Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ντύσιμο μωρού


Recommended Posts

Καλησπέρα !! Γεννάω μέσα Ιουλίου κ θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να αγοράσω κ μακρυμανικα φορμάκια που είναι καλυμμένα χεράκια κ ποδαράκια! Έτσι μου είπαν ομωσ Δε θα έχει πολύ ζέστη για κάτι τέτοιο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η irenefr είπε:

Καλησπέρα !! Γεννάω μέσα Ιουλίου κ θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να αγοράσω κ μακρυμανικα φορμάκια που είναι καλυμμένα χεράκια κ ποδαράκια! Έτσι μου είπαν ομωσ Δε θα έχει πολύ ζέστη για κάτι τέτοιο ;

Γειά σου κορίτσι! Με το καλό! Ήδη από τον Αύγουστο τα βραδάκια την έχει την ψυχρουλα του άρα νομίζω θα τα χρειαστείς. Μην πάρεις πολύ ζεστά για αρχή όπως για παράδειγμα φλις γιατί σίγουρα θα σκάσει. Εγώ είχα αγοράσει κατι ωραία ψιλά βαμβακερά και με βόλεψαν πολύ.💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γεννησα 9 Αύγουστου. Ειχα παρει 3 ολα κ ολα με μακρυ μανίκι μπατζακι κ δ τ εβαλε ποτε. Μετα τα μεσα Σεπτεμβρίου της εβαλα μακρυα κ παλι απο πανω μακρυμανικο κορμακι απο πάνω κ χωρια πυτζαμακι απο κατω. Κ αργοτετα ολοσωμο φορμακι με κοντομανικο εσώρουχο απο μεσα. Μπορείς να παρεις μια τριάδα να χεις. Δ χάνεις τπτ. Κ αμα χρειαστείς κι αλλα καποιος θα βρεθει να πεταχτει να σ παρει. Αν κ πιστεύω οτι δ θα τα χρειαστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η irenefr είπε:

Καλησπέρα !! Γεννάω μέσα Ιουλίου κ θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να αγοράσω κ μακρυμανικα φορμάκια που είναι καλυμμένα χεράκια κ ποδαράκια! Έτσι μου είπαν ομωσ Δε θα έχει πολύ ζέστη για κάτι τέτοιο ;

Με το καλό να γεννήσεις τον αγαπημένο  μου μήνα!!!Και οι 2 κόρες μου είναι γεννημένες  μέσα Ιουλίου  τώρα περιμένω μέχρι μέσα τέλος Ιουνίου..λοιπόν μακρυμανικα  είχα πάρει 10 στη πρώτη ...τι να σου πω ότι δεν έβαλε ούτε τα μισά καλά καλά...συμβουλή πάρε μακρυμανικα για νεογέννητο Αλλά λίγα ...μεγαλώνουν απίστευτα γρήγορα και όταν το νεογέννητο πλέον  είναι 15 ημερών άντε 20 άρχιζει  και έχει τη Θεμροκρασια μας εννοώ και  αυτό θα σκάσει από τη ζέστη όταν θα έχει έξω πχ 35 βαθμούς..πάρε πολλά αμανικα που θα φορεθούν και σα φανελάκια..Αλλά μη πάρεις πολλά σε νο 0 έως 3 μηνών....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...