Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις On 28/8/2020 at 12:57 ΠΜ, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι μμ εγώ από την προηγούμενη εβδομάδα άρχισα να την νιώθω 19 εβδ. Μην φανταστείς τρέλα πράγματα άπλα σιγουρευεσαι ότι είναι το μωρό σ.κ απλά τώρα στην 20 τα νιώθω λίγο πιο έντονα..αλλά κάθε γυναίκα είναι διαφορετική οπότε μην ανχονεσαι ..λίγο υπομονή μόνο..κ δεν θα σταματάει μετά!!

 

Κι εγώ το στην εικοστή εβδομάδα πολύ πιο έντονα τώρα το νιώθω το μωράκι μου. Ένιωθα και λίγο από τη δέκατη ένατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;;;εκανα τελικά χτες το πρωί την περιδεση τραχήλου!ο γιατρός μου μου είπε οτι πηγαμε παρα πολύ καλα και θα με δει σε μια εβδομάδα!ειμαι ξάπλα βέβαια και σηκώνομαι δειλά δειλά για φαγητό και τουαλέτα αλλα η αλήθεια είναι οτι φοβάμαι και προσπαθώ να κάνω οτι καλύτερο για τη μπουμπού μου!🍼🍼💕💕💕

Μπράβο!!! Καλή ανάρρωση και ακολούθησε πιστά τις οδηγίες του γιατρού σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Ερώτηση : έχω κάποιες φορές δει λίγο βρεγμένο το εσώρουχο, σαν ουρα με λίγο υπολευκο χρώμα, το είχα πει στο γιατρό πριν κάνα μήνα και μου είχε πει ότι είναι υγρά και ειναι φυσιολογικό. Σήμερα αισθάνομαι σαν να έχω λίγο ακράτεια και είδα 2 φορές από το πρωί, βασικά με έπιασε μια ανησυχία μήπως είναι αμνιακό υγρό... συγγνώμη για την περιγραφη, συνέβη σε καμια σας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Ερώτηση : έχω κάποιες φορές δει λίγο βρεγμένο το εσώρουχο, σαν ουρα με λίγο υπολευκο χρώμα, το είχα πει στο γιατρό πριν κάνα μήνα και μου είχε πει ότι είναι υγρά και ειναι φυσιολογικό. Σήμερα αισθάνομαι σαν να έχω λίγο ακράτεια και είδα 2 φορές από το πρωί, βασικά με έπιασε μια ανησυχία μήπως είναι αμνιακό υγρό... συγγνώμη για την περιγραφη, συνέβη σε καμια σας??? 

Μην ανησυχείς κατά τη γνώμη μου, φυσικά ενημέρωσε τον γιατρό σου.

Βάζεις κάποιο ενδοκολπικο πχ προγεστερόνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Ερώτηση : έχω κάποιες φορές δει λίγο βρεγμένο το εσώρουχο, σαν ουρα με λίγο υπολευκο χρώμα, το είχα πει στο γιατρό πριν κάνα μήνα και μου είχε πει ότι είναι υγρά και ειναι φυσιολογικό. Σήμερα αισθάνομαι σαν να έχω λίγο ακράτεια και είδα 2 φορές από το πρωί, βασικά με έπιασε μια ανησυχία μήπως είναι αμνιακό υγρό... συγγνώμη για την περιγραφη, συνέβη σε καμια σας??? 

Καλημερα!!!! Νονιζω πως απλά είναι υγρά.,, άλλες μέρες έχουμε περισσότερα άλλες λιγότερα.., ενημέρωσε το γιατρό σου βέβαια να είσαι σίγουρη αλλά πιστεύω πως όλα είναι καλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν βάζω ενδοκολπικο, μόνο από το στόμα παίρνω προγεστερονη. Θα δω κι αύριο κι αν είναι θα τον πάρω τηλέφωνο...ευχαριστώ κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Όχι δεν βάζω ενδοκολπικο, μόνο από το στόμα παίρνω προγεστερονη. Θα δω κι αύριο κι αν είναι θα τον πάρω τηλέφωνο...ευχαριστώ κορίτσια!!! 

Ίσως επηρεάζει και από το στομα. Είναι κ αυτό που λέει η Ιωάννα βέβαια, υπάρχουν υγρά, μην ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Όχι δεν βάζω ενδοκολπικο, μόνο από το στόμα παίρνω προγεστερονη. Θα δω κι αύριο κι αν είναι θα τον πάρω τηλέφωνο...ευχαριστώ κορίτσια!!! 

Αγάπη εγώ φοράω μόνιμα σερβιετακι λόγω υγρών. Χαμός γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω κορίτσια που παιρνω utrogestan από το στόμα και καθε βράδυ μετά την περιδεση vasclor κολπικά έχω πολλα υγρά αλλα πιστεύω οφείλεται στην προγεστερονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Ερώτηση : έχω κάποιες φορές δει λίγο βρεγμένο το εσώρουχο, σαν ουρα με λίγο υπολευκο χρώμα, το είχα πει στο γιατρό πριν κάνα μήνα και μου είχε πει ότι είναι υγρά και ειναι φυσιολογικό. Σήμερα αισθάνομαι σαν να έχω λίγο ακράτεια και είδα 2 φορές από το πρωί, βασικά με έπιασε μια ανησυχία μήπως είναι αμνιακό υγρό... συγγνώμη για την περιγραφη, συνέβη σε καμια σας??? 

Καλησπερα κοριτσι μου!! Κ εγω πριν λιγες μερες ειχα ακριβως την ιδια ανησυχια με εσενα, κατεληξα οτι ειναι υγρα που ετσι κ αλλιως εχω αυξημενα εξ αρχης και μαλλον καμια φορα εχω και ακρατεια ουρων!! Δεν μου συμβαινει καθε μερα γι αυτο μου εφυγε ο φοβος οτι ειναι αμνιακο, βεβαια αυριο που θα παω θα του κανω μια ερωτηση!! Αλλα πιστευω οτι κ σε σενα ειναι υγρα φυσιολογικα και μπορει κ ουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα έχω να σας πω παρήγγειλα τεστ της hometest για να δω τι είναι!!! Κι εμένα προς ακράτεια μου κάνει αλλά μια ανησυχία την έχω!!! Βρε τι πάθαμε όλο κάτι συμβαίνει κι ένα άγχος το έχουμε ❤️❤️❤️. Ευχαριστώ κορίτσια μου για τη συμπαράσταση!!! 

@Κατερίνα!!! αύριο που θα πας στο γιατρό γράψε μας τι σου είπε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Ένα έχω να σας πω παρήγγειλα τεστ της hometest για να δω τι είναι!!! Κι εμένα προς ακράτεια μου κάνει αλλά μια ανησυχία την έχω!!! Βρε τι πάθαμε όλο κάτι συμβαίνει κι ένα άγχος το έχουμε ❤️❤️❤️. Ευχαριστώ κορίτσια μου για τη συμπαράσταση!!! 

@Κατερίνα!!! αύριο που θα πας στο γιατρό γράψε μας τι σου είπε!! 

Αα εχει η hometest τετοιες ταινιες;; ελπιζω να ειναι αξιοπιστες μην σε αγχωσουν αδικα!! Θα σας πω ναι😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε??? Ερώτηση : έχω κάποιες φορές δει λίγο βρεγμένο το εσώρουχο, σαν ουρα με λίγο υπολευκο χρώμα, το είχα πει στο γιατρό πριν κάνα μήνα και μου είχε πει ότι είναι υγρά και ειναι φυσιολογικό. Σήμερα αισθάνομαι σαν να έχω λίγο ακράτεια και είδα 2 φορές από το πρωί, βασικά με έπιασε μια ανησυχία μήπως είναι αμνιακό υγρό... συγγνώμη για την περιγραφη, συνέβη σε καμια σας??? 

Εγω παλι οταν φτερνιζομαι φευγουν υγρα οχι πολλα, αλλα ειναι ψιλομουσκεμα το εσωρουχο.τρελο;; Δε ρωτησα γιατρο θα το κανω ομως οταν παω παιζει να ειμαι μονο εγώ; Χαχα συμπτωματα δεν εχω αυτη τη βλακεια εχω οτι ναναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω παλι οταν φτερνιζομαι φευγουν υγρα οχι πολλα, αλλα ειναι ψιλομουσκεμα το εσωρουχο.τρελο;; Δε ρωτησα γιατρο θα το κανω ομως οταν παω παιζει να ειμαι μονο εγώ; Χαχα συμπτωματα δεν εχω αυτη τη βλακεια εχω οτι ναναι!!

Οχι καλε, κ εγω το χω παθει και σε φταρνισμα και σε βηξιμο😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι καλε, κ εγω το χω παθει και σε φταρνισμα και σε βηξιμο😅😅

Α ναι;;; Ρε σεις και μια φορα ετρεχε κανονικα ροη, φοραγα και φορεμα & ημουν και εξω,τρελαθηκα.χαχα παλι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Α ναι;;; Ρε σεις και μια φορα ετρεχε κανονικα ροη, φοραγα και φορεμα & ημουν και εξω,τρελαθηκα.χαχα παλι καλά!!

Οχι με ροη δεν το χω παθει ακομα τουλαχιστον😜 εγω πιστευω οτι ειναι ουρα!! Περα απο το οτι εχω τρελη συχνοουρια ολη μερα, νομιζω οτι πιεζεται η καημενη η κυστη γι αυτο συμβαινουν αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι με ροη δεν το χω παθει ακομα τουλαχιστον😜 εγω πιστευω οτι ειναι ουρα!! Περα απο το οτι εχω τρελη συχνοουρια ολη μερα, νομιζω οτι πιεζεται η καημενη η κυστη γι αυτο συμβαινουν αυτα!!

Ναι μαλλον ! Εγω εντωμεταξυ δεν ειχα ουτε εχω συχνουρια ,ασε κατι μαλλον θα παιζει με τα νεφρα, αναποδη σου λεω τελειως..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι μαλλον ! Εγω εντωμεταξυ δεν ειχα ουτε εχω συχνουρια ,ασε κατι μαλλον θα παιζει με τα νεφρα, αναποδη σου λεω τελειως..χαχα

Χαχα ευχομαι να μην ειναι κατι!!Ρωτα παντως το γιατρο σου να σαι σιγουρη βρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα εχει η hometest τετοιες ταινιες;; ελπιζω να ειναι αξιοπιστες μην σε αγχωσουν αδικα!! Θα σας πω ναι😊

Θα σου πω όταν τις δοκιμάσω!!! Με το καλό να δεις το μωράκι σου αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Θα σου πω όταν τις δοκιμάσω!!! Με το καλό να δεις το μωράκι σου αύριο!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω παλι οταν φτερνιζομαι φευγουν υγρα οχι πολλα, αλλα ειναι ψιλομουσκεμα το εσωρουχο.τρελο;; Δε ρωτησα γιατρο θα το κανω ομως οταν παω παιζει να ειμαι μονο εγώ; Χαχα συμπτωματα δεν εχω αυτη τη βλακεια εχω οτι ναναι!!

Όχι δεν είσαι μόνο εσύ.. Και γω το παθαίνω. Γι αυτό είμαι μόνιμα με σερβιετάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Ένα έχω να σας πω παρήγγειλα τεστ της hometest για να δω τι είναι!!! Κι εμένα προς ακράτεια μου κάνει αλλά μια ανησυχία την έχω!!! Βρε τι πάθαμε όλο κάτι συμβαίνει κι ένα άγχος το έχουμε ❤️❤️❤️. Ευχαριστώ κορίτσια μου για τη συμπαράσταση!!! 

@Κατερίνα!!! αύριο που θα πας στο γιατρό γράψε μας τι σου είπε!! 

Α είμαστε να παραγγέλνουμε και τέτοια Τώρα..,, ας βρίσκονται για καλό και για κακό.,, όλες με ένα μόνιμο άγχος Ε;;; Καλά είμαστε 😂😂😂 @Κατερίνα!!! Περιμενουμε νέα σου,,, όλα καλά θα είναι.,, Τι ώρα έχεις ραντεβού; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Α είμαστε να παραγγέλνουμε και τέτοια Τώρα..,, ας βρίσκονται για καλό και για κακό.,, όλες με ένα μόνιμο άγχος Ε;;; Καλά είμαστε 😂😂😂 @Κατερίνα!!! Περιμενουμε νέα σου,,, όλα καλά θα είναι.,, Τι ώρα έχεις ραντεβού; 

Καλημέρα κορίτσι μου, ναι δε βαριέσαι ας τα έχουμε καλού κακού!!!! Εννοείται κι όλες με ένα μόνιμο άγχος.. πόσο μάλλον άμα δεν έχουμε ξανά υπάρξει έγκυες 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Α είμαστε να παραγγέλνουμε και τέτοια Τώρα..,, ας βρίσκονται για καλό και για κακό.,, όλες με ένα μόνιμο άγχος Ε;;; Καλά είμαστε 😂😂😂 @Κατερίνα!!! Περιμενουμε νέα σου,,, όλα καλά θα είναι.,, Τι ώρα έχεις ραντεβού; 

Καλημερα κοριτσια μου, 18.00 εχω ραντεβου αν δεν αλλαξει κατι!! Παντως σημερα το πρωι η μπουμπου μου ξανα εδωσε μικρα σημαδια οποτε ειμαι πιο ηρεμη ηδη😅🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Όχι δεν είσαι μόνο εσύ.. Και γω το παθαίνω. Γι αυτό είμαι μόνιμα με σερβιετάκι..

Α σοβαρα;; Α εχεις πιο πολλα εσυ υγρα..να σου πω μου ειπανε οτι δεν ειναι καλό το σερβιετακι συνεχως και να κανω πλυσεις με καλεντουλα(το βραζω)για μυκητες κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...