Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτη σπερματέγχυση


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Ε σε λιγάκι θα το έχω και γραπτώς το μηδενικό μου. Πριν λίγο είδα το πρωτο αιματακι στο σκουπισμα . Δεν ήταν το τυχερό μου αυτή την φορά. Την επόμενη 🙂

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου, πάμε γερά για την επόμενη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Ε σε λιγάκι θα το έχω και γραπτώς το μηδενικό μου. Πριν λίγο είδα το πρωτο αιματακι στο σκουπισμα . Δεν ήταν το τυχερό μου αυτή την φορά. Την επόμενη 🙂

Κορίτσι καλήμέρα, ξέρω ότι ήθελες άλλο αποτελεσμα αλλά ακόμη δεν ξέρεις οπότε μπορεί να σε εκπλήξει και να μη δεις μηδενικό στο χαρτί. Αν ωστόσο δεις, δεν ήρθε το τέλος! Θα ηρεμήσεις και το Φθινόπωρο θα δεις με το γιατρό τι θα κάνετε!!! Κατανοώ το ερωτημά σου για τα ωάρια, λες 3 είχα και κανένα ρε παιδί μου δε συναντήθηκε με κάποιο σπερματοζωάριο; Αυτά και τις 3 φορές που έκανα σπερμ. μα βασάνιζαν ώρες ατελείωτες αλλά μη το βάζεις κάτω!!! Θα έρθει η ώρα που θα βρεθείτε και θα γίνει το θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elephant @kaounmar κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την υποστήριξη. Δεν ήταν ακόμα η ώρα μου εμένα προφανως κάθε εμπόδιο για καλό που λένε. Θα δείξει. Πάμε για την επόμενη🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexouli είπε:

@elephant @kaounmar κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την υποστήριξη. Δεν ήταν ακόμα η ώρα μου εμένα προφανως κάθε εμπόδιο για καλό που λένε. Θα δείξει. Πάμε για την επόμενη🙂

Έτσι με χαμόγελο πάμε για την επόμενη..και χαλάρωσε λίγο μήπως μέχρι τον Σεπτέμβριο σκάσει μύτη μόνο του 😉

Καταλαβαίνω την απογοήτευση, σήμερα είναι περίεργη η μέρα σου αλλά από αύριο νέα μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Έτσι με χαμόγελο πάμε για την επόμενη..και χαλάρωσε λίγο μήπως μέχρι τον Σεπτέμβριο σκάσει μύτη μόνο του 😉

Καταλαβαίνω την απογοήτευση, σήμερα είναι περίεργη η μέρα σου αλλά από αύριο νέα μέρα!

Αυτό θα κάνω... Είχα πιεστει αρκετά και ακόμα δηλαδή γιατί έχεις το άγχος τις ορμόνες έχεις να διαχειριστείς και το περιβάλλον σου. Όποτε στην επόμενη μάλλον δεν θα ξέρει κανένας 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω και επίσημα το μηδενικό μου στα χέρια μου! Την πρωτη μου αποτυχημένη Σπερματεγχυση, την πρωτη αρνητική Χοριακη. Πίστευα ότι θα ήμουν χειρότερα όμως κατά ένα περιεργο λόγο δεν είμαι. Ίσως γιατί το περιμενα? Ίσως γιατί δεν είχα εξαρχής πολλές ελπίδες? Γιατί στατιστικά είναι αυτά πως να το κανουμε. Εγώ παρολα αυτά νιώθω ηρεμία... Τέρμα το άγχος, τέρμα η αμφιβολία να σηκώσω ή όχι μια λεκάνη με ρουχα? Τέρμα το δίλημμα να κάνω μπάνιο στην θάλασσα ή όχι? Για μένα έρχεται η χαλάρωση  και η ξεκουραση από την επόμενη εβδομάδα και επίσημα που θα έχω και άδεια. Μίλησα με τον γιατρό μου και συμφωνήσαμε από κοινου να τα πουμε μετά τον Δεκαπενταυγουστο. Δηλαδή αφήνω να περασει Ενας κυκλος και συνεχίζω με δευτερη Σπερματεγχυση στον μεθεπόμενο κυκλο. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες τόσο πολυ και μέσα από την καρδιά μου για όσες πληροφοριες με γεμίσατε όση στήριξη μου δώσατε και κυρίως για όση κατανόηση βρήκα εδώ μέσα. Να είστε καλά να προσεχετε τους εαυτούς σας κυρίως και τα ξανά λέμε σε λίγο καιρό. Καλη δυναμη σε όλες!! Φιλια πολλα. 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexouli είπε:

Κορίτσια μου έχω και επίσημα το μηδενικό μου στα χέρια μου! Την πρωτη μου αποτυχημένη Σπερματεγχυση, την πρωτη αρνητική Χοριακη. Πίστευα ότι θα ήμουν χειρότερα όμως κατά ένα περιεργο λόγο δεν είμαι. Ίσως γιατί το περιμενα? Ίσως γιατί δεν είχα εξαρχής πολλές ελπίδες? Γιατί στατιστικά είναι αυτά πως να το κανουμε. Εγώ παρολα αυτά νιώθω ηρεμία... Τέρμα το άγχος, τέρμα η αμφιβολία να σηκώσω ή όχι μια λεκάνη με ρουχα? Τέρμα το δίλημμα να κάνω μπάνιο στην θάλασσα ή όχι? Για μένα έρχεται η χαλάρωση  και η ξεκουραση από την επόμενη εβδομάδα και επίσημα που θα έχω και άδεια. Μίλησα με τον γιατρό μου και συμφωνήσαμε από κοινου να τα πουμε μετά τον Δεκαπενταυγουστο. Δηλαδή αφήνω να περασει Ενας κυκλος και συνεχίζω με δευτερη Σπερματεγχυση στον μεθεπόμενο κυκλο. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες τόσο πολυ και μέσα από την καρδιά μου για όσες πληροφοριες με γεμίσατε όση στήριξη μου δώσατε και κυρίως για όση κατανόηση βρήκα εδώ μέσα. Να είστε καλά να προσεχετε τους εαυτούς σας κυρίως και τα ξανά λέμε σε λίγο καιρό. Καλη δυναμη σε όλες!! Φιλια πολλα. 😘

Κι εσύ να είσαι καλά κι αν δεν είσαι τώρα θα γίνεις από αύριο. Δυσάρεστες οι σκέψεις που κάνεις τώρα αλλά κανείς δεν είπε ότι δεν θα γίνουν ευχάριστες!!! Καλό και όμορφο καλοκαίρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...