Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rina00 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Βγήκε η χοριακη μου..την Δευτέρα ήταν 1635 και σήμερα είναι 3567.θα μιλήσω το απόγευμα με τον γιατρό.Πως τι βλέπετε;

Μπραβο κοριτσι μου πολυ καλη βλεπω την ανοδο της, πιστευω πως ολα ειναι καλα😊 πες μας οταν μιλησεις με τον γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου πολυ καλη βλεπω την ανοδο της, πιστευω πως ολα ειναι καλα😊 πες μας οταν μιλησεις με τον γιατρο!

Ναι κορίτσια μόλις μιλήσω μαζί του θα σας πω! Πρεπει να διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rina00 είπε:

Ναι κορίτσια μόλις μιλήσω μαζί του θα σας πω! Πρεπει να διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες;

Περιπου να διπλασιαζεται καθε 48 με 72ωρες ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Περιπου να διπλασιαζεται καθε 48 με 72ωρες ξερω!!

Θα δούμε τι θα μου πει το απόγευμα και θα σας ενημερώσω, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Rina00 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό,μου είπε πως είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια η χοριακη και την Δευτέρα να πάω για υπερυχο

Μπραβο κοριτσι μου ωραια, αντε με το καλο να ειναι😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου ωραια, αντε με το καλο να ειναι😊

Ευχαριστώ πολύ, μακάρι την Δευτέρα να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rina00 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, μακάρι την Δευτέρα να πάνε όλα καλά

Θετικη σκεψη, ολα καλα θα ειναι🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Rina00 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό,μου είπε πως είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια η χοριακη και την Δευτέρα να πάω για υπερυχο

Μπραβο κοριτσι !!τελεια ειναι ,ποσο θα ανακουφιστηκες! Να σου πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; πως τα πατε με τη ζέστη;;🥵🥵🥵

Καλησπέρα!! Αιρ-κοντίσιον όλη μέρα αλλιώς δεν παλεύεται.. Έχω τρελό πρόβλημα με τη ζέστη.. Ταχυπαλμία με πιάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα!! Αιρ-κοντίσιον όλη μέρα αλλιώς δεν παλεύεται.. Έχω τρελό πρόβλημα με τη ζέστη.. Ταχυπαλμία με πιάνει 

Πφφ κ εγω το ιδιο νιωθω ειδικα οταν κανω κατι ακομα κ αν δεν ειναι για πολυ!! Κ ενω δεν θελω να εχω ολη μερα το ερκοντισιον δεν μπορω να μη το βαζω!! Υπομονη θα περασει το καλοκαιρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; πως τα πατε με τη ζέστη;;🥵🥵🥵

Καλημερααααα!!!! Αφόρητη ζεστη.,, σπίτι και κλιματιστικό .,,, τι κάνετε εσείς;;;;; Τι νέα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ να σας πω την αλήθεια μου έχω νοσταλγησει το χειμώνα!!! 

Πλάκα πλάκα, καλύτερα θα είμαστε τότε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Πλάκα πλάκα, καλύτερα θα είμαστε τότε

Διάβαζα ένα βιβλίο τις προάλλες που η ιστορία διαδραματιζοταν χειμώνα και με έπιασε μία νοσταλγία.. εγώ δε πηγαίνω και θάλασσα κι επειδή το καλοκαίρι το έχω συνδυάσει με αυτό δε μου λέει και πολλά τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Διάβαζα ένα βιβλίο τις προάλλες που η ιστορία διαδραματιζοταν χειμώνα και με έπιασε μία νοσταλγία.. εγώ δε πηγαίνω και θάλασσα κι επειδή το καλοκαίρι το έχω συνδυάσει με αυτό δε μου λέει και πολλά τώρα... 

Δε σ αφήνει ο γιατρός ή δεν θέλεις; Εγώ πάω που και που αλλά μη φανταστείς.. 3 μπάνια αν έχω κάνει όλο το καλοκαίρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Δε σ αφήνει ο γιατρός ή δεν θέλεις; Εγώ πάω που και που αλλά μη φανταστείς.. 3 μπάνια αν έχω κάνει όλο το καλοκαίρι..

Όχι ο γιατρός το επιτρέπει απλά εγώ φοβάμαι μη κολλήσω και τίποτα!!! Οπότε λέω δε βαριέσαι ένα καλοκαίρι είναι θα περάσει αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου βλέπω ζεστενεστε!κ εγώ σήμερα γυρίσα από την θάλασσα αλλά δεν την ευχαριστήθηκα πολύ!είχε καύσωνα κ δεν έπαιρνε ς ανάσα..αλλά μετά πήγαμε γιατρό για έλεγχο κ μάθαμε ότι είναι μπέμπα..η χαρά μου δεν περιγράφεται όχι μόνο γι'αυτό μόνο που την ξανά είδα τρελάθηκα!!!κάθε φορά σαν πρώτη φορά είναι!🤰♥️🔥💋🌅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου βλέπω ζεστενεστε!κ εγώ σήμερα γυρίσα από την θάλασσα αλλά δεν την ευχαριστήθηκα πολύ!είχε καύσωνα κ δεν έπαιρνε ς ανάσα..αλλά μετά πήγαμε γιατρό για έλεγχο κ μάθαμε ότι είναι μπέμπα..η χαρά μου δεν περιγράφεται όχι μόνο γι'αυτό μόνο που την ξανά είδα τρελάθηκα!!!κάθε φορά σαν πρώτη φορά είναι!🤰♥️🔥💋🌅

Τελεια❣️❣️❣️❣️Με το καλό η Μπέμπα σας λοιπόν!!!! Και κάθε φορά είναι πιο ωραία από την προηγούμενη.,.. έρωτας ❤️❤️❤️❤️Σε νιώθω απόλυτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου βλέπω ζεστενεστε!κ εγώ σήμερα γυρίσα από την θάλασσα αλλά δεν την ευχαριστήθηκα πολύ!είχε καύσωνα κ δεν έπαιρνε ς ανάσα..αλλά μετά πήγαμε γιατρό για έλεγχο κ μάθαμε ότι είναι μπέμπα..η χαρά μου δεν περιγράφεται όχι μόνο γι'αυτό μόνο που την ξανά είδα τρελάθηκα!!!κάθε φορά σαν πρώτη φορά είναι!🤰♥️🔥💋🌅

Με το καλό να υποδεχτείτε την κούκλα σας!! Λογικό να τρελαθείς!! Μεγαλώνουν τόσο πολύ από υπέρηχο σε υπέρηχο που είναι απίστευτο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερααααα!!!! Αφόρητη ζεστη.,, σπίτι και κλιματιστικό .,,, τι κάνετε εσείς;;;;; Τι νέα; 

Μια απ τα ιδια ολες μας δλδ, υπομονη κοριτσια😊

Καλα κοριτσι μου, εγω ειμαι καπως καλυτερα απο ναυτιες κ εμετους δεν ειναι τοσο συχνα οπως ηταν ευτυχως, περιμενω την επομενη Δευτερα να παμε να ξανα δουμε τη μπουμπου μας!! Εσυ; ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μια απ τα ιδια ολες μας δλδ, υπομονη κοριτσια😊

Καλα κοριτσι μου, εγω ειμαι καπως καλυτερα απο ναυτιες κ εμετους δεν ειναι τοσο συχνα οπως ηταν ευτυχως, περιμενω την επομενη Δευτερα να παμε να ξανα δουμε τη μπουμπου μας!! Εσυ; ολα καλα;;

Καλά και εγώ .,, ήσυχα..,, να ρωτήσω κάτι.,,, από καλλυντικά τι χρησιμοποιείται; Επειδή είμαι άσχετη και δεν ρώτησα την γιατρό.,. Χρησιμοπουμε τα προϊόντα που Χρησιμοποιούσαμε Και πριν η η υπάρχουν ειδικά για εγκύους ;;; Το μόνο που χρησιμοποιώ είναι αντηλιακό.,, δεν έχει χρειαστεί κάτι άλλο προς το παρόν 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά και εγώ .,, ήσυχα..,, να ρωτήσω κάτι.,,, από καλλυντικά τι χρησιμοποιείται; Επειδή είμαι άσχετη και δεν ρώτησα την γιατρό.,. Χρησιμοπουμε τα προϊόντα που Χρησιμοποιούσαμε Και πριν η η υπάρχουν ειδικά για εγκύους ;;; Το μόνο που χρησιμοποιώ είναι αντηλιακό.,, δεν έχει χρειαστεί κάτι άλλο προς το παρόν 😂😂😂

Μμ καλη ερωτηση, σημερα το συζητουσα με μια κοπελα εγκυος κ εκεινη, εγω εχω παρει οδοντοκρεμα εγκυμοσυνης αλλα πιο πολυ την πηρα για να μη με ανακατευει, κ εγω αντηλιακο χρησιμοποιω που δεν ειναι εγκυμοσυνης δεν ξερω αν υπαρχουν κιολας😜 και πεπανθολ που βαζω σαν γαλακτωμα σωματος!! Αλλα κ εγω το ειχα,απορρια, η κοπελα μου ειπε σιγα μωρε μη μπουμε κ σε γυαλα 9 μηνες, ειπαμε να προσεχουμε αλλα οχι υπερβολες!! Δεν ξερω κ εγω τι να πω🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα Μ είπε ότι χρησιμοποιουσα κ πριν.κ τώρα που πήγα ρώτησα για βάψιμο μαλλιών κ νυχιών κ μου είπε ότι θέλω.εσας τι σας είπαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...