Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αίμα στον αφαλό του μωρού μου


Recommended Posts

Καλησπέρα έπεσε το μανταλάκι του ομφάλιο λώρου πριν δύο μέρες κ σήμερα είδα λίγο αίμα εκεί και ένα μαύρο δεν ξέρω τι είναι αυτό τι μπορώ να του βάλω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ifigeneua είπε:

Καλησπέρα έπεσε το μανταλάκι του ομφάλιο λώρου πριν δύο μέρες κ σήμερα είδα λίγο αίμα εκεί και ένα μαύρο δεν ξέρω τι είναι αυτό τι μπορώ να του βάλω ;

Ειχα πάθει και εγώ το ίδιο δεν το πειραξα και ρώτησα την μαία μου είχε πει δεν είναι κάτι αρκεί να μην τρέχει αιμα! Μετά από λίγες μέρες το καθαρισα όταν τον έκανα μπάνιο αφού είχα σιγουρευτεί ότι είχε κλείσει καλα ο αφαλος. Εγώ μένω Αγγλία οπότε έχουν άλλο σύστημα εδω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ! Κι εμενα το ιδιο ειχε γινει! Οσο δεν τρεχει αιμα ειναι οκ...Εμενα μου χε πει ο παιδιατρος και οι μαιες εκει που γεννησα να το καθαριζω με οινοπνευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Για το αίμα δεν ξέρω αλλά και στη μικρή μου είχε αυτό το μαύρο και φοβόμουν!Τελικά ήταν απλά ξεραμένο αίμα που καθάρισε ο παιδίατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ifigeneua είπε:

Καλησπέρα έπεσε το μανταλάκι του ομφάλιο λώρου πριν δύο μέρες κ σήμερα είδα λίγο αίμα εκεί και ένα μαύρο δεν ξέρω τι είναι αυτό τι μπορώ να του βάλω ;

Χαιρεται! Προσεξε πως ειναι αν το καθαρισεις. Εαν ειναι ροζ και υγρο,δεν εχει στεγνωσει δηλαδή ίσως είναι κοκκίωμα και να θελει καυτηριασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...