Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αληθώς ο κύριος! χρόνια πολλά!!

Να ρωτήσω πως τα ντύνεται τα μωράκια σας τώρα που έχει τόση ζέστη μέσα κ έξω?

Να σου πω την αλήθεια εγώ τα έχω με κοντομάνικο ζιπουνακι κ μακρυμανικα βαμβακερά λεπτά ρουχαλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αληθώς ο κύριος! χρόνια πολλά!!

Να ρωτήσω πως τα ντύνεται τα μωράκια σας τώρα που έχει τόση ζέστη μέσα κ έξω?

Σήμερα τον είχα μόνο με το φανελακι κοντομάνικο:,· έσκασε πραγματικά !! Δεν ξέρω πόσους βαθμούς είχε αλλά δεν την πάλευα πυτε εγώ πυτε ο μικρός.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τελείως άσχετο.,, αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει αν ξέρει.., σήμερα 21η μέρα τ κύκλου και είχα αιμα.., μόνο σταγόνες στο εσώρουχο και 2 φορές στο σκούπισμα (σορυ για την περιγραφή αλλά έχουμε πει τόσα και τόσα εδώ μέσα 🤣) ξέρετε τι μπορεί να είναι; Δεν με πονάει η κοιλιά μου για να σκεφτώ περίοδο.,, μπορεί ανωμαλία περιόδου; Μπορεί να είναι τώρα οι γόνιμες; Μπορεί από την τομη(πριν 2 εβδομάδες είχα πάει γυναικολόγο και όλα ήταν τέλεια) μήπως κάτι μπορεί να παίζει με την προλακτινη πχ που είχα και θέμα παλιά; Θα πάρω την γυναικολόγο σίγουρα αλλά ειπα να το αφήσω για μετά το τριημερο.,, με είχε στην εγκυμοσυνη κάθε μέρα μην με έχει και τώρα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια!!! Χρόνια πολλά σε όλες να χαιρόμαστε τα μωράκια μας!!!! Χάθηκα αλλά δεν προλαβαίνω και πολύ με τα μωράκια 😄😄. Κι εγώ την ίδια απορία έχω τώρα με την αλλαγη καιρού, πάντως σιγά σιγά αρχίζω κι αφαιρώ πράγματα.. χθες τις έβγαλα τα καλτσακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;; πως ειστε με το ζορικο αλμα καλύτερα;; εμας ξεκινησε 2 3 μερες τωρα νομίζω😅😅 αντε παλι αϋπνίες, αλλά τι να κάνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2021 at 11:36 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τελείως άσχετο.,, αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει αν ξέρει.., σήμερα 21η μέρα τ κύκλου και είχα αιμα.., μόνο σταγόνες στο εσώρουχο και 2 φορές στο σκούπισμα (σορυ για την περιγραφή αλλά έχουμε πει τόσα και τόσα εδώ μέσα 🤣) ξέρετε τι μπορεί να είναι; Δεν με πονάει η κοιλιά μου για να σκεφτώ περίοδο.,, μπορεί ανωμαλία περιόδου; Μπορεί να είναι τώρα οι γόνιμες; Μπορεί από την τομη(πριν 2 εβδομάδες είχα πάει γυναικολόγο και όλα ήταν τέλεια) μήπως κάτι μπορεί να παίζει με την προλακτινη πχ που είχα και θέμα παλιά; Θα πάρω την γυναικολόγο σίγουρα αλλά ειπα να το αφήσω για μετά το τριημερο.,, με είχε στην εγκυμοσυνη κάθε μέρα μην με έχει και τώρα.,, 

Κ εγώ το ίδιο σήμερα ανά συνεχιστεί περίοδος λογικά.αλλα έχω κ κάτι πονακια.πως είσαι σήμερα?

στις On 6/5/2021 at 9:20 ΠΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;; πως ειστε με το ζορικο αλμα καλύτερα;; εμας ξεκινησε 2 3 μερες τωρα νομίζω😅😅 αντε παλι αϋπνίες, αλλά τι να κάνουμε!!

Εμείς ακόμα γκρίνια χτυπιέται στο στήθος κ κοιμάται 2 τρίωρα το βράδυ κ μετά κάθε μία ώρα ξυπνάει αλλά άρχισε να γελάει πιο δυνατά . περιμένω πως κ πως να τελειώσει να την χαρώ λίγο γιατί με πονάει η καρδιά που δεν ξέρω τι θέλει.εσεις πως είστε εκτός από το ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ το ίδιο σήμερα ανά συνεχιστεί περίοδος λογικά.αλλα έχω κ κάτι πονακια.πως είσαι σήμερα?

Εμείς ακόμα γκρίνια χτυπιέται στο στήθος κ κοιμάται 2 τρίωρα το βράδυ κ μετά κάθε μία ώρα ξυπνάει αλλά άρχισε να γελάει πιο δυνατά . περιμένω πως κ πως να τελειώσει να την χαρώ λίγο γιατί με πονάει η καρδιά που δεν ξέρω τι θέλει.εσεις πως είστε εκτός από το ύπνο.

Τελειώνετε λογικά υπομονή🙏🙏 εκτός ύπνου είμαστε καλά ευτυχώς σχετικά, πιο πολυ τα δόντια μας ταλαιπωρούν,αλλά κ εμένα γελάει κανει φωνούλες μας έχει τρελανει, ασε που έμαθε τωρα κ γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα και το αναποδο κ δεν μπορώ να την αφήσω πουθενα ολο σβούρες κανει😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελειώνετε λογικά υπομονή🙏🙏 εκτός ύπνου είμαστε καλά ευτυχώς σχετικά, πιο πολυ τα δόντια μας ταλαιπωρούν,αλλά κ εμένα γελάει κανει φωνούλες μας έχει τρελανει, ασε που έμαθε τωρα κ γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα και το αναποδο κ δεν μπορώ να την αφήσω πουθενα ολο σβούρες κανει😅

Αχχ τι ωραία . περιμένω πως κ πώς να αρχίσει να γυρίζει αλλά δεν κάθεται πολύ αυτό το καιρό .άσε που σήμερα βρίσκεται είχε πολύ γκρίνια και αίμα στα κακακια κ στεναχωριθηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Αχχ τι ωραία . περιμένω πως κ πώς να αρχίσει να γυρίζει αλλά δεν κάθεται πολύ αυτό το καιρό .άσε που σήμερα βρίσκεται είχε πολύ γκρίνια και αίμα στα κακακια κ στεναχωριθηκα πολυ

Μπορει και απο εκει να έχει την ανησυχία πάντως, αν είναι από αλλεργια το αίμα, αλλά εσύ νομίζω έχεις κ υπερπαραγωγή ε; αν έχεις μάλλον αυτή κανει το αίμα πάντως!! Κ εγω βλεπω που κ που κ ενώ γράφω ότι τρώω δεν έχω καταφέρει να βρω τι την ενοχλει😓 και ίσως είναι από έντονη ροη κ εμένα!! Θα δείξει τωρα που θα ξανά παμε να δω τι θα μου πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπορει και απο εκει να έχει την ανησυχία πάντως, αν είναι από αλλεργια το αίμα, αλλά εσύ νομίζω έχεις κ υπερπαραγωγή ε; αν έχεις μάλλον αυτή κανει το αίμα πάντως!! Κ εγω βλεπω που κ που κ ενώ γράφω ότι τρώω δεν έχω καταφέρει να βρω τι την ενοχλει😓 και ίσως είναι από έντονη ροη κ εμένα!! Θα δείξει τωρα που θα ξανά παμε να δω τι θα μου πει!!

Λες ναναι από αυτό κ τζάμπα να πεδευομαατε?δεν έχει καμία εξέταση ν κάνουμε να μάθουμε.κ εγώ την άλλη εβδομάδα έχω κ θέλω ν μάθω τα πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Λες ναναι από αυτό κ τζάμπα να πεδευομαατε?δεν έχει καμία εξέταση ν κάνουμε να μάθουμε.κ εγώ την άλλη εβδομάδα έχω κ θέλω ν μάθω τα πάντα.

Ειναι λεει πολυ μικρα και δεν είναι αξιόπιστο το αποτέλεσμα των εξετάσεων και να τους κάνουμε!! Πφφ τι να πω κ ργω έχω κουραστεί με ολο αυτο πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια μας πολλά μανουλες να μας χαίρονται τα αστεράκια μας κ να τα χαιρόμαστε.περσυ τέτοια μέρα έμαθα ότι είμαι έγκυος..ακόμα κ τώρα όλα μου φαίνονται όλα σαν όνειρο.🌸🌷🌺🏵️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε???

Καλά κορίτσι μου, εδω την παλεύουμε μια πιο καλά μια πιο κακά,εσεις; τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!!! Πως είστε; Είχα καιρό να μπω.. Μια που πήγαμε στη μάνα μου για Πάσχα και μέχρι να τα φέρω σε μια σειρά ξανά μου πήρε μέρες.. Εμένα έχει εδώ κ 2 μέρες μου τρώνε κατά τη διάρκεια της ημέρας στις 2-2.30 ώρες το πολύ. Ενώ έτρωγαν στις 4-5 ώρες. Δεν μπορώ ν καταλάβω το γιατί.. Άλμα και θα περάσει ή θα με πάει έτσι από δω κ πέρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά κορίτσι μου, εδω την παλεύουμε μια πιο καλά μια πιο κακά,εσεις; τι κανετε;

Κ εμείς κάπως καλύτερα με το θέμα γκρίνιας .είναι πιο χαρούμενη κ έτσι είμαι κ εγώ .μόνο το βράδια μας χάλασαν κ στο ενδιάμεσο τρώει μετά ξυπνάει κ κάνω μια ώρα να την κοιμισω.με το στήθος καλύτερα αλλά δεν το θέλει ωακομα πολύ.αλμα είναι θα περάσει.

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!!! Πως είστε; Είχα καιρό να μπω.. Μια που πήγαμε στη μάνα μου για Πάσχα και μέχρι να τα φέρω σε μια σειρά ξανά μου πήρε μέρες.. Εμένα έχει εδώ κ 2 μέρες μου τρώνε κατά τη διάρκεια της ημέρας στις 2-2.30 ώρες το πολύ. Ενώ έτρωγαν στις 4-5 ώρες. Δεν μπορώ ν καταλάβω το γιατί.. Άλμα και θα περάσει ή θα με πάει έτσι από δω κ πέρα;;

Το άλμα θα είναι κορίτσι μ.υπομονη κλ.καλυτερα να τρώνε παρά να μην.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εμείς κάπως καλύτερα με το θέμα γκρίνιας .είναι πιο χαρούμενη κ έτσι είμαι κ εγώ .μόνο το βράδια μας χάλασαν κ στο ενδιάμεσο τρώει μετά ξυπνάει κ κάνω μια ώρα να την κοιμισω.με το στήθος καλύτερα αλλά δεν το θέλει ωακομα πολύ.αλμα είναι θα περάσει.

Το άλμα θα είναι κορίτσι μ.υπομονη κλ.καλυτερα να τρώνε παρά να μην.!!

Καλά αυτό εννοείται δεν το συζητώ!! Σήμερα ήταν καλύτερα. Έφτασε κ 3ωρο η μικρή. Ο μικρός μέχρι 4ωρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Κι εμείς εδώ χαμός!!!! Η μία μου μικρή δε πολυτρωει σήμερα και με έχει σκάσει, 3-4 λεπτά το πολύ και τέλος 😢😢. Εσάς βρε κορίτσια πόση ώρα τρώνε στο στήθος???? Επίσης παρατήρησα στο αλλο μου κοριτσάκι που είναι και πιο παχουλη μία δίπλα παραπάνω στα μποτάκια της και πρέπει να της ξανακάνουμε υπέρηχο ισχυων, έχω κλείσει ραντεβου για την Τετάρτη και δε περνάνε οι μέρες!!! Τι πράγμα κι αυτό όλο μες στο άγχος 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Κι εμείς εδώ χαμός!!!! Η μία μου μικρή δε πολυτρωει σήμερα και με έχει σκάσει, 3-4 λεπτά το πολύ και τέλος 😢😢. Εσάς βρε κορίτσια πόση ώρα τρώνε στο στήθος???? Επίσης παρατήρησα στο αλλο μου κοριτσάκι που είναι και πιο παχουλη μία δίπλα παραπάνω στα μποτάκια της και πρέπει να της ξανακάνουμε υπέρηχο ισχυων, έχω κλείσει ραντεβου για την Τετάρτη και δε περνάνε οι μέρες!!! Τι πράγμα κι αυτό όλο μες στο άγχος 🤔🤔

Μήπως είστε στο αλμα 15-19 κ εσεις κοριτσι μου; κανουν απεργία από το θηλασμό καμια φορα στα μεγαλα αλματα!! Εμενα περίπου ένα 15λεπτο τρώει!!

Αυτο με τα ισχυα δεν το κατάλαβα, γτ πρέπει να της ξανα κανεις υπερηχο επειδή έχει μια διπλα παραπανω; πρώτη φορα το ακούω αυτό🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μήπως είστε στο αλμα 15-19 κ εσεις κοριτσι μου; κανουν απεργία από το θηλασμό καμια φορα στα μεγαλα αλματα!! Εμενα περίπου ένα 15λεπτο τρώει!!

Αυτο με τα ισχυα δεν το κατάλαβα, γτ πρέπει να της ξανα κανεις υπερηχο επειδή έχει μια διπλα παραπανω; πρώτη φορα το ακούω αυτό🤔

Καλησπερα κοριτσι μου!! Λες να ήταν από το αλμα??? Διανύουμε τον 5ο μήνα.. πάντως σήμερα είναι καλύτερα!!! Γενικώς μου κάνει μερικά γεύματα 5λεπτα μες στη μέρα αλλά χθες το παράκανε!!! 

Με τα ισχια επειδή συγγενικο μας πρόσωπο όταν ήταν βρεφακι είχε θέμα με τα ισχια και το διαπίστωσε ύστερα από εξεταση που έκανε επειδή ειχε παραπάνω διπλες στο ένα πόδι.. το παρατηρήσαμε και για αυτό τηλ στην παιδίατρο και μου είπε καλού κακού να κάνω έναν υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Λες να ήταν από το αλμα??? Διανύουμε τον 5ο μήνα.. πάντως σήμερα είναι καλύτερα!!! Γενικώς μου κάνει μερικά γεύματα 5λεπτα μες στη μέρα αλλά χθες το παράκανε!!! 

Με τα ισχια επειδή συγγενικο μας πρόσωπο όταν ήταν βρεφακι είχε θέμα με τα ισχια και το διαπίστωσε ύστερα από εξεταση που έκανε επειδή ειχε παραπάνω διπλες στο ένα πόδι.. το παρατηρήσαμε και για αυτό τηλ στην παιδίατρο και μου είπε καλού κακού να κάνω έναν υπέρηχο. 

Εε μπορει να ήταν από αυτό μωρε, η να ζεσταινοταν, κ αυτα δεν είναι μαθε μερα το ιδιο, κ εμένα μου τα κάνει κάποιες μέρες αυτα!! 

Αααα έχετε λόγω δλδ οκ, καλα το έκανες εννοείται, καλύτερα να είσαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2021 at 4:40 ΜΜ, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Κι εμείς εδώ χαμός!!!! Η μία μου μικρή δε πολυτρωει σήμερα και με έχει σκάσει, 3-4 λεπτά το πολύ και τέλος 😢😢. Εσάς βρε κορίτσια πόση ώρα τρώνε στο στήθος???? Επίσης παρατήρησα στο αλλο μου κοριτσάκι που είναι και πιο παχουλη μία δίπλα παραπάνω στα μποτάκια της και πρέπει να της ξανακάνουμε υπέρηχο ισχυων, έχω κλείσει ραντεβου για την Τετάρτη και δε περνάνε οι μέρες!!! Τι πράγμα κι αυτό όλο μες στο άγχος 🤔🤔

Εμένα τρώνε γύρω στο 20αλεπτο στα φυσιολογικά τους. Το άλμα όμως μας ξέσκισε αυτή τη φορά. Κάποιες μέρες δεν έτρωγε κ άλλες δεν την προλάβαινα τη μικρή μου. Έχει 2 μέρες που στρώσαμε κ επανήλθαμε στα φυσιολογικά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2021 at 12:22 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Εμένα τρώνε γύρω στο 20αλεπτο στα φυσιολογικά τους. Το άλμα όμως μας ξέσκισε αυτή τη φορά. Κάποιες μέρες δεν έτρωγε κ άλλες δεν την προλάβαινα τη μικρή μου. Έχει 2 μέρες που στρώσαμε κ επανήλθαμε στα φυσιολογικά μας 

Κοριτσια τι κανετε;; πως ειστε;; τα μωράκια σας.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια Μ τι κάνετε?? Τα ζουζούνια σας πως είναι? Είχα καιρό ν μπω γιατί είχαμε τρεχαματα εμείς τελικά η άρνηση να φάει κ η ανησυχία είναι επειδή τελικά έχουμε γοπ.κ οισοφαγίτιδα οπότε ξεκινάνε θεραπεία κ ελπίζω ν στρώσουμε γιατί εκτός από αυτό ψάχνουμε κ την αλλεργία γιατί κοντευουμε σχεδόν μήνα που το αίμα δεν έχει σταματήσει από τις πάνες  με κομμένα πολλά!!ελπίζω ν βρούμε κ εκεί τη λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια Μ τι κάνετε?? Τα ζουζούνια σας πως είναι? Είχα καιρό ν μπω γιατί είχαμε τρεχαματα εμείς τελικά η άρνηση να φάει κ η ανησυχία είναι επειδή τελικά έχουμε γοπ.κ οισοφαγίτιδα οπότε ξεκινάνε θεραπεία κ ελπίζω ν στρώσουμε γιατί εκτός από αυτό ψάχνουμε κ την αλλεργία γιατί κοντευουμε σχεδόν μήνα που το αίμα δεν έχει σταματήσει από τις πάνες  με κομμένα πολλά!!ελπίζω ν βρούμε κ εκεί τη λύση.

Ωω το παιδακι μου μωρε, αν θυμάμαι καλά το λεγαμε κ πριν λίγο καιρό ότι ίσως ειχε αυτο, αλλά εντάξει μωρέ με τη θεραπεία τωρα θα είστε καλα🙏 να την έχεις όσο γίνεται σε όρθια θέση βοήθεια συτα τα θέματα λένε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κάμερα κορίτσι μου....εγώ ήρθα 22 ημέρα κύκλου με καφέ στην αρχή που κράτησαν 6 ημέρες κ ανάμεσα τους είχα μια μέρα λίγο αιματακι αλλά λιγο όπως εσύ!!!!! Μήπως να έκανες ένα τέστ;; Από συμπτώματα;;
    • Καλημέρα γλυκιά μου...μου φαίνεται περίεργο να ήταν ωορρηξία.. να έβγαζα λίγο καφέ να το καταλάβω!! Γίνεται στην ωορρηξία να βγάζεις τόσες μέρες καφέ;; Η μέση μου κ η κοιλιά μου πονάνε ακόμα...
    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή.  Εγώ είμαι λίγο μπερδεμένη-στενοχωρημένη. Την Κυριακή (4 μέρες νωρίτερα) μου ήρθε περίοδος. Το τελευταίο διάστημα, όπως σας έχω πει, έχω νορμάλ ροή δύο μέρες και την τρίτη μέρα μόνο καφέ. Το έχω αναφέρει στον γιατρό μου και μου είπε πως είναι εντάξει. Αυτή τη φορά όμως ήταν ακόμα χειρότερα, δεν έχω σχεδόν καθόλου αίμα. Δηλαδή ακόμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα δεν πέφτει αίμα, έχω μόνο στο σκούπισμα και στην σερβιέτα λίγο. Όλα αυτά ξεκίνησαν εχθές το πρωί και τελείωσαν εχθές το βράδυ. Σήμερα τίποτα. Έχω φοβηθεί πολύ και σκέφτομαι για ωοθηκική ανεπάρκεια και άλλα τέτοια ωραία. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?????
    • Καλημέρα κορίτσι μου, αν κάνεις έτσι μεγάλους κύκλους μήπως ήταν ωορρηξία;
    • Καλησπέρα καλή σαρακοστή με υγεία!! Λοιπόν μια βοήθεια αν μπορεί κάποια κοπέλα Έχω ΣΠΩ γενικά κάνω μεγάλους κύκλους σπάνια θα έρθω κανονικά έχω φτάσει μέχρι και 97 ημέρες κοντά!  Έχω ξεκινήσει καμία 10 μέρες τα ινοφερτ Πλας. Ο προηγούμενος κύκλος μου ήταν 97 ημερών κ πήρα χάπι για να έρθει. Έκανα ορμονολογικες εξετάσεις και ο ενδοκρινολόγος μου μου είπε ότι είναι όλες στα φυσιολογικά πλαίσια! Τώρα στις 22 ημέρες κύκλου είδα καφέ με βλέννα στο σκουπισμα, είχα πονακια περιόδου,στήθος όχι πρησμένο! Κράτησαν περίπου έξι ημέρες μέσα σε αυτές μια μέρα είδα σκούρο αιματακι αλλά όχι πολύ! Δλδ μέσα στις 6 ημέρες φορούσα Σερβιετα ότι θα κατέβει αίμα αλλά τίποτα...στην Σερβιετα πολύ λίγο ως καθόλου! Τα πινάκια έρχονται κ φεύγουν και λίγο η μέση! Τα καφέ σταμάτησαν 16 του μήνα , 17 έκανα ένα τέστ αλλά βγήκε αρνητικό!!  Μα ήταν νωρίς;; Να μην είναι εγκυμοσύνη απλά να είχα καμία ανωμαλία;; Δώστε τα φώτα σας!! Ευχαριστώ 🫶🫶🫶
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...