Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Καλήμερα κοριτσάρες! 

@Eiffel μου χαίρομαι πάρα πολύ που επιτέλους το ζεις! Συγκινήθηκαμε μόλις διάβασα το μήνυμά σου. Μακάρι σύντομα όλες μας!

@Ελενακι12 με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Να έχετε μια υπέροχη ημέρα!😘

@Evie2 μου τέλεια!😃 Είναι καλό που κουνιόταν η ζουζουνουλα. Τελείωσες γρήγορα λογικά! Αλλιώς αυτή η εξέταση μπορεί να πάρει ώρες! Είναι πραγματικά υπέροχο να ψωνίζεις για το παιδί σου! Εγώ έλεγα.... ε! στο αγόρι τι ρούχα να χαζέψω τώρα; Κι όμως έβγαινα για εμένα και κατέληγα να παίρνω πράγματα για αυτόν! Είναι πραγματικά μεγάλη απόλαυση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου😊 

@Ελενακι12 συγχαρητήρια🎉 όλα καλά θα πάνε και με έναν πόνο κορίτσι😍

@Lacostaki είμαι γραμματέας σε δικηγορικό γραφείο και δεν θα πάμε για δουλειά την Δευτέρα.. Βασικά δεν πάμε ποτέ του Αγίου πνεύματος😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Εύχομαι το καλοκαιράκι να φέρει σε όλες μας κάθε επιθυμία μας.
Και πάνω απ΄όλα να είμαστε καλά εμείς... 


Θέλω να ρωτήσω κάτι όσα κορίτσια ξέρουν.
Η εξέταση για την ΑΜΗ γίνεται συγκεκριμένη μέρα του κύκλου; Και πόσο περίπου κοστίζει;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Εύχομαι το καλοκαιράκι να φέρει σε όλες μας κάθε επιθυμία μας.
Και πάνω απ΄όλα να είμαστε καλά εμείς... 


Θέλω να ρωτήσω κάτι όσα κορίτσια ξέρουν.
Η εξέταση για την ΑΜΗ γίνεται συγκεκριμένη μέρα του κύκλου; Και πόσο περίπου κοστίζει;

 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Επειδή την έκανα πριν λίγους μήνες, μπορείς να την κανεις οποιαδήποτε μέρα του κύκλου, δεν καλύπτεται από κάποιο ταμείο και στοιχίζει γύρω στα 50 με 60 ευρώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μ. Σήμερα κάναμε τη β επιπέδου. Όλα τέλεια με τη μικρη τη ζουζούνα π πεδευε την κυρία π μασ εκανε υπερηχο ολο κουνιόταν ψυχούλα μ. Εμένα μ βρήκε στη μητρα 2 ινομυώματα μικρα π μ ειπε δεν είναι πρόβλημα εκει π ειναι κ δε θα επηρεάσουν τη μπέμπα με τπτ. Παραγγειλα 3 κοντομάνικα κορμάκι κανενα βελούδινο φορμακι απο τη χαρά μου.τα πρώτα μας.

@Eiffel κοριτσακι μ συγχαρητήρια ειδες πόσοι Υπεροχο ειναι??? Σ ευχομαι μια τελειομηνη υγιεί  εγκυμοσυνη. 

@Ελενακι12 σαν χθες θυμαμαι ρε συ π μας ανακοίνωνε την Εγκυμοσύνη σου ολα τελεια  θα την κρατας σε λίγες μέρες τη μικρούλα.  Σου εύχομαι τα καλύτερα κράτησες μας ενημέρωσε οσο μπορεις. 

Σε ευχαριστώ πολύ ψυχούλα μου.. Πραγματικά σαν χθες δεν κατάλαβα και πολλά είναι η αλήθεια ❤️❤️με το καλό το μωράκι σου 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! @Kardoula1991που δουλεύεις κορίτσι μου και έχεις τριήμερο;; γιατί εγώ δουλεύω κανονικά τη Δευτέρα @Eiffelσυγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη @Ελενακι12 με το καλό να υποδεχτείς την κουκλαρα σου 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μ κορίτσι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Με το καλο να ερθει η μπεμπα σου!!! Ολα καλα να πανε! Να ξεκουραζεσαι τωρα γιατι εχεις πολλα ξενυχτια να ριξεις! χιχι [smilie=binkybaby.g: 

Αχαχαχα ευχαριστώ πολύ κουκλάκι μου προσπάθω όσο μπορώ ευτυχώς ο μικρός μου ξεκίνησε παιδικό κ είμαι χαλαρά ❤️❤️❤️όσο για το ξενύχτι το περιμένω είναι πολύ ζωηρουλα το μανάρι μ😁😁💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Με το καλο σου εύχομαι κοριτσάκι μ όλα να πάνε τέλεια ❣️❣️❣️με έναν πόνο κ να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η A&O είπε:

Καλήμερα κοριτσάρες! 

@Eiffel μου χαίρομαι πάρα πολύ που επιτέλους το ζεις! Συγκινήθηκαμε μόλις διάβασα το μήνυμά σου. Μακάρι σύντομα όλες μας!

@Ελενακι12 με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου❤️❣️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου😊 

@Ελενακι12 συγχαρητήρια🎉 όλα καλά θα πάνε και με έναν πόνο κορίτσι😍

@Lacostaki είμαι γραμματέας σε δικηγορικό γραφείο και δεν θα πάμε για δουλειά την Δευτέρα.. Βασικά δεν πάμε ποτέ του Αγίου πνεύματος😊😊

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Εύχομαι το καλοκαιράκι να φέρει σε όλες μας κάθε επιθυμία μας.
Και πάνω απ΄όλα να είμαστε καλά εμείς... 


Θέλω να ρωτήσω κάτι όσα κορίτσια ξέρουν.
Η εξέταση για την ΑΜΗ γίνεται συγκεκριμένη μέρα του κύκλου; Και πόσο περίπου κοστίζει;

 

Νομιζω 2η με 4η μέρα του κυκλου... Δε θέλω να σε παρω στο λαιμό μου αλλά νομίζω δεν κάνει την πρώτη  μέρα να την κανεις και απο την 5η μέρα κ μετά...Ο γιατρός που είχα τότε μου είχε πει οτι δε γραφεται.... Νομίζω ηταν μέχρι 30 ευρω...Δε θυμάμαι σίγουρα όμως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μ. Σήμερα κάναμε τη β επιπέδου. Όλα τέλεια με τη μικρη τη ζουζούνα π πεδευε την κυρία π μασ εκανε υπερηχο ολο κουνιόταν ψυχούλα μ. Εμένα μ βρήκε στη μητρα 2 ινομυώματα μικρα π μ ειπε δεν είναι πρόβλημα εκει π ειναι κ δε θα επηρεάσουν τη μπέμπα με τπτ. Παραγγειλα 3 κοντομάνικα κορμάκι κανενα βελούδινο φορμακι απο τη χαρά μου.τα πρώτα μας.

@Eiffel κοριτσακι μ συγχαρητήρια ειδες πόσοι Υπεροχο ειναι??? Σ ευχομαι μια τελειομηνη υγιεί  εγκυμοσυνη. 

@Ελενακι12 σαν χθες θυμαμαι ρε συ π μας ανακοίνωνε την Εγκυμοσύνη σου ολα τελεια  θα την κρατας σε λίγες μέρες τη μικρούλα.  Σου εύχομαι τα καλύτερα κράτησες μας ενημέρωσε οσο μπορεις. 

Με το καλό όλα😀😀😀😀!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα παιδια! Βγηκαν και οι ορμονολογικες του αντρα μου, οχι τοσο καλες. Εχει λιγο υψηλη fsh 15,9 (οριο 12,4)

λιγο υψηλη προλακτινη 29,3 (οριο 15,2)

και λιγο υψηλη τεστοστερονη 1116 (οριο 836) 

η LH ομως καλη 7,4 (οριο 8,6)


εχετε καποια εμπειρια πανω σε αυτο;

ισως αυτα τα αποτελεσματα συνδεονται με το σπερμοδιαγραμμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Καλησπερα παιδια! Βγηκαν και οι ορμονολογικες του αντρα μου, οχι τοσο καλες. Εχει λιγο υψηλη fsh 15,9 (οριο 12,4)

λιγο υψηλη προλακτινη 29,3 (οριο 15,2)

και λιγο υψηλη τεστοστερονη 1116 (οριο 836) 

η LH ομως καλη 7,4 (οριο 8,6)


εχετε καποια εμπειρια πανω σε αυτο;

ισως αυτα τα αποτελεσματα συνδεονται με το σπερμοδιαγραμμα..

Κορίτσι μου στειλ τες στον ενδοκρινολόγος σας να σας τις εξηγήσει. Κάναμε κι εμείς πρόσφατα αλλά ήταν φυσιολογικές όλες και δε μας σχολίασε κάτι. Πιστεύω όμως ότι όλα αυτά διορθώνονται με αγωγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Εύχομαι το καλοκαιράκι να φέρει σε όλες μας κάθε επιθυμία μας.
Και πάνω απ΄όλα να είμαστε καλά εμείς... 


Θέλω να ρωτήσω κάτι όσα κορίτσια ξέρουν.
Η εξέταση για την ΑΜΗ γίνεται συγκεκριμένη μέρα του κύκλου; Και πόσο περίπου κοστίζει;

 

Κορίτσι μου την κάνεις οποιαδήποτε ημέρα του κύκλου και κοστίζει από 40 ευρώ στα απλά κέντρα μέχρι και 70 ευρώ σε μαιευτήρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου στειλ τες στον ενδοκρινολόγος σας να σας τις εξηγήσει. Κάναμε κι εμείς πρόσφατα αλλά ήταν φυσιολογικές όλες και δε μας σχολίασε κάτι. Πιστεύω όμως ότι όλα αυτά διορθώνονται με αγωγή!

Ευχαριστω κοριτσακι μου! Εχουμε ραντεβου αλλα στις 18/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!
Εύχομαι το καλοκαιράκι να φέρει σε όλες μας κάθε επιθυμία μας.
Και πάνω απ΄όλα να είμαστε καλά εμείς... 


Θέλω να ρωτήσω κάτι όσα κορίτσια ξέρουν.
Η εξέταση για την ΑΜΗ γίνεται συγκεκριμένη μέρα του κύκλου; Και πόσο περίπου κοστίζει;

 

Καλησπέρα, εγω χθες που πήγα ενδοκρινολόγο μου είπε να πάω τη 2η μέρα του κύκλου. Εκείνη την ώρα δεν ρώτησα και εγώ αν θα μπορούσα κ λίγο πιο μετά αλλά ήταν συγκεκριμένη. Σε διαγνωστικά που έχω πάρει τηλ, κοστίζει 40 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elephant είπε:

Καλησπέρα, εγω χθες που πήγα ενδοκρινολόγο μου είπε να πάω τη 2η μέρα του κύκλου. Εκείνη την ώρα δεν ρώτησα και εγώ αν θα μπορούσα κ λίγο πιο μετά αλλά ήταν συγκεκριμένη. Σε διαγνωστικά που έχω πάρει τηλ, κοστίζει 40 ευρώ.

Αν παράλληλα σου βάλει και ορμονικές τότε θα τις κάνεις όλες μαζί 2η με 4η μέρα του κύκλου. Αν πας να κάνεις μόνο ΑΜΗ την κάνεις όποτε θες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/6/2020 at 6:10 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια σκέφτομαι πολύ συχνά την @Αννια27! Εύχομαι να είναι καλά και να είναι έτοιμο το μαγαζί που ήθελαν να ανοίξουν με τον αντρουλη της! Θα ήθελα πολύ να μάθω νέα της!

Αννία μου να είσαι χαρούμενη και ευτυχισμένη ότι κι αν κάνεις και γρήγορα να γίνεις μανούλα!🥰

 

Μίλησα εγώ μαζί της σήμερα... είναι καλά και προχωράνε τις ετοιμασίες.... Απέχει λίγο από το φόρουμ για να χαλαρώσει και να ξεκινήσει κι αυτή σιγά σιγά τις προσπάθειές της.....μου ζήτησε να σας μεταφέρω την συγνώμη της που δεν μπαίνει και στέλνει σε όλες την αγάπη της.... ανυπομονεί κι αυτή πολύ για ένα παιδάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μίλησα εγώ μαζί της σήμερα... είναι καλά και προχωράνε τις ετοιμασίες.... Απέχει λίγο από το φόρουμ για να χαλαρώσει και να ξεκινήσει κι αυτή σιγά σιγά τις προσπάθειές της.....μου ζήτησε να σας μεταφέρω την συγνώμη της που δεν μπαίνει και στέλνει σε όλες την αγάπη της.... ανυπομονεί κι αυτή πολύ για ένα παιδάκι!!!!

Αχ δεν ξέρεις πόσο χάρηκα! Να είναι καλά! Αυτό έχει σημασία! Αν μιλήσετε ξανά να της δώσεις και τους δικούς μου χαιρετισμούς και να της πεις ότι της εύχομαι ότι καλύτερο! Α! Και ότι μου χρωστάει και κάτι παϊδακια όταν με το καλό ανοίξει το μαγαζί! Δεν ξεχνάω εγώ όταν πρόκειται για φαγητό!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Βρε κορίτσια δεν έχω αδιαθετήσει ακόμη και ανυσηχώ 😕 Μήπως κάτι πήγε στραβά από τη λαπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση;;; Όσα κορίτσια έκαναν είδαν περίοδο ακριβώς στις μέρες τους;;; Το πρωί είχα κάτι καφέ και μετά τίποτα.. Ρώτησα τον γιατρό όταν είχα πάει να με δει μετά την επέμβαση και μου είπε πως θα αδιαθετήσω κανονικά.. @lactaki κορίτσι μου θέλω τα φώτα σου και πάλιι!!!!
Βεβαια το τελευταίο διάστημα λόγω διπλής βάρδιας στη δουλειά ξυπνώ απ τις 5,30 δεν ξερω αν επηρεάζει η αλλαγή στον ύπνο και η κουραση.. Θέλω τόοοσο πολύ να αδιαθετήσω που δεν μου έρχεταιιι!! Τι να πω!! Σε όλα ανάποδη ΠΑΝΤΑ!!! 🤣😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...