Δηλώνει παρών! Μανούλες για πείτε; Νιώσατε τα μωρά σας;;

Τι ωραία.. Αντε με το καλό να το πάρετε και αγκαλίτσα.. Είμαστε ήδη στα μισά.. Πως περνάει ο καιρός.. Το πρώτο σας είναι;; εγω νομιζω οτι το νιώθω κάποιες φορές.. Οχι τίποτα τρελό κατι να στριφογυριζει.. Αλλα ο γιατρός χθες μου είπε οτι θα το νιώσω σε 2 εβδομάδες.. 🙄🙄 Και το είπε και κοντόχοντρο το μωρακι μου.. 🤨🤨 (αυτο δεν μπορώ να το χωνέψω.. Εχε χάρη που ειναι εξαιρετικός επιστήμονας) 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η AnnaS. είπε:

Ναι εχεις δίκιο.. Μακάρι να είναι μονο αυτο.. Θα τις κάνουμε και τις ενεσουλες.. Τι να γίνει.. Οτι χρειαστεί για τα νινακια μας.. Εντωμεταξύ βρε κορίτσια ο γιατρός μου είπε οτι ειναι κοντόχοντρο το μωρακι μου.. Μα κοντόχοντρο;; 13 εκατοστά και 183 γραμμάρια;; το μωρακι μου;; 🙁🙁🙁

Αγοράκι είναι θα το ρίξει μπόι... Είναι νωρίς ακόμα πιστεύω...Ακόμα κι εμάς που μας έχει βγει ψιλό και χοντρό μπορεί να εξελιχθεί αλλιώς η ανάπτυξή του.. Μην αγχώνεσαι από τώρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Spyroula είπε:

Εδώ κ μια βδομάδα νιωθω ξεκάθαρα το μπέμπη μου !το ένιωσε κ ο αντρας μου μάλιστα!εχει πολλη πλάκα γιατί έχει τις ωρες του!οταν πάω να ηρεμήσω τσουπ! Δηλώνει παρών! Μανούλες για πείτε; Νιώσατε τα μωρά σας;;

Kι εμείς το νιώθουμε κανά 10ήμερο τώρα.. Είναι σαν γαργάλημα κάποιες στιγμές, βέβαια μου έχει δώσει και 2 στο στομάχι και τα έχω δει όλα. Όχι από πόνο, από τρομάρα γιατί δεν ήξερα τι μου συμβαίνει :P

Όντως πάντως και σε μένα τον "χορό" τον αρχίζει όταν πάω να ηρεμήσω και να κοιμηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Marianna27 είπε:

Είμαι μια χαρά δόξα το Θεό, όλα πάνε καλά και έχω ένα μήνα να δω αιματάκι!!! Εσυ όλα καλά; Με τη δουλεία όλα οκ;;

Τέλεια, μπράβο 💙 Εσύ εντάξει με τη δουλειά σου, δεν κουράζεσαι πολύ;

Δόξα το Θεό καλά κι εγώ. Κι η δουλειά τέλεια, τα πάω πολύ καλά και από την ώρα που ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου με προσέχουν πάρα πολύ, να μην αγχώνομαι κλπ. Επιτέλους σωστοί εργοδότες!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marianna27 είπε:

Αγοράκι είναι θα το ρίξει μπόι... Είναι νωρίς ακόμα πιστεύω...Ακόμα κι εμάς που μας έχει βγει ψιλό και χοντρό μπορεί να εξελιχθεί αλλιώς η ανάπτυξή του.. Μην αγχώνεσαι από τώρα! ;)

Ααα δεν αγχώνομαι καθόλου.. Γερό να ναι.. Μονο αυτο.. Αλλα θίχτηκα η μανα που μου είπαν κοντοχοντρο το κουκλί μου.. 😂😂😂😂 Αχ η καημένη η νύφη μου τι έχει να τραβήξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2020 at 12:54 ΜΜ, ο/η mts_dreamer είπε:

Nαί ,δόξα το Θεό το γνώριζα από πριν !!! Με ενοχλούν λιγάκι η αλήθεια είναι αλλα χαλάλι για το νινάκι μου!!! 

 

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω.. Επειδή τις ξεκίνησα κι εγώ αυτές τις ενεσουλες.. Καταφέρνεις και τις κάνεις μόνη σου;; δεν τις μπορώ καθόλου τις ενέσεις και Τρίτη με Παρασκευή δυστυχώς πρέπει να τις κάνω μόνη γιατί λείπει ο μπαμπάκας μας και δεν ξέρω πως θα το καταφέρω το πρωί που θα κάνω πρώτη φορά μόνη μου.. 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Να μαι,κ γω 20+2 σήμερα! 3 Αυγούστου έχουμε τη β επιπέδου και αγωνιώ να μας πει ο γιατρός πως όλα καλά!Να σας πω εγώ πως νιώθω κάτι τσιμπηματάκια που κ που,γαργαλητό κ κάτι σαν σκίσιμο/ξύσιμο αλλά δε ξέρω αν είναι τα μικράκια μου !Εγώ παντως τα χαδάκια τους τα κάνω 😊

ΠΗΤ 6/12 μεχρι στιγμής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2020 at 2:29 ΜΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Να μαι,κ γω 20+2 σήμερα! 3 Αυγούστου έχουμε τη β επιπέδου και αγωνιώ να μας πει ο γιατρός πως όλα καλά!Να σας πω εγώ πως νιώθω κάτι τσιμπηματάκια που κ που,γαργαλητό κ κάτι σαν σκίσιμο/ξύσιμο αλλά δε ξέρω αν είναι τα μικράκια μου !Εγώ παντως τα χαδάκια τους τα κάνω 😊

ΠΗΤ 6/12 μεχρι στιγμής

Είμαστε μαζί ακριβώς! Κι εγώ β επιπέδου 4 Αυγούστου και ΠΗΤ 7/12. Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!! Πού θα γεννήσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marianna27 είπε:

Είμαστε μαζί ακριβώς! Κι εγώ β επιπέδου 4 Αυγούστου και ΠΗΤ 7/12. Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!! Πού θα γεννήσεις;;

Θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο στη Κρήτη !Εσύ;Με το καλό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα μπήκα στην 21η εβδομαδα κ όλα καλά μέχρι εδώ. Να θίξω ένα άλλο θέμα τώρα....με την δυσκοιλιοτητα τι κάνετε? Έχει λιγο καιρό που υποφέρω...έχει πάρει κάποια κάτι για να βοηθήσει την κατάσταση??? Συγνώμη για το θέμα αλλά κ αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι...🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο στη Κρήτη !Εσύ;Με το καλό 😊

Εγώ αν και είμαι από Σπάρτη θα γεννήσω στην Αθήνα στο ΡΕΑ γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η St33 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα μπήκα στην 21η εβδομαδα κ όλα καλά μέχρι εδώ. Να θίξω ένα άλλο θέμα τώρα....με την δυσκοιλιοτητα τι κάνετε? Έχει λιγο καιρό που υποφέρω...έχει πάρει κάποια κάτι για να βοηθήσει την κατάσταση??? Συγνώμη για το θέμα αλλά κ αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι...🥴

Μπορεί να στο έχει προκαλέσει ο σίδηρος. Σου έχει δώσει ο γιατρός και συμπλήρωμα μαγνησίου; Σε ρωτάω γιατί το μαγνήσιο βοηθάει στη σωστή λειτουργία του εντέρου. Αλλιώς εγώ από τον δεύτερο μήνα την εγκυμοσύνης μου παίρνω tanillas. Μου είχε πει ο γιατρός να τα παίρνω για όσο καιρό θέλω γιατί είναι φυτικές ίνες και απόλυτα ασφαλές για το έμβρυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Marianna27 είπε:

Μπορεί να στο έχει προκαλέσει ο σίδηρος. Σου έχει δώσει ο γιατρός και συμπλήρωμα μαγνησίου; Σε ρωτάω γιατί το μαγνήσιο βοηθάει στη σωστή λειτουργία του εντέρου. Αλλιώς εγώ από τον δεύτερο μήνα την εγκυμοσύνης μου παίρνω tanillas. Μου είχε πει ο γιατρός να τα παίρνω για όσο καιρό θέλω γιατί είναι φυτικές ίνες και απόλυτα ασφαλές για το έμβρυο..

Σίγουρα ο σίδηρος επιβαρύνει την κατάσταση σε συνδυασμό με τις ορμόνες. Οχι δεν παίρνω μαγνήσιο.Προσπαθώ να το ελέγξω με την διατροφή...θα ρωτήσω τον γιατρό μου γιατί κάποια στιγμή σίγουρα θα χρειαστεί να πάρω κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η St33 είπε:

Σίγουρα ο σίδηρος επιβαρύνει την κατάσταση σε συνδυασμό με τις ορμόνες. Οχι δεν παίρνω μαγνήσιο.Προσπαθώ να το ελέγξω με την διατροφή...θα ρωτήσω τον γιατρό μου γιατί κάποια στιγμή σίγουρα θα χρειαστεί να πάρω κατι

Το μαγνησιο οταν το ξεκινησα πριν,δυο,εβδομαδες λογω,κραμπων μπορω ν μπω πως μου δημιουργησε τρεις μερες εντερικα τα,οποια οφειλονταν σ αυτο.Τωρα για τη,δυσκοιλιοτητα,προσωπικα,παω καθε μερα απλα τρωω τροφες ππυ βοηθουν.Δημητριακα,λαχανικα ειδικα βλητα τα,προτιμω,ξηρους καρπους,φρουτα,κ κανα αποξηραμενο δαμασκηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Το μαγνησιο οταν το ξεκινησα πριν,δυο,εβδομαδες λογω,κραμπων μπορω ν μπω πως μου δημιουργησε τρεις μερες εντερικα τα,οποια οφειλονταν σ αυτο.Τωρα για τη,δυσκοιλιοτητα,προσωπικα,παω καθε μερα απλα τρωω τροφες ππυ βοηθουν.Δημητριακα,λαχανικα ειδικα βλητα τα,προτιμω,ξηρους καρπους,φρουτα,κ κανα αποξηραμενο δαμασκηνο.

Τα τρώω ολα αυτά, μου αρέσουν κιολας! έτσι ήταν η διατροφή μου από πριν. Αντίθετα σιχαίνομαι τα ζυμαρικά το ρύζι,  τα ψωμιά...τι να κανουνε...υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιαααα μου γλυκα!!!με το καλο !!!περυσι τετοιο καιρο ειχα τη μπεμπουλα στη κοιλιτσα !με πητ 13/12 !!με ενα πονο ομορφεςς εγκυουλες !απολαυστετο μετα θα το νοσταλγιτε !και θα περασει τοσο γρηγορα ο καιρος πιστεψτε με!!εμεις σχεδον 8 μηνων και αναρωτιεμαι ποτε περασε ο καιρος !!άαας απλα κοιμηθειτε τωρα φουλ !!♡♡♡ χαχ😊🦄🦄🦄με ενα πονο πονο κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!! Εγώ έχω ΠΗΤ 5/12 είναι το πρώτο μου παιδάκι αλλά είναι η τρίτη εγκυμοσυνη. Περιμένω να περάσει ο καιρός και νομίζω ότι πάει με ρυθμό χελώνας, ο λόγος είναι ότι είμαι καναπέ, κρεββάτι, κρεββατι, καναπέ λόγω συσπασεων, περιμένουμε κοριτσάκι, όταν με πιάνουν τα νεύρα μου σκέφτομαι τη πρώτη μας αγκαλιά και παίρνω κουράγιο!!! Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμεμε γερά και τελειομηνα μωράκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!! Εγώ έχω ΠΗΤ 5/12 είναι το πρώτο μου παιδάκι αλλά είναι η τρίτη εγκυμοσυνη. Περιμένω να περάσει ο καιρός και νομίζω ότι πάει με ρυθμό χελώνας, ο λόγος είναι ότι είμαι καναπέ, κρεββάτι, κρεββατι, καναπέ λόγω συσπασεων, περιμένουμε κοριτσάκι, όταν με πιάνουν τα νεύρα μου σκέφτομαι τη πρώτη μας αγκαλιά και παίρνω κουράγιο!!! Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμεμε γερά και τελειομηνα μωράκια!!! 

Να'σαι καλά κορίτσι μου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα όμορφο και υγιες κοριτσάκι!!! Όντως δεν περνάει αρκετά γρήγορα ο καιρός ακόμα και για μενα που αναγκάζομαι και συνεχίζω και δουλεύω αρκετά.. Δεν πειράζει, όταν θα τελειώσει όλο αυτό θα μας λείπει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλησπέρα!

Την προηγούμενη βδομάδα κάναμε το υπερηχογράφημα του β επιπέδου (21 εβδομάδες) κ ευχομαι να είναι κ για όλες σας πολύ ευχάριστη η στιγμή που θα το κάνετε (πλησιάζει!) κ σείς!! Είναι όλα καλά με τον μπέμπη μας κ πήραμε κ μια υπέροχη 3D εικόνα της φατσούλας του μωρού (θα τρελαθείτε!). Λίγα λόγια για την εξέταση για να μην μου αγχωθειτε:

1. Πάμε φαγωμενες κ με άνεση χρόνου. Θα διαρκέσει πολλη ώρα μέχρι να πάρει θέση το μικρό. Ο γιατρός θα ζουλαει κ θα χτυπάει την κοιλιτσα σας για να το κάνει να ανοίξει χεράκια κλπ! Μη φοβηθείτε!εννοειται εμπιστευόμαστε κάποιον πιστοποιημένο/έμπειρο/έμπιστο στην πόλη μας, όπως κ στην αυχενική !!Συνηθως ο ίδιος Γιατρός κάνει κ τις δυο μετρήσεις.

2. Πιθανόν να χρειαστεί να Φάτε λίγη ζάχαρη, μπισκοτάκια κλπ στο ενδιάμεσο κ να συνεχίσετε μετά από μια ώρα τον υπέρηχο ώστε να «κινηθεί» το μωρό κ να αλλάξει θέση ώστε ο γιατρός να κάνει όλες τις μετρήσεις. (Πλάκωσα 4 μπισκοτάκια -δεν είναι ανάγκη να φάμε προφιτερόλ!- αλλά ο μπέμπης μας ζόρισε για να μας δείξει το πρόσωπο του!)

3. Κ όταν λέμε όλες εννοούμε εγκέφαλο, καρδιά, στομάχι, νεφρά, κύστη, σπονδυλική στήλη, μήκος μηριαίου κ βραχιονιου οστού, δαχτυλάκια, γλώσσα, μυτούλα, κ αλλες λεπτομερείς που ξεχνάω ! (εγώ είχα κάνει αμνιοπαρακέντηση οποτε δεν είχα ιδιαίτερο άγχος για τυχόν ευρήματα που συνδέονται με σύνδρομα)
4. θα σας κάνει κ κολπικο υπέρηχο για να μετρήσει μήκος τραχήλου κ να υπολογίσει πιθανότητας πρόωρου τοκετού.
5. Άσχετο μεν αλλα:αρχίζουμε να καταληγουμε ποιος θα είναι ο μαιευτήρας μας αν δεν έχουμε βρει ακόμη, έτσι ώστε στο εξής να μας παρακολουθεί, να μας γνωρίσει κ να νιώσουμε άνετα μαζί του αλλά κ βασικό, να ξέρει το ιστορικό μας!!

και το μεγαλύτερο δωρο, εκτός φυσικά από τα ευχάριστα νέα για την κατάσταση του μικρού σας, θα είναι μια ωραία «φωτογραφία» της φατσουλας του που απ ότι λένε «έμπειροι» γονείς, δεν απέχει πολύ από αυτό που θα γεννηθεί!!

με το καλό σε όλες μας κ είμαι εδώ να με ρωτήσετε ο,τι θέλετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2020 at 2:36 ΠΜ, ο/η AnnaS. είπε:

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω.. Επειδή τις ξεκίνησα κι εγώ αυτές τις ενεσουλες.. Καταφέρνεις και τις κάνεις μόνη σου;; δεν τις μπορώ καθόλου τις ενέσεις και Τρίτη με Παρασκευή δυστυχώς πρέπει να τις κάνω μόνη γιατί λείπει ο μπαμπάκας μας και δεν ξέρω πως θα το καταφέρω το πρωί που θα κάνω πρώτη φορά μόνη μου.. 😬

Αχ κορίτσι μου κι εγώ ζορίζομαι όταν χρειαστεί να τις κάνω μόνη μου. Το κόλπο είναι να πάρεις βαθιά ανάσα κατά το τσίμπημα και να μην σφιχτείς καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2020 at 6:25 ΜΜ, ο/η Marianna27 είπε:

Να'σαι καλά κορίτσι μου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα όμορφο και υγιες κοριτσάκι!!! Όντως δεν περνάει αρκετά γρήγορα ο καιρός ακόμα και για μενα που αναγκάζομαι και συνεχίζω και δουλεύω αρκετά.. Δεν πειράζει, όταν θα τελειώσει όλο αυτό θα μας λείπει!

 

Καλημέρα και καλό μήνα, σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό και εσάς να έρθει το μπέμπακι σας!!! Είχα σκεφτεί αυτή τη περίοδο της ζωής μου λίγο πιο χαλαρή, μιας και δε θα δούλευα, ότι θα πήγαινα τις βολτουλες μου, θα έκανα τα μπανακια μου, δε πειράζει, δε παραπονιέμαι λίγο γκρινιάζω αλλά μου περνάει 😊 εσύ πότε έχεις ΠΗΤ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2020 at 7:22 ΠΜ, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα, σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό και εσάς να έρθει το μπέμπακι σας!!! Είχα σκεφτεί αυτή τη περίοδο της ζωής μου λίγο πιο χαλαρή, μιας και δε θα δούλευα, ότι θα πήγαινα τις βολτουλες μου, θα έκανα τα μπανακια μου, δε πειράζει, δε παραπονιέμαι λίγο γκρινιάζω αλλά μου περνάει 😊 εσύ πότε έχεις ΠΗΤ; 

Καλό μήνα! Είχαμε χθες τη Β επιπέδου (ευτυχώς όλα πήγαν καλά)  και μας γράφει στο χαρτί από 3 εως 7 Δεκεμβρίου. Εσύ πότε έχεις την Β επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marianna27 είπε:

Καλό μήνα! Είχαμε χθες τη Β επιπέδου (ευτυχώς όλα πήγαν καλά)  και μας γράφει στο χαρτί από 3 εως 7 Δεκεμβρίου. Εσύ πότε έχεις την Β επιπέδου;

Καλημέρα, εγώ έκανα εχθές τη Β επιπέδου και εμένα όλα καλά μου είπε 476 γραμ η μικρή, αυτό όμως που με προβλημάτισε είναι ότι μου είπε ότι είναι λίγο μικρότερη αλλά μέσα στο μέσο όρο, ενώ ο γυναικολόγος μου τη βγάζει 3 μέρες μεγαλύτερη, σε βάρος νομίζω είναι καλή και μου είπε ότι φαίνεται ψηλή, να αγχωθω;; θα πάω τις εξετάσεις στο γυναικολόγο μου να μου πει και αυτός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...