Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Οπως είπε και η @Clairy. Και εγώ είχα καφέ και είμαι εγκυούλα τώρα.. Είχα και αιμορραγία ένα βράδυ αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι όλα καλά και είναι φυσιολογικό να συμβαίνει στην αρχή.. Μην αγχώνεσαι:) 

Σε ευχαριστώ πολύ.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Clairy: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 13/07

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:17/07 

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22 :15/07

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

 

Ntianaki_08:30/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό σκ κοριτσαρες :) τι έχει το πρόγραμμα θα πάτε καμιά βολτουλα??

@Starrr και @Kostef χαρά στην υπομονή σας θα χα φάει τα χέρια μου από την αγωνία χαχαχχχχαχαχα... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλό σκ κοριτσαρες :) τι έχει το πρόγραμμα θα πάτε καμιά βολτουλα??

@Starrr και @Kostef χαρά στην υπομονή σας θα χα φάει τα χέρια μου από την αγωνία χαχαχχχχαχαχα... ❤️

Καλημέρα κοπέλα μου! Εμείς λέμε να πάμε αύριο θάλασσα.

Σήμερα έφτασα το μεγαλύτερο κύκλο μου, νιώθω λίγο βάρος χαμηλά λίγη κούραση. Θα κάνω υπομονή γιατί την έχω πατήσει με καλές χοριακης στην αρχή που διπλασιαζονται κανονικά κ μετά πήραμε τα τρία....... Ισως πάω την Τρίτη κ δε θα ξανακάνω άλλη αν είναι μεγάλο το νούμερο. Θα πω του γιατρού να κάνω υπέρηχο κατευθείαν. Νομίζω και εσύ δεν είχες κάνει χοριακη σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Χάθηκα λίγο τις τελευταίες μέρες. Την Πέμπτη το βράδυ είχα αίμα και τρόμαξα. Χθες πρωί πρωί πήγα στο γιατρό μου και ευτυχώς όλα καλά. Το είδαμε κιόλας. Μόνο καρδούλα δεν ακούσαμε γιατί είναι μικρό ακόμη. Μου είπε ότι το αίμα ήταν της εμφύτευσης. Μου έγραψε και άδεια λόγω του ιστορικού και λόγω της εργασίας μου,ξεκίνησα ορμόνες και ξεκούραση τώρα. Σε περίπου 10 μέρες θα πάω για τον 2ο υπέρηχο για καρδούλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Έκανες και μέτρηση προγεστερόνης μαζί που σου είπα;

Μου έβγαλαν και το αποτέλεσμα της προγεστερόνης που έκανα χθες προσθήκη. Έχει πάει στο 17.90 από 19 και κάτι που ήταν την Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλό σκ κοριτσαρες :) τι έχει το πρόγραμμα θα πάτε καμιά βολτουλα??

@Starrr και @Kostef χαρά στην υπομονή σας θα χα φάει τα χέρια μου από την αγωνία χαχαχχχχαχαχα... ❤️

Εγώ μόλις είδα περίοδο. Κ δεν ξέρω γιατί.... Εννοώ. Η β φάση είναι 14 μέρες. Μόνο η δική μου έκανε 17..τεσπα...θα ρωτήσω το γυναικολόγο μου. Μήπως συμβαίνει κάτι. Όταν θα πάω για επανάληψη της κολπικης καλλιέργειας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μόλις είδα περίοδο. Κ δεν ξέρω γιατί.... Εννοώ. Η β φάση είναι 14 μέρες. Μόνο η δική μου έκανε 17..τεσπα...θα ρωτήσω το γυναικολόγο μου. Μήπως συμβαίνει κάτι. Όταν θα πάω για επανάληψη της κολπικης καλλιέργειας.. 

Μήπως απλά άργησες να κάνεις ωορρηξία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μήπως απλά άργησες να κάνεις ωορρηξία;;

Ξέρω πότε έκανα ωορρηξία γιατί είχαμε κάνει υπέρηχο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μου έβγαλαν και το αποτέλεσμα της προγεστερόνης που έκανα χθες προσθήκη. Έχει πάει στο 17.90 από 19 και κάτι που ήταν την Τετάρτη. 

Πρέπει να σου δώσει να ανέβει....δεν σου είπε να πάρεις τίποτα; Είναι χαμηλή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μου έβγαλαν και το αποτέλεσμα της προγεστερόνης που έκανα χθες προσθήκη. Έχει πάει στο 17.90 από 19 και κάτι που ήταν την Τετάρτη. 

Μάλλον πρέπει να το δείτε αυτό με το γυναικολόγο σου. Κάθε φορά με την ωορρηξία να παίρνεις προγεστερόνη να βοηθάει λίγο την κατάσταση!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Εμείς λέμε να πάμε αύριο θάλασσα.

Σήμερα έφτασα το μεγαλύτερο κύκλο μου, νιώθω λίγο βάρος χαμηλά λίγη κούραση. Θα κάνω υπομονή γιατί την έχω πατήσει με καλές χοριακης στην αρχή που διπλασιαζονται κανονικά κ μετά πήραμε τα τρία....... Ισως πάω την Τρίτη κ δε θα ξανακάνω άλλη αν είναι μεγάλο το νούμερο. Θα πω του γιατρού να κάνω υπέρηχο κατευθείαν. Νομίζω και εσύ δεν είχες κάνει χοριακη σωστά? 

Ναι δεν είχα κάνει ούτε μια χοριακη..είχα θετικό τεστ 5η6 μέρες πριν την καθυστέρηση και πήγα στο γιατρό την επόμενη εβδομάδα και είδε σάκο όποτε δεν μου έβαλε καν χοριακη..η αλήθεια είναι ότι είναι ψυχοφθόρα η άτιμη..εύχομαι την τρίτη μια τεράστια χοριακη να δεις και κατι κατευθείαν στον υπέρηχο..

@Starrr μου δεν πειράζει κορίτσι μου εύχομαι όμως να έρθει σύντομα το αδερφάκι σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μόλις είδα περίοδο. Κ δεν ξέρω γιατί.... Εννοώ. Η β φάση είναι 14 μέρες. Μόνο η δική μου έκανε 17..τεσπα...θα ρωτήσω το γυναικολόγο μου. Μήπως συμβαίνει κάτι. Όταν θα πάω για επανάληψη της κολπικης καλλιέργειας.. 

Δεν είναι απαραίτητα 14 μέρες η β’ φάση! Τ φυσιολογικό είναι 11-16 μέρες, αλλά μπορεί να’ναι κ περισσότερο ή λιγότερο..φυσικά αν κρατάει παραπάνω ή πιο λίγο μπορεί να υπάρχει κάποιο θέμα γι’αυτό δες το με το γυναικολόγο σου αλλά μπορεί να ναι απλά κ κάποια ανωμαλία του κύκλου! Τις προηγούμενες φορές έχεις υπολογίσει πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου έρχεται ή περίοδος; Ή πρώτη φορά είδες εξακριβωμένη ωορρηξία; Μην αγχώνεσαι πάντως 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πρέπει να σου δώσει να ανέβει....δεν σου είπε να πάρεις τίποτα; Είναι χαμηλή

Είναι μέσα στα όρια... Απλά μου είπε ότι θα μου έδινε αν η χοριακή ανέβαινε καλύτερα.. Πιστεύει ότι δεν προχωράει η εγκυμοσύνη.. Και εγώ με αυτά τα νούμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Ναι δεν είχα κάνει ούτε μια χοριακη..είχα θετικό τεστ 5η6 μέρες πριν την καθυστέρηση και πήγα στο γιατρό την επόμενη εβδομάδα και είδε σάκο όποτε δεν μου έβαλε καν χοριακη..η αλήθεια είναι ότι είναι ψυχοφθόρα η άτιμη..εύχομαι την τρίτη μια τεράστια χοριακη να δεις και κατι κατευθείαν στον υπέρηχο..

@Starrr μου δεν πειράζει κορίτσι μου εύχομαι όμως να έρθει σύντομα το αδερφάκι σας :)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Κάπως έτσι θέλω να το κάνω και εγώ. Την τρίτη θα κάνω χοριακη και μετά από καμιά εβδομάδα να πάω στο γιατρό. Ούτως ή άλλως εγω και στις δύο παλινδρομες είχα χοριακη που ανέβαινε ωραία ανά 2 μερες.... Μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα αυτή τη φορά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Κάπως έτσι θέλω να το κάνω και εγώ. Την τρίτη θα κάνω χοριακη και μετά από καμιά εβδομάδα να πάω στο γιατρό. Ούτως ή άλλως εγω και στις δύο παλινδρομες είχα χοριακη που ανέβαινε ωραία ανά 2 μερες.... Μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα αυτή τη φορά! 

 

Στο εύχομαι κορίτσι μου και θα τα έχεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 2:18 ΜΜ, ο/η A&O είπε:

Αρχικά σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!

Οι τιμές μια χαρά. Και τέλειο του ότι δεν κάνατε τεστ κορονοιού.

Άντε να δω τι θα μου πει κι εμένα ο γιατρός το Σεπτέμβρη...

Όλα καλά θα πάνε ειμαι σίγουρη...μην αγχώνεσαι δεν πονάει και είναι γρήγορη διαδικασία...σου εύχομαι ότι καλύτερο

...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 3:15 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου! Εύχομαι σε λίγες ημέρες να μας στείλεις φωτογραφία το θετικό σου τεστακι!💗

Από το στόμα σου και του θεού το αυτί...και σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο....😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2020 at 2:25 ΜΜ, ο/η marselntina είπε:

@Ευάγγελοςτ Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!! Να είναι πάντα γερός και δυνατός και σύντομα με ένα αδερφάκι!!!!

@Kardoula1991 Εύχομαι να ακούσεις πολύ καθαρά την καρδούλα του σήμερα!!!

@Olly Καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστώ πολύ ....καλή επιτυχία και κουραγιο σε όλες μας....❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δεν είναι απαραίτητα 14 μέρες η β’ φάση! Τ φυσιολογικό είναι 11-16 μέρες, αλλά μπορεί να’ναι κ περισσότερο ή λιγότερο..φυσικά αν κρατάει παραπάνω ή πιο λίγο μπορεί να υπάρχει κάποιο θέμα γι’αυτό δες το με το γυναικολόγο σου αλλά μπορεί να ναι απλά κ κάποια ανωμαλία του κύκλου! Τις προηγούμενες φορές έχεις υπολογίσει πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου έρχεται ή περίοδος; Ή πρώτη φορά είδες εξακριβωμένη ωορρηξία; Μην αγχώνεσαι πάντως 💕

14 μέρες η Β φάση.... Θα ρωτήσω τον γιατρό μήπως έγινε κάτι.... Κ τι μπορεί να παίχτηκε!!!! Κ θα σας ενημερώσω.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου θετικο ωορρηξιας ειχα 13/6 οποτε μαλλον τελικα εκανα ωορρηξια 14/6 ... σημερα αδιαθετησα   :) 

Καλημέρα!! Το θετικό είναι ότι έτσι θα μάθεις πως λειτουργεί ο κύκλος σου κ ότι είναι ρολόι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!! Το θετικό είναι ότι έτσι θα μάθεις πως λειτουργεί ο κύκλος σου κ ότι είναι ρολόι!!!! 

Ναι κοριτσι μου γιαυτο τα ξεκινησα τα τεστακια να δω λιγο τι γινεται :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...