Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε; ελπιζω ολες να είστε καλα!!! 

Εχω αρχισει να με κουραζει τοσο πολυ το σπίτι.. . Ειμαι σχεδον ολη μερα μονη γιατι ο αντρας μου δουλευει... Μέχρι προτεινως δουλευα και δεν ειχα θεμα.. Ψαχνω να βρω κατι για να ασχολούμαι αλλα δεν ξερω τι... Μηπως εχετε καμια ιδεα; 

Αχ το πέρασα και εγώ γιατί έπρεπε να είμαι ξαπλωμένη στην αρχή. ,, και ο αντρασ Μ καμία ώρα σπίτι για φαγητό και το βράδυ πάλι αλλά αργά εγώ κοιμόμουν.,,!ταινίες φουλ και πάρε τηλέφωνα.,,, στις φίλες σου και κους κους 😉😉😉θα περάσει πιο εύκολα η μέρα.,, Θα σπυ φτιάξει και η διάθεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ,,, πως είστε;;; Εμείς σήμερα πήγαμε στο γιατρό.,, όλα καλά.,, μεγάλωσε ο μπεμπης μας.,,, αλλά κοιμόταν .,,, Εγώ λίγο ανησύχησα αλλά η γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ,,, πως είστε;;; Εμείς σήμερα πήγαμε στο γιατρό.,, όλα καλά.,, μεγάλωσε ο μπεμπης μας.,,, αλλά κοιμόταν .,,, Εγώ λίγο ανησύχησα αλλά η γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικο!!! 

Γιατί ανησύχησες βρε;; Τι να κάνει το παιδί κοιμάται... Εμείς σε μια βδομάδα έχουμε γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ,,, πως είστε;;; Εμείς σήμερα πήγαμε στο γιατρό.,, όλα καλά.,, μεγάλωσε ο μπεμπης μας.,,, αλλά κοιμόταν .,,, Εγώ λίγο ανησύχησα αλλά η γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικο!!! 

Μπραβο κοριτσακι μου!! Μην ανησυχεις καλε, κ εμας στην αυχενικη ενω στην αρχη πηγαινε περα δωθε στο τελος κοιμηθηκε, κι ο γιατρος επειδη ηθελε να κανει μια τελευταια μετρηση ταρακουνουσε τη κοιλια μου να ξυπνησει😅😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Γιατί ανησύχησες βρε;; Τι να κάνει το παιδί κοιμάται... Εμείς σε μια βδομάδα έχουμε γιατρό 

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!! Μην ανησυχεις καλε, κ εμας στην αυχενικη ενω στην αρχη πηγαινε περα δωθε στο τελος κοιμηθηκε, κι ο γιατρος επειδη ηθελε να κανει μια τελευταια μετρηση ταρακουνουσε τη κοιλια μου να ξυπνησει😅😂😂

Αλήθεια;;; Γιατί δεν είχα ξανά ακούσει σε υπέρηχο να κοιμάται.,, 🤣🤣🤣🤣τπυ γιατρού κανονικά Ε;;; @annie! θα περιμένουμε τα νέα σου .,, 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Αλήθεια;;; Γιατί δεν είχα ξανά ακούσει σε υπέρηχο να κοιμάται.,, 🤣🤣🤣🤣τπυ γιατρού κανονικά Ε;;; @annie! θα περιμένουμε τα νέα σου .,, 😍😍

Ναι βρε πολλές ώρες κοιμούνται... Και μας στην αυχενική κάνανε σβούρες στην αρχή και μετά τα πήρε ο ύπνος... Θα σας πω ναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι βρε πολλές ώρες κοιμούνται... Και μας στην αυχενική κάνανε σβούρες στην αρχή και μετά τα πήρε ο ύπνος... Θα σας πω ναι!!! 

Εντάξει με ηρεμήσατε !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν οι όμορφες μανουλες?έχω μέρες να δω τι κάνετε αλλά αποτι βλέπω όλα καλά κ χαίρομαι.θεμα πρώτο :με τα πρησμένα πόδια πως τα πάτε ?εγώ ήδη αναιβηκα ένα νούμερο κ όταν κουράζομαι γίνονται σαν μπαλόνακια .θέμα δεύτερο:σας έχει τύχει να κάνετε καλλιέργεια ούρων εμένα Μ ζήτησε να κάνω ο γιατρός μετά από γενική ούρων κ δεν ξέρω τι θέλει να δεί..περιμένω αποτελεσματα κ έχω αγχοθει λίγο.θεμα 3 πήρα φόρεμα για τον πολιτικό σε χρώμα πούδρας λέτε να είναι πολύ άσχετο ?είναι το μόνο που μου άρεσε έστω λίγο (είμαι στα περίεργα μου αυτό τον καιρό)

Συγνώμη για το σεντόνι!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνουν οι όμορφες μανουλες?έχω μέρες να δω τι κάνετε αλλά αποτι βλέπω όλα καλά κ χαίρομαι.θεμα πρώτο :με τα πρησμένα πόδια πως τα πάτε ?εγώ ήδη αναιβηκα ένα νούμερο κ όταν κουράζομαι γίνονται σαν μπαλόνακια .θέμα δεύτερο:σας έχει τύχει να κάνετε καλλιέργεια ούρων εμένα Μ ζήτησε να κάνω ο γιατρός μετά από γενική ούρων κ δεν ξέρω τι θέλει να δεί..περιμένω αποτελεσματα κ έχω αγχοθει λίγο.θεμα 3 πήρα φόρεμα για τον πολιτικό σε χρώμα πούδρας λέτε να είναι πολύ άσχετο ?είναι το μόνο που μου άρεσε έστω λίγο (είμαι στα περίεργα μου αυτό τον καιρό)

Συγνώμη για το σεντόνι!

 

 

Καλησπερα κοριτσι μου, μηπως εδειξε κατι η ουρων και θελει να δει παραπανω ο γιατρος;; κ εγω εκανα εξετασεις σημερα κ περιμενω αποτελεσματα! εγω με πρηξιματα ακομα δεν εχω θεμα φτου φτου!! Με το καλο ο γαμος σας😊 ποτε θα τον κανετε;; ωραιο θα ειναι το φορεματακι σου σιγουρα, ωραιο χρωμα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου, μηπως εδειξε κατι η ουρων και θελει να δει παραπανω ο γιατρος;; κ εγω εκανα εξετασεις σημερα κ περιμενω αποτελεσματα! εγω με πρηξιματα ακομα δεν εχω θεμα φτου φτου!! Με το καλο ο γαμος σας😊 ποτε θα τον κανετε;; ωραιο θα ειναι το φορεματακι σου σιγουρα, ωραιο χρωμα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, μηπως εδειξε κατι η ουρων και θελει να δει παραπανω ο γιατρος;; κ εγω εκανα εξετασεις σημερα κ περιμενω αποτελεσματα! εγω με πρηξιματα ακομα δεν εχω θεμα φτου φτου!! Με το καλο ο γαμος σας😊 ποτε θα τον κανετε;; ωραιο θα ειναι το φορεματακι σου σιγουρα, ωραιο χρωμα ειναι!!

Μάλλον κάτι τέτοιο θα έγινε απλά δεν μου είπε κάτι κ τώρα περιμένω πώς κ πως να βγουν.ευχομαι να μην κάνεις πριξιματα είναι κουραστικό.ο γάμος 27 θα γίνει ευχαριστω πολυ.ηθελα άσπρο να πω την αλήθεια αλλά δεν βρήκα κάτι.της πούδρας που ήρθε κ ιδέα για το χρώμα του παιδικού χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Μάλλον κάτι τέτοιο θα έγινε απλά δεν μου είπε κάτι κ τώρα περιμένω πώς κ πως να βγουν.ευχομαι να μην κάνεις πριξιματα είναι κουραστικό.ο γάμος 27 θα γίνει ευχαριστω πολυ.ηθελα άσπρο να πω την αλήθεια αλλά δεν βρήκα κάτι.της πούδρας που ήρθε κ ιδέα για το χρώμα του παιδικού χιχιχι.

Χαχαχ οριστε πηρες κ ιδεα😜 να σου πω πιο γλυκο χρωμα ειναι της πουδρας απο το ασπρο!! Μην αγχωνεσαι με την ουρων οτι και να ναι αντιμετωπιζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχ οριστε πηρες κ ιδεα😜 να σου πω πιο γλυκο χρωμα ειναι της πουδρας απο το ασπρο!! Μην αγχωνεσαι με την ουρων οτι και να ναι αντιμετωπιζεται!!

Σε ευχαριστώ πολύ νασάι καλά εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνουν οι όμορφες μανουλες?έχω μέρες να δω τι κάνετε αλλά αποτι βλέπω όλα καλά κ χαίρομαι.θεμα πρώτο :με τα πρησμένα πόδια πως τα πάτε ?εγώ ήδη αναιβηκα ένα νούμερο κ όταν κουράζομαι γίνονται σαν μπαλόνακια .θέμα δεύτερο:σας έχει τύχει να κάνετε καλλιέργεια ούρων εμένα Μ ζήτησε να κάνω ο γιατρός μετά από γενική ούρων κ δεν ξέρω τι θέλει να δεί..περιμένω αποτελεσματα κ έχω αγχοθει λίγο.θεμα 3 πήρα φόρεμα για τον πολιτικό σε χρώμα πούδρας λέτε να είναι πολύ άσχετο ?είναι το μόνο που μου άρεσε έστω λίγο (είμαι στα περίεργα μου αυτό τον καιρό)

Συγνώμη για το σεντόνι!

 

 

Καλησπέρα κοπέλα μου, πρηξίματα πάλι καλά δεν έχω ακόμα.. Μόνο αν βάλω καμμία πλατφόρμα ή τακούνια πρήζονται λίγο.Το φόρεμα θα είναι εξαιρετικό σίγουρα!! Οι ώρες οι καλές!! Σχετικά με την καλλιέργεια μπορεί να είδε κάτι. Το πολύ πολύ να είναι καμμία ουρολοίμωξη και να σου δώσει αγωγή. Τίποτα ανησυχητικό δε θα είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνουν οι όμορφες μανουλες?έχω μέρες να δω τι κάνετε αλλά αποτι βλέπω όλα καλά κ χαίρομαι.θεμα πρώτο :με τα πρησμένα πόδια πως τα πάτε ?εγώ ήδη αναιβηκα ένα νούμερο κ όταν κουράζομαι γίνονται σαν μπαλόνακια .θέμα δεύτερο:σας έχει τύχει να κάνετε καλλιέργεια ούρων εμένα Μ ζήτησε να κάνω ο γιατρός μετά από γενική ούρων κ δεν ξέρω τι θέλει να δεί..περιμένω αποτελεσματα κ έχω αγχοθει λίγο.θεμα 3 πήρα φόρεμα για τον πολιτικό σε χρώμα πούδρας λέτε να είναι πολύ άσχετο ?είναι το μόνο που μου άρεσε έστω λίγο (είμαι στα περίεργα μου αυτό τον καιρό)

Συγνώμη για το σεντόνι!

 

 

Τι κανείς κορίτσι μου;;;; Αρχικά για τον πολιτικό μην αγχώνεσαι.,, αυτό σου άρεσε αυτό να βάλεις.,, άλλοι πάνε με τζιν.,,, ότι αρέσει στην μανούλα!!!! 
οσο για το πρήξιμο στα πόδια χτες πονούσα τόσο πολυυυυυυ.,,, σκέψου ότι κανονικά φοράω 37 πήρα νούμερο 38 και χτες δεν έμπαιναν.,,, βγήκα στη ζεστη για την γιατρό και τουμπανιασα... πόδια ψηλά ... μόνο αυτό. , 

επισης για την καλλιέργεια μην αγχώνεσαι.,,, εμένα κάθε μήνα μαζί με την γενική μ βάζει και καλλιέργεια.,, όταν είχα πάθει ουρολοίμωξη δεν φάνηκε στην γενική μόνο στην καλλιέργεια .,, όποτε για καλό είναι ,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι, σημερα απο το πρωι εχω τσιμπηματακια κ σαν σουβλιτσες γυρω απο τον αφαλο, εχει τυχει σε καμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι, σημερα απο το πρωι εχω τσιμπηματακια κ σαν σουβλιτσες γυρω απο τον αφαλο, εχει τυχει σε καμια;

Μήπως μεγαλώνει η κοιλιά;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μήπως μεγαλώνει η κοιλιά;;  

Λες;; δεν ξερω δεν το εχω ξανα νιωσει να σου πω την αληθεια!! Δεν μπορω να πω βεβαια πως εχει μεγαλωσει κ η κοιλια μου μεχρι τωρα, ελαχιστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνουν οι όμορφες μανουλες?έχω μέρες να δω τι κάνετε αλλά αποτι βλέπω όλα καλά κ χαίρομαι.θεμα πρώτο :με τα πρησμένα πόδια πως τα πάτε ?εγώ ήδη αναιβηκα ένα νούμερο κ όταν κουράζομαι γίνονται σαν μπαλόνακια .θέμα δεύτερο:σας έχει τύχει να κάνετε καλλιέργεια ούρων εμένα Μ ζήτησε να κάνω ο γιατρός μετά από γενική ούρων κ δεν ξέρω τι θέλει να δεί..περιμένω αποτελεσματα κ έχω αγχοθει λίγο.θεμα 3 πήρα φόρεμα για τον πολιτικό σε χρώμα πούδρας λέτε να είναι πολύ άσχετο ?είναι το μόνο που μου άρεσε έστω λίγο (είμαι στα περίεργα μου αυτό τον καιρό)

Συγνώμη για το σεντόνι!

 

 

Με το καλό ο γάμος!

Την καλλιέργεια νομίζω την ζητούν γιατί είναι πιο λεπτομερής.

Για τα πρησμένα πόδια άσε κι εγώ το ίδιο. Πολλές φορές όπως τώρα είναι πολύ πρησμένα και πονάνε.

Εκτός από το να τα βάζουμε ψηλά τι άλλο μπορούμε να κάνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Με το καλό ο γάμος!

Την καλλιέργεια νομίζω την ζητούν γιατί είναι πιο λεπτομερής.

Για τα πρησμένα πόδια άσε κι εγώ το ίδιο. Πολλές φορές όπως τώρα είναι πολύ πρησμένα και πονάνε.

Εκτός από το να τα βάζουμε ψηλά τι άλλο μπορούμε να κάνουμε;

Δεν ξέρω κορίτσια.., αλλά αν ανακαλύψετε κάτι να μας το γράψετε.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν ξέρω κορίτσια.., αλλά αν ανακαλύψετε κάτι να μας το γράψετε.,,, 

Κοριτσια εχετε δοκιμασει τη θαλασσα;; λενε οτι βοηθαει πολυ στα πρηξιματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια εχετε δοκιμασει τη θαλασσα;; λενε οτι βοηθαει πολυ στα πρηξιματα!!

Μπάνια κάνω τώρα και έχω πρησμένα πόδια. Δεν ξέρω εάν χωρίς τα μπάνια θα ήμουν χειρότερα βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Μπάνια κάνω τώρα και έχω πρησμένα πόδια. Δεν ξέρω εάν χωρίς τα μπάνια θα ήμουν χειρότερα βέβαια.

Καταλαβα, υπομονη κοριτσια μου, και η ζεστη τα επιρρεαζει βεβαια οποτε ελπιζω οταν πεσει η θερμοκρασια να ειστε πιο καλα😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι, σημερα απο το πρωι εχω τσιμπηματακια κ σαν σουβλιτσες γυρω απο τον αφαλο, εχει τυχει σε καμια;

Καλημέρα κορίτσι μου, σε ποια εβδομάδα είσαι; Μήπως έχεις αρχίσει να νιώθεις το μωρακι σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αλλά διαβάζοντας σε, ένιωσα οτι αυτό το ενδιαφέρον και ο τρόπος που χειρίστηκε ο γιατρός την όλη κατάσταση ήταν κατάλληλος για να σε βοηθήσει να ηρεμήσεις ακόμα περισσότερο και να προχωρήσεις στην επόμενη προσπάθεια όταν έρθει η ώρα. Όπως και να έχει εύχομαι καλά αποτελέσματα και από δω και πέρα μόνο ευχάριστα νέα με το καλύτερο 🌈 να έρχεται πολύ σύντομα ❣️
    • Καλημέραααα, με το καλό και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε για την επόμενη σας επίσκεψη όπου θα ακούσετε και την ❤️ του μωρού σας ❣️
    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...