Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Ναι β επιπέδου όλα καλά η ζουζούνα μας.εσυ πότε με το καλό?

Μπραβο κορίτσι μου!!! Μακάρι να είναι όλα καλά και σε μας, 28/9 έχουμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μην ανησυχεις καθολου εχω σκυψει χιλιες φορες...

Ευχαριστώ Νεφέλη μου!!! Εσύ τι κάνεις πώς είσαι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ευχαριστώ Νεφέλη μου!!! Εσύ τι κάνεις πώς είσαι??? 

Καλα ολα γενικως εκανα για τραχηλο τις προαλλες οκ ηταν 33 θα κανω μεσα οκτωβρη β επιπεδου..πολυ χαλαρα ολα..παιρνω την αγωγη με σιδηρο μαγνησια κλπ κλπ  κ αναμενω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου τελεια🙏🙏🧿

Ευχαριστώ πολύ κατερινα μου!!!!! Άντε περιμένουμε τα δικά σου νέα τώρα!!!!ολα καλά να είναι 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αχχχ τι ωραία έτσι γερά ναναι κ εσύ να ξεκουράζεσαι και όλα καλά.τελεια η φωτό αν κ είχε συνέχεια τα χέρια στο πρόσωπο αργήσαμε να την βγάλουμε.αλλα όπως κ όλα τα παιδακια του κόσμου είναι τόσο όμορφα!!όταν τα βλέπεις έτσι!!!βάρος δεν μας είπε αλλά το είδα μετα στα χαρτιά 455 είναι εσένα??? ύψος σε είπαν??εμένα οχι

Και εμείς πολύ!!!! 458 εμείς!!δεν μας είπαν ύψος και στα χαρτιά που κοίταξα δεν φαίνεται να το γράφει κάπου !! Και εμείς αργήσαμε να βγάλουμε φωτό. Μ έστειλε να βγω έξω βόλτα και μετά μετά από ένα τέταρτο ξανά πήγα και έτσι καταφέραμε να το δούμε το ζουζούνι! Έρωτας όμως χαζεύω την φωτό συνέχεια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κατερινα μου!!!!! Άντε περιμένουμε τα δικά σου νέα τώρα!!!!ολα καλά να είναι 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😘😘😘

Ευχαριστω κοριτσακι μου😊🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμείς πολύ!!!! 458 εμείς!!δεν μας είπαν ύψος και στα χαρτιά που κοίταξα δεν φαίνεται να το γράφει κάπου !! Και εμείς αργήσαμε να βγάλουμε φωτό. Μ έστειλε να βγω έξω βόλτα και μετά μετά από ένα τέταρτο ξανά πήγα και έτσι καταφέραμε να το δούμε το ζουζούνι! Έρωτας όμως χαζεύω την φωτό συνέχεια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πόσο όμορφες στιγμές μπράβο!σήμερα έμαθα ότι ούτε στον γυναικολόγο δεν επιτρέπεται ο συνοδός κ στεναχωριθηκα πολύ.εσενα σ είπαν τπτ?ααα κ πότε έχεις Πητ νομίζω κοντά είμαστε.εγω 15.1.21♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Πόσο όμορφες στιγμές μπράβο!σήμερα έμαθα ότι ούτε στον γυναικολόγο δεν επιτρέπεται ο συνοδός κ στεναχωριθηκα πολύ.εσενα σ είπαν τπτ?ααα κ πότε έχεις Πητ νομίζω κοντά είμαστε.εγω 15.1.21♥️♥️♥️

Ναι μου το είπαν από την προηγούμενη φορά! Ότι τους ενημέρωσαν ότι απαγορεύεται και ότι γίνονται έλεγχοι. Δεν είναι άδικο ρε κορίτσια να πηγαίνουμε μόνες μας; 18.1.21 έχω εγώ(βέβαια μ είπαν ότι είναι μεγαλύτερο το μωρό και θα είναι νωρίτερα η ΠΗΤ αλλά βλέπουμε), 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μου το είπαν από την προηγούμενη φορά! Ότι τους ενημέρωσαν ότι απαγορεύεται και ότι γίνονται έλεγχοι. Δεν είναι άδικο ρε κορίτσια να πηγαίνουμε μόνες μας; 18.1.21 έχω εγώ(βέβαια μ είπαν ότι είναι μεγαλύτερο το μωρό και θα είναι νωρίτερα η ΠΗΤ αλλά βλέπουμε), 

Πιο πολύ στεναχωριέμαι για τον άντρα μμ που θέλει να την βλέπει κ να μιλάμε κ με ην γιατρό.ελπιζω να τελειώσει σύντομα όλο αυτό κ να μας αφήσουν να το χαρούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!! Ηθελα να σας ρωτησω εχετε νιωσει δυσπνοια καθολου;;

Καλησπέρα κορίτσι, στη ζέστη ναι αρκετές φορές. Γι αυτό δεν κυκλοφορώ μεσημέρι.. Καλά εδώ στο σπίτι αν είναι πολύ ζεστή μέρα και δεν έχω ανάψει κλιματιστικό με πιάνει ταχυπαλμία και δύσπνοια. Με το που δροσίσει στρώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι, στη ζέστη ναι αρκετές φορές. Γι αυτό δεν κυκλοφορώ μεσημέρι.. Καλά εδώ στο σπίτι αν είναι πολύ ζεστή μέρα και δεν έχω ανάψει κλιματιστικό με πιάνει ταχυπαλμία και δύσπνοια. Με το που δροσίσει στρώνω 

Πφφ σημερα πεταχτηκα εδω κοντα στο σουπερ να παρω 2 πραγματα κ αμα γυρισα με επιασε, και με κρατησε καμποση ωρα παρ ολο που εβαλα το κλιματιστικο κ εγω!! Ευχομαι να μην γινετε χειροτερο οσο παει γτ με τρομαζει αυτη η αισθηση🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ σημερα πεταχτηκα εδω κοντα στο σουπερ να παρω 2 πραγματα κ αμα γυρισα με επιασε, και με κρατησε καμποση ωρα παρ ολο που εβαλα το κλιματιστικο κ εγω!! Ευχομαι να μην γινετε χειροτερο οσο παει γτ με τρομαζει αυτη η αισθηση🙁

Να σου πω έχω 2 βδομαδες να το πάθω περίπου αλλά δεν ζεστάθηκα αυτό το διάστημα. Με το που δροσίσει ο καιρός θα είμαστε καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να σου πω έχω 2 βδομαδες να το πάθω περίπου αλλά δεν ζεστάθηκα αυτό το διάστημα. Με το που δροσίσει ο καιρός θα είμαστε καλύτερα 

Μακαρι βρε κοριτσι μου γτ μου λενε οτι αργοτερα επειδη πιεζονται τα οργανα προς τα πανω το ξανα νιωθουμε καποια στιγμη!! Ελπιζω να μη μας πιασει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μακαρι βρε κοριτσι μου γτ μου λενε οτι αργοτερα επειδη πιεζονται τα οργανα προς τα πανω το ξανα νιωθουμε καποια στιγμη!! Ελπιζω να μη μας πιασει😜

Έχουμε μέλλον γι αυτό... Τέλος του 3ου τριμήνου. Άντε για μένα λόγω δίδυμων ίσως λίγο νωρίτερα. Ακόμα έχουμε χώρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ σημερα πεταχτηκα εδω κοντα στο σουπερ να παρω 2 πραγματα κ αμα γυρισα με επιασε, και με κρατησε καμποση ωρα παρ ολο που εβαλα το κλιματιστικο κ εγω!! Ευχομαι να μην γινετε χειροτερο οσο παει γτ με τρομαζει αυτη η αισθηση🙁

Θα συμφωνήσω.,,, από την ζεστη πιστεύω πως είναι ... το έχω πάθει μια φορά και με φαγητό που μου έπεσε βαρύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Πιο πολύ στεναχωριέμαι για τον άντρα μμ που θέλει να την βλέπει κ να μιλάμε κ με ην γιατρό.ελπιζω να τελειώσει σύντομα όλο αυτό κ να μας αφήσουν να το χαρούμε!!

Μακαρι!!!! Εμένα μόνο στην αρχή μπορούσε να έρθει μετά λόγω δουλειάς δεν μπορούσε , και τώρα που θα χαλαρώσει αν συνεχίσει αυτό πάλι δεν θα μπορεί ,,, και είναι κρίμα!  Ούτε αυτοί το ευχαριστιούνται αλλά και εμείς πιο χαλαρές θα ήμασταν αν ήταν μέσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Θα συμφωνήσω.,,, από την ζεστη πιστεύω πως είναι ... το έχω πάθει μια φορά και με φαγητό που μου έπεσε βαρύ!!! 

Μαλλον ηταν απο τη ζεστη, πφφ με ταλαιπωρεισαι σημερα μια με αφηνε μια με επιανε, ευχομαι να μη με ξανα πιασει αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μαλλον ηταν απο τη ζεστη, πφφ με ταλαιπωρεισαι σημερα μια με αφηνε μια με επιανε, ευχομαι να μη με ξανα πιασει αυριο!!

Στο εύχομαι!!!! 🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2020 at 5:48 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Είμαι καλά εσυ;;; Και εμας το μπεμπακι μας είναι μια χαρά!!ουτε εμας μας άφησε! Αλλά άφησαν ένα κύριο που πήγε με τεστ κορονοϊού . (Βέβαια έκανε και φασαρία) όλα φυσιολογικά,,, εγώ έχω χαμηλά τον πλακούντα και πρέπει να ξεκουράζομαι πολύ μου είπε!!! Μου άρεσε πολύ αυτή η εξέταση!!!! Είδατε έγχρωμη φωτό; Σας είπε βάρος; Δόξα το θεό όλα καλά!!  Ελπίζω και στις υπόλοιπες με το καλό να κάνουν την εξέταση και να είναι όλα καλά!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Μπράβο κορίτσια που είχατε πολύ καλά αποτελέσματα στη β επιπέδου!

Μπορείτε να μου πείτε πώς γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Μπράβο κορίτσια που είχατε πολύ καλά αποτελέσματα στη β επιπέδου!

Μπορείτε να μου πείτε πώς γίνεται;

Καλημερα!!!! (Μου έχει γίνει συνήθεια και ξυπνάω στις 5  🤣🤣) Στην ουσία είναι ένας μεγάλος υπέρηχος!!! Κοιτάει τα πάντα για το παιδί και την ανάπτυξη . Κεφάλι ,εγκέφαλο ,αυτιά ,μάτια, μυτη ,στόμα καρδιά, πνευμονία ,νεφρά ,Στομάχι,χέρια ,πόδια ,το σώμα του αν είναι σωστά αναπτυγμένο!!!! Τα πάντα με λεπτομερείς(Σαν την αυχενική,γίνεται και πάλι επιβεβαίωση, αλλά μπορεί και κάνει περισσότερες Και καλύτερες μετρησεις αφού έχει μεγαλώσει πιο πολύ το μωρό) ! Και αφού εξετάσει το μωρό μετά κάνει υπέρηχο κολπικο και στη μαμά και βλέπει τον τράχηλο και τον πλακούντα ! Απλά κοιτάνε τόση ώρα το μωρό μέχρι να γίνουν όλες οι μετρήσεις που απλά απολαμβάνεις να κοιτάς! Και μόλις τελειώσουν όλα αυτά βρίσκει την τέλεια στάση για να φαίνεται καθαρό το πρόσωπο του μωρού. Το κάνει έγχρωμο και βγάζει φωτογραφίες❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!!! (Μου έχει γίνει συνήθεια και ξυπνάω στις 5  🤣🤣) Στην ουσία είναι ένας μεγάλος υπέρηχος!!! Κοιτάει τα πάντα για το παιδί και την ανάπτυξη . Κεφάλι ,εγκέφαλο ,αυτιά ,μάτια, μυτη ,στόμα καρδιά, πνευμονία ,νεφρά ,Στομάχι,χέρια ,πόδια ,το σώμα του αν είναι σωστά αναπτυγμένο!!!! Τα πάντα με λεπτομερείς(Σαν την αυχενική,γίνεται και πάλι επιβεβαίωση, αλλά μπορεί και κάνει περισσότερες Και καλύτερες μετρησεις αφού έχει μεγαλώσει πιο πολύ το μωρό) ! Και αφού εξετάσει το μωρό μετά κάνει υπέρηχο κολπικο και στη μαμά και βλέπει τον τράχηλο και τον πλακούντα ! Απλά κοιτάνε τόση ώρα το μωρό μέχρι να γίνουν όλες οι μετρήσεις που απλά απολαμβάνεις να κοιτάς! Και μόλις τελειώσουν όλα αυτά βρίσκει την τέλεια στάση για να φαίνεται καθαρό το πρόσωπο του μωρού. Το κάνει έγχρωμο και βγάζει φωτογραφίες❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Καλημέρα!

Πραγματικά ακούγεται πολύ ωραίος ο εξωτερικός υπέρηχος. Να το βλέπεις καθαρά τόση ώρα. Αχ έχω αγωνία να μου πει ότι όλα είναι καλά.

Αν και έχω κάνει πραγματικά ένα σωρό κολπικους υπερήχους, τώρα το σκέφτομαι. Μπορούσες άνετα τώρα που είσαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα!

Πραγματικά ακούγεται πολύ ωραίος ο εξωτερικός υπέρηχος. Να το βλέπεις καθαρά τόση ώρα. Αχ έχω αγωνία να μου πει ότι όλα είναι καλά.

Αν και έχω κάνει πραγματικά ένα σωρό κολπικους υπερήχους, τώρα το σκέφτομαι. Μπορούσες άνετα τώρα που είσαι έγκυος;

Ναι δεν υπηρχε θέμα!! Δεν μ ενόχλησε! Καλά νομίζω πως έχεις τέτοια χαρά που βλέπεις το παιδακι σου που δεν νιώθεις τίποτα μετά! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι δεν υπηρχε θέμα!! Δεν μ ενόχλησε! Καλά νομίζω πως έχεις τέτοια χαρά που βλέπεις το παιδακι σου που δεν νιώθεις τίποτα μετά! 🤣🤣

Καλημερα κοριτσιαα!! Ααα κ εγω ανυπομωνω να παω να την δωω😊😊🙏🙏🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...