Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις On 19/9/2020 at 12:04 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γεια σου κοριτσι μου, ααχ στην αρχη το ειχα πολυ μεγαλο αγχος, ειχαμε τσακωθει κιολας 1-2 φορες να φταινε οι λακουβες κ οτι εγω αγχωνομουν!! Μα δρομοι ειναι αυτοι που εχουμε βρε παιδι μου;; καποιες φορες κ αυτοι δεν εχουν περιθωριο να κανουν κατι γτ οι δρομοι μας ειναι αθλιοι!! Τωρα που εχει προχωρησει η εγκυμοσυνη μου η αληθεια ειναι πως δεν με αγχωνει τοσο αλλα αν γινει κατι εντονο κ εγω αγχωνομαι!! Θελω να πιστευω οτι δεν παθαινουν κατι πολυ ευκολα τα μωρουλια μας!

Δεν παθαίνουν μωρέ κάτι, πιο πολύ μέσα στο μυαλό είναι. Τώρα ευτυχώς προσέχει περισσότερο. Καλά οι δρόμοι είναι μια καταστροφή. Τώρα του λέω συνέχεια να πηγαίνει αργά γιατί δεν μπορώ να είμαι συνέχεια μέσα στο άγχος. όσο προχωράει η εγκυμοσύνη και εγώ νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια!! Όλα καλά να είναι!! Γερά να είναι όλα τα νινάκια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια τι χρώματα πήρατε τα καρότσια;;  

Εγω δεν πηρα ακομα, αλλα θα παρω κατι ουδετερο, μαυρο γκρι θα δω!! Εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω δεν πηρα ακομα, αλλα θα παρω κατι ουδετερο, μαυρο γκρι θα δω!! Εσυ;;

Ούτε εγώ πήρα .,, αλλά σε φωτό μου άρεσε ένα μπλε!!! Δεν ξέρω αν θα το πάρω γιατί δεν το έχω δει από κοντά και δεν ξέρω πως θα είναι.,αλλά σκέφτομαι και κοριτσάκι να κάνω αργότερα με ροζ αξεσουάρ μια χαρά θα είναι.,, 

17354ADF-E9DA-4B12-ADF9-1B8EB87F7359.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ούτε εγώ πήρα .,, αλλά σε φωτό μου άρεσε ένα μπλε!!! Δεν ξέρω αν θα το πάρω γιατί δεν το έχω δει από κοντά και δεν ξέρω πως θα είναι.,αλλά σκέφτομαι και κοριτσάκι να κάνω αργότερα με ροζ αξεσουάρ μια χαρά θα είναι.,, 

17354ADF-E9DA-4B12-ADF9-1B8EB87F7359.jpeg

Τελειο ειναι!!!βγαινει για διδυμα αραγε;δεν εχω δει τιποτα ακομα..θα κανω λιστα καθε μερα λεω κ μετα το αφηνω εξαλλου εχω καιρο αν κ περνά κ γρηγορα τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ούτε εγώ πήρα .,, αλλά σε φωτό μου άρεσε ένα μπλε!!! Δεν ξέρω αν θα το πάρω γιατί δεν το έχω δει από κοντά και δεν ξέρω πως θα είναι.,αλλά σκέφτομαι και κοριτσάκι να κάνω αργότερα με ροζ αξεσουάρ μια χαρά θα είναι.,, 

17354ADF-E9DA-4B12-ADF9-1B8EB87F7359.jpeg

Ααα πολυ ομορφο ειναι!! Ναι καλε κατι ροζ θα βαλεις πανω και θα ειναι οκ, μα ταιριαζει το μπλε με το ροζ!! Εγω θα κοιταξω μεχρι τον Οκτωβρη για καροτσι γτ τους φοβαμαι ετσι οπως το πανε οτι θα μας κλεισουν παλι μεσα🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τελειο ειναι!!!βγαινει για διδυμα αραγε;δεν εχω δει τιποτα ακομα..θα κανω λιστα καθε μερα λεω κ μετα το αφηνω εξαλλου εχω καιρο αν κ περνά κ γρηγορα τελικα...

Δεν ξέρω . Colleto λέγεται. Και εγώ ότι έχω δει στο Ίντερνετ μην φανταστείς.., αλλά το έχουν αρκετές γνωστές μ και μ έχουν πει τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τελειο ειναι!!!βγαινει για διδυμα αραγε;δεν εχω δει τιποτα ακομα..θα κανω λιστα καθε μερα λεω κ μετα το αφηνω εξαλλου εχω καιρο αν κ περνά κ γρηγορα τελικα...

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα πολυ ομορφο ειναι!! Ναι καλε κατι ροζ θα βαλεις πανω και θα ειναι οκ, μα ταιριαζει το μπλε με το ροζ!! Εγω θα κοιταξω μεχρι τον Οκτωβρη για καροτσι γτ τους φοβαμαι ετσι οπως το πανε οτι θα μας κλεισουν παλι μεσα🙄🙄🙄

Και εγώ φοβάμαι μην μας κλείσουν! Και δεν ξέρω αν θα είναι και ετοιμοπαράδοτα!!!! Να σας ρωτήσω σκέφτομαι να πάρω και φωλίτσα αυτές που μπαίνουν μέσα τα μωρα.., έχω δει μερικεσ Τέλειες... σκέτη γλυκά!!! και μια κουνια σίγουρα.,, από εκεί και πέρα δεν ξέρω.,,Θα δείξει .,, λίστα δεν έχω κάνει,,, σε κάνα 2 βδομάδας πρώτα ο θεός λέω να πάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Και εγώ φοβάμαι μην μας κλείσουν! Και δεν ξέρω αν θα είναι και ετοιμοπαράδοτα!!!! Να σας ρωτήσω σκέφτομαι να πάρω και φωλίτσα αυτές που μπαίνουν μέσα τα μωρα.., έχω δει μερικεσ Τέλειες... σκέτη γλυκά!!! και μια κουνια σίγουρα.,, από εκεί και πέρα δεν ξέρω.,,Θα δείξει .,, λίστα δεν έχω κάνει,,, σε κάνα 2 βδομάδας πρώτα ο θεός λέω να πάω!!!

Εγω που εκλεισα τη κουνια κ την σιφινιερα παντως τα ειχαν δλδ οποτε τους πω μεχρι τελος Νοεμβρη μπορουν να τα κρατησουν!!  Κ εγω θα βαλω στη λιστα φωλιτσα, και ενα λικνο σκεφτομαι να παρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω που εκλεισα τη κουνια κ την σιφινιερα παντως τα ειχαν δλδ οποτε τους πω μεχρι τελος Νοεμβρη μπορουν να τα κρατησουν!!  Κ εγω θα βαλω στη λιστα φωλιτσα, και ενα λικνο σκεφτομαι να παρω!!

Για να το βάλεις στην αρχή δίπλα σου; Και εγώ το σκέφτομαι για λίκνο για να τον έχω μαζί μ όταν θα είμαστε στο σαλόνι , αλλά θα δείξει .,, ανάλογα τις τιμές, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω που εκλεισα τη κουνια κ την σιφινιερα παντως τα ειχαν δλδ οποτε τους πω μεχρι τελος Νοεμβρη μπορουν να τα κρατησουν!!  Κ εγω θα βαλω στη λιστα φωλιτσα, και ενα λικνο σκεφτομαι να παρω!!

Νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρη γιατί ειμαι ασχετη χχαχα οτι καλυτερα να παρεις ή λικνο ή φωλια και μια κουνια..τελειες ειναι οι φωλιτσες ναι για αρχη μεχρι 4 μηνων πχ @Ioann89

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Για να το βάλεις στην αρχή δίπλα σου; Και εγώ το σκέφτομαι για λίκνο για να τον έχω μαζί μ όταν θα είμαστε στο σαλόνι , αλλά θα δείξει .,, ανάλογα τις τιμές, 

Κ εγω τα εβλεπα στο μαγαζι κ ηταν ακριβα αλλα μου εδειξε η ξαδερφη μου το δικο της που γινεται μετα κ παρκο και εκανε αν θυμαμαι καλα γυρω στα 150! Κατσε αν βρω φωτο θα το στειλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρη γιατί ειμαι ασχετη χχαχα οτι καλυτερα να παρεις ή λικνο ή φωλια και μια κουνια..τελειες ειναι οι φωλιτσες ναι για αρχη μεχρι 4 μηνων πχ @Ioann89

Βασικά νομίζω ότι όλα είναι τέλεια 💝💝💝μ αρέσει πολύ να τα χαζεύω στο Ίντερνετ... πείτε μου λίγο την γνώμη σας επειδή δεν μπορώ να σταθώ όρθια για περισσότερο από 10 λεπτά (έτσι μ είπε η γιατρός και είναι και κατά της ζώνης στήριξης) με θεωρείτε υπερβολική αν ζητήσω καρέκλα στο μαγαζί που θα πάμε; Δεν θέλω να στείλω μοβο τον άντρα μ η την μαμα μ ! Θέλω να πάω και εγωωωωω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω τα εβλεπα στο μαγαζι κ ηταν ακριβα αλλα μου εδειξε η ξαδερφη μου το δικο της που γινεται μετα κ παρκο και εκανε αν θυμαμαι καλα γυρω στα 150! Κατσε αν βρω φωτο θα το στειλω!

Αχ ναι .,, αν το βρεις στειλτο μας να το δούμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Βασικά νομίζω ότι όλα είναι τέλεια 💝💝💝μ αρέσει πολύ να τα χαζεύω στο Ίντερνετ... πείτε μου λίγο την γνώμη σας επειδή δεν μπορώ να σταθώ όρθια για περισσότερο από 10 λεπτά (έτσι μ είπε η γιατρός και είναι και κατά της ζώνης στήριξης) με θεωρείτε υπερβολική αν ζητήσω καρέκλα στο μαγαζί που θα πάμε; Δεν θέλω να στείλω μοβο τον άντρα μ η την μαμα μ ! Θέλω να πάω και εγωωωωω. 

Να πας κοριτσι μου εννοειται, και να ζητησεις καρεκλα μα ετσι κ αλλιως εχουν συνηθως καπου ευκαιρες!! Πες τους οτι δεν πρεπει να στεκεις πολυ ωρα κατσε😊 δεν ειναι υπερβολικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αχ ναι .,, αν το βρεις στειλτο μας να το δούμε!!! 

https://www.skroutz.gr/s/14275338/Bebe-Stars-Side-To-Side-Plus-Grey.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελπιζω να σας το ανοιγει, μου ειπαν καλα λογια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τέλειο είναι!!!!εχει καλό στρώματακι; Η παίρνουμε εξτρα(η άσχετη) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλειο είναι!!!!εχει καλό στρώματακι; Η παίρνουμε εξτρα(η άσχετη) 

Εχει λεει δικο του στρωματακι, κ δεν μπαινει αλλο απ οτι μου ειπε!! Αλλα ειναι οπως πρεπει για τα βρεφακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχει λεει δικο του στρωματακι, κ δεν μπαινει αλλο απ οτι μου ειπε!! Αλλα ειναι οπως πρεπει για τα βρεφακια!

Μια χαρά!!! Και η τιμή τ σούπερ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελπιζω να σας το ανοιγει, μου ειπαν καλα λογια!

Το σκεφτόμουν και για πάρκο κρεβάτο αλλά αυτό το συνδυάζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Το σκεφτόμουν και για πάρκο κρεβάτο αλλά αυτό το συνδυάζει!!

Ναι πολυ καλη τιμη,και κατεβαινει κιολας αργοτερα κ γινεται παρκο λεει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βασικά νομίζω ότι όλα είναι τέλεια 💝💝💝μ αρέσει πολύ να τα χαζεύω στο Ίντερνετ... πείτε μου λίγο την γνώμη σας επειδή δεν μπορώ να σταθώ όρθια για περισσότερο από 10 λεπτά (έτσι μ είπε η γιατρός και είναι και κατά της ζώνης στήριξης) με θεωρείτε υπερβολική αν ζητήσω καρέκλα στο μαγαζί που θα πάμε; Δεν θέλω να στείλω μοβο τον άντρα μ η την μαμα μ ! Θέλω να πάω και εγωωωωω. 

Οχι βεβαια !!εννοεται θα ζητησεις καρεκλα και θα ξεσκιστουν να σε εξυπηρερησουν ..ετσι παει και αυτο ειναι το σωστο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να πας κοριτσι μου εννοειται, και να ζητησεις καρεκλα μα ετσι κ αλλιως εχουν συνηθως καπου ευκαιρες!! Πες τους οτι δεν πρεπει να στεκεις πολυ ωρα κατσε😊 δεν ειναι υπερβολικο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οχι βεβαια !!εννοεται θα ζητησεις καρεκλα και θα ξεσκιστουν να σε εξυπηρερησουν ..ετσι παει και αυτο ειναι το σωστο ! 

Μωρε καλά τα λέμε εμείς αλλά θα πάρω πριν ένα τηλ να ξέρω μην πάω άδικα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...