Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ σήμερα είμαι 11 . Εμένα το βράδυ η κοιλιά μ φαίνεται πιο πολύ αλλά δεν ξέρω αν είναι από μωρό η από φαΐ 😂😂 μ έχει πιάσει άγχος παρά πολύ αν είναι όλα καλά.,,, ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει και όλα τα μωρα μας (και από τις άλλες κοπελες ) να είναι καλά και γερά 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🤰🤰🤰❤️❤️❤️

Αααα μια βδομάδα διαφορά έχουμε... Τελειώνει το κρίσιμο στάδιο μας Παναγία μου αντε να την χαρούμε τώρα!!! Από συμπτώματα πως πας;;; αρχίζουν να μειώνονται κάπως; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ πιστεύω πως έχω 2 κορίτσια.. Ο άντρας μου λέει ένα και ένα.. @Ioann89 από κοιλιά άλλο τίποτα... Δεν κρύβεται πλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melodyy είπε:

Αααα μια βδομάδα διαφορά έχουμε... Τελειώνει το κρίσιμο στάδιο μας Παναγία μου αντε να την χαρούμε τώρα!!! Από συμπτώματα πως πας;;; αρχίζουν να μειώνονται κάπως; 

Ναι... είχα 2 μέρες το στομάχι μου καπως.,, σήμερα καλύτερα.... προς το παρόν.,, αλλά καμία σχέση με την αρχή που είχα κάθε μέρα εμετούς..,, εσυ; Η γιατρός λέει μόλις νιώςω το μωρό τοΤε θα ηρεμήσω λίγο.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ πιστεύω πως έχω 2 κορίτσια.. Ο άντρας μου λέει ένα και ένα.. @Ioann89 από κοιλιά άλλο τίποτα... Δεν κρύβεται πλέον...

Τι ωραία βρε κορίτσια  @melodyy!!! Μ αρέσουν πολύ τα διδυμάκια.... και σε εσένα δεν κρύβεται;;; Εμένα ακόμη κρύβεται πάντως.,, ελπίζω να είναι όλα καλά .., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Για πείτε βρε κορίτσια να χαζολογησουμε λίγο να ξεχάσουμε τα άγχη μας!!! Τι μωράκια πιστεύετε ότι έχετε;;; 

Καλημερα κοριτσια μου😊 λοιπον εμενα ολοι απο την αρχη μου λενε οτι θα ναι αγορι, δεν ξερω πως βγαζουν το συμπερασμα😜 κ εγω οταν το μαθα ειχα αυτη την αισθηση να πω την αληθεια, πριν μερικες μερες λοιπον για πλακα, καναμε το κολπο με το μαχαιρι και το ψαλιδι που εκανα παλια και βγηκε κ εκει αγορι😜 χαχαχα θα φανει τωρα αν πεσουν ολα μεσα η βγει καμια κορη τελικα!! Γερα να ναι κ οτι να ναι τα μωρακια μας💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τι ωραία βρε κορίτσια  @melodyy!!! Μ αρέσουν πολύ τα διδυμάκια.... και σε εσένα δεν κρύβεται;;; Εμένα ακόμη κρύβεται πάντως.,, ελπίζω να είναι όλα καλά .., 

Όλα καλά θα είναι. Απλά εμείς έχουμε δίδυμα και φαίνεται περισσότερο η κοιλιά. Λογικό είναι. Έκλεισες αυχενική εσυ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου😊 λοιπον εμενα ολοι απο την αρχη μου λενε οτι θα ναι αγορι, δεν ξερω πως βγαζουν το συμπερασμα😜 κ εγω οταν το μαθα ειχα αυτη την αισθηση να πω την αληθεια, πριν μερικες μερες λοιπον για πλακα, καναμε το κολπο με το μαχαιρι και το ψαλιδι που εκανα παλια και βγηκε κ εκει αγορι😜 χαχαχα θα φανει τωρα αν πεσουν ολα μεσα η βγει καμια κορη τελικα!! Γερα να ναι κ οτι να ναι τα μωρακια μας💝💝

Ακριβώς κορίτσι μου!! Γερά και ότι να ναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά θα είναι. Απλά εμείς έχουμε δίδυμα και φαίνεται περισσότερο η κοιλιά. Λογικό είναι. Έκλεισες αυχενική εσυ ; 

Ναι.... την άλλη εβδομάδα..,, εσυ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι.... την άλλη εβδομάδα..,, εσυ;;;; 

Τέλεια κορίτσι μου!! Θα ευχαριστηθεις το μωράκι σου!! Φεύγεις και από την επικίνδυνη φάση. Εγώ έχω 22/07. Μπαίνω στη 10η βδομάδα την Πέμπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου😊 λοιπον εμενα ολοι απο την αρχη μου λενε οτι θα ναι αγορι, δεν ξερω πως βγαζουν το συμπερασμα😜 κ εγω οταν το μαθα ειχα αυτη την αισθηση να πω την αληθεια, πριν μερικες μερες λοιπον για πλακα, καναμε το κολπο με το μαχαιρι και το ψαλιδι που εκανα παλια και βγηκε κ εκει αγορι😜 χαχαχα θα φανει τωρα αν πεσουν ολα μεσα η βγει καμια κορη τελικα!! Γερα να ναι κ οτι να ναι τα μωρακια μας💝💝

Εμείς κάναμε αυτό με το κόκαλο από το κοτόπουλο και βγήκε αγορι... θα δειξει.., ρε παιδιά σε μια γνωστή μ ο γιατρός την είπε από την 9η εβδομάδα ότι περιμένει κορίτσι.,, είναι λογικό;;εμένα μ φάνηκε περίεργο.,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τι ωραία βρε κορίτσια  @melodyy!!! Μ αρέσουν πολύ τα διδυμάκια.... και σε εσένα δεν κρύβεται;;; Εμένα ακόμη κρύβεται πάντως.,, ελπίζω να είναι όλα καλά .., 

Όχι δεν κρύβεται... Αλλά μ αρέσει να τη βλέπω να μεγαλώνει πολύ!!! Αν κ θα ήθελα να μπορώ να το κρύψω λίγο ακόμη ωστόσο τη χαίρομαι πολύ κ θέλω κάθε μέρα κιαλλο κιαλλο κιαλλο... Χεχεχε όλα καλά θα είναι απλά με τα δύο μέσα είναι λογικό να φουσκώνει παραπάνω... Σκέψου τόση κοιλιά ούτε για πλάκα δεν είχα στο πρώτο που ήταν ένα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς κάναμε αυτό με το κόκαλο από το κοτόπουλο και βγήκε αγορι... θα δειξει.., ρε παιδιά σε μια γνωστή μ ο γιατρός την είπε από την 9η εβδομάδα ότι περιμένει κορίτσι.,, είναι λογικό;;εμένα μ φάνηκε περίεργο.,,

Εεεε καλά 50 - 50 είναι είπε κ αυτή τη βλακεια της! Μπορεί κ να πέσει μέσα! Χαχαχα όχι πολλές φορές ούτε στην αυχενική δε φαινεται κ στο λένε στον 4ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς κάναμε αυτό με το κόκαλο από το κοτόπουλο και βγήκε αγορι... θα δειξει.., ρε παιδιά σε μια γνωστή μ ο γιατρός την είπε από την 9η εβδομάδα ότι περιμένει κορίτσι.,, είναι λογικό;;εμένα μ φάνηκε περίεργο.,,

Τι να σου πω. Εδώ στην αυχενική και δεν φαίνεται πάντα όχι στην 9η βδομάδα... Συνήθως στον β επιπέδου το λένε με σιγουριά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς κάναμε αυτό με το κόκαλο από το κοτόπουλο και βγήκε αγορι... θα δειξει.., ρε παιδιά σε μια γνωστή μ ο γιατρός την είπε από την 9η εβδομάδα ότι περιμένει κορίτσι.,, είναι λογικό;;εμένα μ φάνηκε περίεργο.,,

Πολύ νωρις μου φαίνεται για να δει σιγουρα, εδω στην αυχενικη και παλι σου δινουν ενα ποσοστο δεν ειναι σιγουροι🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πολύ νωρις μου φαίνεται για να δει σιγουρα, εδω στην αυχενικη και παλι σου δινουν ενα ποσοστο δεν ειναι σιγουροι🤔

Αυτό είπα και εγώ.,,, κατερινακιιιιι εσυ έκανες κοιλιτσα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τι να σου πω. Εδώ στην αυχενική και δεν φαίνεται πάντα όχι στην 9η βδομάδα... Συνήθως στον β επιπέδου το λένε με σιγουριά 

Αυτό ήξερα και εγώ.,, και μ έκανε εντύπωση.,,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό είπα και εγώ.,,, κατερινακιιιιι εσυ έκανες κοιλιτσα;;; 

Μου φαινεται καπως φουσκωμενη αλλα μη φανταστεις τρελα πραγματα😜 το βραδυ οπως λες κ εσυ ειναι περισσοτερο!! Εγω ειμαι στην 9η βδομαδα!! Ενταξει λογικο μου φαινεται να μην εχω πολυ ακομα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μου φαινεται καπως φουσκωμενη αλλα μη φανταστεις τρελα πραγματα😜 το βραδυ οπως λες κ εσυ ειναι περισσοτερο!! Εγω ειμαι στην 9η βδομαδα!! Ενταξει λογικο μου φαινεται να μην εχω πολυ ακομα😅

Νομίζω πωσ έχει να κάνει με το σωματότυπο της γυναίκας.,,, Αν είναι στενή η όχι.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω πωσ έχει να κάνει με το σωματότυπο της γυναίκας.,,, Αν είναι στενή η όχι.,,, 

Ναι δικιο εχεις εχει να κανει κ με αυτο!! Εε εγω εχω τα κιλακια μου τα παραπανω κ ισως γι αυτο να μη πολυ φαινεται ακομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι δικιο εχεις εχει να κανει κ με αυτο!! Εε εγω εχω τα κιλακια μου τα παραπανω κ ισως γι αυτο να μη πολυ φαινεται ακομα!!

Ναι και αυτό παίζει το ρολο του!!! Και εγώ η αλήθεια είναι πως είχα πάρει 3 κιλάκια πριν μείνω εγκυος ,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι και αυτό παίζει το ρολο του!!! Και εγώ η αλήθεια είναι πως είχα πάρει 3 κιλάκια πριν μείνω εγκυος ,, 

Μια χαρα ειμαστε κοριτσι μου, θα κανεις τωρα κ την αυχενικη να ηρεμησεις κ απο εκει κ ολα θα κυλησουν ομορφα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Για πείτε βρε κορίτσια να χαζολογησουμε λίγο να ξεχάσουμε τα άγχη μας!!! Τι μωράκια πιστεύετε ότι έχετε;;; 

Εγώ επειδή πιστεύω ότι είναι κορίτσι..θα είναι αγόρι σίγουρα χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εγώ επειδή πιστεύω ότι είναι κορίτσι..θα είναι αγόρι σίγουρα χαχαχαχαχχαχα

Χαχαχα γτ το λες αυτο κοριτσι μου;  καμια φορα το ενστικτο μας πεφτει μεσα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ σήμερα είμαι 11 . Εμένα το βράδυ η κοιλιά μ φαίνεται πιο πολύ αλλά δεν ξέρω αν είναι από μωρό η από φαΐ 😂😂 μ έχει πιάσει άγχος παρά πολύ αν είναι όλα καλά.,,, ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει και όλα τα μωρα μας (και από τις άλλες κοπελες ) να είναι καλά και γερά 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🤰🤰🤰❤️❤️❤️

Ααααα μαζί είμαστε 11 κ 4ημ αύριο έχω αυχενική κ με έχει φάει το άγχος.οσο για την κοιλίτσα το πρωί φαίνεται πολύ λίγο κάτω από τον αφαλό κ το βράδυ λες κ είμαι στον 5 .νομίζω πριξιματα είναι ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...