Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΝΟ ΓΆΛΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα 🧡 Εχω μια απορία, επειδή θέλω να αρχίσω σιγά σιγά λίγο ξένο γάλα στην κόρη μου 4,5 μηνών για να μπορώ να την αφήσω στην μητέρα μου για λίγο κι αν πεινάσει να έχει κάτι να πιει..  Δυστυχώς έχω δοκιμάσει της frezylac gold 1, frezylac silver 1  και sanilac αλλά δεν τα πίνει με τίποτα έχω ακούσει για κατσικισιο γάλα..  βέβαια ρώτησα την παιδίατρο και μου είπε ότι δεν το προτιμάει και δεν θα ήθελε να της δώσω κατσικίσιο, αλλά ήθελα να ρωτήσω κι άλλες μανούλες Ποια η άποψη τους για το κατσικισιο.. 

Ευχαριστωωω❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσι μου εγώ στη μικρή μου από όταν γεννήθηκε της έδινα το novalac 1 μου είχε πει ο γιατρός τι έπινε μια χαρά ...παίζει ρόλο βέβαια και το κάθε παιδάκι πως θα το δεχτεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mamafot είπε:

Καλησπέρα 🧡 Εχω μια απορία, επειδή θέλω να αρχίσω σιγά σιγά λίγο ξένο γάλα στην κόρη μου 4,5 μηνών για να μπορώ να την αφήσω στην μητέρα μου για λίγο κι αν πεινάσει να έχει κάτι να πιει..  Δυστυχώς έχω δοκιμάσει της frezylac gold 1, frezylac silver 1  και sanilac αλλά δεν τα πίνει με τίποτα έχω ακούσει για κατσικισιο γάλα..  βέβαια ρώτησα την παιδίατρο και μου είπε ότι δεν το προτιμάει και δεν θα ήθελε να της δώσω κατσικίσιο, αλλά ήθελα να ρωτήσω κι άλλες μανούλες Ποια η άποψη τους για το κατσικισιο.. 

Ευχαριστωωω❣

Δν νομιζω οτι θα σου δεχτει καποιο γαλα ευκολα γτ 4,5 μηνες εχει μαθει μονο στον θηλασμο.διαλεξε ενα γαλα και ξεκινησε της το σιγα σιγα.εγω του δινω το frezylac το 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...