Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με το σπέρμα;


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες και ολους! Ειμαι 29 χρονων και ο αντρας μου 32! Εχουμε κανει κ οι 2 ολικη αφαιρεση του θυρεοειδους αδενα εδω και πολλα χρονια. Πριν 3 χρονια η ενδοκρινολογος μας εβαλε να κανουμε κατι εξετασεις, στις οποιες, φανηκε ο αντρας μου εχει οριακα υψηλη τιμη στην fsh. Μας ειπε να το ψαξουμε γιατι ειναι μικρος. Πηγαμε σε ουρολογο, καναμε σπερμοδιαγραμμα......χαλια! Και η κινητικοτητα και η μορφολογια και ο αριθμος! Και ουρεοπλασμα! Πηρε αντιβιωση, μας ειπε οτι δεν ειναι απο το ουρεοπλασμα αυτο το αποτελεσμα! Πηγαμε καναμε και τριπλεξ ορχεων, οπου βγηκε πολυ καλο, δηλαδη αιματωνεται μια χαρα και δεν εχει κυρσοκηλη. Ο ουρολογος απαισιος! Γυρισε και ειπε σε ενα 28χρονο τοτε παιδι: παιδι στην ζωη σου δεν προκειται να κανεις ποτε φυσιολογικα! Εν τω μεταξυ εμεις ουτε ειχαμε προσπαθησει ποτε για παιδι! Τελος παντων μην σας τα πολυλογω..τα παρατησαμε γιατι ο αντρας μου νευριασε πολυ με την συμπεριφορα του ουρολογου και δεν ειχαμε προσπαθησει καν για παιδι! Σημερα 3 χρονια μετα, ειναι ο δευτερος μηνας που προσπαθουμε για παιδι, αλλα δεν εχουμε καποιο αποτελεσμα ακομα! Ωστοσω να σας ενημερωσω οτι η ενδοκρινολογος εδωσε στον αντρα μου 4-5 βιταμινες τις οποιες τις παιρνει! Ειναι ο 2ος μηνας που τις παιρνει! Την Δευτερα κλεισαμε για ραντεβου για 2ο πια σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ωστε να παρουμε τα πραγματα με σειρα κ απ την αρχη! Αχ βρε παιδια! Ειμαστε πολυ αγχωμενοι! Εχετε καμια εμπειρια;; Μπας και παρουμε λιγο θαρρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!μεινε ψυχραιμη ο λυμπεροπουλος ειχει πολυ καλο εργαστηριο 

Θελετε και εναν καλο ουρολογο προτεινω ασβεστη στο κολωνακι πολυ καλος επιστημο ας και ανθρωπος 

Ολα θα  πανε καλα απλα μην αφηνεις τον χρονο δρασεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Καλημερα!μεινε ψυχραιμη ο λυμπεροπουλος ειχει πολυ καλο εργαστηριο 

Θελετε και εναν καλο ουρολογο προτεινω ασβεστη στο κολωνακι πολυ καλος επιστημο ας και ανθρωπος 

Ολα θα  πανε καλα απλα μην αφηνεις τον χρονο δρασεεεεε

Ευχαριστω κοριτσι μου! Ακριβως αυτο κανω! Δεν αφηνω τον χρονο! Πηγαμε κ ενδοκρινολογο κ μας εγραψε ορμονολογικες να κανουμε! Τα παντα! Θα ξεσκονιστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...