Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γειά!


Recommended Posts

@Love1988@katerinant95 @Lini @Minime @elena @Fainareti @Stelvan @Λευτέρης @Vivi.Nik. @OLY10@Diwni @peacock @KONSTANTIA @karen @misofeggaro @ditaki @Cecilaki @love30

Πωπωωωω, σίγουρα ξεχασα καποιες...! Ήθελα απλά να πω ένα γεια ρε κορίτσια! 

Με κάποιες από την ομάδα που είχαμε φτιάξει με τα μωρά του 2018 μιλάμε σχεδόν καθημερινά! 

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε όλες καλά, να έχετε δύναμη κ κουράγιο! 

Φιλιά ηλεκτρονικές φίλες!! 

Έτσι απλά επειδή σας θυμήθηκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary που εισαι ρε κορίτσι μου; ξερεις ποσο συχνα σε σκεφτομαι; πως ειστε; ποσο ειναι η μικρη σου τωρα; φλεβαρη τ 18 δ ειναι γεννημενη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary 💗 αγαπημενη! Πως εισαι; Το κοριτσακι σου; 

@Diwni μου τι κανεις; 💖 τα ζουζουνια σου;

Ρε κοριτσια πως περναει ετσι ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

@Love1988@katerinant95 @Lini @Minime @elena @Fainareti @Stelvan @Λευτέρης @Vivi.Nik. @OLY10@Diwni @peacock @KONSTANTIA @karen @misofeggaro @ditaki @Cecilaki @love30

Πωπωωωω, σίγουρα ξεχασα καποιες...! Ήθελα απλά να πω ένα γεια ρε κορίτσια! 

Με κάποιες από την ομάδα που είχαμε φτιάξει με τα μωρά του 2018 μιλάμε σχεδόν καθημερινά! 

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε όλες καλά, να έχετε δύναμη κ κουράγιο! 

Φιλιά ηλεκτρονικές φίλες!! 

Έτσι απλά επειδή σας θυμήθηκα! 

Κοριτσι μου πως είσαι ? Τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary 

@peacock καλα είμαι κοριτσι μου. Διαβασα τα νεα σου κ στεναχωρεθηκα πολύ. Σε εχω πάντα στο μυαλό μου. Εμεις μετα απο μια αρκετά δύσκολη κ απαιτητική περίοδο πιστεύω πως τα παμε πλεον πολυ καλα κ οσο περναει ο καιρος θα γινονται  και ευκολότερα τα πράγματα. Οι μικρες μ η μεγάλη σχεδον 3 η μικρη μολια χρονισε, πανω στην τρελα τους. Ενας χαμος ολη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Rosemary 

@peacock καλα είμαι κοριτσι μου. Διαβασα τα νεα σου κ στεναχωρεθηκα πολύ. Σε εχω πάντα στο μυαλό μου. Εμεις μετα απο μια αρκετά δύσκολη κ απαιτητική περίοδο πιστεύω πως τα παμε πλεον πολυ καλα κ οσο περναει ο καιρος θα γινονται  και ευκολότερα τα πράγματα. Οι μικρες μ η μεγάλη σχεδον 3 η μικρη μολια χρονισε, πανω στην τρελα τους. Ενας χαμος ολη μερα.

Μου στοιχισε πολυ, προσπαθω ακομα να βρω τις ισορροπιες μου, θα το παλεψω οσο μπορω..με τον ενα η με τον αλλο τροπο θα γινω μαμα καποια στιγμη. 

Μωρε τα γλυκουλια μεγαλωσαν πολυ!!! ❤❤ τα πανε καλα μεταξυ τους η εχουν ζηλειες; 

@love30 κοριτσακι μου; Πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι κι εγώ κορίτσια! 

Ξεκούραστηκα μπορώ να πω αυτές τις ημέρες κ πλέον έχω επιστρέψει στη δουλεια! 

Η μικρή μου Diwni γενηθηκε αρχές Μαρτίου..! 

Εχει γίνει ολόκληρο κορίτσι τώρα κ συζητάμε πώς πέρασαμε στον γιατρό κ τέτοια! 

Να είστε καλά όλες βρε κορίτσια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να είστε όλες καλά και όσες δεν ξέρω, γιατί με πολλές από εσάς "μεγαλώνουμε" μαζί... Εύχομαι να συνεχίσουμε να ανταλλάζουμε ιδέες και εμπειρίες για όσο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock με τις ωρες τους ειναι. Πλεον μπορω να πω οτι τα πάνε αρκετα καλα. Αχ βρε κορίτσι μ μεσα απο την καρδια μ σ εύχομαι να ρθει σύντομα κ η δικη σου ωρα να γινεις μανούλα!

@misofeggaro τι κανεις κορίτσι μου; ειδα νομίζω καπου οτι ξεκινήσατε δειλα δειλα προσπάθειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary θυμαμαι οτι ειχε πάρει ολο τ μηνα της. Κανετε συζητησεις;; μπράβο τ παιδάκι σου! Εμενα τωρα λυθηκε η γλώσσα της εχει κανα μηνα. Μικρά ανθρωπακια! Ποση πλάκα έχουν ωρες ωρες.

@Love1988 @Minime και σεις στην ιδια περίοδο με τη @Rosemary εισασταν κ εχετε κοριτσάκια αν δ κανβ λάθος. Εγινε καμια σας ξανα μανουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Rosemary θυμαμαι οτι ειχε πάρει ολο τ μηνα της. Κανετε συζητησεις;; μπράβο τ παιδάκι σου! Εμενα τωρα λυθηκε η γλώσσα της εχει κανα μηνα. Μικρά ανθρωπακια! Ποση πλάκα έχουν ωρες ωρες.

@Love1988 @Minime και σεις στην ιδια περίοδο με τη @Rosemary εισασταν κ εχετε κοριτσάκια αν δ κανβ λάθος. Εγινε καμια σας ξανα μανουλα;

Ναι! 41η γέννησα! 

Για πες, πώς είναι η ζωή με 2??

Εγω τολμώ να πω πως προς το παρόν δεν σκέφτομαι δεύτερο..! Βέβαια αν έρθει, θα είναι δώρο για την μικρή μας..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary δύσκολή 😂

Βεβαια εμενα έχουν κ πολύ μικρή διαφορα. 21 μήνες. Περασαμε μια πολυ απαιτητικη χρονια. Αλλα τωρα μπορώ να πω οτι τα παμε πολύ καλα. Σκέφτομαι πως τ χρονου τέτοιο καιρό π θα είναι η μικρη 2 θα ειμαστε τελεια. Ειναι πολυ πιεστικη η καθημερινότητα γτ δ εχεις ούτε λεπτο ελευθερο αλλα ειναι πολυ ωραιο να τα βλεπεις να μεγαλώνουν μαζι. Αυτή τη στιγμή π αρχίζει κ καταλαβαίνει κ τ μωρο λίγο λίγο υπάρχουν φασεις μεσα στη μέρα π ρίχνουμε τρελό γελιο.

Απλα δ πρόλαβα να γυρισω στη δουλεια κ πιεστηκα αρκετα. Περνάω 24 ωρες το 24ωρο με δύο μωρα αλλά πιστεύω πως τα δύσκολα περασαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο φίλη! Θα είναι υπέροχα κ σε ένα χρόνο, θα παίζουν κ τοσο ωραία μεταξύ τους, που παίζει να έχεις κ ελεύθερο χρόνο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2020 at 5:53 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

 

Μου στοιχισε πολυ, προσπαθω ακομα να βρω τις ισορροπιες μου, θα το παλεψω οσο μπορω..με τον ενα η με τον αλλο τροπο θα γινω μαμα καποια στιγμη. 

Μωρε τα γλυκουλια μεγαλωσαν πολυ!!! ❤❤ τα πανε καλα μεταξυ τους η εχουν ζηλειες; 

@love30 κοριτσακι μου; Πως εισαι; 

Καλά είμαι κοπέλα μου το έχω αφήσει πίσω το όλο θέμα εξωσωματικών γιατί είχα και δύο φυσιολογικές συλλήψεις που κλασικά και αυτές παλυνδρομησανε οπότε δεν μπορώ να παλεύω για κάτι που δεν ξέρω τι είναι άκρη δεν βρίσκω όλο κάτι άλλο μου λένε πως φταίει κάθε φορά και κάθε φορά η ψυχολογία και το μυαλό τρελενεται ... Αλλά είπαμε δεν θα το βάλουμε κάτω ένα διαλειματακι και επανερχόμαστε.....😉😘😍💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 13/5/2020 at 1:37 ΠΜ, ο/η Rosemary είπε:

@Love1988@katerinant95 @Lini @Minime @elena @Fainareti @Stelvan @Λευτέρης @Vivi.Nik. @OLY10@Diwni @peacock @KONSTANTIA @karen @misofeggaro @ditaki @Cecilaki @love30

Πωπωωωω, σίγουρα ξεχασα καποιες...! Ήθελα απλά να πω ένα γεια ρε κορίτσια! 

Με κάποιες από την ομάδα που είχαμε φτιάξει με τα μωρά του 2018 μιλάμε σχεδόν καθημερινά! 

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε όλες καλά, να έχετε δύναμη κ κουράγιο! 

Φιλιά ηλεκτρονικές φίλες!! 

Έτσι απλά επειδή σας θυμήθηκα! 

Καλησπέρα!!!! Απο ποιό μέρος είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...