Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Κοριτσια μου τωρα ξαπλωσα κ σας διαβαζω...ηταν πολυ κουραστική η πρωτη μερα στη δουλεια,ποναει ολο μου το σωμα!Ευτυχως εχω το ρεπο μου αυριο αν κ εχω πολλες εξωτερικες δουλειες να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες καλό μήνα :) εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γρήγορα όλες εγκυουλες να είναι τυχερός ο μήνας και να γεμίσουμε θετικά τεστακια ❤️ σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη με πολύ αγάπη 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Στην δουλειά είμαι πάλι και περιμένω πως και πως το τριήμερο να πάω καμία θάλασσα να ηρεμισω λίγο.. Παρήγγειλα σήμερα τελικά τα τεστ εγκυμοσύνης της home test.. Εύχομαι να τα χρειαστώ αυτόν τον μήνα ώστε να τα δοκιμάσω κιόλας 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα κορίτσια! Εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα και την Παρασκευή θα πάρουμε τα αποτελέσματα. Για να δούμε! 

@Kardoula1991 εύχομαι κι εγώ να τα χρειαστείς αυτόν τον μήνα! Εγώ καλόμαθα με τις εκδρομές τώρα τελευταία και ήδη κάνω σχέδια για το τριήμερο. Την Δευτέρα πάντως έκλεισε ψησιματακι! 🤤 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σκέφτομαι πολύ συχνά την @Αννια27! Εύχομαι να είναι καλά και να είναι έτοιμο το μαγαζί που ήθελαν να ανοίξουν με τον αντρουλη της! Θα ήθελα πολύ να μάθω νέα της!

Αννία μου να είσαι χαρούμενη και ευτυχισμένη ότι κι αν κάνεις και γρήγορα να γίνεις μανούλα!🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Συγχαρητήρια....μπράβο κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Αχ τι ωραια κοριτσι μου μπραβο!!!!Πιστεψε το περιμενεις μωρακιιιιι❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

μπραβο κοριτσι μου, πολυ χαρηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Μπραβο κοριτσι μου❤️ Συγκινηθηκαμε κ εμεις μαζι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Τι ωραία.. Σίγουρα είναι απερίγραπτο συναίσθημα😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα κορίτσια! Εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα και την Παρασκευή θα πάρουμε τα αποτελέσματα. Για να δούμε! 

@Kardoula1991 εύχομαι κι εγώ να τα χρειαστείς αυτόν τον μήνα! Εγώ καλόμαθα με τις εκδρομές τώρα τελευταία και ήδη κάνω σχέδια για το τριήμερο. Την Δευτέρα πάντως έκλεισε ψησιματακι! 🤤 

Ααχ μακάρι😍 πάντως ένα πρήξιμο όπως είχα και την προηγούμενη φορά το έχω πάλι.. Αντε να δούμε😜

Τέλεια.. Εγώ αυτό το σκ ήμουν από ψήσιμο σε ψήσιμο οπότε το 3ημερο έχει θάλασσα.. Και εμείς το χρειαζόμαστε.. Τόση δουλειά και τόσα πράγματα κάνουμε δεν δικαιούμαστε μια εκδρομουλα? 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Τι υπέροχα νέα!😃 Να το πιστέψεις κορίτσι μου και να το χαρείς! Σε λίγους μήνες θα το κρατάς στην αγκαλιά σου!😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ καλό μας μήνα... Αυτός ο μήνας για εμένα είναι πολύ σημαντικός... Έσπασε το τηλ κ σήμερα αγόρασα κ δεν μπορούσα να σας γράψω.... Λοιπόν σας ανακοινώνω λοιπόν 29 Ιουνίου με το θέλημα του Θεού θα κρατήσω την κόρη μου στα χέρια μου έχω μπει στην τελική ευθεία 💜💜💜💜 είμαι τόσο χαρούμενη κ παράλληλα φοβισμένη όμως πιστεύω πως όλα θα πάνε πολύ καλά 😊😊θα σας στέλνω νέα μου... Ελπίζω να είστε όλες καλά φιλιά σε όλες σας εύχομαι αυτός ο μήνας να σας φέρει πολύ ευτυχία όπως κ εμένα 💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ καλό μας μήνα... Αυτός ο μήνας για εμένα είναι πολύ σημαντικός... Έσπασε το τηλ κ σήμερα αγόρασα κ δεν μπορούσα να σας γράψω.... Λοιπόν σας ανακοινώνω λοιπόν 29 Ιουνίου με το θέλημα του Θεού θα κρατήσω την κόρη μου στα χέρια μου έχω μπει στην τελική ευθεία 💜💜💜💜 είμαι τόσο χαρούμενη κ παράλληλα φοβισμένη όμως πιστεύω πως όλα θα πάνε πολύ καλά 😊😊θα σας στέλνω νέα μου... Ελπίζω να είστε όλες καλά φιλιά σε όλες σας εύχομαι αυτός ο μήνας να σας φέρει πολύ ευτυχία όπως κ εμένα 💜💜💜

Με το καλο!!!Με ενα πονο!!!Ολα θα πανε καλα κ θα εχεις αγκαλιά τη κορουλα σου💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

Με το καλο!!!Με ενα πονο!!!Ολα θα πανε καλα κ θα εχεις αγκαλιά τη κορουλα σου💓

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Καλό μήνα να έχουμε και ελπίζω αυτός ο μήνας να μας φέρει τύχη.

Εγώ κανονικά είναι να αδιαθετουσα σήμερα, άντε και αύριο, αλλά τίποτα ακόμη.

Έχω βέβαια κάποιες ενοχλήσεις περιόδου, όχι τσιμπήματα. Ο λόγος που σας γράφω είναι γιατι έκανα τεστ εγκυμοσύνης και ωορρηξίας και οκ για το τεστ εγκυμοσύνης που βγήκε αρνητικό, όμως το ωορρηξίας βγήκε αρκετά έντονο για τα δεδομένα μου. Είμαι στην 29 μέρα του κύκλου μου. 

Εσείς τι λέτε; δείτε και την εικονα

20200601_224155.jpg

Κορίτσι μου εχεις καθυστέρηση? το ένα τεστ δείχνει αρνητικό κ το άλλο θετικό! Πολλά κορίτσια εδώ λένε ότι δείχνει κ το τεστ ωορρηξίας, αν εισαι έγκυος. Λέω να περιμενεις 2 μέρες μετά την καθυστέρηση σου κ να πας για χοριακη που δείχνει σίγουρα. Αλλιώς ξανακανε τεστακι με πρωινα ουρα σε 2-3 μέρες. Σου ευχομαι καλά αποτελέσματα και να δεις θετικό το τεστακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ καλό μας μήνα... Αυτός ο μήνας για εμένα είναι πολύ σημαντικός... Έσπασε το τηλ κ σήμερα αγόρασα κ δεν μπορούσα να σας γράψω.... Λοιπόν σας ανακοινώνω λοιπόν 29 Ιουνίου με το θέλημα του Θεού θα κρατήσω την κόρη μου στα χέρια μου έχω μπει στην τελική ευθεία 💜💜💜💜 είμαι τόσο χαρούμενη κ παράλληλα φοβισμένη όμως πιστεύω πως όλα θα πάνε πολύ καλά 😊😊θα σας στέλνω νέα μου... Ελπίζω να είστε όλες καλά φιλιά σε όλες σας εύχομαι αυτός ο μήνας να σας φέρει πολύ ευτυχία όπως κ εμένα 💜💜💜

Έρχεται η κουκλάρα μας!😃Μόνο που το σκέφτομαι συγκινουμαι! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις! Σκέψου την στην αγκαλιά σου και πάρε δύναμη! Να μας γράφεις νέα σου!🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Γυρίσαμε από τον υπέρηχο! Είδαμε το μωρό και ακούσαμε και τους παλμούς της καρδουλας του!

Είμαι πολύ συγκινημένη, ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω.

Τι όμορφα κορίτσι μου! Μπράβοοοοο🥰🥰 εύχομαι να το ζήσω και εγω πριν φύγει το καλοκαίρι❤ ο Θεός να μας βοηθήσει

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ καλό μας μήνα... Αυτός ο μήνας για εμένα είναι πολύ σημαντικός... Έσπασε το τηλ κ σήμερα αγόρασα κ δεν μπορούσα να σας γράψω.... Λοιπόν σας ανακοινώνω λοιπόν 29 Ιουνίου με το θέλημα του Θεού θα κρατήσω την κόρη μου στα χέρια μου έχω μπει στην τελική ευθεία 💜💜💜💜 είμαι τόσο χαρούμενη κ παράλληλα φοβισμένη όμως πιστεύω πως όλα θα πάνε πολύ καλά 😊😊θα σας στέλνω νέα μου... Ελπίζω να είστε όλες καλά φιλιά σε όλες σας εύχομαι αυτός ο μήνας να σας φέρει πολύ ευτυχία όπως κ εμένα 💜💜💜

Με ένα πόνο κορίτσι μου! Πίστη και όλα θα πάνε καλά! Ο Θεός μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έρχεται η κουκλάρα μας!😃Μόνο που το σκέφτομαι συγκινουμαι! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις! Σκέψου την στην αγκαλιά σου και πάρε δύναμη! Να μας γράφεις νέα σου!🥰

 

Έρχεται κούκλα μου 💜💜💜φυσικά κ θα στείλω ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Τι όμορφα κορίτσι μου! Μπράβοοοοο🥰🥰 εύχομαι να το ζήσω και εγω πριν φύγει το καλοκαίρι❤ ο Θεός να μας βοηθήσει

Με ένα πόνο κορίτσι μου! Πίστη και όλα θα πάνε καλά! Ο Θεός μαζί σου!

Αγάπη μου σε ευχαριστώ πολύ... Εύχομαι ότι επιθυμείς μέσα από την καρδιά μου να γίνει πραγματικότητα ❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μ. Σήμερα κάναμε τη β επιπέδου. Όλα τέλεια με τη μικρη τη ζουζούνα π πεδευε την κυρία π μασ εκανε υπερηχο ολο κουνιόταν ψυχούλα μ. Εμένα μ βρήκε στη μητρα 2 ινομυώματα μικρα π μ ειπε δεν είναι πρόβλημα εκει π ειναι κ δε θα επηρεάσουν τη μπέμπα με τπτ. Παραγγειλα 3 κοντομάνικα κορμάκι κανενα βελούδινο φορμακι απο τη χαρά μου.τα πρώτα μας.

@Eiffel κοριτσακι μ συγχαρητήρια ειδες πόσοι Υπεροχο ειναι??? Σ ευχομαι μια τελειομηνη υγιεί  εγκυμοσυνη. 

@Ελενακι12 σαν χθες θυμαμαι ρε συ π μας ανακοίνωνε την Εγκυμοσύνη σου ολα τελεια  θα την κρατας σε λίγες μέρες τη μικρούλα.  Σου εύχομαι τα καλύτερα κράτησες μας ενημέρωσε οσο μπορεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! @Kardoula1991που δουλεύεις κορίτσι μου και έχεις τριήμερο;; γιατί εγώ δουλεύω κανονικά τη Δευτέρα @Eiffelσυγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη @Ελενακι12 με το καλό να υποδεχτείς την κουκλαρα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου κ καλό μας μήνα... Αυτός ο μήνας για εμένα είναι πολύ σημαντικός... Έσπασε το τηλ κ σήμερα αγόρασα κ δεν μπορούσα να σας γράψω.... Λοιπόν σας ανακοινώνω λοιπόν 29 Ιουνίου με το θέλημα του Θεού θα κρατήσω την κόρη μου στα χέρια μου έχω μπει στην τελική ευθεία 💜💜💜💜 είμαι τόσο χαρούμενη κ παράλληλα φοβισμένη όμως πιστεύω πως όλα θα πάνε πολύ καλά 😊😊θα σας στέλνω νέα μου... Ελπίζω να είστε όλες καλά φιλιά σε όλες σας εύχομαι αυτός ο μήνας να σας φέρει πολύ ευτυχία όπως κ εμένα 💜💜💜

Με το καλο να ερθει η μπεμπα σου!!! Ολα καλα να πανε! Να ξεκουραζεσαι τωρα γιατι εχεις πολλα ξενυχτια να ριξεις! χιχι [smilie=binkybaby.g: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...