Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Βρε κορίτσια δεν έχω αδιαθετήσει ακόμη και ανυσηχώ 😕 Μήπως κάτι πήγε στραβά από τη λαπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση;;; Όσα κορίτσια έκαναν είδαν περίοδο ακριβώς στις μέρες τους;;; Το πρωί είχα κάτι καφέ και μετά τίποτα.. Ρώτησα τον γιατρό όταν είχα πάει να με δει μετά την επέμβαση και μου είπε πως θα αδιαθετήσω κανονικά.. @lactaki κορίτσι μου θέλω τα φώτα σου και πάλιι!!!!
Βεβαια το τελευταίο διάστημα λόγω διπλής βάρδιας στη δουλειά ξυπνώ απ τις 5,30 δεν ξερω αν επηρεάζει η αλλαγή στον ύπνο και η κουραση.. Θέλω τόοοσο πολύ να αδιαθετήσω που δεν μου έρχεταιιι!! Τι να πω!! Σε όλα ανάποδη ΠΑΝΤΑ!!! 🤣😅

Έλα κοριτσάκι μου... Λοιπόν εμένα έγινε ΤΟ τρελό. Τη μέρα που είχα λαμπαροσκοπιση εντελώς τυχαία ήμουν στη 2η μέρα περιοδου..χαχ. ευτυχώς δεν είχαμε θεμα δεν επηρέαζε. Κατά τ αλλά μου ήρθε κανονικά στον επόμενο κύκλο. Απλά εγώ είχα το εξής θέμα κ μάλλον ήταν ορμονικό.. 21η με 23η μέρα περίπου έβλεπα αίμα..σταγόνα μετά τίποτα , μέχρι που εφθανα στην 28 κ αδιάθετουσα κανονικά. Εσύ ποτέ θα έπρεπε να αδιαθετησεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έλα κοριτσάκι μου... Λοιπόν εμένα έγινε ΤΟ τρελό. Τη μέρα που είχα λαμπαροσκοπιση εντελώς τυχαία ήμουν στη 2η μέρα περιοδου..χαχ. ευτυχώς δεν είχαμε θεμα δεν επηρέαζε. Κατά τ αλλά μου ήρθε κανονικά στον επόμενο κύκλο. Απλά εγώ είχα το εξής θέμα κ μάλλον ήταν ορμονικό.. 21η με 23η μέρα περίπου έβλεπα αίμα..σταγόνα μετά τίποτα , μέχρι που εφθανα στην 28 κ αδιάθετουσα κανονικά. Εσύ ποτέ θα έπρεπε να αδιαθετησεις.?

Το Σάββατο που πέρασε κορίτσι μου κανονικά έπρεπε να δω, ντάξει 1-2 μέρες πάνω έχει τύχει να πάω, αλλά όχι τόσο! Εγω ήμουν στη φάση ωοριξίας όταν την έκανα την επέμβαση! Μέχρι το Σάββατο αν δεν μου έρθει κανονικά θα μιλήσω με το γιατρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μίλησα εγώ μαζί της σήμερα... είναι καλά και προχωράνε τις ετοιμασίες.... Απέχει λίγο από το φόρουμ για να χαλαρώσει και να ξεκινήσει κι αυτή σιγά σιγά τις προσπάθειές της.....μου ζήτησε να σας μεταφέρω την συγνώμη της που δεν μπαίνει και στέλνει σε όλες την αγάπη της.... ανυπομονεί κι αυτή πολύ για ένα παιδάκι!!!!

Να ναι καλά μόνο αυτό μας ενδιαφέρει πιστεύουμε πως κάποια στιγμή θα μπει κ θα μας πει τα πιο ευχάριστα νέα εάν ξανά μιλήσεις μαζί της φιλιά πολλά να της δώσεις ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ δεν ξέρεις πόσο χάρηκα! Να είναι καλά! Αυτό έχει σημασία! Αν μιλήσετε ξανά να της δώσεις και τους δικούς μου χαιρετισμούς και να της πεις ότι της εύχομαι ότι καλύτερο! Α! Και ότι μου χρωστάει και κάτι παϊδακια όταν με το καλό ανοίξει το μαγαζί! Δεν ξεχνάω εγώ όταν πρόκειται για φαγητό!😆

😂😂😂😂😂Πόσο σ αγαπώ εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Το Σάββατο που πέρασε κορίτσι μου κανονικά έπρεπε να δω, ντάξει 1-2 μέρες πάνω έχει τύχει να πάω, αλλά όχι τόσο! Εγω ήμουν στη φάση ωοριξίας όταν την έκανα την επέμβαση! Μέχρι το Σάββατο αν δεν μου έρθει κανονικά θα μιλήσω με το γιατρό μου

Να μιλήσεις ναι. Σίγουρα πέρασε ένα σοκ οργανισμός αφού σε σκάλισε κατά κάποιο τρόπο το σύστημα εκεί κάτω αλλά καλό θα ήταν να σ δει.. επαφές είχες?? Λέω μη παίζει κάτι άλλο. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Βρε κορίτσια δεν έχω αδιαθετήσει ακόμη και ανυσηχώ 😕 Μήπως κάτι πήγε στραβά από τη λαπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση;;; Όσα κορίτσια έκαναν είδαν περίοδο ακριβώς στις μέρες τους;;; Το πρωί είχα κάτι καφέ και μετά τίποτα.. Ρώτησα τον γιατρό όταν είχα πάει να με δει μετά την επέμβαση και μου είπε πως θα αδιαθετήσω κανονικά.. @lactaki κορίτσι μου θέλω τα φώτα σου και πάλιι!!!!
Βεβαια το τελευταίο διάστημα λόγω διπλής βάρδιας στη δουλειά ξυπνώ απ τις 5,30 δεν ξερω αν επηρεάζει η αλλαγή στον ύπνο και η κουραση.. Θέλω τόοοσο πολύ να αδιαθετήσω που δεν μου έρχεταιιι!! Τι να πω!! Σε όλα ανάποδη ΠΑΝΤΑ!!! 🤣😅

Είδα κ εγώ το ημερολόγιο αλλά αδιαθετησα κανονικά..είχα κάνει λαπαροσκόπηση γύρω στη 10η ημέρα! μπορεί να ταράχτηκε λίγο ο οργανισμός σου!! υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;πώς είσαι γενικά μετά την επέμβαση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Να μιλήσεις ναι. Σίγουρα πέρασε ένα σοκ οργανισμός αφού σε σκάλισε κατά κάποιο τρόπο το σύστημα εκεί κάτω αλλά καλό θα ήταν να σ δει.. επαφές είχες?? Λέω μη παίζει κάτι άλλο. Χαχαχα

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Είδα κ εγώ το ημερολόγιο αλλά αδιαθετησα κανονικά..είχα κάνει λαπαροσκόπηση γύρω στη 10η ημέρα! μπορεί να ταράχτηκε λίγο ο οργανισμός σου!! υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;πώς είσαι γενικά μετά την επέμβαση;;

Θεωρώ κορίτσια μου πως δεν υπάρχει περιπτωση εγκυμοσύνης.. είχαμε επαφες πριν την επέμβαση. Μετα την επέμβαση αργησαμε αρκετα να εχουμε επαφη γιατι ειχα λιγο αίμα και φοβομουν. 

Έχω και σήμερα ελάχιστο καφε σκουρο, σχεδον μαύρο. Αν μέχρι αύριο δεν μου έρθει πρωι πρωι θα μιλησω με τον γιατρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Εμείς μόλις πήραμε το σπερμοδιαγραμμα. Είναι καλό μου είπε ο μικροβιολόγος αλλά θα το δεί και ανδρολογος το απόγευμα. Έχουμε λίγη βλέννη όμως πάλι! Ίσως χρειαστεί αντιβίωση γιατί βιταμίνες έχει καιρό που παίρνει. Για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Εμείς μόλις πήραμε το σπερμοδιαγραμμα. Είναι καλό μου είπε ο μικροβιολόγος αλλά θα το δεί και ανδρολογος το απόγευμα. Έχουμε λίγη βλέννη όμως πάλι! Ίσως χρειαστεί αντιβίωση γιατί βιταμίνες έχει καιρό που παίρνει. Για να δούμε!

Μπράβο κορίτσι μου , όλα καλά! Τίποτα δνε είναι όπως λες, ίσως καμμια αντιβίωση να χρειαστεί! Θα έρθει σύντομα το δεύτερο μωράκι!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Εμείς μόλις πήραμε το σπερμοδιαγραμμα. Είναι καλό μου είπε ο μικροβιολόγος αλλά θα το δεί και ανδρολογος το απόγευμα. Έχουμε λίγη βλέννη όμως πάλι! Ίσως χρειαστεί αντιβίωση γιατί βιταμίνες έχει καιρό που παίρνει. Για να δούμε!

Όλα καλά κορίτσι μου κ ο μικροβιολογος ξέρει.... ❤️❤️Οπότε πιστεύω όλα καλά είναι 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 

Επειδή δεν θυμάμαι προσπαθείτε καιρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Εμείς μόλις πήραμε το σπερμοδιαγραμμα. Είναι καλό μου είπε ο μικροβιολόγος αλλά θα το δεί και ανδρολογος το απόγευμα. Έχουμε λίγη βλέννη όμως πάλι! Ίσως χρειαστεί αντιβίωση γιατί βιταμίνες έχει καιρό που παίρνει. Για να δούμε!

Ετοιμάσου σιγά σιγά κορίτσι μου να υποδεχτείτε το νέο σας μέλος🥰

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 

Θύμησε με πόσο καιρό προσπαθείτε; και τι άλλες εξετάσεις έχεις κάνει κορίτσι μου;  Σίγουρα το άγχος δεν βοηθάει, προσωπικά όμως δεν πιστεύω πως είναι καθοριστικός παράγωντας όταν δεν υπάρχουν άλλα θέματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Γύρω στους 10 μηνες

Δεν το λες ούτε μεγάλο ούτε μικρό το διάστημα.. Κι εγώ πιστεύω ότι από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα φταίει το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Να μιλήσεις ναι. Σίγουρα πέρασε ένα σοκ οργανισμός αφού σε σκάλισε κατά κάποιο τρόπο το σύστημα εκεί κάτω αλλά καλό θα ήταν να σ δει.. επαφές είχες?? Λέω μη παίζει κάτι άλλο. Χαχαχα

Εσύ πως πας κορίτσι? Σε τι φάση είσαι???. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 

Θα έρθει! Είναι θέμα χρόνου θα δεις! Προσπάθησε να απολαμβάνεις την καθημερινότητα σου και όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι. Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά πρέπει να το κάνεις για την δική σου ευτυχία. Αχ αυτό το άγχος! Πώς θα γίνει να το διώξουμε μια για πάντα από την ζωή μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά δεν πήγαμε στον ουρολόγο γιατί άργησε ο άντρας μου να έρθει από την δουλειά. Την τρίτη τώρα! Πήγαμε όμως νυχτερινή βόλτα στην παραλία για να περπατήσουμε και να γυμναστουμε παράλληλα. 🤸

Τελικά όμως αυτός που γυμνάστηκε ήταν ο γιος μου που πήγαινε πέρα δώθε γιατί εγώ στρογγυλοκάθησα στο πλησιέστερο παγκάκι αγκαλιά με ένα ωραιότατο παγωτό! Μ' αρέσει που θέλω να χάσω και κιλά τρομάρα μου!😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλό Σκ να εχουμε και καλό τριήμερο σε όσες δεν δουλεύουν τη Δευτέρα. @A&O Χρόνια πολλά κοριτσαρα μου πολύχρονη και σύντομα με ένα μωρό στην κοιλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Καλο τριημερο σε οσες καθονται την Δευτερα! 

@Ευάγγελοςτ ευτυχως κοριτσι μου βρηκατε το προβλημα και θα λυθει αμεσα! Απολαυσε το καλοκαιρακι και τις επαφες με τον αντρουλη σου και θα σου ερθει συντομα!!! Καλη επιτυχια!!!

@Love13 Αν εχετε κανει ολες τις εξετασεις και ειναι ολα οκ, τοτε μην εχετε αγχος και θα ερθει! 

@Άντρεα κοριτσι μου εσυ πως εισαι? αδιαθετησες? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!💗

Να έχουμε ένα υπέροχο τριήμερο! Εμείς κάναμε σχέδια για μπανάκι αύριο αλλά ο καιρός μας τα χάλασε λίγο! Άρα άκυρη η θάλασσα!☹️ Μάλλον πάλι τα βουνά θα πάρουμε!🧗

@st3llina μου πως είσαι; Τι κάνει το μπουμπουκακι μας;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελουδες μου!!! Εγω ειμαι με αδεια απο την Δευτερα και προσπαθω να ειμαι ηρεμη οσο μπορω. Την ημερα που επιστρεφω'' δεν την περιμενω''. εδω και 3μερες νιωθω κατι ψιλοενοχλησεις χαμηλα οχι συνεχεια αλλα κρατανε. με εχει φαει λιγο το αγχος να πω την αληθεια. εχω μια βδομαδα ακομα για να μου λυθει η απορια.. και τωρα ξεκινανε οι φοβοι οχι τοσο αν θα πιασω(και αυτο φυσικα αλλα λογω ιστορικου πιανω ευκολα) αλλα αν αυτην την φορα αποφασισει να μεινει. προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kalina είπε:

Γεια σας κοπελουδες μου!!! Εγω ειμαι με αδεια απο την Δευτερα και προσπαθω να ειμαι ηρεμη οσο μπορω. Την ημερα που επιστρεφω'' δεν την περιμενω''. εδω και 3μερες νιωθω κατι ψιλοενοχλησεις χαμηλα οχι συνεχεια αλλα κρατανε. με εχει φαει λιγο το αγχος να πω την αληθεια. εχω μια βδομαδα ακομα για να μου λυθει η απορια.. και τωρα ξεκινανε οι φοβοι οχι τοσο αν θα πιασω(και αυτο φυσικα αλλα λογω ιστορικου πιανω ευκολα) αλλα αν αυτην την φορα αποφασισει να μεινει. προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα.... 

Σε νιώθω απόλυτα....κι εγώ τα ίδια συναισθήματα βιώνουν μετά την εμβρυομεταφορά..... Προσεύχομαι αν μου το στείλει ο Θεός να έρθει για να μείνει.... Γιατί δυστυχώς τρεις φορές ήταν παλίνδρομη και βιοχημική... Εύχομαι αυτή τη φορά αυτό ακριβώς σε εσένα να έρθει για να μεινει να είναι δυνατό και γερό!! Ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!💗

Να έχουμε ένα υπέροχο τριήμερο! Εμείς κάναμε σχέδια για μπανάκι αύριο αλλά ο καιρός μας τα χάλασε λίγο! Άρα άκυρη η θάλασσα!☹️ Μάλλον πάλι τα βουνά θα πάρουμε!🧗

@st3llina μου πως είσαι; Τι κάνει το μπουμπουκακι μας;🥰

Όπου και να πάτε να περάσετε όμορφα...αυτές οι όμορφες φωτογραφίες που είχες ανεβάσει την άλλη φορά από τα βουνά Σε ποιο μέρος ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 

Πηγαίντε εκδρομές κάντε διακοπές και αγάπες κοπελιά και ξέχνα το... θαρθει μην το σκέφτεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...