Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έτσι λέω να μη βασανιζομαι.. Αλλά αλήθεια πως μπορούμε να μην το σκεφτόμαστε άραγε;; 

Ακόμα το ψάχνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι...εννοώ κανένα σύμπτωμα να προειδοποιεί για σπορακι. 

Εγω προσωπικα δεν εχω κατι...αλλα κ οταν νομιζα οτι ειχα ανθρακες ο θησαυρος😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Ακόμα το ψάχνω...

Εγω κοριτσια παντως αυτο το μηνα απο οταν ξεκινησα παλι προσπαθειες ουτε σημειωνω επαφες ουτε γονιμες  κοιταζω ουτε τεστ παρήγγειλα να έχω...κ με βοηθησε να απολαμβανω τη στιγμη με τον αντρα μου χωρις να σκεφτομαι οτι πρεπει να γίνει για να κανουμε παιδι.. Και πραγματι είμαι πολυ πιο χαλαρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Εγω κοριτσια παντως αυτο το μηνα απο οταν ξεκινησα παλι προσπαθειες ουτε σημειωνω επαφες ουτε γονιμες  κοιταζω ουτε τεστ παρήγγειλα να έχω...κ με βοηθησε να απολαμβανω τη στιγμη με τον αντρα μου χωρις να σκεφτομαι οτι πρεπει να γίνει για να κανουμε παιδι.. Και πραγματι είμαι πολυ πιο χαλαρη...

Εσείς ποσο καιρό προσπαθείτε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Α δεν είναι και πολύ... 

Οχι δεν ειναι πολυ καιρος...κ ειδικα τους πρωτους 2 μηνες ειχαμε λιγες επαφες λογω δουλειας...ηθελα ομως να χαλαρώσω κ να απολαυσω τις στιγμες και το καλοκαιρακι...κ αν είναι θα ερθει🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Σου στέλνω κ άλλη θετική ενέργεια 🤞🤞🤞 από συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι...ελαφρώς τσιμπάει η κοιλιά εδώ κ 2 ημέρες αλλά όχι κάτι το σπουδαίο..πιο πολύ από ένστικτο έκανα το τέστ.. λογικά σήμερα ή αύριο περίμενα περίοδο..τα μπερδεψα λίγο αυτό τον μήνα γιατί έκανα κ τεστ ωορρηξίας πρώτη φορά κ δεν πρόλαβα να καταλάβω πως δουλεύουν! Πάντως είχα επαφές συνεχόμενες μέρες κ πήρα κ τις βιταμίνες τις axion..δε ξέρω αν έπαιξε κ αυτό ρόλο ή απλά ήταν η ώρα του!!

Ότι καινα έπαιξε ρόλο σημασία έχει ότι ήρθεεε!! Με το καλό να απολαύσεις το ταξίδι σου κορίτσι μου!!!
Κάπου διάβασα ότι είχατε ένα παιδάκι με εξωσωματική? Τι θεματάκι είχατε και προχωρήσατε σε εξωσωματική; Δεν προσπαθήσατε πρώτα φυσιολογικά?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Οχι δεν ειναι πολυ καιρος...κ ειδικα τους πρωτους 2 μηνες ειχαμε λιγες επαφες λογω δουλειας...ηθελα ομως να χαλαρώσω κ να απολαυσω τις στιγμες και το καλοκαιρακι...κ αν είναι θα ερθει🤗

Τουλαχιστον να προλάβουμε να φάμε Κανένα θαλασσινό ☺️😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να σας χαρισει το πολυποθητο σπορακι σας! Εγω αδιαθετησα σημερα και μπαινω στη διαδικασια της εξωσωματικης. Οποτε δεν ξερω τον επομενο μηνα αν αδιαθετησω και ποτε. Αν θελετε, βγαλτε με απο το πινακακι. Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να σας χαρισει το πολυποθητο σπορακι σας! Εγω αδιαθετησα σημερα και μπαινω στη διαδικασια της εξωσωματικης. Οποτε δεν ξερω τον επομενο μηνα αν αδιαθετησω και ποτε. Αν θελετε, βγαλτε με απο το πινακακι. Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! 

Γιατί να σε βγάλουμε; Θα χαρούμε τόσο πολύ όταν δίπλα από το όνομα σου θα γράφει θετικό! Στην τελική σημασία έχει ότι έρχεται ένα παιδί και όχι το πως έρχεται. Όλες μας για το ίδιο πολεμάμε κι όταν ξεκινήσαμε αυτό το πινακακι σκοπός μας ήταν να γεμίσει όλο με θετικά! Αυτό δεν θα αλλάξει! Καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι μου! Να μας γράφεις τα νέα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί να σε βγάλουμε; Θα χαρούμε τόσο πολύ όταν δίπλα από το όνομα σου θα γράφει θετικό! Στην τελική σημασία έχει ότι έρχεται ένα παιδί και όχι το πως έρχεται. Όλες μας για το ίδιο πολεμάμε κι όταν ξεκινήσαμε αυτό το πινακακι σκοπός μας ήταν να γεμίσει όλο με θετικά! Αυτό δεν θα αλλάξει! Καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι μου! Να μας γράφεις τα νέα!🥰

Aχ γλυκουλα μου παντα με τον καλο τον λογο!!! Σ ευχαριστω πολυ πολυ! Ευχομαι συντομα να χαρισεις ενα αδερφακι στο παιδακι σου! Μακαρι να σας ανακοινωσω την εγκυμοσυνη μου τον αλλο μηνα! Εχεις δικιο, το πινακακι ειναι να γεμιζει με θετικα! Θα σας ενημερωσω, ελπιζω με χαρουμενα νεα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Aχ γλυκουλα μου παντα με τον καλο τον λογο!!! Σ ευχαριστω πολυ πολυ! Ευχομαι συντομα να χαρισεις ενα αδερφακι στο παιδακι σου! Μακαρι να σας ανακοινωσω την εγκυμοσυνη μου τον αλλο μηνα! Εχεις δικιο, το πινακακι ειναι να γεμιζει με θετικα! Θα σας ενημερωσω, ελπιζω με χαρουμενα νεα! 

Έτσι ακριβώς θα γίνει!😉 Τον άλλο μήνα μόνο ευχάριστα θα μας έχεις!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να σας χαρισει το πολυποθητο σπορακι σας! Εγω αδιαθετησα σημερα και μπαινω στη διαδικασια της εξωσωματικης. Οποτε δεν ξερω τον επομενο μηνα αν αδιαθετησω και ποτε. Αν θελετε, βγαλτε με απο το πινακακι. Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! 

Καλη επιτυχια!!!Να σου πανε ολα καλα κ να ακούσουμε σύντομα ευχαριστα απο σενα!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι ακριβώς θα γίνει!😉 Τον άλλο μήνα μόνο ευχάριστα θα μας έχεις!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

Μακαρι!!! 🙏  😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλη επιτυχια!!!Να σου πανε ολα καλα κ να ακούσουμε σύντομα ευχαριστα απο σενα!!!😊

Σ' ευχαριστω πολυ!!! Και σε σενα οτι καλυτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να σας χαρισει το πολυποθητο σπορακι σας! Εγω αδιαθετησα σημερα και μπαινω στη διαδικασια της εξωσωματικης. Οποτε δεν ξερω τον επομενο μηνα αν αδιαθετησω και ποτε. Αν θελετε, βγαλτε με απο το πινακακι. Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! 

Κορίτσι μου εύχομαι το επόμενο καλοκαίρι να είστε 3 ή και 4! Να πάνε όλα τέλεια και περιμένουμε τα ευχάριστα να χαρούμε μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι το επόμενο καλοκαίρι να είστε 3 ή και 4! Να πάνε όλα τέλεια και περιμένουμε τα ευχάριστα να χαρούμε μαζί σου!

Σ ευχαριστω πολυ πολυ! Απο το στομα σου.... Καλη επιτυχια και σε σενα στις προσπαθειες σου!!!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να σας χαρισει το πολυποθητο σπορακι σας! Εγω αδιαθετησα σημερα και μπαινω στη διαδικασια της εξωσωματικης. Οποτε δεν ξερω τον επομενο μηνα αν αδιαθετησω και ποτε. Αν θελετε, βγαλτε με απο το πινακακι. Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! 

Αχχ κορίτσι μου!!  Σου εύχομαι ολόψυχα να η πρώτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή!! Δεν βγαίνεις απ το πινακάκι θα μας φερεις γουρι με το σπορακι σου! Εχεις έτοιμα έμβρυα ή θα ξεκινήσεις ωοληψία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ κορίτσι μου!!  Σου εύχομαι ολόψυχα να η πρώτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή!! Δεν βγαίνεις απ το πινακάκι θα μας φερεις γουρι με το σπορακι σου! Εχεις έτοιμα έμβρυα ή θα ξεκινήσεις ωοληψία?

Ξεκιναω απο την αρχη ολα και εχω αγχος! Θα δουμε αν θα κανω μεταφορα στον ιδιο κυκλο.. Καλη επιτυχια και σε σενα! Πιστευω οτι και μετα τη λαπαροσκοπηση θα εχεις συντομα θετικο τεστακι! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@PAPA EVA καλή επιτυχία.. Σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!  Όλα να πάνε καλά!!

Σ ευχαριστω πολυ!!! Καλη επιτυχια και σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...