Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα περιμένεις να δεις..... Μη βιαστείς για τίποτα... Εμένα με έφτασαν σχεδόν 8η εβδομάδα γιατί η χοριακή ανέβαινε πολύ πιο αργά από τη δική σου σκέψου μόνο 30 μονάδες κάθε δύο μέρες ανέβαινε...Εσένα έχει μία αύξηση ικανοποιητική ακόμα δεν ξέρεις..

Και στην 8η τι έκανες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και στην 8η τι έκανες;; 

Μου χορήγησαν μεθοτρεξάτη κι άρχισε να πέφτει η χοριακή. δεν καταφέραμε ποτέ να δούμε έμβρυο η μητρα ήταν καθαρή ούτε αιμάτωμα ούτε τίποτα.... Βέβαια η χοριακή έφτασε μόλις 386 μονάδες Δεν υπήρχε περίπτωση να δούμε κάτι... Απλά δεν ήταν μία βιώσιμη κύηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μου χορήγησαν μεθοτρεξάτη κι άρχισε να πέφτει η χοριακή. δεν καταφέραμε ποτέ να δούμε έμβρυο η μητρα ήταν καθαρή ούτε αιμάτωμα ούτε τίποτα.... Βέβαια η χοριακή έφτασε μόλις 386 μονάδες Δεν υπήρχε περίπτωση να δούμε κάτι... Απλά δεν ήταν μία βιώσιμη κύηση

Έχεις κάνει παιδάκι;; τώρα πρόσφατα σου συνεβει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έχεις κάνει παιδάκι;; τώρα πρόσφατα σου συνεβει; 

Όχι δεν τα έχω καταφέρει ακόμα προσπαθω με εξωσωματικές... Συνέβη το Φεβρουάριο.... Μην συγκρίνεις όμως σου ξαναλέω ότι η δική σου χοριακή ανεβαίνει σχετικά ικανοποιητικά δεν διπλασιάζονται πάντα όλες οι χοριακές... Θα πρέπει να κάνεις λίγο υπομονή να δεις πως θα εξελιχθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όχι δεν τα έχω καταφέρει ακόμα προσπαθω με εξωσωματικές... Συνέβη το Φεβρουάριο.... Μην συγκρίνεις όμως σου ξαναλέω ότι η δική σου χοριακή ανεβαίνει σχετικά ικανοποιητικά δεν διπλασιάζονται πάντα όλες οι χοριακές... Θα πρέπει να κάνεις λίγο υπομονή να δεις πως θα εξελιχθεί

Αφού ήρθε θα σου έρθει πάλι ❤️ 

Δεν έχω ελπίδα αλήθεια.. Το μόνο που θέλω τώρα είναι να πέσει για να χαλαρώσω από όλο αυτό.. Δύο μήνες που προσπαθούμε και τους δύο μόνο άγχος μου έχει προκαλέσει.. Θέλω να τελειώσει και να προσπαθήσω σε λίγους μήνες πάλι να χαλαρώσει και ο οργανισμός μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marselntina είπε:

@Clairy. Αλήθεια το πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά! Σκέψου ότι οι γιαγιάδες μας δεν έκαναν ποτέ χοριακές και οι περισσότερες έκαναν πιο πολλά παιδια απο εμας!!  

Δεν λέω ότι δεν έχεισ δίκιο που ανησυχείς αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι αν είσαι ταραγμένη διαρκώς δεν το βοηθάς το σποράκι σου... Είναι ακόμα εκεί και προσπαθεί...

Καλέ ποιες γιαγιάδες μας... Η μάνα μου 4 κορες (δεν μιλάω για την 5η κόρη γιατί όπως έχω ξανά πει το έμαθε στον 5ο μήνα) και δεν ξέρει τι είναι η χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα... Γύρισα από τον γιατρό και όλα τέλεια😍😍 είδαμε καρδούλα αλλά τώρα είχε αρχίσει να χτυπάει και δεν την ακούσαμε.. Θα πάμε την άλλη βδομάδα... Το σποράκι μου είναι 3χιλιοστα❤️😍 ηρέμησα πολύ σήμερα με τον υπέρηχο και από εδώ και στο εξής είπα δεν θα αγχωθω.. Θα απολαύσω την εγκυμοσύνη μου και θα το ζήσω🤗🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Γύρισα από τον γιατρό και όλα τέλεια😍😍 είδαμε καρδούλα αλλά τώρα είχε αρχίσει να χτυπάει και δεν την ακούσαμε.. Θα πάμε την άλλη βδομάδα... Το σποράκι μου είναι 3χιλιοστα❤️😍 ηρέμησα πολύ σήμερα με τον υπέρηχο και από εδώ και στο εξής είπα δεν θα αγχωθω.. Θα απολαύσω την εγκυμοσύνη μου και θα το ζήσω🤗🤗

 

Συγχαρητήρια πολλά πολλά.. Μας έφερες λίγη χαρά επιτέλους σήμερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ευχαριστώ Πολυ..θα σας ενημερώσω το βράδυ☺️

Χαχαχα ναι μήπως όντος πρέπει να πάρεις μπρος σιγά σιγά... Περνάνε οι μέρες κορίτσι μ😍😍

Έρχεται η μαμά μου την Κυριακή της έκλεισα εισητηριο γιουπιιιι θα μπουν όλα σε τάξη..πολλά μπράβο για τον υπέρηχο μόνο χαρές σου εύχομαι σε όλη την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου..

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά πολύ μεγάλη ❤️ Κ όπως λες να μην έχουμε άλλα τέτοια!!🙏 Ευχαριστώ το Θεό κ την Παναγία π με προστάτεψαν κ το μπέμπη μας πιο πολύ..🙏💕 Είχα ένστικτο τόσο καιρό κ δεν οδηγούσα, σα να ήξερα ότι κάτι θα γίνει...γτ γενικά είμαι πολύ της οδήγησης έχω χρόνια τ αμάξι μ κ το παίρνω παντού. Αλλά τώρα θα κάτσω πάλι στ αυγά μ, μην τρελάνω κ τον άντρα μ απ’την αγωνία τον καημένο 😅❤️ Όλο τρέλες κάνω γενικά δε κάθομαι ποτέ ήσυχη αλλά με έχει μάθει τόσα χρόνια ευτυχώς χαχαχαχ... Να το παίρνεις εντάξει μην είσαι εγκλωβισμένη κ σε ένα σπίτι, αλλά να προσέχεις κ αν δε νιώθεις καλά να μην τ πάρεις με τπτ 💕 1 μήνας σ έμεινε δεν αξίζει να ρισκάρεις ❤️❤️ Το 2ο μωράκι της ομάδας θα’ναι ή θυμάμαι λάθος;; 😄😄😄

Αγαπημένη μου είμαι όντως το δεύτερο μωράκι μετά το Ελενάκι μας καλά θυμάσαι..δεν έχει μείνει τίποτα η αλήθεια είναι και τώρα από βδομάδα καταφθάνουν όλοι οι δικοί μου οπότε θα το αφήσω το άθλημα της οδήγησης γιατί έτσι κι αλλιώς η κοιλιά μου μεγαλώνει κάθε μέρα και θα με δυσκολεύει..μοιαζουμε πολυ να ξέρεις κι εγώ μόνο τρελές είμαι και ο άντρας μου αν και με χαίρεται έχει και μια ανησυχία χαχαχχχα..είμαστε ατίθασα νιάτα τι να κάνουμε..τι ζώδιο είσαι αν επιτρέπεται??

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αφού ήρθε θα σου έρθει πάλι ❤️ 

Δεν έχω ελπίδα αλήθεια.. Το μόνο που θέλω τώρα είναι να πέσει για να χαλαρώσω από όλο αυτό.. Δύο μήνες που προσπαθούμε και τους δύο μόνο άγχος μου έχει προκαλέσει.. Θέλω να τελειώσει και να προσπαθήσω σε λίγους μήνες πάλι να χαλαρώσει και ο οργανισμός μου.. 

Κοριτσι μου εύχομαι να παρει μπρος η χοριακη σου ξέρω κοπέλα που έμεινε ίδια η χοριακη της μετά από δύο μέρες και όμως τώρα είναι ετοιμογεννη..πάντως αν δεν προχωρήσει τελικά η εγκυμοσύνη σου αν θέλεις κάνε μια εξέταση θρομβοφιλιας εγώ την έκανα όταν είχα την αποβολή τον Σεπτέμβρη και έχω αντιφοσφωλιπιδικο σύνδρομο που ενοχοποιείται για αποβολές πολύ νωρίς πριν καν δημιουργηθεί κάτι..εγώ ευχαριστω καθε μέρα το γιατρο μου που μου την πρότεινε γιατί αν δεν το ανακάλυπταν τώρα δεν θα είχα την μπέμπα στην κοιλιά..σου εύχομαι ότι μα ότι καλύτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έρχεται η μαμά μου την Κυριακή της έκλεισα εισητηριο γιουπιιιι θα μπουν όλα σε τάξη..πολλά μπράβο για τον υπέρηχο μόνο χαρές σου εύχομαι σε όλη την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου..

Αγαπημένη μου είμαι όντως το δεύτερο μωράκι μετά το Ελενάκι μας καλά θυμάσαι..δεν έχει μείνει τίποτα η αλήθεια είναι και τώρα από βδομάδα καταφθάνουν όλοι οι δικοί μου οπότε θα το αφήσω το άθλημα της οδήγησης γιατί έτσι κι αλλιώς η κοιλιά μου μεγαλώνει κάθε μέρα και θα με δυσκολεύει..μοιαζουμε πολυ να ξέρεις κι εγώ μόνο τρελές είμαι και ο άντρας μου αν και με χαίρεται έχει και μια ανησυχία χαχαχχχα..είμαστε ατίθασα νιάτα τι να κάνουμε..τι ζώδιο είσαι αν επιτρέπεται??

Κοριτσι μου εύχομαι να παρει μπρος η χοριακη σου ξέρω κοπέλα που έμεινε ίδια η χοριακη της μετά από δύο μέρες και όμως τώρα είναι ετοιμογεννη..πάντως αν δεν προχωρήσει τελικά η εγκυμοσύνη σου αν θέλεις κάνε μια εξέταση θρομβοφιλιας εγώ την έκανα όταν είχα την αποβολή τον Σεπτέμβρη και έχω αντιφοσφωλιπιδικο σύνδρομο που ενοχοποιείται για αποβολές πολύ νωρίς πριν καν δημιουργηθεί κάτι..εγώ ευχαριστω καθε μέρα το γιατρο μου που μου την πρότεινε γιατί αν δεν το ανακάλυπταν τώρα δεν θα είχα την μπέμπα στην κοιλιά..σου εύχομαι ότι μα ότι καλύτερο..

Εκανα τον προηγούμενο μήνα που είχα την βιοχημικη.. Παιρνω σαλοσπιρ και περιμέναμε να δούμε αν είναι ενδομητριο για να ξεκινήσω αντιπικτηκες. Έχω χαμηλή πρωτεΐνη s και κληρονομική θρομβοφιλια που όμως θέλει μόνο φυλλικό και σαλοσπιρ στην εγκυμοσύνη.. Έκανα και τα αντισώματα που έχει εσύ θέμα και ήταν εντάξει. Έμεινε ακριβώς ίδια;; μήπως είχαν κάνει κάποιο λάθος στο εργαστήριο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Πάλι δεν διπλασιαστηκε.. 214 από 168.. 

Κοπέλα μου ελπίζω να πάρει μπρος και στην επόμενη να δεις ένα μεγάλο νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κοπέλα μου ελπίζω να πάρει μπρος και στην επόμενη να δεις ένα μεγάλο νούμερο! 

Σε ευχαριστώ πολύ.. Νομίζω μόνο ο συντροφος μου πιστεύει ότι θα προχωρήσει.. Μου λέει "εγώ διάβασα ότι έχει συμβεί και σε άλλες κοπέλες" 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εκανα τον προηγούμενο μήνα που είχα την βιοχημικη.. Παιρνω σαλοσπιρ και περιμέναμε να δούμε αν είναι ενδομητριο για να ξεκινήσω αντιπικτηκες. Έχω χαμηλή πρωτεΐνη s και κληρονομική θρομβοφιλια που όμως θέλει μόνο φυλλικό και σαλοσπιρ στην εγκυμοσύνη.. Έκανα και τα αντισώματα που έχει εσύ θέμα και ήταν εντάξει. Έμεινε ακριβώς ίδια;; μήπως είχαν κάνει κάποιο λάθος στο εργαστήριο;; 

Ακριβώς ίδια και είχε και αίμα ήταν σίγουρη ότι το έχασε..κι όμως θαυματακι..ξέρω ότι δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις μας αλλά εμένα ενώ η αιματολογος μου που είναι τοπ στον τομέα της είπε θα πάρεις σαλοσπιρ και θα είσαι καλυμμενη εγώ άκουσα τους δύο γυναικολόγους μου και κάνω αντιπηκτικες από το θετικό τεστ..μου είπαν ότι εκ πείρας οι ενέσεις λειτουργούν καλύτερα από τα σαλοσπιρ...δεν θέλω να σε μπερδέψω η να σε αγχωσω δεν έχω ιδέα αν έχει να κάνει αυτό απλά σου παραθέτω τη δική μου εμπειρία..μακάρι να είναι τεμπέλικο το σπορακι σου και απλά να πας τη Δευτέρα και να έχει εκτοξευθεί η χοριακη σου.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ακριβώς ίδια και είχε και αίμα ήταν σίγουρη ότι το έχασε..κι όμως θαυματακι..ξέρω ότι δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις μας αλλά εμένα ενώ η αιματολογος μου που είναι τοπ στον τομέα της είπε θα πάρεις σαλοσπιρ και θα είσαι καλυμμενη εγώ άκουσα τους δύο γυναικολόγους μου και κάνω αντιπηκτικες από το θετικό τεστ..μου είπαν ότι εκ πείρας οι ενέσεις λειτουργούν καλύτερα από τα σαλοσπιρ...δεν θέλω να σε μπερδέψω η να σε αγχωσω δεν έχω ιδέα αν έχει να κάνει αυτό απλά σου παραθέτω τη δική μου εμπειρία..μακάρι να είναι τεμπέλικο το σπορακι σου και απλά να πας τη Δευτέρα και να έχει εκτοξευθεί η χοριακη σου.. :)

Αλήθεια; με προβλημάτισες τώρα γτ η αιματολογος μου είπε ότι δεν επιτρέπονται οι αντιπηκτικες αν η κυηση είναι εξωμήτρια.. Γι αυτό πρέπει να το δούμε πρώτα.. Στο δικο σου σύνδρομο ξέρω ότι όλες οι κοπέλες κάνουν.. Και ότι δεν καλύπτονται από σαλοσπιρ απλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Συγχαρητήρια πολλά πολλά.. Μας έφερες λίγη χαρά επιτέλους σήμερα ❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. 

Πίστεψε και εσύ στο δικό σου σποράκι και όλα θα είναι τέλεια😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. Νομίζω μόνο ο συντροφος μου πιστεύει ότι θα προχωρήσει.. Μου λέει "εγώ διάβασα ότι έχει συμβεί και σε άλλες κοπέλες" 😅

Κοίτα και εγώ απαισιόδοξη για εμένα είμαι πάντα. Σε καταλαβαίνω πως σκέφτεσαι. Και εγώ προετοιμάζω τον εαυτό μου για τα άσχημα έτσι μετά δεν μου έρχεται τόσο απότομα και είμαι λίγο πιο ψύχραιμη. Στην πρώτη πρώτη εγκυμοσύνη που παλινδρομησε πραγματικά γειωθγκα απότομα, δεν το περίμενα καθόλου και πόνεσε πάρα πολύ. 

Γιαυτό το λόγο αν είμαι τώρα έγκυος θα καθυστερήσω να πάω για χοριακες έτσι ώστε αν πηγαίνουν καλά τα πράγματα να δω ένα τεράστιο νούμερο. Αν δεν πάνε καλά πάλι θα το ξέρω από την αρχή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Κοίτα και εγώ απαισιόδοξη για εμένα είμαι πάντα. Σε καταλαβαίνω πως σκέφτεσαι. Και εγώ προετοιμάζω τον εαυτό μου για τα άσχημα έτσι μετά δεν μου έρχεται τόσο απότομα και είμαι λίγο πιο ψύχραιμη. Στην πρώτη πρώτη εγκυμοσύνη που παλινδρομησε πραγματικά γειωθγκα απότομα, δεν το περίμενα καθόλου και πόνεσε πάρα πολύ. 

Γιαυτό το λόγο αν είμαι τώρα έγκυος θα καθυστερήσω να πάω για χοριακες έτσι ώστε αν πηγαίνουν καλά τα πράγματα να δω ένα τεράστιο νούμερο. Αν δεν πάνε καλά πάλι θα το ξέρω από την αρχή. 

Αυτό είπα και εγώ.. Αν τελικά δεν προχωρήσει αρχικά θα κάνω ένα διαλλειμα και μετά αν έχω καθυστέρηση θα κάνω το τεστακι μου και αν βγει θετικό θα παίρνω το σαλοσπιρ και θα πω στον γιατρό ότι δε θέλω να κάνω χοριακη να πάω να με δει μετά από 1 εβδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ ακομξ περίοδο. Σήμερα κουράστηκα πολύ είχαμε κ να πάμε σε παιδικό πάρτυ με το μωρό. Κ γυρνώντας είχα καφέ.... Δεν είχα ποτέ σε περίοδο... Λέτε να έχει γίνει κάτι κ από την κούραση να δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καν χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ ακομξ περίοδο. Σήμερα κουράστηκα πολύ είχαμε κ να πάμε σε παιδικό πάρτυ με το μωρό. Κ γυρνώντας είχα καφέ.... Δεν είχα ποτέ σε περίοδο... Λέτε να έχει γίνει κάτι κ από την κούραση να δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καν χοριακη... 

Κορίτσι μου δεν έχεις κάνα τεστακι να κάνεις??πάντως τα καφέ υγρά δεν σημαίνουν σχεδόν ποτέ κάτι κακο..μην αγχώνεσαι είναι παλιό αίμα και ίσως να είναι και καλό σημάδι οτι κάτι εμφυτεύτηκε εκεί μεσα..εγώ στη θέση σου θα έκανα τεστακι να ξέρω γιατί θα με έτρωγε το άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αλήθεια; με προβλημάτισες τώρα γτ η αιματολογος μου είπε ότι δεν επιτρέπονται οι αντιπηκτικες αν η κυηση είναι εξωμήτρια.. Γι αυτό πρέπει να το δούμε πρώτα.. Στο δικο σου σύνδρομο ξέρω ότι όλες οι κοπέλες κάνουν.. Και ότι δεν καλύπτονται από σαλοσπιρ απλά.. 

Δεν ξέρω αγαπημένη οι γιατροί ξέρουν καλύτερα λογικό μου ακούγεται αυτό που είπε η γιατρός σου εμένα η αιματολογος επειδή είναι ελεφριας μορφής το σύνδρομο μου ηθελε να πάρω μόνο σαλοσπιρ οι γυναικολόγοι ήταν κάθετοι ότι θα κάνουμε αντιπηκτική από την μέρα πρώτη..εμπιστευσου τους γιατρούς σου εννοείται απλά κάνε μια ερώτηση αν μπορεί να ευθύνεται η θρομβοφιλια για αυτό που σου συμβαίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ ακομξ περίοδο. Σήμερα κουράστηκα πολύ είχαμε κ να πάμε σε παιδικό πάρτυ με το μωρό. Κ γυρνώντας είχα καφέ.... Δεν είχα ποτέ σε περίοδο... Λέτε να έχει γίνει κάτι κ από την κούραση να δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καν χοριακη... 

Πιστεύω ότι όταν είναι κάτι να μείνει γαντζωνεται και δεν κουνάει. Μπορεί να κουράστηκες κ τα καφέ να κατενηκανε λόγω κούρασης. Κ εγώ στο γιο μου είχα καφέ υγρά για 2 μέρες την 6η εβδομάδα. 

Εγώ πριν μια εβδομάδα πήγα για γυμναστική, άρχισα kangoo από τον προηγούμενο μήνα! Επί μία ώρα χοροπηδουσα στις μπότες σαν το κατσίκι αλλά ούτε καν το φανταζόμουν ότι θα μπορούσε να παίξει κάτι τέτοιο αυτό το μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ ακομξ περίοδο. Σήμερα κουράστηκα πολύ είχαμε κ να πάμε σε παιδικό πάρτυ με το μωρό. Κ γυρνώντας είχα καφέ.... Δεν είχα ποτέ σε περίοδο... Λέτε να έχει γίνει κάτι κ από την κούραση να δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καν χοριακη... 

Η @Kardoula1991 είχε καφέ και τελικά ήταν έγκυος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Δεν ξέρω αγαπημένη οι γιατροί ξέρουν καλύτερα λογικό μου ακούγεται αυτό που είπε η γιατρός σου εμένα η αιματολογος επειδή είναι ελεφριας μορφής το σύνδρομο μου ηθελε να πάρω μόνο σαλοσπιρ οι γυναικολόγοι ήταν κάθετοι ότι θα κάνουμε αντιπηκτική από την μέρα πρώτη..εμπιστευσου τους γιατρούς σου εννοείται απλά κάνε μια ερώτηση αν μπορεί να ευθύνεται η θρομβοφιλια για αυτό που σου συμβαίνει..

Θα πάρω και άλλη γνώμη από αιματολογο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ ακομξ περίοδο. Σήμερα κουράστηκα πολύ είχαμε κ να πάμε σε παιδικό πάρτυ με το μωρό. Κ γυρνώντας είχα καφέ.... Δεν είχα ποτέ σε περίοδο... Λέτε να έχει γίνει κάτι κ από την κούραση να δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καν χοριακη... 

Οπως είπε και η @Clairy. Και εγώ είχα καφέ και είμαι εγκυούλα τώρα.. Είχα και αιμορραγία ένα βράδυ αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι όλα καλά και είναι φυσιολογικό να συμβαίνει στην αρχή.. Μην αγχώνεσαι:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου δεν έχεις κάνα τεστακι να κάνεις??πάντως τα καφέ υγρά δεν σημαίνουν σχεδόν ποτέ κάτι κακο..μην αγχώνεσαι είναι παλιό αίμα και ίσως να είναι και καλό σημάδι οτι κάτι εμφυτεύτηκε εκεί μεσα..εγώ στη θέση σου θα έκανα τεστακι να ξέρω γιατί θα με έτρωγε το άγχος..

Καλά αν δεν είχα τον μπέμπη θα είχα κάνει τώρα δέκα τεστακια.... Τώρα πιο χαλαρή είμαι. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...