Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@Kostef σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο.. ❤️

Κορίτσια εγώ έκανα και τον υπέρηχο.. Ευτυχώς είναι ενδομητριο.. Μου φαίνεται πολύ περίεργο που με τόση μικρή χοριακή το ειδαμε.. Είναι 7*7 mm. Τώρα απλά θα περιμένω να πεσει η χοριακή μου αλλιώς θα πάμε για αποξεση.. 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Είμαι λίγο χεσμενη να το πω αλλά θα κάνω υπομονή.... 

Δεν σου έδωσαν καμία ελπίδα? Να πάρει μπρος κάποια στιγμή? Πότε ξανακάνεις χοριακη τώρα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Είμαι λίγο χεσμενη να το πω αλλά θα κάνω υπομονή.... 

Δεν σου έδωσαν καμία ελπίδα? Να πάρει μπρος κάποια στιγμή? Πότε ξανακάνεις χοριακη τώρα? 

 

Ούτε ο γιατρος μου έδωσε ούτε ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο στο Ρέα απλά μου είπαν ότι περιμένουμε να πέσει. Απλά ο γιατρός μου μου είπε πριν προχωρήσουμε σε αποξεση (αν χρειαστεί) να κάνω κανα δύο χοριακες μην έχω κάποια αμφιβολία εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! @Evie2 χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις και με το καλο το μωρακι σου!!! @Kostef καλα αποτελεσματα με ενα μεγααααααλοοοο νουμερο χοριακης😊!!!! @Clairy. κορίτσι μου πραγματικά λυπαμαι που σου πηγαν ετσι τα πράγματα!!!σου ευχομαι μονο χαρες απο δω κ περα💓...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

Χρόνια πολλά πολύχρονη και με το καλό στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Πάντα γερή και χαμογελαστή να είσαι στη ζωή σου!🥰 Με το καλό λοιπόν να υποδεχτείς το πιο όμορφο δώρο που θα σου δωθεί ποτέ! Κι εύχομαι τα επόμενα χρόνια να πάρεις κι άλλα τέτοια δώρα!😉

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

 

Καλημέρα σε όλες!!!! Πήγα έδωσα αίμα για χοριακη και για tsh κατά τις 4 θα μου στείλουν μέιλ τα αποτελέσματα!! Άντε να δούμε τιγινεται αυτή τη φορά, πάντως η εφαρμογή του κινητού λέει 6 μέρες καθυστερηση οπότε θα ήθελα να δω ένα μεγαααααλο νούμερο!! 

Κι εμείς αυτό θέλουμε κοριτσάκι μου!😃 Ένα τεράστιο νούμερο! Να κλείσουμε τον μήνα μας με τον πιο υπέροχο τρόπο! Με ένα μωράκι που ήρθε χθές και με ένα που θα έρθει σε 8 μήνες!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

Χρόνια πολλά αγάπη μου ό,τι επιθυμείς 🎉🎂❤️ Με το καλό το μωράκι σας να το πάρετε αγκαλίτσα σε 3 μήνες κ να το μεγαλώσετε με αγάπη 🤗🥰❤️ Θα είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή πιστεύω, που ούτε μπορούμε να τ φανταστούμε τώρα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα όλα καλά ο θεουλης ήταν μαζί μας ήμαστε κ η δύο καλά 3 400 η κούκλα μου είμαι πολύ ευτυχισμένη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20200629_140554.jpg

Ελενάκι μου γλυκό συγκινήθηκα!!! Να σου ζήσει η κοράκλα σου και καλή ανάρρωση σε εσένα!! ❤️❤️❤️ Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και εύκολα, αν και τώρα που θα βλέπεις το κοριτσάκι σου σίγουρα είναι όλα τέλεια και έχεις ξεχάσει κάθε πόνο 💗💗💗🤗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

 

Καλημέρα σε όλες!!!! Πήγα έδωσα αίμα για χοριακη και για tsh κατά τις 4 θα μου στείλουν μέιλ τα αποτελέσματα!! Άντε να δούμε τιγινεται αυτή τη φορά, πάντως η εφαρμογή του κινητού λέει 6 μέρες καθυστερηση οπότε θα ήθελα να δω ένα μεγαααααλο νούμερο!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Με 6 μέρες καθυστέρηση κ εγώ περιμένω κάτι καλό 😍 εγώ είχα κάνει με 5 μέρες καθυστέρηση και είχα χοριακή 1700, σου εύχομαι το ίδιο και ακόμη μεγαλύτερο!!! Είμαι πολύ αισιόδοξη ότι θα είναι θετική, περιμένω απλά το νούμερο να πανηγυρίσουμε να κλείσει καλά ο μήνας 😍😍😍💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@Kostef σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο.. ❤️

Κορίτσια εγώ έκανα και τον υπέρηχο.. Ευτυχώς είναι ενδομητριο.. Μου φαίνεται πολύ περίεργο που με τόση μικρή χοριακή το ειδαμε.. Είναι 7*7 mm. Τώρα απλά θα περιμένω να πεσει η χοριακή μου αλλιώς θα πάμε για αποξεση.. 

Δε σου έδωσαν καμία ελπίδα αγάπη; Επειδή η χοριακή ανεβαίνει ακόμα το λέω...κ είναι κ ενδομήτριο..

Σου είπαν τουλάχιστον γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; 2η φορά στη σειρά...να ζητήσεις να το δείτε. Κ να κάνεις εξετάσεις θρομβοφιλίας όπως σου είπαν τα κορίτσια..ποτέ δε ξέρεις . Ελπίζω να βρείτε τι είναι κ την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ούτε ο γιατρος μου έδωσε ούτε ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο στο Ρέα απλά μου είπαν ότι περιμένουμε να πέσει. Απλά ο γιατρός μου μου είπε πριν προχωρήσουμε σε αποξεση (αν χρειαστεί) να κάνω κανα δύο χοριακες μην έχω κάποια αμφιβολία εγώ. 

Αχ clairy μου διάβαζα αυτές τις ημέρες με αγωνία για να δω τι θα γίνει. Πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό κορίτσι μου. Να φύγει και να κοιτάξεις μπροστά με αισιοδοξία. Κι αν θέλεις για να νιώσεις καλύτερα κάνε ένα διάλειμμα από όλο αυτό. Να απολαύσεις το καλοκαιράκι σου! Το θετικό είναι ότι μένεις πολύ εύκολα έγκυος κι αυτό είναι που πρέπει να κρατήσεις. Επίσης το πιο σημαντικό για εμένα είναι ότι δεν είναι εξωμήτριο. Να κάνεις όμως και 1-2 χοριακες για να σου φύγει η αμφιβολία. Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 9:58 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Έρχεται η μαμά μου την Κυριακή της έκλεισα εισητηριο γιουπιιιι θα μπουν όλα σε τάξη..πολλά μπράβο για τον υπέρηχο μόνο χαρές σου εύχομαι σε όλη την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου..

Αγαπημένη μου είμαι όντως το δεύτερο μωράκι μετά το Ελενάκι μας καλά θυμάσαι..δεν έχει μείνει τίποτα η αλήθεια είναι και τώρα από βδομάδα καταφθάνουν όλοι οι δικοί μου οπότε θα το αφήσω το άθλημα της οδήγησης γιατί έτσι κι αλλιώς η κοιλιά μου μεγαλώνει κάθε μέρα και θα με δυσκολεύει..μοιαζουμε πολυ να ξέρεις κι εγώ μόνο τρελές είμαι και ο άντρας μου αν και με χαίρεται έχει και μια ανησυχία χαχαχχχα..είμαστε ατίθασα νιάτα τι να κάνουμε..τι ζώδιο είσαι αν επιτρέπεται??

Κοριτσι μου εύχομαι να παρει μπρος η χοριακη σου ξέρω κοπέλα που έμεινε ίδια η χοριακη της μετά από δύο μέρες και όμως τώρα είναι ετοιμογεννη..πάντως αν δεν προχωρήσει τελικά η εγκυμοσύνη σου αν θέλεις κάνε μια εξέταση θρομβοφιλιας εγώ την έκανα όταν είχα την αποβολή τον Σεπτέμβρη και έχω αντιφοσφωλιπιδικο σύνδρομο που ενοχοποιείται για αποβολές πολύ νωρίς πριν καν δημιουργηθεί κάτι..εγώ ευχαριστω καθε μέρα το γιατρο μου που μου την πρότεινε γιατί αν δεν το ανακάλυπταν τώρα δεν θα είχα την μπέμπα στην κοιλιά..σου εύχομαι ότι μα ότι καλύτερο..

Χαχαχαχ αχχ τι τραβάνε κι αυτοί με μας που έμπλεξαν 😆😆 αλλά τους αρέσει καταβάθος 🤣😄 κ είσαι κ 29 κ εσύ σαν κ μένα αν θυμάμαι καλά;; Ζυγός είμαι το καλύτερο ζώδιο χαχαχ 😄💁‍♀️ εσύ τι ζώδιο είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια το αποφάσισα και εγώ αύριο θα πάω το πρωί για χοριακη! Τώρα είδα ότι θα είναι και η τελευταία μέρα του Ιούνη!!!! Ελπίζω να δω ένα τεράστιο νούμερο αν και φοβάμαι λίγο.... 

Αργά το μεσημερι λογικά θα ξέρω και θα σας πω τι γίνεται!!! 

Αναμένουμε ένα τριψήφιο-τετραψήφιο νουμεράκι!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. Σήμερα τελευταία μέρα του μηνα κ εχω τα 29α γενεθλια μ και ειμαι και εγκυος στον 6ο . Ακόμα δε μπορώ να τ πιστέψω το καλύτερο δώρο π μπορει να ειχα ποτε το προσεχω κ τ μεγαλώνω μέσα μου. Οτι καλύτερο Μ έδωσε ο σύντροφός μου τα τελευταία 10 χρόνια π ειμαστε μαζι. Σας ευχαριστώ όλες π ειστε εδω σε όλες τις ερωτήσεις κ απορίες... 

Να ζήσεις κορίτσι μου!! Να είναι πάντα γερή και δυνατή!!! Εύχομαι και εγώ μέχρι τον Σεπτέμβρη που έχω τα δικά μου 29α γενέθλια να είμαι και εγώ εγκυούλα με κάποιο θαύμαα🥰❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@Kostef σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο.. ❤️

Κορίτσια εγώ έκανα και τον υπέρηχο.. Ευτυχώς είναι ενδομητριο.. Μου φαίνεται πολύ περίεργο που με τόση μικρή χοριακή το ειδαμε.. Είναι 7*7 mm. Τώρα απλά θα περιμένω να πεσει η χοριακή μου αλλιώς θα πάμε για αποξεση.. 

Πολύ θετικό ότι είναι ενδομήτριο, αποκλύνονται πολλά δυσάρεστα σενάρια!! Επειδή πιστεύω στα θαύματα, κρατάω λίγη πίστη πως όλα θα πάνε καλά.. Ακόμη και ότι φάνηκε με τόσο χαμηλή χοριακή από τον υπέρηχο κάτι σημαίνει.. Εύχομαι η παναγίτσα να κάνει το θαύμα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ούτε ο γιατρος μου έδωσε ούτε ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο στο Ρέα απλά μου είπαν ότι περιμένουμε να πέσει. Απλά ο γιατρός μου μου είπε πριν προχωρήσουμε σε αποξεση (αν χρειαστεί) να κάνω κανα δύο χοριακες μην έχω κάποια αμφιβολία εγώ. 

Να πω και εγώ την βλακεία μου;;; Με τόσο μικρή χοριακη θα φαινόταν έμβρυο;;;; Μήπως βρε κορίτσι να κανείς σε ένα αλλά μικροβιολογικό;;; Να δούμε τι γίνεται; Οι γιατροί πως εξήγησαν πως με τόσο μικρή χοριακη φαινόταν εμβρύο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Άντρεα μου περιμένουμε το νέο μας θεματακι αύριο!😘

Θα το ανοίξω κοριτσάκι μου! Αν και με όλα αυτά που έγιναν δεν θα είναι μήνας προσπαθειας ο Ιούλης για μένα, θα το ανοίξω με πολύ πολύ αγάπη για όλες εσάς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Θα το ανοίξω κοριτσάκι μου! Αν και με όλα αυτά που έγιναν δεν θα είναι μήνας προσπαθειας ο Ιούλης για μένα, θα το ανοίξω με πολύ πολύ αγάπη για όλες εσάς!! 

Ούτε για μένα ήταν ο Ιούνιος αλλά το έκανα με πολύ χαρά...και πήγε καλά!

@Evie2 χρόνια πολλά και με το καλό να υποδεχτείς το μικρουλάκι σου!

@Clairy. μου συμφωνώ το ότι είναι ενδομήτριο είναι αυτό που λένε τυχερή στην ατυχία σου! Σύντομα θα τα ξανακαταφέρεις και αυτή τη φορά θα κρατήσει πολύ!

@Kostef εύχομαι καλά και "μεγάλα" αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@A&O Όντως πήγε πολύ καλά ο Ιούνης κορίτσι μου :) Εύχομαι να φέρω τύχη και να πάει και ο Ιούλης το ίδιο καλά ❤️ Ανάφερα το πιο πάνω κορίτσι μου γιατί πίστευα πως ο Ιούλης θα ήταν ο πρώτος μήνας προσπαθειας μας μετά την επέμβαση! Τελικά όμως θα είναι η ωοριξία μου στον Ιούλη και η αναμονή περιόδου αρχες Αυγούστου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω καραφλιασει λίγο αλλά η χοριακη μου βγήκε 0,1.

Δε ξέρω τι γίνεται μάλλον θα έχω λογικά κάποιο πρόβλημα. Θα πάρω το γιατρό μου να μου πει τι να κάνω αργότερα. 

Αυτή τη στιγμή είμαι λίγο περίεργα κ πραγματικά δεν το περίμενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Αναμένουμε ένα τριψήφιο-τετραψήφιο νουμεράκι!!

Να ζήσεις κορίτσι μου!! Να είναι πάντα γερή και δυνατή!!! Εύχομαι και εγώ μέχρι τον Σεπτέμβρη που έχω τα δικά μου 29α γενέθλια να είμαι και εγώ εγκυούλα με κάποιο θαύμαα🥰❤️

Πολύ θετικό ότι είναι ενδομήτριο, αποκλύνονται πολλά δυσάρεστα σενάρια!! Επειδή πιστεύω στα θαύματα, κρατάω λίγη πίστη πως όλα θα πάνε καλά.. Ακόμη και ότι φάνηκε με τόσο χαμηλή χοριακή από τον υπέρηχο κάτι σημαίνει.. Εύχομαι η παναγίτσα να κάνει το θαύμα της!!

Σου το εύχομαι κι εγώ κορίτσι μου φέτος μαζί με τα γενέθλιά σου να περιμένεις και το μωράκι σου 😃 Πότε έχεις γενέθλια αν επιτρέπεται; Γιατί κι εγώ έχω τέλη Σεπτέμβρη 😊 αλλά θα κλείσω τα 30 φέτος 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@A&O Όντως πήγε πολύ καλά ο Ιούνης κορίτσι μου :) Εύχομαι να φέρω τύχη και να πάει και ο Ιούλης το ίδιο καλά ❤️ Ανάφερα το πιο πάνω κορίτσι μου γιατί πίστευα πως ο Ιούλης θα ήταν ο πρώτος μήνας προσπαθειας μας μετά την επέμβαση! Τελικά όμως θα είναι η ωοριξία μου στον Ιούλη και η αναμονή περιόδου αρχες Αυγούστου!

Θα προσπαθήσεις όμως τον Ιούλιο! Έτσι δεν είναι; Άρα μπορεί όντως να είναι ο μήνας σου και να το πιάσεις το σπορακι σου!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έχω καραφλιασει λίγο αλλά η χοριακη μου βγήκε 0,1.

Δε ξέρω τι γίνεται μάλλον θα έχω λογικά κάποιο πρόβλημα. Θα πάρω το γιατρό μου να μου πει τι να κάνω αργότερα. 

Αυτή τη στιγμή είμαι λίγο περίεργα κ πραγματικά δεν το περίμενα. 

Πώς γίνεται αυτό ρε αγάπη; Με τόσες μέρες καθυστέρηση; Μήπως ήταν πάλι βιοχημική; Ή μήπως λόγω της προηγούμενης τα έπαιξε ο κύκλος; Πάρε το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει!! Το είχα πιστέψει τόσο πολύ ρε γαμώτο...αλλά μην απογοητεύεσαι...δεν ήρθε αυτό το μήνα, θα έρθει τον επόμενο..αφού συλλαμβάνεις κανονικά! Έχε θετική σκέψη κ απόλαυσε το μωράκι σου κ τον άντρα σου  κ θα’ρθει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια έχω καραφλιασει λίγο αλλά η χοριακη μου βγήκε 0,1.

Δε ξέρω τι γίνεται μάλλον θα έχω λογικά κάποιο πρόβλημα. Θα πάρω το γιατρό μου να μου πει τι να κάνω αργότερα. 

Αυτή τη στιγμή είμαι λίγο περίεργα κ πραγματικά δεν το περίμενα. 

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Μην στεναχωριέσαι και πάνω από όλα μην βάζεις με το μυαλό σου άσχημα πράγματα. Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Συμβαίνουν αυτά. Είναι απολύτως φυσιολογικό κάποιοι κύκλοι στην ζωή μας να έχουν αποκλείσεις. Κι εγώ είχα μια φορά 10 ολόκληρες μέρες και δεν ήταν τίποτα. Μίλα με τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει και μόλις αδιαθετησεις μπαίνουμε δυναμικά στον αγώνα για το αδερφάκι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@banesaki16 έχω θρομβοφιλια έπαιρνα σαλοσπιρ από την θετική χοριακή. Και όταν βλέπαμε ότι ήταν ενδομητριο θα άρχισα ενεσακια.

@Ioann89 και μένα μου φάνηκε περίεργο. Αλλά μαλλον θα είχαν πολύ καλό υπέρηχο. Λάθος 3 φορές να έκαναν;; πολύ δύσκολο.

@Ευάγγελοςτ πραγματικά ανακουφίστηκα που δεν ήταν εξωμήτριο.. Αλλά ήταν περίεργο που μου έδειξε και μου είπε να το εδώ είναι.. Ελεγα από μέσα μου μακάρι να γινόταν κάτι και να το ακούσω.

@Άντρεα δεν έδειξε καν ότι κάτι αναβοσβήνει.. Και σύμφωνα με την τελευταία περίοδο είμαι 6 +1. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πώς γίνεται αυτό ρε αγάπη; Με τόσες μέρες καθυστέρηση; Μήπως ήταν πάλι βιοχημική; Ή μήπως λόγω της προηγούμενης τα έπαιξε ο κύκλος; Πάρε το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει!! Το είχα πιστέψει τόσο πολύ ρε γαμώτο...αλλά μην απογοητεύεσαι...δεν ήρθε αυτό το μήνα, θα έρθει τον επόμενο..αφού συλλαμβάνεις κανονικά! Έχε θετική σκέψη κ απόλαυσε το μωράκι σου κ τον άντρα σου  κ θα’ρθει ❤️

Ναι και εγώ το είχα πιστέψει. Σήμερα είμαι στην έβδομη ημέρα. Ισως περιμένω λίγες μέρες να δω πότε θα έρθει η περίοδος και θα πάρω τηλ το γιατρό αν δω ότι δεν έρχεται να πάω να με δει. Αν ήταν βιοχημικη δε θα έπρεπε να έχει ένα νούμερο πχ 4 η 6 το 0.1 μου κάνει ότι δεν εγινε ποτέ σύλληψη. 

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Μην στεναχωριέσαι και πάνω από όλα μην βάζεις με το μυαλό σου άσχημα πράγματα. Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Συμβαίνουν αυτά. Είναι απολύτως φυσιολογικό κάποιοι κύκλοι στην ζωή μας να έχουν αποκλείσεις. Κι εγώ είχα μια φορά 10 ολόκληρες μέρες και δεν ήταν τίποτα. Μίλα με τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει και μόλις αδιαθετησεις μπαίνουμε δυναμικά στον αγώνα για το αδερφάκι!🥰

Ναι μπορεί και να μην είναι και τίποτα, απλά να έτυχε. Μόνο που έτυχε πρώτη φορά τόσες μέρες. Δεν πειράζει. 

Ίσως να ακούγεται εγωιστικό λίγο και μάλλον είναι επειδή αυτή τη στιγμή με έπιασε η απαισιοδοξία μου αλλά βαρέθηκα να προσπαθώ. Νόμιζα ότι το δεύτερο παιδί θα ερχόταν λίγο πιο εύκολα από το πρώτο κ απογοητευομαι λίγο. 

Μου έτυχε και κάτι με μια φίλη. Τη συναντάω προχθές και της λέω ότι έχω καθυστέρηση. Επειδή ο γιατρός που με παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη είναι στο δημόσιο κ περιζήτητος της είπα ότι βρήκα ραντεβού κ το έκλεισα από τώρα να υπάρχει κ το πολύ πολύ το ακυρώνω. Μου λέει πως το κλείνεις γιατί έχω μια ξαδέρφη που έμεινε μετά απόεγαλη ταλαιπωρία έγκυος και ήθελα να της προτείνω το γιατρό σου. Της εξηγώ πως λειτουργεί το σύστημα στο νοσοκομείο. Πως το έκανα εγώ κ έκλεισα κ αν δεν το χρειαστώ θα το ακυρώσω. Μου λέει ωραία αν δεν το χρειαστείς θα το κλείσουμε εμείς. Δε ξέρω εκείνη τη στιγμή μου χτύπησε άσχημα η ελαφρότητα που το είπε. Αυτή έπιασε στο φτερό και δεν καταλαβαίνει πως είναι να προσπαθείς μήνα μήνα... Το είπα κ αυτό κ ανακουφιστηκα λιγακι

Αα κ μου λέει μετά από κάποια ώρα α πάντως εύκολα πιάνετε ε. Της απαντάω 1.5 χρονος και μια αποβολή για το πρωτο και μετά άλλη μια αποβολή δεν το λες εύκολα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...