Μετάβαση σε περιεχόμενο

Inofert plus και καθυστέρηση


Recommended Posts

Γειά σας... Θα ήθελα να ρωτήσω.... Έχετε πάρει inofert plus?  Είχατε καθυστερηση παίρνοντας τα χάπια χωρίς να είναι εγκυμοσύνη? Και αν ναι... Ποσες μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα! Εγώ τα παίρνω αυτά τα χάπια που λες το βράδυ πριν κοιμηθώ παρόλα αυτά η περίοδος μου είναι ρολόι.... Βρε μήπως είσαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Εγώ τα παίρνω αυτά τα χάπια που λες το βράδυ πριν κοιμηθώ παρόλα αυτά η περίοδος μου είναι ρολόι.... Βρε μήπως είσαι έγκυος;

Θα πάω μες στην εβδομάδα να κάνω μια χοριακη.... Αν και δεν νομίζω γιατί η θερμοκρασία μου είναι χαμηλή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Θα πάω μες στην εβδομάδα να κάνω μια χοριακη.... Αν και δεν νομίζω γιατί η θερμοκρασία μου είναι χαμηλή... 

Για μένα πάρε ένα τεστάκι σήμερα και κάντο.... Καμιά φορά πρέπει να αξιολογείς γρήγορα την κατάσταση για να ξέρεις τι συμβαίνει αλλιώς να πάρεις το γιατρό σου... Στο λέω επειδή είχα πάρα πολλές βιοχημικές κυήσεις.... Κι αν δεν έκανα τεστ από πάρα πολύ νωρίς δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι ποτέ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...