Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως έχει κάποια αβερκαμπ 3.75


Recommended Posts

Κοριτσια καλή σας ημέρα και καλή Κυριακή 

Μήπως έχει περισσέψει σε κάποια Αβερκαμπ 3 .75  ...θα με βοηθούσε ....Γράφεται...το γνωρίζω...απλά.εχει και 30...40 ευρώ που σε αυτόν των αγώνα....Είναι σημαντικά και αυτά για εμένα...ειδικά που έχω στο ιστορικό μου πάνω από 10 εξωσωματικες και διεγερσεις....Σας ευχαριστώ πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Κοριτσια καλή σας ημέρα και καλή Κυριακή 

Μήπως έχει περισσέψει σε κάποια Αβερκαμπ 3 .75  ...θα με βοηθούσε ....Γράφεται...το γνωρίζω...απλά.εχει και 30...40 ευρώ που σε αυτόν των αγώνα....Είναι σημαντικά και αυτά για εμένα...ειδικά που έχω στο ιστορικό μου πάνω από 10 εξωσωματικες και διεγερσεις....Σας ευχαριστώ πολύ....

Επίσης ρώτησε τον αν για προγεστερόνη τον βοηθά και άλλο σκεύασμα εκτός ουτροτζεσταν έχω 20 κουτιά κολπικά που δε χρησιμοποιήθηκαν λέγονται lutinus των 100mg κάθε κουτί έχει μέσα 21 και έχω 20 κουτιά..εάν βολεύει ως προγεστερόνη( ίδιο σκεύασμα με ουτροτζεσταν είναι ) χαρά μου να στα δώσω...γενικά στείλε μου λίγο τι σου λείπει σε λίστα και ποτέ κανείς προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν νομίζω είναι το ίδιο σκεύασμα απλά αυτή που ψάχνεις έχει τα 3,75  σε μια ένεση ενώ εγώ έχω ξεχωριστά φιαλίδια ( πρέπει να ανακατέψεις σκόνη και υγρό . Ρώτησε τον αν 6 τέτοια σου κάνουν .λογικά θα σου κάνουν και τα 3 μόνο.απλα θα τα ανακατέψεις εσύ.. και στείλε μου μηνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2020 at 8:46 ΜΜ, ο/η santaloxilo είπε:

Επίσης ρώτησε τον αν για προγεστερόνη τον βοηθά και άλλο σκεύασμα εκτός ουτροτζεσταν έχω 20 κουτιά κολπικά που δε χρησιμοποιήθηκαν λέγονται lutinus των 100mg κάθε κουτί έχει μέσα 21 και έχω 20 κουτιά..εάν βολεύει ως προγεστερόνη( ίδιο σκεύασμα με ουτροτζεσταν είναι ) χαρά μου να στα δώσω...γενικά στείλε μου λίγο τι σου λείπει σε λίστα και ποτέ κανείς προσπάθεια

Καλημέρα. Εγώ χρειάζομαι lutinus αν τελικά δεν τα χρειάζεται η κοπέλα η αν θέλεις να τα μοιράσεις επειδή είναι αρκετά τα κουτιά.  Μπράβο για την προσφορά σου . Για την arvekap δισκολα να χρησιμοποιηθούν 0.1 θα πρέπει να ανακατευτούν πανω από 30 φιαλίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πάνω απ όλα χίλια ευχαριστώ 

Οι αβερκαμπ Δέν μου κάνουν καθώς θα πρέπει να πάρω την μεγάλη δόση εφάπαξ....Όσο για την προγεστερόνη  ..σε λίγη ώρα μέχρι το απόγευμα πιστεύω θα μιλήσω με τον γιατρό.   Επειδη είναι πολύ σημαντική η βοήθεια σου     μακάρι να μου πει οκ. ..Γιατί όπως καταλαβαίνεις μετάαπό δέκα και βάλε εξωσωματικες    είναι όλα πολύ δύσκολα 

Και πάλι χίλίά ευχαριστώ....σε ενημερώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2020 at 8:46 ΜΜ, ο/η santaloxilo είπε:

Επίσης ρώτησε τον αν για προγεστερόνη τον βοηθά και άλλο σκεύασμα εκτός ουτροτζεσταν έχω 20 κουτιά κολπικά που δε χρησιμοποιήθηκαν λέγονται lutinus των 100mg κάθε κουτί έχει μέσα 21 και έχω 20 κουτιά..εάν βολεύει ως προγεστερόνη( ίδιο σκεύασμα με ουτροτζεσταν είναι ) χαρά μου να στα δώσω...γενικά στείλε μου λίγο τι σου λείπει σε λίστα και ποτέ κανείς προσπάθεια

Καλό μήνα κορίτσιμου σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...μίλησα με μια συντονίστρια και μου είπε ότι θα μπορώ άνετα να πάρω.....ώστε θα τα χρειαστώ...Δυστυχώς τρέχουν όλη την ώρα διαφορά....Τώρα κάνω και τη  θεραπεία του οικονόμου και έχω σαλτάρει...

Εσύ τα κατάφερες;;;;; έχεις κάτι να μου προτείνεις;; 

Που μένεις ;

Σε ευχαριστώ και πάλι Καλό ξημέρωμα με υγεία πάνω απ όλα 

( προσπάθησα πμ..Αλλά λέει ο σέρβερ ότι δεν μπορείς να δεχθείς) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσιμου σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...μίλησα με μια συντονίστρια και μου είπε ότι θα μπορώ άνετα να πάρω.....ώστε θα τα χρειαστώ...Δυστυχώς τρέχουν όλη την ώρα διαφορά....Τώρα κάνω και τη  θεραπεία του οικονόμου και έχω σαλτάρει...

Εσύ τα κατάφερες;;;;; έχεις κάτι να μου προτείνεις;; 

Που μένεις ;

Σε ευχαριστώ και πάλι Καλό ξημέρωμα με υγεία πάνω απ όλα 

( προσπάθησα πμ..Αλλά λέει ο σέρβερ ότι δεν μπορείς να δεχθείς) 

Σου στέλνω μήνυμα αν δεν μπορείς να απαντήσεις γράψε μου εδώ πάλι θα το δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...