Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω εκει το σκεφτομαι!! Μπα δε νομιζω να τα κλεισουν ολα, δεν μπορει η χωρα να αντεξει δευτερο κλεισιμο οπως το πρωτο!! Αν κλεινουν θα κλεινουν τοπικα! Παντως πιστευω οτι θα προλαβουμε αν υποθεσουμε οτι θα κλεισουν εστω και τοπικα!! 

Μακάρι κοίτα εγώ θΑ ήθελα τα μερισσοτερα μέχρι τέλος 7ου να τα έχω για ώρα ανάγκης ελπίζω να μπορέσω !άλλη το έχουν γρουσουζιά κ τα περνούν όλα μετά τον 8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Μακάρι κοίτα εγώ θΑ ήθελα τα μερισσοτερα μέχρι τέλος 7ου να τα έχω για ώρα ανάγκης ελπίζω να μπορέσω !άλλη το έχουν γρουσουζιά κ τα περνούν όλα μετά τον 8.

Μπα δεν το βλεπω κ εγω γρουσουζια 7ο με 8ο πρωτα ο Θεος θελω κ εγω να τα εχω παρει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπα δεν το βλεπω κ εγω γρουσουζια 7ο με 8ο πρωτα ο Θεος θελω κ εγω να τα εχω παρει!!

Τέλεια ανυπομονώ να αρχίσουμε να συγκρίνουμε πράγματα όλες κ να βοηθιομαστε.περιοχες κορίτσια????εγώ από Θεσσαλονίκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια ανυπομονώ να αρχίσουμε να συγκρίνουμε πράγματα όλες κ να βοηθιομαστε.περιοχες κορίτσια????εγώ από Θεσσαλονίκη!

Κ εγω νομιζω οτι θα ναι μεγαλη ευτυχια να ετοιμαζουμε τα δωματιακια😊😊 εγω ειμαι απο Κρητη, Ηρακλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Άρα μαζί είμαστε.αντε ωραία..θα ξεαγχοθουμε όταν θα τρέχουμε για τις ετοιμασίες κ για ψώνια!υπομονή σε όλες!!

Τότε θα ξεχαστούμε λιγάκι.., πιστεύω ότι μέχρι να γεννήσω έτσι θα είμαι... 🤣🤣🤣η γιατρός λέει όταν αρχίσεις να το αισθάνεσαι θα είναι αλλιώς.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπα δεν το βλεπω κ εγω γρουσουζια 7ο με 8ο πρωτα ο Θεος θελω κ εγω να τα εχω παρει!!

Ούτε εγώ το θεωρώ γρουσουζιά .., να κάνουμε και την β επιπέδου.,, και μετά.., έχετε πράγματα από φίλους συγγενής;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια ανυπομονώ να αρχίσουμε να συγκρίνουμε πράγματα όλες κ να βοηθιομαστε.περιοχες κορίτσια????εγώ από Θεσσαλονίκη!

Από Λάρισα εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ούτε εγώ το θεωρώ γρουσουζιά .., να κάνουμε και την β επιπέδου.,, και μετά.., έχετε πράγματα από φίλους συγγενής;; 

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω δεν ξερω ακομα εχω μια ξαδερφη που τωρα ειναι 4 μηνων το δευτερο της, δεν ξερω αν θα μου δωσει κατι θα το δω, αλλιως οχι ολα εξ ολοκληρου απ την αρχη!! Εσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω δεν ξερω ακομα εχω μια ξαδερφη που τωρα ειναι 4 μηνων το δευτερο της, δεν ξερω αν θα μου δωσει κατι θα το δω, αλλιως οχι ολα εξ ολοκληρου απ την αρχη!! Εσεις;;

Εγώ έχω την αδερφή μ και την κουμπαρά μου αλλά δεν ξέρω και εγώ. Τι θα μου δώσουν.,, θα δούμε ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ έχω την αδερφή μ και την κουμπαρά μου αλλά δεν ξέρω και εγώ. Τι θα μου δώσουν.,, θα δούμε ... 

Εε αν μας δωσουν κατι εχει καλως, αλλιως σιγα σιγα θα τα παρουμε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εε αν μας δωσουν κατι εχει καλως, αλλιως σιγα σιγα θα τα παρουμε😊

Έτσι λέω και εγώ.,, σιγά σιγά.., φαντάζομαι οι παππούδες θα πάρουν την κούνια και το καρότσι .,, όποτε τα αλλά παλεύονται.,, 😂😂😂😂γιατί και όλα μαζεμένα νομίζω είναι πολλά τα λεφτά.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι λέω και εγώ.,, σιγά σιγά.., φαντάζομαι οι παππούδες θα πάρουν την κούνια και το καρότσι .,, όποτε τα αλλά παλεύονται.,, 😂😂😂😂γιατί και όλα μαζεμένα νομίζω είναι πολλά τα λεφτά.,, 

Ναι η αληθεια ειναι πολλα! Αλλα πολλα εγω θα τα βαλω και στη λιστα που θα κανω δεν ξερω σε ποιο μαγαζι ακομα η μαγαζια!! Σιγουρα θα πρεπει να εχουμε την κουνια μια σιφουνιερα και το καροτσι για αρχη αλλα πολλα απο τα αλλα θα μπουν στη λιστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι η αληθεια ειναι πολλα! Αλλα πολλα εγω θα τα βαλω και στη λιστα που θα κανω δεν ξερω σε ποιο μαγαζι ακομα η μαγαζια!! Σιγουρα θα πρεπει να εχουμε την κουνια μια σιφουνιερα και το καροτσι για αρχη αλλα πολλα απο τα αλλα θα μπουν στη λιστα!!

Τη λίστα εννοείς;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τη λίστα εννοείς;;; 

Εδω οταν καποια ετοιμαζεται να γεννησει, παει σε μαγαζια με μωρουδιακα πχ mothercare, babyshop και κανει λιστα, δλδ διαλλεγει οτι της αρεσει το βαζει στη λιστα και οποιος συγγενεις εχει σκοπο να παρει κατι για το μωρο του δειχνουν τα πραγματα της λιστας και διαλλεγει! Οποτε αφου τα εχεις επιλεξει εσυ δεν μπαινεις και μετα στη διαδικασια να κανεις αλλαγες και ξερουν κ αυτοι πως οτι παρουν το χρειαζεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εδω οταν καποια ετοιμαζεται να γεννησει, παει σε μαγαζια με μωρουδιακα πχ mothercare, babyshop και κανει λιστα, δλδ διαλλεγει οτι της αρεσει το βαζει στη λιστα και οποιος συγγενεις εχει σκοπο να παρει κατι για το μωρο του δειχνουν τα πραγματα της λιστας και διαλλεγει! Οποτε αφου τα εχεις επιλεξει εσυ δεν μπαινεις και μετα στη διαδικασια να κανεις αλλαγες και ξερουν κ αυτοι πως οτι παρουν το χρειαζεσαι!

Τι ωραιο αυτό.,,, εμείς δεν το έχουμε... μια χαρά ούτε δεν μ αρέσει να το αλλάξω ούτε τι να βρω σε αυτό το μαγαζί,,, τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τι ωραιο αυτό.,,, εμείς δεν το έχουμε... μια χαρά ούτε δεν μ αρέσει να το αλλάξω ούτε τι να βρω σε αυτό το μαγαζί,,, τέλεια!!!

Ναι ειναι βολικο η αληθεια ειναι!! Ρωτησε αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ειναι βολικο η αληθεια ειναι!! Ρωτησε αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα!!

Σιγά εμας ούτε καν ρωτάνε για δωρα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια ανυπομονώ να αρχίσουμε να συγκρίνουμε πράγματα όλες κ να βοηθιομαστε.περιοχες κορίτσια????εγώ από Θεσσαλονίκη!

Καλημέρα, και γω εκεί στον 7ο θέλω να τα έχω ψωνίσει όλα. Λέω να βγω να διαλέξω το Σεπτέμβριο και Νοέμβριο το αργότερο να τα παραγγείλω όλα. Έχω ΠΗΤ 4/02 αλλά λόγω δίδυμων μου είπε ο γιατρός ότι αν φτάσουμε μέχρι αρχές Γενάρη θα τα πάρει. Οποτε θέλω να είμαι καλυμμένη μη μου βγουν πιο νωρίς τα διαβολάκια μου. Βρε γερά να είναι και ας έρθουν όποτε θέλουν. Κ γω Θεσσαλονίκη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, και γω εκεί στον 7ο θέλω να τα έχω ψωνίσει όλα. Λέω να βγω να διαλέξω το Σεπτέμβριο και Νοέμβριο το αργότερο να τα παραγγείλω όλα. Έχω ΠΗΤ 4/02 αλλά λόγω δίδυμων μου είπε ο γιατρός ότι αν φτάσουμε μέχρι αρχές Γενάρη θα τα πάρει. Οποτε θέλω να είμαι καλυμμένη μη μου βγουν πιο νωρίς τα διαβολάκια μου. Βρε γερά να είναι και ας έρθουν όποτε θέλουν. Κ γω Θεσσαλονίκη!! 

Κ εγω την ιδια ΠΗΤ εχω😊 γερα να ειναι κ ολα θα πανε καλα, και τα πραγματακια θα παρουμε και τα δωματιακια θα φτιαξουμε πρωτα ο Θεος😊🙏🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω την ιδια ΠΗΤ εχω😊 γερα να ειναι κ ολα θα πανε καλα, και τα πραγματακια θα παρουμε και τα δωματιακια θα φτιαξουμε πρωτα ο Θεος😊🙏🌺

Ναιιιιι!!!! Ας κάνουμε τώρα την αυχενική, να είναι γερά τα μωράκια μας και ένα βήμα τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κορίτσια με τα διδυμακια αν φτάσουμε 10 Γενάρη θα είμαστε πολυυυυυ ευχαριστημένοι και θα μ τα πάρουν... 2/2 έχω κανονικά τελική... Από Γιάννενα εγώ... Εγω παιδικό λέω από Σεπτέμβρη να φτιάχνω σιγά σιγά αλλά τα πράγματα των μωρών τέλος Οκτωβρίου με Νοέμβρη πρώτα ο Θεός! Τώρα προέχει η αυχενική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναιιιιι!!!! Ας κάνουμε τώρα την αυχενική, να είναι γερά τα μωράκια μας και ένα βήμα τη φορά.

Αυτο ναι!!! Πιστευω θα ειναι καλες και οι αυχενικες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτο ναι!!! Πιστευω θα ειναι καλες και οι αυχενικες!!

Κοντός ψαλμός. Την Τετάρτη το μεσημέρι έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...