Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις On 17/8/2020 at 7:41 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε, ειστε ολες καλα;;

2-3 μερες τωρς νομιζω οτι νιωθω τη μπεμπα μου αλλα δεν ειμαι σιγουρη, απο την δεξια μερια της κοιλιας εχω νιωσει ορισμενες φορες την αισθηση οτι κουνιεται απο μεσα  οχι σαν κλωτσια!! Δεν ξερω αν ειναι εντερικο, νομιζω ειναι το μωρο😜

Εχετε νιωσει κατι εσεις;;

Η μπέμπα σου θαναι κ εγώ έτσι νιώθω κ σήμερα ένιωσα την πρώτη κλωτσιτσα που ήταν ξεκάθαρη...πολύ κλάμα κ περιμένω πώς κ πως την επόμενη!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε;; βρε κοριτσια εδω κ λιγο καιρο καμια φορα που μπορει να βηξω η να φτερνιστω, βλεπω μετα στο εσωρουχο μου 2 σταγονες! Πιστευω οτι ειναι ουρα γτ εχω κ απιστευτη συχνοουρια οσο παει ο καιρος, αλλα εχθες σκεφτηκα λες να ναι αμνιακο; κ αγχωθηκα λιγο!! Βεβαια δεν συμβαινει παντα κ ειναι οπως ειπα ελαχιστο! Σας εχει τυχει κατι παρομοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;; βρε κοριτσια εδω κ λιγο καιρο καμια φορα που μπορει να βηξω η να φτερνιστω, βλεπω μετα στο εσωρουχο μου 2 σταγονες! Πιστευω οτι ειναι ουρα γτ εχω κ απιστευτη συχνοουρια οσο παει ο καιρος, αλλα εχθες σκεφτηκα λες να ναι αμνιακο; κ αγχωθηκα λιγο!! Βεβαια δεν συμβαινει παντα κ ειναι οπως ειπα ελαχιστο! Σας εχει τυχει κατι παρομοιο;

Καλημέρα!! Ουρα θα είναι κοπέλα μου. Είναι πολύ συχνό στην εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Ουρα θα είναι κοπέλα μου. Είναι πολύ συχνό στην εγκυμοσύνη..

Ετσι θελω να πιστευω κ εγω😕 θα το παρακολουθησω 1 2 μερες κ αν δω οτι με ανησυχει θα παρω τον γιατρο!! Ευχαριστω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;; βρε κοριτσια εδω κ λιγο καιρο καμια φορα που μπορει να βηξω η να φτερνιστω, βλεπω μετα στο εσωρουχο μου 2 σταγονες! Πιστευω οτι ειναι ουρα γτ εχω κ απιστευτη συχνοουρια οσο παει ο καιρος, αλλα εχθες σκεφτηκα λες να ναι αμνιακο; κ αγχωθηκα λιγο!! Βεβαια δεν συμβαινει παντα κ ειναι οπως ειπα ελαχιστο! Σας εχει τυχει κατι παρομοιο;

Καλημερα κορίτσι μου.,,, κΆι εγώ πιστεύω πως είναι ουρά.,, ποτέ έχεις ραντεβού με τον γιατρό σου ;;; Μήπως να τον ρωτήσεις  να σε ησυχάσει;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.,,, κΆι εγώ πιστεύω πως είναι ουρά.,, ποτέ έχεις ραντεβού με τον γιατρό σου ;;; Μήπως να τον ρωτήσεις  να σε ησυχάσει;;  

Εχω τελος του μηνα!! Ναι θα δω κ σημερα πως θα μαι και θα τον ρωτησω να μου φυγει!! Ελπιζω οτι δεν θα ναι τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω τελος του μηνα!! Ναι θα δω κ σημερα πως θα μαι και θα τον ρωτησω να μου φυγει!! Ελπιζω οτι δεν θα ναι τπτ!

Έτσι πιστεύω και εγώ..,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι πιστεύω και εγώ..,, 

Κορίτσια μου καλησπέρα!ειμαι 17 εβδομάδων!αλλα εγω την Μπέμπα δεν την ένιωσα ακόμη!ηθελα να ρωτήσω εαν πήρατε κιλά μεχρι εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!ειμαι 17 εβδομάδων!αλλα εγω την Μπέμπα δεν την ένιωσα ακόμη!ηθελα να ρωτήσω εαν πήρατε κιλά μεχρι εδω!

Καλησπερα κοριτσι μου, μην σε αγχωνει αυτο, δεν ειναι σε ολες ιδια στιγμη μεχρι και 22η αν δεν κανω λαθος μπορει να το πρωτονιωσει μια γυναικα!!

Εγω προσωπικα απο τους εμετους ειχα χασει 5.5 κιλα, και απο οταν ηρεμησα εχω παρει 1.5 σε ενα μηνα σχεδον! Ελπιζω να μη παρω πολλα γτ ηδη ειχα τα παραπανω μου😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Εγώ νιώθω κατά καιρούς κάτι αμυδρες κινήσεις αλλά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω εάν είναι το έμβρυο ή θέμα εντέρου.

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Με όλη αυτή τη ζέστη, την καλοκαιρινή διάθεση και τις ορμόνες νιώθω επιθυμία για τον άνδρα μου. Δεν κάναμε επαφή, αλλά με τα παραλειπόμενα ένιωσα μια έξαψη, δεν ξέρω και πώς να το γράψω. Λέτε να έκανα κάτι κακό στο μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Εγώ νιώθω κατά καιρούς κάτι αμυδρες κινήσεις αλλά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω εάν είναι το έμβρυο ή θέμα εντέρου.

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Με όλη αυτή τη ζέστη, την καλοκαιρινή διάθεση και τις ορμόνες νιώθω επιθυμία για τον άνδρα μου. Δεν κάναμε επαφή, αλλά με τα παραλειπόμενα ένιωσα μια έξαψη, δεν ξέρω και πώς να το γράψω. Λέτε να έκανα κάτι κακό στο μωρό;

Μην νιώθεις άσχημα κοπέλα μου!εξαρταται βέβαια και σε ποια εβδομάδα κυήσεως είσαι!κι εγω έχω επιθυμία κάποιες φορές αλλα ο άντρας μου φοβάται λόγω ιστορικού μου!αλλα ο γιατρός μου είναι υπέρ της επαφής εαν δεν υπάρχει θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, μην σε αγχωνει αυτο, δεν ειναι σε ολες ιδια στιγμη μεχρι και 22η αν δεν κανω λαθος μπορει να το πρωτονιωσει μια γυναικα!!

Εγω προσωπικα απο τους εμετους ειχα χασει 5.5 κιλα, και απο οταν ηρεμησα εχω παρει 1.5 σε ενα μηνα σχεδον! Ελπιζω να μη παρω πολλα γτ ηδη ειχα τα παραπανω μου😜

Κατερίνα σε ποια εβδομάδα κυήσεως είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!ειμαι 17 εβδομάδων!αλλα εγω την Μπέμπα δεν την ένιωσα ακόμη!ηθελα να ρωτήσω εαν πήρατε κιλά μεχρι εδω!

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι..,, έτσι ήμουν και εγώ.,, αλλά με καθησύχασε η γιατρός μου.,, μου είπε ότι το πιο συνηθισμένο είναι 19-21 εβδομάδες να νιώσουμε το μωρο ,, 

εγω ψέματα να μην πω .., τα πήρα τα κιλάκια μ.,, στην αρχή έκανα εμετούς αλλά έπαιρνα και 8 χάπια προγεστερονης.., και έβαλα 4 κιλά σε μια εβδομάδα..,, τα έχασα όταν τα έκοψα τα χάπια αλλά τελικά τα ξανά πήρα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Εγώ νιώθω κατά καιρούς κάτι αμυδρες κινήσεις αλλά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω εάν είναι το έμβρυο ή θέμα εντέρου.

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Με όλη αυτή τη ζέστη, την καλοκαιρινή διάθεση και τις ορμόνες νιώθω επιθυμία για τον άνδρα μου. Δεν κάναμε επαφή, αλλά με τα παραλειπόμενα ένιωσα μια έξαψη, δεν ξέρω και πώς να το γράψω. Λέτε να έκανα κάτι κακό στο μωρό;

Οχι κοριτσι μου δε νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις, εχεις γενικα καποιο προβλημα με την εγκυμοσυνη σου; αν και αφου δεν ειχατε επαφη μη φοβασαι!! Αν δεν υπαρχει θεμα οι περισσοτεροι γιατροι ειναι υπερ της επαφης κανονικα απλα με προσοχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!ειμαι 17 εβδομάδων!αλλα εγω την Μπέμπα δεν την ένιωσα ακόμη!ηθελα να ρωτήσω εαν πήρατε κιλά μεχρι εδω!

Καλημέρα κοπέλα μου, με το καλό η μπέμπα!! Και γω στη 17η βδομάδα είμαι και έχω πάρει 4 κιλά. Σήμερα το απόγευμα έχω γιατρό και ελπίζω να μας κάνουν τη χάρη τα διδυμα και να επιβεβαιώσουμε τα φύλα τους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, με το καλό η μπέμπα!! Και γω στη 17η βδομάδα είμαι και έχω πάρει 4 κιλά. Σήμερα το απόγευμα έχω γιατρό και ελπίζω να μας κάνουν τη χάρη τα διδυμα και να επιβεβαιώσουμε τα φύλα τους!! 

Με δίδυμα και 4 κιλά σε αυτήν την εβδομάδα ; Τίποτα δεν πήρες!!  Μπράβο σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Με δίδυμα και 4 κιλά σε αυτήν την εβδομάδα ; Τίποτα δεν πήρες!!  Μπράβο σου!!! 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!! Προσέχω όσο μπορώ τώρα που είναι νωρίς ακόμα.. Γιατί μετά θα πάρουν βάρος και τα μωρά και περαστικά μου... Ο γιατρός μου είπε τα 20 θα τα πάρω σίγουρα😮😮😮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!! Προσέχω όσο μπορώ τώρα που είναι νωρίς ακόμα.. Γιατί μετά θα πάρουν βάρος και τα μωρά και περαστικά μου... Ο γιατρός μου είπε τα 20 θα τα πάρω σίγουρα😮😮😮

Ναι αλλά σκέψου ότι 6 θα είναι τα μωρα... και βάλε και όλα τα υπόλοιπα.,, εμένα ενώ είναι αυστηρή με τα κιλά δεν μ φώναξε.,,, περίεργο.,, ελπίζω να μην έχω πάρει πάλι κιλο όταν πάω.,., προσπαθώ να προσέχω αλλά ψέματα να μην πω πεινάω.,,, μέχρι το μεσημέρι βέβαια... το βράδυ με το ζόρι τρώω για να πάρω τα χάπια μου.,,, σας άνοιξε η όρεξη εσάς;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Στη 19η εβδομάδα είμαι, δεν έχω κάποιο πρόβλημα. 

Νιώθω κάτι ανεπαίσθητα πτερουγισματακια νομίζω, δεν ξέρω εάν αυτό είναι το μωρό μου. Θα ήθελα κάτι πιο ξεκάθαρο για να καταλάβω. Είναι κάποια κοπέλα στην ίδια εβδομάδα ή σε κοντινή που να έχει νιώσει το μωρό της ξεκάθαρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι αλλά σκέψου ότι 6 θα είναι τα μωρα... και βάλε και όλα τα υπόλοιπα.,, εμένα ενώ είναι αυστηρή με τα κιλά δεν μ φώναξε.,,, περίεργο.,, ελπίζω να μην έχω πάρει πάλι κιλο όταν πάω.,., προσπαθώ να προσέχω αλλά ψέματα να μην πω πεινάω.,,, μέχρι το μεσημέρι βέβαια... το βράδυ με το ζόρι τρώω για να πάρω τα χάπια μου.,,, σας άνοιξε η όρεξη εσάς;;; 

Δεν ξερω αν ισχυει αλλα ακουω απο μανουλες οτι μετα τη γεννα με το θηλασμο τα εχασαν ευκολα τα κιλα, αν προσεξεις κ λιγο φευγουν!! Κ εμενα μου χει ανοιξει η ορεξη παντως, αν και το απογευμα παλι μερικες μερες εχω ναυτιες!! Δεν γινεται να μη παρουμε κ καθολου παντως! Αλλα ειναι το μωρο τα υγρα, ο πλακουντας, δεν θα ναι ολα δικα μας😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Στη 19η εβδομάδα είμαι, δεν έχω κάποιο πρόβλημα. 

Νιώθω κάτι ανεπαίσθητα πτερουγισματακια νομίζω, δεν ξέρω εάν αυτό είναι το μωρό μου. Θα ήθελα κάτι πιο ξεκάθαρο για να καταλάβω. Είναι κάποια κοπέλα στην ίδια εβδομάδα ή σε κοντινή που να έχει νιώσει το μωρό της ξεκάθαρα;

Το μωρακι σου θα ειναι κοριτσι μου, θα αρχισει να κλωτσαει σε λιγο και θα σιγουρευτεις😊 εγω ειμαι 17η τωρα και σημερα νομιζω την νιωθω πιο καλα, αλλα κινηση οχι κλωτσια, σαν να κινειται εκει μεσα κατι το νιωθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ξερω αν ισχυει αλλα ακουω απο μανουλες οτι μετα τη γεννα με το θηλασμο τα εχασαν ευκολα τα κιλα, αν προσεξεις κ λιγο φευγουν!! Κ εμενα μου χει ανοιξει η ορεξη παντως, αν και το απογευμα παλι μερικες μερες εχω ναυτιες!! Δεν γινεται να μη παρουμε κ καθολου παντως! Αλλα ειναι το μωρο τα υγρα, ο πλακουντας, δεν θα ναι ολα δικα μας😜

Μια κοπέλα που την βρήκα στην γιατρό είμαστε ίσια ακριβώς και πως 12 μέχρι τώρα.., ίσως επειδή με είδε μετά από αυτη την κοπέλα δεν είπε κάτι 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μια κοπέλα που την βρήκα στην γιατρό είμαστε ίσια ακριβώς και πως 12 μέχρι τώρα.., ίσως επειδή με είδε μετά από αυτη την κοπέλα δεν είπε κάτι 😂😂😂😂

Χαχαχα σου λεει καλα εισαι εσυ με τα 4🤣🤣 δεν ξερω βρε κοριτσια, δεν θελω να κρινω καμια κοπελα αλλα ακουω κατι κιλα 40, 30, δλδ ενταξει πρεπει να αφεθεις τελειως για να παρεις τοσα θεωρω!! Καλα εγω δεν εχω περιθωριο να παρω τοσα αλλα κ να ειχα δεν θα ηθελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...