Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άλλη μια προσπάθεια.....


Recommended Posts

Να γκρινιαξω ήθελα, να πω τον πόνο μου ήθελα, να αφήσω τα δάκρυα να τρέξουν ήθελα.....ας γράψω αντί για όλα αυτά.....την Πέμπτη πάμε για την τρίτη μας σπερματεγχυση.....άλλαξα γιατρό, άλλαξα φάρμακα και τελικά ανταποκρίθηκε μόνο ένα ωάριο.....με αυτό θα πορευτούμε κ θα ευχηθούμε αυτό να είναι το τυχερό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Να γκρινιαξω ήθελα, να πω τον πόνο μου ήθελα, να αφήσω τα δάκρυα να τρέξουν ήθελα.....ας γράψω αντί για όλα αυτά.....την Πέμπτη πάμε για την τρίτη μας σπερματεγχυση.....άλλαξα γιατρό, άλλαξα φάρμακα και τελικά ανταποκρίθηκε μόνο ένα ωάριο.....με αυτό θα πορευτούμε κ θα ευχηθούμε αυτό να είναι το τυχερό.....

Να γραψεις αλλα δε πειραζει αν γκρινιαξεις, αν πεις τον πονο σου οπως λες η αν αφησεις τα δακρυα να τρεξουν... Φυσιολογικα ειναι ολα αυτα! 

Ευχομαι το αγχος σου να τελειωσει εδω και αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Να γκρινιαξω ήθελα, να πω τον πόνο μου ήθελα, να αφήσω τα δάκρυα να τρέξουν ήθελα.....ας γράψω αντί για όλα αυτά.....την Πέμπτη πάμε για την τρίτη μας σπερματεγχυση.....άλλαξα γιατρό, άλλαξα φάρμακα και τελικά ανταποκρίθηκε μόνο ένα ωάριο.....με αυτό θα πορευτούμε κ θα ευχηθούμε αυτό να είναι το τυχερό.....

Να είναι τυχερό κορίτσι μου.. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Να γκρινιαξω ήθελα, να πω τον πόνο μου ήθελα, να αφήσω τα δάκρυα να τρέξουν ήθελα.....ας γράψω αντί για όλα αυτά.....την Πέμπτη πάμε για την τρίτη μας σπερματεγχυση.....άλλαξα γιατρό, άλλαξα φάρμακα και τελικά ανταποκρίθηκε μόνο ένα ωάριο.....με αυτό θα πορευτούμε κ θα ευχηθούμε αυτό να είναι το τυχερό.....

Ένα και τυχερό αρκεί για να γίνει το θαύμα. Οπότε καλή διάθεση και αύριο να πας με το σκεπτικό ότι πας να συναντήσεις το παιδί σου. ❤️ καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Να γκρινιαξω ήθελα, να πω τον πόνο μου ήθελα, να αφήσω τα δάκρυα να τρέξουν ήθελα.....ας γράψω αντί για όλα αυτά.....την Πέμπτη πάμε για την τρίτη μας σπερματεγχυση.....άλλαξα γιατρό, άλλαξα φάρμακα και τελικά ανταποκρίθηκε μόνο ένα ωάριο.....με αυτό θα πορευτούμε κ θα ευχηθούμε αυτό να είναι το τυχερό.....

Κορίτσι μου.. αρχικά, να γκρινιάξεις! να κλάψεις! να αφήσεις τα δάκρυα σου να τρέξουν και να ξεθυμάνεις!

Ακόμη να σου πω πώς όταν έκανα εγώ σπερματέγχυση είχα 6 ωάρια! και όμως κανένα δεν έπιασε γιατί υπήρχαν άλλα θέματα. Ένα είναι αρκετό για να σου φέρει το θαυματάκι σου! Μην απογοητεύεσαι με το 1 ωάριο, μόνο ένα χρειάζεσαι!! 
Σε τι φάση είστε κορίτσι μου αν επιτρέπεται; υπάρχει κάποιο θεματάκι; το ψάξατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πιάνουν τόπο τα παρηγορητικά κ ενθαρρυντικα σχόλια να ξέρετε! Το έχουμε ψάξει όσο μας έχουν υποδείξει οι γιατροί τουλάχιστον. Εγώ έχω μια μέτρια ΑΜΗ ετών 36 μεγαλοκοπελα κ το αγόρι μου ένα σπέρμα με διακυμάνσεις που ξεκίνησε από χαμηλά κ έφτασε σε μέτριο επίπεδο. Δεν μας έχουν αποκλείσει κ τη φυσιολογική σύλληψη ούτε μας μίλησαν για εξωσωματική. Ο χρόνος είναι που πιέζει. Κ η απελπισία μου μαζί.....καλή επιτυχία σε όλες που προσπαθούν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Ευχαριστώ πιάνουν τόπο τα παρηγορητικά κ ενθαρρυντικα σχόλια να ξέρετε! Το έχουμε ψάξει όσο μας έχουν υποδείξει οι γιατροί τουλάχιστον. Εγώ έχω μια μέτρια ΑΜΗ ετών 36 μεγαλοκοπελα κ το αγόρι μου ένα σπέρμα με διακυμάνσεις που ξεκίνησε από χαμηλά κ έφτασε σε μέτριο επίπεδο. Δεν μας έχουν αποκλείσει κ τη φυσιολογική σύλληψη ούτε μας μίλησαν για εξωσωματική. Ο χρόνος είναι που πιέζει. Κ η απελπισία μου μαζί.....καλή επιτυχία σε όλες που προσπαθούν.....

Καλημέρα κορίτσι!! Εύχομαι αυτή η φορά να είναι τυχερή!!! Θα γκρινιάξεις όσο θέλεις!!! Το δικαιούσαι και με το παραπάνω !!! Σου εύχομαι να είναι η τυχερή σου !! Καταλαβαίνω ποσό ψυχοφθόρο είναι γιατί είχα μπει στη διαδικασία να κάνω και γω 2 φορές και τελευταία στιγμή ελεγε ο γιατρός άκυρο γιατί κάτι δεν του άρεσε όχι κύστη, όχι λεπτό ενδομήτριο... Τεσπα άλλαξα γιατρό και έκανα εξωσωματική. Δόξα τω Θεό πέτυχε και τώρα περιμένω τα νινακια μου. Η μητρότητα είναι δύσκολος δρόμος. Σε κάποιες έρχεται εύκολα σε άλλες σαν κ μας ζορίζει λίγο παραπάνω αλλά θα τα καταφέρουμε όλες!! Καλή επιτυχία και πάλι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Εύχομαι αυτή η φορά να είναι τυχερή!!! Θα γκρινιάξεις όσο θέλεις!!! Το δικαιούσαι και με το παραπάνω !!! Σου εύχομαι να είναι η τυχερή σου !! Καταλαβαίνω ποσό ψυχοφθόρο είναι γιατί είχα μπει στη διαδικασία να κάνω και γω 2 φορές και τελευταία στιγμή ελεγε ο γιατρός άκυρο γιατί κάτι δεν του άρεσε όχι κύστη, όχι λεπτό ενδομήτριο... Τεσπα άλλαξα γιατρό και έκανα εξωσωματική. Δόξα τω Θεό πέτυχε και τώρα περιμένω τα νινακια μου. Η μητρότητα είναι δύσκολος δρόμος. Σε κάποιες έρχεται εύκολα σε άλλες σαν κ μας ζορίζει λίγο παραπάνω αλλά θα τα καταφέρουμε όλες!! Καλή επιτυχία και πάλι !!

Αλήθεια? Νινακια κιόλας??? Όλα καλά να σου πάνε! Ξεκινάω κι εγώ με το κεφάλι ψηλά πάω τώρα..... ελπίζω να μην επιστρέψω μόνη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Αλήθεια? Νινακια κιόλας??? Όλα καλά να σου πάνε! Ξεκινάω κι εγώ με το κεφάλι ψηλά πάω τώρα..... ελπίζω να μην επιστρέψω μόνη.....

Διδυμάκια ναι!! Να ακούσουμε καρδούλες Παναγία μου να το συνειδητοποιήσω!!  Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Καλή επιτυχία!!! Ναι είναι το 3 το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Διδυμάκια ναι!! Να ακούσουμε καρδούλες Παναγία μου να το συνειδητοποιήσω!!  Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Καλή επιτυχία!!! Ναι είναι το 3 το καλό!!

Πότε ο υπέρηχος σου??? Μου είπε η γιατρός στις 12 μέρες από σήμερα να κάνω χοριακη. Νωρίς μου φάνηκε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Πότε ο υπέρηχος σου??? Μου είπε η γιατρός στις 12 μέρες από σήμερα να κάνω χοριακη. Νωρίς μου φάνηκε.....

Καλημέρα!! Εχθές έκανες τη σπερματέγχυση;; Για να στο είπε ο γιατρός ξέρει!! Συνήθως στις 14 μέρες λένε (και στην εξωσωματική 14 μέρες από την ωορρηξία είναι το τεστ συνήθως ή και πιο αργά ανάλογα με το γιατρό) αλλά αυτός ξέρει καλύτερα κορίτσι μου!! 22/6 έχω υπέρηχο ξανά!! Με το καλό κορίτσι μου !!! Σου εύχομαι να πετύχεις αυτή τη φορά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...