Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσακι μου, ααα καλα εχω αρχισει να απελπιζομαι με την μεση, ειναι μερες που αγανακτω να σηκωθω απο το κρεβατι, κ αλλες ειναι πιο καλα!!

Και εμένα μ πονάει πολύ σήμερα! Δεν βολεύομαι πουθενά.,, και λίγο ανησύχησα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Να σας ρωτήσω κάτι; Σας πονάει καθόλου η μέση σας; 

Καλησπέρα κορίτσι μμ..πονάει σαν να κλειδώνει κάποιες στιγμές αλλά πιο πολύ προς τη Λεκάνη .με ένα μασαζάκι κ ξεκούραση στρώνω.τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα μ πονάει πολύ σήμερα! Δεν βολεύομαι πουθενά.,, και λίγο ανησύχησα! 

Μπα μυικο ειναι ζοριζεται το σωμα σιγα σιγα μην ανησυχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μμ..πονάει σαν να κλειδώνει κάποιες στιγμές αλλά πιο πολύ προς τη Λεκάνη .με ένα μασαζάκι κ ξεκούραση στρώνω.τι κάνεις?

Καλά είμαι γενικά.,, απλά από το πρωί με πονάει η μέση,,, δεν βολεύομαι πουθενά.., ακριβώς κέντρο ρε παιδί μ.,, λέτε και από την υγρασία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι!!!! 

Προσπαθησε να εχεις σωστη σταση σωματος οταν καθεσαι, κ αν εχεις θερμοφορα βαλε την λιγη ωρα βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Προσπαθησε να εχεις σωστη σταση σωματος οταν καθεσαι, κ αν εχεις θερμοφορα βαλε την λιγη ωρα βοηθαει!!

Δεν μ αφήνει να βάζω ζεστα στη μέση.,, δεν ξέρω γιατί! Γιατί όταν είχα πιαστεί μ είπε στον αυχένα αν θέλεις βάλε ζεστο στη μέση όχι , θα της κάνω μια ερώτηση πάλι! Λέτε να είναι από αυτήν την ορμόνη που ήταν και την άλλη φορά που με πονούσε η μέση ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν μ αφήνει να βάζω ζεστα στη μέση.,, δεν ξέρω γιατί! Γιατί όταν είχα πιαστεί μ είπε στον αυχένα αν θέλεις βάλε ζεστο στη μέση όχι , θα της κάνω μια ερώτηση πάλι! Λέτε να είναι από αυτήν την ορμόνη που ήταν και την άλλη φορά που με πονούσε η μέση ; 

Αα οκ, εμενα μου ειπε οχι αλοιφες αλλα αυτο δεν μου πε οχι!! Αν δεν σου καλυτερεψει ρωτησε την τι μπορεις να κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα οκ, εμενα μου ειπε οχι αλοιφες αλλα αυτο δεν μου πε οχι!! Αν δεν σου καλυτερεψει ρωτησε την τι μπορεις να κανεις!!

Καλά εννοείται!!!! Δεν θα καθίσω έτσι!!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! τι κάνετε; μόλις μπήκα στον 4ο μήνα και σήμερα εχω ενοχλήσεις στον λαιμό και πονοκέφαλο... ελπίζω να μην αρρωστήσω.. εχει περάσει καποια από σας καποια ίωση ή γρίπη; εχω αγχωθεί αρκετά. Δεν έχω ανεβάσει πυρετό αλλα φοβάμαι τις επόμενες μέρες μήπως και χειροτερέψω... ποσο ανησυχητικό είναι για το μωρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

@Ioann89 κι εμένα με πιάνει καμια φορά, αλλά νομίζω ότι έχει να κάνει με το πως κάθομαι κι αν είμαι κουρασμένη.. ελπίζω να μην είναι τίποτα και να σου περάσει!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

@Ioann89 κι εμένα με πιάνει καμια φορά, αλλά νομίζω ότι έχει να κάνει με το πως κάθομαι κι αν είμαι κουρασμένη.. ελπίζω να μην είναι τίποτα και να σου περάσει!!!

 

Μακαρι! Έκανα ένα ντουζ και ξάπλωσα και τώρα νιώθω καλύτερα είναι αλήθεια !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια κι εμένα με πονάει η μέση μου. Πιστεύω είναι λογικό, έχουμε και την κοιλίτσα μας που είναι μεγάλη.

Είναι μεγάλη;;;  Εμένα δεν την λες και τόσο μεγάλη ,,, είχα και τέτοια κοιλιά από το φαΐ κάποτε να φανταστείς 😂😂😂😂πριν μερικά χρόνια ήμουν στα ίδια κιλά με τώρα χωρίς να έχω μωρό μέσα όπως τώρα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rainbow2303 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! τι κάνετε; μόλις μπήκα στον 4ο μήνα και σήμερα εχω ενοχλήσεις στον λαιμό και πονοκέφαλο... ελπίζω να μην αρρωστήσω.. εχει περάσει καποια από σας καποια ίωση ή γρίπη; εχω αγχωθεί αρκετά. Δεν έχω ανεβάσει πυρετό αλλα φοβάμαι τις επόμενες μέρες μήπως και χειροτερέψω... ποσο ανησυχητικό είναι για το μωρό; 

Καλησπερα κοριτσι μου, εγω προσωπικα δεν εχω περασει, κανε καμια κοτοσουπα να φας που βοηθαει σιγουρα και παρε τον γιατρο να δεις αν σου πει να παρεις κανα ντεπονακι μηπως το προλαβεις!! Τον πυρετο τον ψηλο ξερω οτι δεν θελουν στην εγκυμοσυνη, αλλα καλυτερα οτι σου πει ο γιατρος για να εισαι σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rainbow2303 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! τι κάνετε; μόλις μπήκα στον 4ο μήνα και σήμερα εχω ενοχλήσεις στον λαιμό και πονοκέφαλο... ελπίζω να μην αρρωστήσω.. εχει περάσει καποια από σας καποια ίωση ή γρίπη; εχω αγχωθεί αρκετά. Δεν έχω ανεβάσει πυρετό αλλα φοβάμαι τις επόμενες μέρες μήπως και χειροτερέψω... ποσο ανησυχητικό είναι για το μωρό; 

Μήπως κουράστηκες;κάθε φορά που κουράζομαι έχω αυτά ακριβώς που λες! Πονοκέφαλο και πονόλαιμο! Πιες χαμομήλι φουλ και φάει και καμία σουπιτσα λίγο μέλι.,, και θα είσαι μια χαρά! Και φυσικά ξεκούραση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Χθες κάναμε β επιπέδου κι όλα καλά μας είπε ο γιατρός.. Ήθελα να σας ρωτήσω όσες έχετε κάνει β επιπέδου πόσο ήταν η αυχενική πτυχή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Χθες κάναμε β επιπέδου κι όλα καλά μας είπε ο γιατρός.. Ήθελα να σας ρωτήσω όσες έχετε κάνει β επιπέδου πόσο ήταν η αυχενική πτυχή? 

Καλημέρα κορίτσι μου!με το καλό!εγω εκανα πριν μια εβδομάδα και ήταν 3,6mm!εσενα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!με το καλό!εγω εκανα πριν μια εβδομάδα και ήταν 3,6mm!εσενα;;;

Στον ένα έμβρυο είναι 3,5 και στο άλλο 5,3...για αυτό με έχει πιάσει μία ανησυχία για το δεύτερο , βέβαια κι ο εμβρυολογος κι ο γυναικολόγος μου είπαν όλα πολύ καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Από ότι διαβάζω βέβαια το φυσιολογικό είναι κάτω από 6

Να μην αγχώνεσαι καθόλου!ολα καλα θα πάνε!αν υπήρχε θέμα θα το έψαχναν περαιτέρω!οποτε μια χαρά είναι!!👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Να μην αγχώνεσαι καθόλου!ολα καλα θα πάνε!αν υπήρχε θέμα θα το έψαχναν περαιτέρω!οποτε μια χαρά είναι!!👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση.. αυτό μου λέει κι ο άντρας μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Χθες κάναμε β επιπέδου κι όλα καλά μας είπε ο γιατρός.. Ήθελα να σας ρωτήσω όσες έχετε κάνει β επιπέδου πόσο ήταν η αυχενική πτυχή? 

Καλημερα κοριτσάκι μ!! Πως είσαι; 4 γράφει . Αν ήταν κάτι θα ανήσυχες οι γιατροί η θα σ έλεγαν να το ξανά κοιτάξατε! Δεν νονιζω πως είναι κάτι.,, πως ένιωσες που είδες τα μωράκια σου; Έχετε και έγχρωμες φωτογραφίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μ!! Πως είσαι; 4 γράφει . Αν ήταν κάτι θα ανήσυχες οι γιατροί η θα σ έλεγαν να το ξανά κοιτάξατε! Δεν νονιζω πως είναι κάτι.,, πως ένιωσες που είδες τα μωράκια σου; Έχετε και έγχρωμες φωτογραφίες;

Ωραία ήταν που τις είδαμε πάλι!!! Όχι δεν μας έδωσε έγχρωμες φώτο μόνο CD. Εσύ πήρατε και φωτογραφίες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ωραία ήταν που τις είδαμε πάλι!!! Όχι δεν μας έδωσε έγχρωμες φώτο μόνο CD. Εσύ πήρατε και φωτογραφίες??? 

Αα τελεια μπραβο κοριτσι μου!! Κ εγω αυριο εχω την Β με το καλο😊😊🙏🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...