Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!!!! Είμαστε καλά.,, εσείς; 

Καλα κ εμεις μια χαρα, η μεση μου με ταλαιπωρει παλι, ελπιζω οτι δεν θα χειροτερεψει πολυ στο μελλον!! Κανω κ περπατημα τις τελευταιες μερες κανα μισαωρο το πρωι μπας βοηθησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κ εμεις μια χαρα, η μεση μου με ταλαιπωρει παλι, ελπιζω οτι δεν θα χειροτερεψει πολυ στο μελλον!! Κανω κ περπατημα τις τελευταιες μερες κανα μισαωρο το πρωι μπας βοηθησει!

Ελπίζω να σε βοηθήσει! Αλλάζει το σώμα μας γι αυτό!!!! Εγώ έχω πονους από κάτω μερικές φορές! Αλλά είπε η γιατρός ότι είναι φυσιολογικό!!!!προετοιμασια για τα μωράκια μας 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Εγώ περιμένω να περάσουν οι ώρες να παω να δω τα νινακια μου!! 

Τέλεια 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ καλά.. αν εξαιρέσεις που με πιάνει η πλάτη μου κάποιες φορές, ειδικά το βράδυ και δε βολεύομαι και στον ύπνο 🙄🙄, αναρωτιέμαι τι θα γίνει πιο μετά που θα μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά 😳

@annieέχεις β επιπέδου σήμερα ε?? Αντε με το καλό!!! 

Ναι ναι β επιπέδου. Αχ και γω ζορίζομαι ήδη στον ύπνο.. Άσε που αν ξυπνήσω αυτό ήταν μένω για κανα 2-3 ώρες ξύπνια.. Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι ναι β επιπέδου. Αχ και γω ζορίζομαι ήδη στον ύπνο.. Άσε που αν ξυπνήσω αυτό ήταν μένω για κανα 2-3 ώρες ξύπνια.. Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

Ναιιιι..., εμένα είναι καθημερινοτητα .... ξυπνάω στις 5 και κοιμάμαι στις 7 .., είναι εκνευριστικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ναι ναι β επιπέδου. Αχ και γω ζορίζομαι ήδη στον ύπνο.. Άσε που αν ξυπνήσω αυτό ήταν μένω για κανα 2-3 ώρες ξύπνια.. Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

Ναιι κ εγω το παθαινω αυτο, ξυπναω για τουαλετα 2-3 φορες παντα, εε καμια φορα μετα δεν ξανακοιμαμαι🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ελπίζω να σε βοηθήσει! Αλλάζει το σώμα μας γι αυτό!!!! Εγώ έχω πονους από κάτω μερικές φορές! Αλλά είπε η γιατρός ότι είναι φυσιολογικό!!!!προετοιμασια για τα μωράκια μας 😍😍😍

Ναι το καημενο τραβαει ζορι, κ εγω νιωθω απο κατω καμια φορα οπως λες, το ιδιο μου ειπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς πριν λίγο γυρίσαμε από τη β επιπέδου. Τα μωράκια είναι μια χαρά!! 500γρ περίπου το καθένα. Ο τράχηλος μου βέβαια κόντυνε πολύ 22 χιλιοστά.. Όποτε ξεκούραση προς το παρόν, κολπική προγεστερονη και θα με δει σε 2 βδομαδες ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εμείς πριν λίγο γυρίσαμε από τη β επιπέδου. Τα μωράκια είναι μια χαρά!! 500γρ περίπου το καθένα. Ο τράχηλος μου βέβαια κόντυνε πολύ 22 χιλιοστά.. Όποτε ξεκούραση προς το παρόν, κολπική προγεστερονη και θα με δει σε 2 βδομαδες ο γιατρός 

Τέλεια για τα μωράκια σου!!!! Θα σε βοηθήσει η προγεστερονη!!!! Αλλά να είσαι ξαπλωμένη!!! Τις περισσότερες ώρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια για τα μωράκια σου!!!! Θα σε βοηθήσει η προγεστερονη!!!! Αλλά να είσαι ξαπλωμένη!!! Τις περισσότερες ώρες! 

Αυτό είπε και ο γιατρός καθιστή τις περισσότερες ώρες της ημέρας. Και γω είμαι πολύ αισιόδοξη να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Αυτό είπε και ο γιατρός καθιστή τις περισσότερες ώρες της ημέρας. Και γω είμαι πολύ αισιόδοξη να σου πω την αλήθεια 

Εννοείται θα ακούσεις τις συμβουλές τ γιατρού.,, θα σ πρότεινα τουλάχιστον αυτεσ Τις 2 εβδομάδες να είσαι όσο πιο ξεκούραστη γίνεται.,, και καθιστή και ξάπλα ,,, να δεις πως θα πάει! έχεις καθόλου βοήθεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται θα ακούσεις τις συμβουλές τ γιατρού.,, θα σ πρότεινα τουλάχιστον αυτεσ Τις 2 εβδομάδες να είσαι όσο πιο ξεκούραστη γίνεται.,, και καθιστή και ξάπλα ,,, να δεις πως θα πάει! έχεις καθόλου βοήθεια; 

Καλά δεν το συζητώ το Βούδα θα κάνω από δω και πέρα στον καναπέ.. Στο σπίτι έχω γυναίκα για τις δουλειές μια φορά τη βδομάδα. Τώρα αν χρειαστώ κάτι επιπλέον θα φωνάξω τη μαμά μου να έρθει. Ένα φαγητό πιστεύω θα μπορώ να το κάνω χωρίς φόβο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλά δεν το συζητώ το Βούδα θα κάνω από δω και πέρα στον καναπέ.. Στο σπίτι έχω γυναίκα για τις δουλειές μια φορά τη βδομάδα. Τώρα αν χρειαστώ κάτι επιπλέον θα φωνάξω τη μαμά μου να έρθει. Ένα φαγητό πιστεύω θα μπορώ να το κάνω χωρίς φόβο 

Ότι σ είπε ο γιατρός σου κορίτσι μ!!! Μηπωσ Να ζητήσεις βοήθεια και στο φαγητό αυτές τις 2 εβδομάδες να δεις πως θα πάει ; Και μετά να το κανείς και το φαγητό! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ότι σ είπε ο γιατρός σου κορίτσι μ!!! Μηπωσ Να ζητήσεις βοήθεια και στο φαγητό αυτές τις 2 εβδομάδες να δεις πως θα πάει ; Και μετά να το κανείς και το φαγητό! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;;  

Ο γιατρός είπε απλά κομμένες οι επαφές και τις περισσότερες ώρες καθιστή. 23η (22 + 4)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εμείς πριν λίγο γυρίσαμε από τη β επιπέδου. Τα μωράκια είναι μια χαρά!! 500γρ περίπου το καθένα. Ο τράχηλος μου βέβαια κόντυνε πολύ 22 χιλιοστά.. Όποτε ξεκούραση προς το παρόν, κολπική προγεστερονη και θα με δει σε 2 βδομαδες ο γιατρός 

Εύχομαι όλα καλά κορίτσι Μ ξεκούραση κ όλα θα είναι τέλεια κ για εσένα κ για τα μωράκια σ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ο γιατρός είπε απλά κομμένες οι επαφές και τις περισσότερες ώρες καθιστή. 23η (22 + 4)

Ανι ουτε φαγητό μη κανεις τιποτα..νταξει ενα κοτοπουλο στο φουρνο φαση οκ δε λεω..να εισαι χαλαρη τωρα που μπορεις .. γιατί μετα θα τρεχουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναιιιι..., εμένα είναι καθημερινοτητα .... ξυπνάω στις 5 και κοιμάμαι στις 7 .., είναι εκνευριστικό! 

Εγω κοιμαμαι σα βοδι.το μονο που με ενοχλει ειναι οτι κοιμαμαι στο πλαι αριστερα ή δεξια και σε λιγο θα ποναει η πλατη μου ,& θα θελω κανα μασαζ διοτι το ανασκελα δε το μπορώ καθολου γιατί νομιζω οτι δεν αναπνεω σωστα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ανι ουτε φαγητό μη κανεις τιποτα..νταξει ενα κοτοπουλο στο φουρνο φαση οκ δε λεω..να εισαι χαλαρη τωρα που μπορεις .. γιατί μετα θα τρεχουμεεεεε

Καλά εννοείται πως για τέτοια φαγητά μιλάμε μόνο... Έχει να φάει φακή ο άντρας μου 😂😂😂 Δεν παίζει να ξεδιπλώσω τώρα το ταλέντο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλά εννοείται πως για τέτοια φαγητά μιλάμε μόνο... Έχει να φάει φακή ο άντρας μου 😂😂😂 Δεν παίζει να ξεδιπλώσω τώρα το ταλέντο μου..

Χααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω κοιμαμαι σα βοδι.το μονο που με ενοχλει ειναι οτι κοιμαμαι στο πλαι αριστερα ή δεξια και σε λιγο θα ποναει η πλατη μου ,& θα θελω κανα μασαζ διοτι το ανασκελα δε το μπορώ καθολου γιατί νομιζω οτι δεν αναπνεω σωστα ..

Πάρε μαξιλάρι εγκυμοσύνης θα σωθείς!! Τα μεγάλα που γίνονται σαν λουκάνικα. Εγώ ούτε στον καναπέ δεν παω χωρίς αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Πάρε μαξιλάρι εγκυμοσύνης θα σωθείς!! Τα μεγάλα που γίνονται σαν λουκάνικα. Εγώ ούτε στον καναπέ δεν παω χωρίς αυτό 

Α σοβαρα ε; Καλά που μου το ειπες!!!.ε ναι απο καναπε σε κρεβατι ειμαι ,εχω σκεβρωσει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω κοιμαμαι σα βοδι.το μονο που με ενοχλει ειναι οτι κοιμαμαι στο πλαι αριστερα ή δεξια και σε λιγο θα ποναει η πλατη μου ,& θα θελω κανα μασαζ διοτι το ανασκελα δε το μπορώ καθολου γιατί νομιζω οτι δεν αναπνεω σωστα ..

Καλε μην φανταστείς ξυπνάω αυτές τις 2 ώρες και μετά ξανά κοιμάμαι μέχρι τις 10.30-11 περίπου! Μετά εννοείται ξανά κοιμάμαι.,, και αυτές τις μέρες που κρύαδιασε Θέλω να κοιμάμαι από τις 9! Αλλά κρατιέμαι.,, αυτό που λες για το μασάζ πραγματικά θέλω τόσο πολυυυυυυυυ! Και εγώ στο πλάι κοιμάμαι,,, ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Α σοβαρα ε; Καλά που μου το ειπες!!!.ε ναι απο καναπε σε κρεβατι ειμαι ,εχω σκεβρωσει χαχα

Λογικό κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...