Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λίγο ροζ αίμα και μετά τίποτα


sova

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα ,

Είμαι καινούρια εδω, έχω στο ιστορικό μου 3 αποτυχημένες εξωσωματικές η τελευταία κατέληξε σε αποβολή στις 6 εβδομάδες περιπου πριν 4 μήνες ! Έχω μια σάλπιγγα μετά από εξωμήτριο κύηση πριν κάποια χρόνια και χαμηλή αμη πέρα από αυτά δεν έχει βρεθεί καποιο πρόβλημα! Μετά από 8 χρόνια γάμου και προσπαθειών καταλαβαίνετε ( είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαινετε) ότι η ψυχολογία μου είναι πολύ περιεργη! 

Θέλω την γνώμη σας ήταν να αδιαθετησω 12/5 η περίοδος μου είναι ρολοι. Είχα πονακια περιόδου από την προηγούμενη εβδομάδα και είχα μάλιστα στο μυαλό μου ότι θα αδιαθετησω και νωριτερα. Αυτή τη βδομάδα μου πέρα από λίγο πρήξιμο στο στήθος και συναισθηματική φόρτιση δεν είχα πονους.  12 / 5 το βράδυ  είχα ελάχιστο καφέ και χθες είχα πολύ λίγο ροζ από το μεσημέρι και το βράδυ κανονικούς πόνους περιόδου με ροζ πάλι σήμερα ξυπνάω τπτ! Σας έχει τύχει ? Τι μπορεί να είναι ? Ορμονικό ? Ψυχολογικό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sova είπε:

Κορίτσια καλημέρα ,

Είμαι καινούρια εδω, έχω στο ιστορικό μου 3 αποτυχημένες εξωσωματικές η τελευταία κατέληξε σε αποβολή στις 6 εβδομάδες περιπου πριν 4 μήνες ! Έχω μια σάλπιγγα μετά από εξωμήτριο κύηση πριν κάποια χρόνια και χαμηλή αμη πέρα από αυτά δεν έχει βρεθεί καποιο πρόβλημα! Μετά από 8 χρόνια γάμου και προσπαθειών καταλαβαίνετε ( είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαινετε) ότι η ψυχολογία μου είναι πολύ περιεργη! 

Θέλω την γνώμη σας ήταν να αδιαθετησω 12/5 η περίοδος μου είναι ρολοι. Είχα πονακια περιόδου από την προηγούμενη εβδομάδα και είχα μάλιστα στο μυαλό μου ότι θα αδιαθετησω και νωριτερα. Αυτή τη βδομάδα μου πέρα από λίγο πρήξιμο στο στήθος και συναισθηματική φόρτιση δεν είχα πονους.  12 / 5 το βράδυ  είχα ελάχιστο καφέ και χθες είχα πολύ λίγο ροζ από το μεσημέρι και το βράδυ κανονικούς πόνους περιόδου με ροζ πάλι σήμερα ξυπνάω τπτ! Σας έχει τύχει ? Τι μπορεί να είναι ? Ορμονικό ? Ψυχολογικό ?

Και γιατί δεν κάνεις μια χοριακή λέω εγώ;;;
Καλά σημάδια μου φαίνονται όλα αυτά.
Και να ξερεις, στη ζωή γίνονται και "θαυματα".
Περιμένω νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Και γιατί δεν κάνεις μια χοριακή λέω εγώ;;;
Καλά σημάδια μου φαίνονται όλα αυτά.
Και να ξερεις, στη ζωή γίνονται και "θαυματα".
Περιμένω νέα σου! 

Δυστυχώς εμενα τα θαύματα με έχουν ξεχάσει :( αδιαθετησα πριν λίγο ! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sova είπε:

Δυστυχώς εμενα τα θαύματα με έχουν ξεχάσει :( αδιαθετησα πριν λίγο ! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Λυπάμαι πολύ.... Σίγουρα όμως κάπου εκεί έξω σε περιμένει ένα μωρό για να γίνεις μαμά του. Σου εύχομαι να συναντηθούν σύντομα οι δρόμοι σας. Και να συνεχισεις να είσαι στην παρέα μας, είναι γουρλίδικο το φόρουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Λυπάμαι πολύ.... Σίγουρα όμως κάπου εκεί έξω σε περιμένει ένα μωρό για να γίνεις μαμά του. Σου εύχομαι να συναντηθούν σύντομα οι δρόμοι σας. Και να συνεχισεις να είσαι στην παρέα μας, είναι γουρλίδικο το φόρουμ. 

Μακάρι για όλες μας ! Ευχαριστώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...