Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τελεια μπραβο κοριτσι μου!! Κ εγω αυριο εχω την Β με το καλο😊😊🙏🙏🧿

Καλά αποτελέσματα να έχετε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ωραία ήταν που τις είδαμε πάλι!!! Όχι δεν μας έδωσε έγχρωμες φώτο μόνο CD. Εσύ πήρατε και φωτογραφίες??? 

Πάντως είναι 2 γιατροί έστω και ένας να είχε αμφιβολία θα σ έλεγε!!! Όποτε να το βγαλεισ Από το μυαλό σου! Ναι μας έδωσε , ίδιος ο άντρας μου!!!! Το cd από την μέρα της εξέτασης μέχρι σήμερα δεν ξέρω Ποσες φορές έπαιξε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τελεια μπραβο κοριτσι μου!! Κ εγω αυριο εχω την Β με το καλο😊😊🙏🙏🧿

Με το καλό κατερινακι μου!!! Όλα να είναι τέλεια 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Με το καλό κατερινακι μου!!! Όλα να είναι τέλεια 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️

Ευχαριστώ αγαπημένη μου, αμήν Παναγία μου🙏🙏🧿🧿❣❣❣ ευχομαι ότι θα μας βγαλει 3D κ εμάς να δούμε τη μπουμπού μας!+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώ αγαπημένη μου, αμήν Παναγία μου🙏🙏🧿🧿❣❣❣ ευχομαι ότι θα μας βγαλει 3D κ εμάς να δούμε τη μπουμπού μας!+

Μακαρι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι!!!!! 

Ναι ακουω οτι σε καποιες βγαλανε και στην αυχενικη!! Αν δω οτι δεν βγαλει θα τον ρωτησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ακουω οτι σε καποιες βγαλανε και στην αυχενικη!! Αν δω οτι δεν βγαλει θα τον ρωτησω!!

Σε γνωστή μου ο γιατρός της της δίνει έγχρωμη σε κάθε επίσκεψη! Ζήλεψα λιγάκι χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Σε γνωστή μου ο γιατρός της της δίνει έγχρωμη σε κάθε επίσκεψη! Ζήλεψα λιγάκι χαχαχα 

Σε καθε; αα αυτο δεν το χα ακουσει ξανα😜 να δεις που οσο πανε τα χρονια θα ειναι μονο εγχρωμοι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε καθε; αα αυτο δεν το χα ακουσει ξανα😜 να δεις που οσο πανε τα χρονια θα ειναι μονο εγχρωμοι!! 

Το πιστεύω και εγώ!!!! Μπορεί στα Δευτέρα παιδάκια μας να είναι όλοι οι υπέρηχοι έγχρωμοι 😉😉να αποτρελαθούμε από χαρά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Το πιστεύω και εγώ!!!! Μπορεί στα Δευτέρα παιδάκια μας να είναι όλοι οι υπέρηχοι έγχρωμοι 😉😉να αποτρελαθούμε από χαρά!!! 

Απαπα εκει να δεις τρελα😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τελεια μπραβο κοριτσι μου!! Κ εγω αυριο εχω την Β με το καλο😊😊🙏🙏🧿

Με το καλό κορίτσι ΜΜΜ...να το ευχαριστηθείς Κατερίνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Με το καλό κορίτσι ΜΜΜ...να το ευχαριστηθείς Κατερίνα μου!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να σαι καλά😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε; 

Με εχει πιασει σημερα μια απίστευτη υπνηλία... Κοιμαμαι ξυπνάω και μετα απο 2 ώρες παλι νυσταζω και κοιμαμαι... Και κοιμαμαι 2 ώρες... Ειναι φυσιολογικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; 

Με εχει πιασει σημερα μια απίστευτη υπνηλία... Κοιμαμαι ξυπνάω και μετα απο 2 ώρες παλι νυσταζω και κοιμαμαι... Και κοιμαμαι 2 ώρες... Ειναι φυσιολογικο; 

Ναιιιιιι!!! Μερικές μέρες το παθαίνω και εγώ!!  Δεν το έχω κάθε μέρα.,, αλλά μωρε ας κοιμηθούμε τώρα που μπορούμε,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2020 at 8:48 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Είναι μεγάλη;;;  Εμένα δεν την λες και τόσο μεγάλη ,,, είχα και τέτοια κοιλιά από το φαΐ κάποτε να φανταστείς 😂😂😂😂πριν μερικά χρόνια ήμουν στα ίδια κιλά με τώρα χωρίς να έχω μωρό μέσα όπως τώρα !!! 

Δεν φαίνεται; Εμένα φαίνεται κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Δεν φαίνεται; Εμένα φαίνεται κανονικά.

Ε φαίνεται καπως !!! Στην αρχή της εγκυμοσυνης είχα πάρει κάτι μπλουζάκια (όχι εγκυμοσυνης) σε large Ε πταν τα φοράω δεν φαίνεται κοιλιά, τα περσινά τα μπλουζάκια μου είναι στενά και φαίνεται ! Από κιλά κορίτσια πως πάτε; Δεν βάλατε καθόλου Ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναιιιιιι!!! Μερικές μέρες το παθαίνω και εγώ!!  Δεν το έχω κάθε μέρα.,, αλλά μωρε ας κοιμηθούμε τώρα που μπορούμε,,, 

Χαχαχα καλα ναι.. Απλα μπήκα και διαβασα διαφορα και τρομαξα.. Αλλα ενταξει... Το ξεπέρασα.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ε φαίνεται καπως !!! Στην αρχή της εγκυμοσυνης είχα πάρει κάτι μπλουζάκια (όχι εγκυμοσυνης) σε large Ε πταν τα φοράω δεν φαίνεται κοιλιά, τα περσινά τα μπλουζάκια μου είναι στενά και φαίνεται ! Από κιλά κορίτσια πως πάτε; Δεν βάλατε καθόλου Ε; 

Κ εμενα παντως εχει αρχισει και φαινεται δλδ νομιζω πλεον αναγνωριζεται!! Ααχ αυτα τα κιλα οσα εχασα στην αρχη εγω τα ξανα βαλα +1😜 προσπαθω να τρωω φρουτα να πινω πολυ νερο αλλα ωρες ωρες με πιανει λυσσα ρε γαμωτο τις τελευταιες μερες!! Ελπιζω να μη ξεφυγω, οσο μπορω κρατιεμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα τωρα νομίζω έχει αρχίσει και εμφανίζετε..απλα έχω θέμα με τα πολλά λαχανικά μ προκαλούν τρομερό φούσκωμα. Για πείτε καμία ιδέα για βραδινό? Και το γιαούρτι δεν το μπορω ενώ πριν έτρωγα κάθε βράδυ. Λίγες οι επιλογές και με βλέπω να φορτώνω κιλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Εμένα τωρα νομίζω έχει αρχίσει και εμφανίζετε..απλα έχω θέμα με τα πολλά λαχανικά μ προκαλούν τρομερό φούσκωμα. Για πείτε καμία ιδέα για βραδινό? Και το γιαούρτι δεν το μπορω ενώ πριν έτρωγα κάθε βράδυ. Λίγες οι επιλογές και με βλέπω να φορτώνω κιλά..

2 φρυγανιές με τυρί και σαλάτα! Η Ομελέτα με σαλάτα  . Άσε και εμένα ενώ με βοηθούσαν τα λαχανικά πριν την εγκυμοσυνη τώρα μ φέρνουν φούσκωμα και δεν πηγαίνω κ τουαλετα! Μόνο αγγούρι τρώω πια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα παντως εχει αρχισει και φαινεται δλδ νομιζω πλεον αναγνωριζεται!! Ααχ αυτα τα κιλα οσα εχασα στην αρχη εγω τα ξανα βαλα +1😜 προσπαθω να τρωω φρουτα να πινω πολυ νερο αλλα ωρες ωρες με πιανει λυσσα ρε γαμωτο τις τελευταιες μερες!! Ελπιζω να μη ξεφυγω, οσο μπορω κρατιεμαι!!

Αχ και εγώ αυτό ελπίζω! Η γιατρός λέει μια κοιλιτσα έχεις αλλά εγώ ρε κορίτσια βλέπω και πωπω και μπουτακια.,, όλοι μ λένε ότι δεν φαίνεται αλλά δεν ξέρω γιατί εγώ τ βλέπω! Την Επόμενη φορά θα ζυγιστω μετά από ένα μήνα!!! Σοκκκκ θα πάθω το πιστεύω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Εμένα τωρα νομίζω έχει αρχίσει και εμφανίζετε..απλα έχω θέμα με τα πολλά λαχανικά μ προκαλούν τρομερό φούσκωμα. Για πείτε καμία ιδέα για βραδινό? Και το γιαούρτι δεν το μπορω ενώ πριν έτρωγα κάθε βράδυ. Λίγες οι επιλογές και με βλέπω να φορτώνω κιλά..

Σαλατα δεν μπορεις καθολου; λιγο γαλα με κορν φλειξ, κανενα ντακακι με ντοματουλα και τυρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αχ και εγώ αυτό ελπίζω! Η γιατρός λέει μια κοιλιτσα έχεις αλλά εγώ ρε κορίτσια βλέπω και πωπω και μπουτακια.,, όλοι μ λένε ότι δεν φαίνεται αλλά δεν ξέρω γιατί εγώ τ βλέπω! Την Επόμενη φορά θα ζυγιστω μετά από ένα μήνα!!! Σοκκκκ θα πάθω το πιστεύω ! 

Χαχαχα αστα μια απ τα ιδια, ενω εχει ανεβει η ζυγαρια μου λενε δεν φαινεται, αλλς εγω τα βλεπω!! Εχω κ μεγαλο θεμα με την τουαλετα βεβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σας πω κορίτσια εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται κανονικότατα πλέον. Παρα φαίνεται μη σας πω.. Έχει βγει έξω από το στήθος.. Το καλό είναι βέβαια πως προς το παρόν έχω κάνει μόνο κοιλιά.

@Sweetie79 άντε μπράβο κοπέλα μου όλα καλά!! Μπήκατε και οι 2 στη β επιπέδου;; Άφησαν κανονικά το σύζυγο; Εμείς έχουμε τη Δευτέρα και δε μ έχουν πάρει τηλέφωνο να μου πουν ότι δεν επθτρεπεται όποτε θα κάνω τη χαζη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η γιατρός ειπε οτι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη😇!! Οποτε εκλεισα και γω διακοπές στην Καραϊβική🏝️🥥🌴!!! Αλλωστε ποια είμαι εγώ  που θα παρακούσω τις οδηγίες της γιατρού😝!!! 
    • Αμαν ρε κοριτσακι μου γλυκο!!! Τωρα είσαι καλα; Να μην ακους κανεναν κ να κανεις ότι αισθανεσαι εσυ!!
    • έχω κάποια ανδρογόνα αυξημένα όχι όλα..δεν μου είπαν κάτι για καμπύλη ζαχάρου ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος..ίσως επειδή είχα σύλληψη ασχετα αν κατέληξε σε βιοχημική.. εσένα είναι πολύ κάτω από το όριο τα ανδρογόνα;
    • Και εμένα 2η χρόνια!! Και ακρινως όπως τα λες… αν εξαιρέσεις ανάμεσα στις γιορτές που αρρώστησε με γρίπη α και την πέρασε στο πόδι κατά τ αλλά μια χαρά! Ε μια που έλεγα τι ωραία χρόνια (πέρυσι όλο άρρωστος ήταν) Ε μια που αρρωστησαμε 😂😂😂. Κορίτσι μου μπράβο για το κουράγιο σου!!! Θα κρατήσω το θετικό της υπόθεσης ότι έμεινες φυσιολογικά έγκυος,,θα ξανά έρθει σίγουρα! Χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμές όπως λέγαμε και παλιά! εγώ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ λίγο μετά που γέννησα (ένα εξάμηνο αργότερα) μέχρι κι πρόσφατα με προβλήματα υγείας… είχα φτάσει σε σημείο που δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου και ήταν πολύ σοκαριστικό… δοξα Το θεό βρήκαν το πρόβλημα που έχω απλά άργησαν 2 χρόνια μωρέ! Ελλάς το μεγαλείο σου θα πω εγώ! Έχω πάρει πολύ μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και εννοείται έβαλα κιλά αλλά μου προκάλεσε και αλλά προβλήματα.., το χειρότερο ο καταρράκτης στο μάτι,, θα περάσει και αυτό εννοείται, έχω ξεκαθαρίσει πολύ κόσμο απο την ζωη μου., περάσαμε λίγο δύσκολα και με τον άντρα μου αλλά όλα καλά τώρα ! Με έχουν πρήξει όλοι για δεύτερο παιδί αλλά ενώ τα αγαπάω πολύ τα παιδιά σε αυτή τη φάση δεν θέλω! Δεν έχω χαρεί καθόλου το παιδάκι μου με όλα αυτά και  τώρα είμαστε σε πολύ καλή φάση που απλά θέλω να απολαύσω! 
    • κορίτσι μου θύμισε μου..έκανες καθόλου τεστ ωορρηξίας; με το καλό..κάθε φορά και πιο κοντά στο σποράκι! πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι;  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...