Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά μαγική αυτή η εξέταση!!!! Ανυπομονώ για το Doppler να τον ξανά δούμε ! Φαντάζομαι όλες ❤️❤️😉😉😉

Ναι κ εκει πια θα ειναι εντελως σχηματισμενα οπως θα βγουν😊😊 τα παιδακια μας🙏🙏🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εκει πια θα ειναι εντελως σχηματισμενα οπως θα βγουν😊😊 τα παιδακια μας🙏🙏🧿🧿

Πως σ φάνηκε η μπουμουκα σας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Πως σ φάνηκε η μπουμουκα σας;;; 

Καλη ειναι μωρε το κοριτσακι μου, λενε οτι μου μοιαζει εμενα αλλα εγω νομιζω οτι στομα και χειλια ειναι του μπαμπα της😜 μιξη θα βγει μαλλον!! Καλα να ναι και δεν με νοιαζει καθολου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Εχει παει καμια σε εμβρυοκαρδιολογο; 

Εγω οχι, νομιζω αν δεν κανω λαθος οτι το προτεινουν αν δεν ειναι σιγουροι για κατι, βεβαια και για σενα αν θες πας για μεγαλυτερη σιγουρια!! Σου ειπαν να πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω οχι, νομιζω αν δεν κανω λαθος οτι το προτεινουν αν δεν ειναι σιγουροι για κατι, βεβαια και για σενα αν θες πας για μεγαλυτερη σιγουρια!! Σου ειπαν να πας;;

Πηγα σημερα.. Βρηκαν τη καρδουλα του μωρου πολυ καλη αλλα βρεθηκε ενα ασβεστομα και μια τρυπουλα.. Το καθενα απο μονα τους μου ειπε δνε ειναι τιποτα.. Και τα δυο μαζι ομως ισως ειναι δείκτες για καποιο συνδρομο.. Μου είπαν οτι θα το εξακριβωσουμε στην β επιπεδου... Με αγχωσε παρα πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλη ειναι μωρε το κοριτσακι μου, λενε οτι μου μοιαζει εμενα αλλα εγω νομιζω οτι στομα και χειλια ειναι του μπαμπα της😜 μιξη θα βγει μαλλον!! Καλα να ναι και δεν με νοιαζει καθολου😊

Καλά εννοείται αυτό!!!! Γερα να είναι τα παιδάκια και ας μοιάζουν όπου θέλουν !!! Απλά είναι η πρώτη φορά που τα βλέπουμε και προσπαθούμε να καταλάβουμε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Πηγα σημερα.. Βρηκαν τη καρδουλα του μωρου πολυ καλη αλλα βρεθηκε ενα ασβεστομα και μια τρυπουλα.. Το καθενα απο μονα τους μου ειπε δνε ειναι τιποτα.. Και τα δυο μαζι ομως ισως ειναι δείκτες για καποιο συνδρομο.. Μου είπαν οτι θα το εξακριβωσουμε στην β επιπεδου... Με αγχωσε παρα πολυ! 

Καταλαβα, το ασβεστωμα εχω ακουσει οτι δεν ειναι κατι και τις περισσοτερες φορες φευγει μονο του, σε καταλαβαινω κ εγω θα ειχα αγχωθει αλλα να σκεφτεσαι θετικα, περιμενε να κανεις και την Β να δουμε τι θα σου πουν!! Ο γιατρος σου σου ειπε να πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καταλαβα, το ασβεστωμα εχω ακουσει οτι δεν ειναι κατι και τις περισσοτερες φορες φευγει μονο του, σε καταλαβαινω κ εγω θα ειχα αγχωθει αλλα να σκεφτεσαι θετικα, περιμενε να κανεις και την Β να δουμε τι θα σου πουν!! Ο γιατρος σου σου ειπε να πας; 

Μου ειπε οτι και τα δυο φεύγουν... Απλα γενικά σαν γιατρος ηταν πολυ αγχωτικη... 

Μου είπε να πάω προληπτικά.. Δεν εχει βρεθεί κατι... Και η αυχενική μιυ ηταν πολυ καλη... Η πιθανοτητα ηταν 1 στις 19354...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Μου ειπε οτι και τα δυο φεύγουν... Απλα γενικά σαν γιατρος ηταν πολυ αγχωτικη... 

Μου είπε να πάω προληπτικά.. Δεν εχει βρεθεί κατι... Και η αυχενική μιυ ηταν πολυ καλη... Η πιθανοτητα ηταν 1 στις 

Καταλαβα ειναι απο τους γιατρους που σε σκανε!! Εγω πιστευω και στο ευχομαι κ απο την καρδια μου οτι θα ειναι μια χαρα το μπεμπακι σου!! Στην Β θα ειναι ολα καλα, ποτε την εχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καταλαβα ειναι απο τους γιατρους που σε σκανε!! Εγω πιστευω και στο ευχομαι κ απο την καρδια μου οτι θα ειναι μια χαρα το μπεμπακι σου!! Στην Β θα ειναι ολα καλα, ποτε την εχεις;;

Σε ευχαριστώ πολυ!!! Τη Παρασκευή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Μου ειπε οτι και τα δυο φεύγουν... Απλα γενικά σαν γιατρος ηταν πολυ αγχωτικη... 

Μου είπε να πάω προληπτικά.. Δεν εχει βρεθεί κατι... Και η αυχενική μιυ ηταν πολυ καλη... Η πιθανοτητα ηταν 1 στις 19354...

Νομίζω πως είναι τυχαία ευρήματα!!!! Και η πιθανότητα είναι πολύ μικρή! Θα κανείς την β επιπέδου και θα έχουν φύγει!! Σου ανέφερε κάτι μήπως ότι μπορεί να φύγουν μέχρι να γεννήσεις; Να πάρεις και άλλη γνώμη καλύτερα! Δεν μ αρέσουν οι αγχωτικοι γιατροί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!!! Τη Παρασκευή.. 

Πες μας οταν θα την κανεις τι σου ειπαν!! Ολα καλα θα ειναι αγαπη μου με το μωρακι σου θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω πως είναι τυχαία ευρήματα!!!! Και η πιθανότητα είναι πολύ μικρή! Θα κανείς την β επιπέδου και θα έχουν φύγει!! Σου ανέφερε κάτι μήπως ότι μπορεί να φύγουν μέχρι να γεννήσεις; Να πάρεις και άλλη γνώμη καλύτερα! Δεν μ αρέσουν οι αγχωτικοι γιατροί! 

Ναι μου ειπε συνήθως φεύγουν αυτα... Μου ειπε οτι τα συνανταει συχνα και συνήθως δεν ειναι κατξ αλλα αυτη πρεπει να τα αναφερει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πες μας οταν θα την κανεις τι σου ειπαν!! Ολα καλα θα ειναι αγαπη μου με το μωρακι σου θα δεις!!

Εννοείται θα σας πω... Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ναι μου ειπε συνήθως φεύγουν αυτα... Μου ειπε οτι τα συνανταει συχνα και συνήθως δεν ειναι κατξ αλλα αυτη πρεπει να τα αναφερει! 

Καλά έκανε και σου τα είπε! Θα δεις τι θα γίνει στη β επιπέδου και μετά βλέπουμε!! Όταν έκανα εγώ μ είπε ότι όλα καλά αλλά στα έμβρυα μπορεί να εμφανιστεί κάτι και μέχρι την γεννα το πολύ μέχρι 2-3 μηνών φεύγουν! Σαν γενική κουβέντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Πηγα σημερα.. Βρηκαν τη καρδουλα του μωρου πολυ καλη αλλα βρεθηκε ενα ασβεστομα και μια τρυπουλα.. Το καθενα απο μονα τους μου ειπε δνε ειναι τιποτα.. Και τα δυο μαζι ομως ισως ειναι δείκτες για καποιο συνδρομο.. Μου είπαν οτι θα το εξακριβωσουμε στην β επιπεδου... Με αγχωσε παρα πολυ! 

Ελπίζω κοριτσάκι μου να μην είναι τίποτα και τζάμπα να ανησυχείς!!!! Κάνε υπομονή μέχρι τη β επιπέδου, εκεί θα δει το μωρό και θα σου πει ακριβώς τι πρέπει να κάνεις!!! Καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι και το σκέφτεσαι συνέχεια, περιμένουμε τα καλά σου νέα 😘😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ελπίζω κοριτσάκι μου να μην είναι τίποτα και τζάμπα να ανησυχείς!!!! Κάνε υπομονή μέχρι τη β επιπέδου, εκεί θα δει το μωρό και θα σου πει ακριβώς τι πρέπει να κάνεις!!! Καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι και το σκέφτεσαι συνέχεια, περιμένουμε τα καλά σου νέα 😘😀

Μιλησα με το γιατρο που μου εκανε αυχενικη μου ειπε οτι ειναι συχνό φαινομενο... Βεβαια αυξάνονται οι πιθανοτητες.. Εγω ειχα 1 στις 19354 τωρα εχω περιπου 1 στις 9 χιλιαδες και...  Μου ειπε να μην ανησυχώ γιατι ηταν πολυ καλη η αυχενική μου και θα με δει στην β επιπεδου... Με ηρεμησε βεβαια και η γυναικολογος μου. Ευχομαι να ειναι ολα καλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Μιλησα με το γιατρο που μου εκανε αυχενικη μου ειπε οτι ειναι συχνό φαινομενο... Βεβαια αυξάνονται οι πιθανοτητες.. Εγω ειχα 1 στις 19354 τωρα εχω περιπου 1 στις 9 χιλιαδες και...  Μου ειπε να μην ανησυχώ γιατι ηταν πολυ καλη η αυχενική μου και θα με δει στην β επιπεδου... Με ηρεμησε βεβαια και η γυναικολογος μου. Ευχομαι να ειναι ολα καλα... 

Ωραία κοριτσάκι μου αυτοί ξέρουν καλύτερα και θα σε καθοδηγήσουν ανάλογα!!! Αντε χαιδεψε την κοιλίτσα σου κι όλα καλά θα πάνε με το μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ωραία κοριτσάκι μου αυτοί ξέρουν καλύτερα και θα σε καθοδηγήσουν ανάλογα!!! Αντε χαιδεψε την κοιλίτσα σου κι όλα καλά θα πάνε με το μωράκι σου!!! 

Μακαριι!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτησω αν κάνετε δουλειές στο σπίτι καθημερινά και αν κουράζεστε; εγώ τις μειωσα αλλά γίνεται να μην κάνουμε και τπτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rainbow2303 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτησω αν κάνετε δουλειές στο σπίτι καθημερινά και αν κουράζεστε; εγώ τις μειωσα αλλά γίνεται να μην κάνουμε και τπτ;

Καλα κοριτσι μου εσυ;; κ εγω τις εχω μειωσει κουραζομαι δλδ κ ευκολα, αλλα κανω δε γινεται κ τπτ,απλα οταν θελω κατι βαρυ περιμενω τον αντρα μου κ με βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rainbow2303 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτησω αν κάνετε δουλειές στο σπίτι καθημερινά και αν κουράζεστε; εγώ τις μειωσα αλλά γίνεται να μην κάνουμε και τπτ;

Καλησπέρα κορίτσι μ.κανω αλλά κουράζομαι..απλά δεν τα κάνω όλα σε μια μέρα κ δεν σηκώνω βάρη να ναι καλά ο άντρας μου με βοηθάει αρκετά.φαγητο κάνα ξεσκωνισμα καθε μέρα σχεδόν εγω κ σκούπισμα σφουγγάρισμα τα μοιραζουμε.αμα κουράζεσαι μην κάνεις πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εκει πια θα ειναι εντελως σχηματισμενα οπως θα βγουν😊😊 τα παιδακια μας🙏🙏🧿🧿

Δεν Μ έχουν μιλήσει καθόλου για το Doppler .πρέπει να το κάνουμε όλες?κ πάμε στον γυναικολόγο η εκτός κ αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Δεν Μ έχουν μιλήσει καθόλου για το Doppler .πρέπει να το κάνουμε όλες?κ πάμε στον γυναικολόγο η εκτός κ αυτό?

Εχω ακουσει οτι καποιοι γιατροι λενε δεν χρειαζεται!! Εμενα να σου πω εκει που το εκανα μου εκλεισαν αμεσως το ντομπλερ αναλογα την βδομαδα που θεωρησε ο γιατρος πιο καταλληλη!! Το ιδιο μου ειχε κανει και στην αυχενικη για την Β επιπεδου!! Τωρα δεν ξερω αν ο γιατρος οταν ερθει εκεινη η ωρα πει ολα καλα δε χρειαζεται να το κανεις, παντως εγω θα το κανω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...