Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απορία Νο16548


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες 😊!!Έχω και γω μια απορία και θα εκτιμούσα προσωπικές εμπειρίες αν υπάρχουν φυσικά.Εστω ότι έρχεσαι σε επαφή με διακεκομμένη συνουσία και ξαναερχεσαι πάλι με τη μέθοδο αυτή περίπου 6 ώρες μετά,έχεις "κίνδυνο" να φύγουν μαζί μετά προσπερματικα και λίγο σπέρμα που είχε μείνει από την πρώτη επαφή;Το λογικό λέει όχι εφόσον έχει υπάρξει ούρηση στο ενδιάμεσο,αλλά έχω ακούσει και ααααααλλλα τόσα!!!

Σας ευχαριστώ 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athanasia10 είπε:

Καλησπέρα σε όλες 😊!!Έχω και γω μια απορία και θα εκτιμούσα προσωπικές εμπειρίες αν υπάρχουν φυσικά.Εστω ότι έρχεσαι σε επαφή με διακεκομμένη συνουσία και ξαναερχεσαι πάλι με τη μέθοδο αυτή περίπου 6 ώρες μετά,έχεις "κίνδυνο" να φύγουν μαζί μετά προσπερματικα και λίγο σπέρμα που είχε μείνει από την πρώτη επαφή;Το λογικό λέει όχι εφόσον έχει υπάρξει ούρηση στο ενδιάμεσο,αλλά έχω ακούσει και ααααααλλλα τόσα!!!

Σας ευχαριστώ 😄

Καλησπέρα. Από παράδειγμα φίλης να σου πω ότι ναι υπάρχει περίπτωση. Βέβαια και εσύ θα πρέπει να είσαι στην γόνιμη σου μέρα κλπ. Και φυσικά ο σύντροφος να μην έχει πλυθεί. Μικρή πιθανότητα αλλά έχει συμβεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλησπέρα. Από παράδειγμα φίλης να σου πω ότι ναι υπάρχει περίπτωση. Βέβαια και εσύ θα πρέπει να είσαι στην γόνιμη σου μέρα κλπ. Και φυσικά ο σύντροφος να μην έχει πλυθεί. Μικρή πιθανότητα αλλά έχει συμβεί.. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση...δεν είμαι σίγουρη αν ήμουν στην ημέρα ωορρηξίας αλλά νομίζω ήμουν κοντά..τώρα για το πλύσιμο χωρίς πάλι να είμαι σίγουρη νομίζω ότι συνέβη!το μόνο που είμαι είναι ότι ούρησε ενδιάμεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athanasia10 είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση...δεν είμαι σίγουρη αν ήμουν στην ημέρα ωορρηξίας αλλά νομίζω ήμουν κοντά..τώρα για το πλύσιμο χωρίς πάλι να είμαι σίγουρη νομίζω ότι συνέβη!το μόνο που είμαι είναι ότι ούρησε ενδιάμεσα!

Είναι δύσκολο να συμβεί.. Απλά συμβαίνει 1 στις 100 που λέμε.. Γτ ζουν για λίγο τα σπερματοζωαρια και εκτός κόλπου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Είναι δύσκολο να συμβεί.. Απλά συμβαίνει 1 στις 100 που λέμε.. Γτ ζουν για λίγο τα σπερματοζωαρια και εκτός κόλπου. 

Εκτός κόλπου ναι αλλά αν είναι στην άκρη της ουρήθρας κ παρασυρθούν από τα προσπερμστικα;κάπου άκουσα ότι εφόσον υπάρχει ούρηση του άντρα δεν τίθεται θέμα αλλά άλλου διάβασα ότι γίνεται...πφφφφ ...θα δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...