Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε τέλεια κορίτσι μου ,,, μακρυά σας ο κορονοιος!!!! Σας βοήθησαν τα προβιοτικά; Ελπίζω να στρώσετε τώρα .,, εμείς κλάμα και φαΐ ανά 2 ώρες. Από το μεσημέρι και μετά.,, 

Άλμα;;; Ναι ναι έκαναν δουλίτσα. Σήμερα πρώτη μέρα που επιστρέψαμε σε κανονικούς ρυθμούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?εμείς σε περίεργη φάση.προχθες μετά το μπανάκι της την έπιασε τρελό κλάμα κ εκεί που την είχε αγκαλιά ο άντρας μου ξαφνικά σταμάτησε κ κοιτούσε ευθεία νόμιζα ότι κάτι έπαθε οπότε την γυρίσαμε ανάποδα κ την χτυοισαμε στην πλάτη μέχρι να κλάψει ήταν τα πιο τρομακτικά δευτερόλεπτα της ζωής μ.δεν ξέρω αν όντως έπαθε κάτι γιατί αυτό με το βλέμμα το κάνει όταν πάει ν κοιμηθεί.ελπιζω ν ήταν αυτό.αποκεινη την ημέρα σταμάτησε τα αγκου κ κάνει όπως πριν το μμμμμ δεν ξέρω άμα είναι σύμπτωση επίσης δεν γελάει τόσο όσο πριν κ συνεχίζει ν κοιμάται αρκετά οπότε πήγαμε στο παιδίατρο κ είπε δεν έχει κάτι παθολογικό.συγνωμη για το σεντονι αλλά έχω φρικαρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?εμείς σε περίεργη φάση.προχθες μετά το μπανάκι της την έπιασε τρελό κλάμα κ εκεί που την είχε αγκαλιά ο άντρας μου ξαφνικά σταμάτησε κ κοιτούσε ευθεία νόμιζα ότι κάτι έπαθε οπότε την γυρίσαμε ανάποδα κ την χτυοισαμε στην πλάτη μέχρι να κλάψει ήταν τα πιο τρομακτικά δευτερόλεπτα της ζωής μ.δεν ξέρω αν όντως έπαθε κάτι γιατί αυτό με το βλέμμα το κάνει όταν πάει ν κοιμηθεί.ελπιζω ν ήταν αυτό.αποκεινη την ημέρα σταμάτησε τα αγκου κ κάνει όπως πριν το μμμμμ δεν ξέρω άμα είναι σύμπτωση επίσης δεν γελάει τόσο όσο πριν κ συνεχίζει ν κοιμάται αρκετά οπότε πήγαμε στο παιδίατρο κ είπε δεν έχει κάτι παθολογικό.συγνωμη για το σεντονι αλλά έχω φρικαρει.

Καλημερα κορίτσι μου..,, πως είσαι; Μήπως κουράστηκε από το πολύ κλάμα ξαι ήθελε να κοιμηθεί και έκανε αυτό το βλέμμα; Όταν λες κοιμάται; Παρά πολλές ώρες; Δυσκολεύεσαι να την ξυπνήσεις; Τρώει; Βλέπεις ξαφνικά ένα διαφορετικό παιδακι; Σορυ για τις ερωτησεις αλλά προσπαθώ να καταλάβω...,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?εμείς σε περίεργη φάση.προχθες μετά το μπανάκι της την έπιασε τρελό κλάμα κ εκεί που την είχε αγκαλιά ο άντρας μου ξαφνικά σταμάτησε κ κοιτούσε ευθεία νόμιζα ότι κάτι έπαθε οπότε την γυρίσαμε ανάποδα κ την χτυοισαμε στην πλάτη μέχρι να κλάψει ήταν τα πιο τρομακτικά δευτερόλεπτα της ζωής μ.δεν ξέρω αν όντως έπαθε κάτι γιατί αυτό με το βλέμμα το κάνει όταν πάει ν κοιμηθεί.ελπιζω ν ήταν αυτό.αποκεινη την ημέρα σταμάτησε τα αγκου κ κάνει όπως πριν το μμμμμ δεν ξέρω άμα είναι σύμπτωση επίσης δεν γελάει τόσο όσο πριν κ συνεχίζει ν κοιμάται αρκετά οπότε πήγαμε στο παιδίατρο κ είπε δεν έχει κάτι παθολογικό.συγνωμη για το σεντονι αλλά έχω φρικαρει.

Καλημέρα κοριτσι μου, πωπω δεν ξέρω τι να πω κ εγω θα ειχα τρομαξει!! Αλλα δε νομίζω μωρε να έχει κάτι το παιδι, ετσι στα καλα καθούμενα να έπαθε κατι; δύσκολο μου φαίνεται, ίσως είναι πιο ήσυχη και σου φαίνεται ετσι επειδή έγινε αυτο!! Πάντως κ εμένα είναι μέρες που δεν κανει τόσα πολλά, ενταξει μωρε κ αυτα δεν είναι πάντα το ίδιο όπως εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου..,, πως είσαι; Μήπως κουράστηκε από το πολύ κλάμα ξαι ήθελε να κοιμηθεί και έκανε αυτό το βλέμμα; Όταν λες κοιμάται; Παρά πολλές ώρες; Δυσκολεύεσαι να την ξυπνήσεις; Τρώει; Βλέπεις ξαφνικά ένα διαφορετικό παιδακι; Σορυ για τις ερωτησεις αλλά προσπαθώ να καταλάβω...,

Μπορεί να ήθελε να κοιμηθεί ναι.κοιμαται ανά μία ώρα σίγουρα μπορεί κ για μια ώρα.κ σε κάποιους υπνους σκέψου ξυπνάει για να φάει κ ξανά κοιμάται.ειναι λίγο διαφορετική ναι .

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου, πωπω δεν ξέρω τι να πω κ εγω θα ειχα τρομαξει!! Αλλα δε νομίζω μωρε να έχει κάτι το παιδι, ετσι στα καλα καθούμενα να έπαθε κατι; δύσκολο μου φαίνεται, ίσως είναι πιο ήσυχη και σου φαίνεται ετσι επειδή έγινε αυτο!! Πάντως κ εμένα είναι μέρες που δεν κανει τόσα πολλά, ενταξει μωρε κ αυτα δεν είναι πάντα το ίδιο όπως εμείς!!

Εκεί που την είχα μπρούμυτα κ την έβαζα λαδακι κ ήταν χαλαρή ξαφνικά πολύ κλάμα χαμός.μακαρι να στρώσει γιατί φοβήθηκα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Μπορεί να ήθελε να κοιμηθεί ναι.κοιμαται ανά μία ώρα σίγουρα μπορεί κ για μια ώρα.κ σε κάποιους υπνους σκέψου ξυπνάει για να φάει κ ξανά κοιμάται.ειναι λίγο διαφορετική ναι .

Εκεί που την είχα μπρούμυτα κ την έβαζα λαδακι κ ήταν χαλαρή ξαφνικά πολύ κλάμα χαμός.μακαρι να στρώσει γιατί φοβήθηκα πολύ.

Ο ύπνος πάντως είναι στα φυσιολογικά του νομίζω,σκέψου ότι λενε 12 με 15 ωρες το 24ωρο ότι χρειάζονται σε αυτές τις ηλικίες!! Παρακολουθησε την κ αν νιώθεις ότι κάτι δεν σου κολλάει ξανα πήγαινε στον γιατρο μη το σκέφτεσαι, να είσαι ηρεμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μπορεί να ήθελε να κοιμηθεί ναι.κοιμαται ανά μία ώρα σίγουρα μπορεί κ για μια ώρα.κ σε κάποιους υπνους σκέψου ξυπνάει για να φάει κ ξανά κοιμάται.ειναι λίγο διαφορετική ναι .

Εκεί που την είχα μπρούμυτα κ την έβαζα λαδακι κ ήταν χαλαρή ξαφνικά πολύ κλάμα χαμός.μακαρι να στρώσει γιατί φοβήθηκα πολύ.

Λογικότατο να φοβηθείς... βασικά μήπως από το άλμα είναι όλα αυτά;;; Περάσατε την γκρίνια και τώρα νυστάζει πολύ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ο ύπνος πάντως είναι στα φυσιολογικά του νομίζω,σκέψου ότι λενε 12 με 15 ωρες το 24ωρο ότι χρειάζονται σε αυτές τις ηλικίες!! Παρακολουθησε την κ αν νιώθεις ότι κάτι δεν σου κολλάει ξανα πήγαινε στον γιατρο μη το σκέφτεσαι, να είσαι ηρεμη!

Κ εσάς τόσο πολύ κοιμούνται?να τώρα κοιμόταν μία ώρα ξύπνησε γκρινιαξε την έβαλα στο στήθος κ έφαγε κ ξανακοιμηθηκε.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Λογικότατο να φοβηθείς... βασικά μήπως από το άλμα είναι όλα αυτά;;; Περάσατε την γκρίνια και τώρα νυστάζει πολύ;;; 

Αυτό ελπίζω να είναι από το άλμα γιατί είναι άλλο παιδί!όχι κ γρινια έχουμε όταν θέλει να κοιμηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εσάς τόσο πολύ κοιμούνται?να τώρα κοιμόταν μία ώρα ξύπνησε γκρινιαξε την έβαλα στο στήθος κ έφαγε κ ξανακοιμηθηκε.

Αυτό ελπίζω να είναι από το άλμα γιατί είναι άλλο παιδί!όχι κ γρινια έχουμε όταν θέλει να κοιμηθεί.

Εμενα όταν δεν έχει κάτι να την ενοχλεί πάντως κοιμαται 11 με 12 ωρες το 24ωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;; χρόνια πολλά, καλή Μ.Βδομαδα να έχουμε και καλο Πάσχα!! Πως είστε;;

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλά είμαστε, εμένα μ έπιασαν οι προκοπές μου κ κάνω τσουρέκια. Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλά είμαστε, εμένα μ έπιασαν οι προκοπές μου κ κάνω τσουρέκια. Εσείς; 

Ωω τελεια τα τσουρεκακια, και του χρόνου να σαι καλα να ξανά κανεις!! Καλά κ εμείς μωρε ειναι καλα μπορώ να πω τις τελευταίες μέρες η μικρή, εε εχει τα πάνω κ τα κατω της αλλα ενταξει λογικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;; χρόνια πολλά, καλή Μ.Βδομαδα να έχουμε και καλο Πάσχα!! Πως είστε;;

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλά είμαστε, εμένα μ έπιασαν οι προκοπές μου κ κάνω τσουρέκια. Εσείς; 

Καλησπέρα κορίτσια μου.,,, πως είστε; Χρόνια πολλά.,, και του χρόνου να φτιάχνουμε με τα παιδάκια μας κουλουράκια και τσουρέκια.., Τι κάνει η μικρή σου κατερινα μ ; Άννυ τα μικρά όλα καλά; Εμείς αν δεν παίρναμε άλμα δεν ξέρω τι είναι! Πραγματικά θα περιμένω να περάσουν λίγες μέρες ακόμη και θα τον πάω παιδίατρο .,,τουλάχιστον να βρούμε μια λύση,,, για κάποιο λόγο κλαει χωρίς λόγο.,, δεν θέλει να τρωει.,, μια είναι στα καλά του μια είναι χαλια ,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;; χρόνια πολλά, καλή Μ.Βδομαδα να έχουμε και καλο Πάσχα!! Πως είστε;;

Καλό Πάσχα κορίτσι Μ εύχομαι κ του χρόνου όλοι καλά με τους δικούς μας αγκαλιά.εμεις αρκετά καλύτερα βέβαια από την τρομάρα είμαστε ακόμα στην τσίτα αλλά καλά!εσένα το μπουμπούκι σ πως είναι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου.,,, πως είστε; Χρόνια πολλά.,, και του χρόνου να φτιάχνουμε με τα παιδάκια μας κουλουράκια και τσουρέκια.., Τι κάνει η μικρή σου κατερινα μ ; Άννυ τα μικρά όλα καλά; Εμείς αν δεν παίρναμε άλμα δεν ξέρω τι είναι! Πραγματικά θα περιμένω να περάσουν λίγες μέρες ακόμη και θα τον πάω παιδίατρο .,,τουλάχιστον να βρούμε μια λύση,,, για κάποιο λόγο κλαει χωρίς λόγο.,, δεν θέλει να τρωει.,, μια είναι στα καλά του μια είναι χαλια ,,, 

Κορίτσι μου γλυκό κ εμείς έτσι είμαστε μην ανησυχείς αφού έχει κ τα καλά του.περνανε μεγάλη αλλαγή τώρα που μπαίνουμε στο τέταρτο όλοι αυτό λένε πρέπει να κάνουμε υπομονή κ να πάμε με τα νερά τους εύχομαι να είναι το άλμα κ μετά να χαιρόμαστε με τα επιτεύγματά τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου.,,, πως είστε; Χρόνια πολλά.,, και του χρόνου να φτιάχνουμε με τα παιδάκια μας κουλουράκια και τσουρέκια.., Τι κάνει η μικρή σου κατερινα μ ; Άννυ τα μικρά όλα καλά; Εμείς αν δεν παίρναμε άλμα δεν ξέρω τι είναι! Πραγματικά θα περιμένω να περάσουν λίγες μέρες ακόμη και θα τον πάω παιδίατρο .,,τουλάχιστον να βρούμε μια λύση,,, για κάποιο λόγο κλαει χωρίς λόγο.,, δεν θέλει να τρωει.,, μια είναι στα καλά του μια είναι χαλια ,,, 

Λογικά άλμα είναι κορίτσι μου, λίγο υπομονή θέλει. Αυτός ο μήνας είναι ένα άλμα από μόνος του.. Πάντως πάρε για σιγουριά ένα τηλέφωνο την παιδίατρο μόνο κ μόνο για το συνδυασμό κλάμα με άρνηση τροφής το λέω. Εμένα η μικρή 2 φορές μου το έχει κάνει αυτό κ τις 2 υπήρχε λόγος. Τη μια είχε θέμα με το εντερακι της που δεν έκανε κακά κ πονούσε κ την άλλη ήταν από την αντιβίωση που πήρα για τον κορονοιο. Κ μεις λογικά είμαστε σε άλμα γιατί δεν τα προλαβαίνω στο φαγητό... Πεινάνε πολύ αυτές τις μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Λογικά άλμα είναι κορίτσι μου, λίγο υπομονή θέλει. Αυτός ο μήνας είναι ένα άλμα από μόνος του.. Πάντως πάρε για σιγουριά ένα τηλέφωνο την παιδίατρο μόνο κ μόνο για το συνδυασμό κλάμα με άρνηση τροφής το λέω. Εμένα η μικρή 2 φορές μου το έχει κάνει αυτό κ τις 2 υπήρχε λόγος. Τη μια είχε θέμα με το εντερακι της που δεν έκανε κακά κ πονούσε κ την άλλη ήταν από την αντιβίωση που πήρα για τον κορονοιο. Κ μεις λογικά είμαστε σε άλμα γιατί δεν τα προλαβαίνω στο φαγητό... Πεινάνε πολύ αυτές τις μέρες 

Μιλάω με την παιδίατρο κάθε μέρα ... πιο πολύ απ ότι με την μάνα μου 😂😂😂 άλλαξα παιδίατρο και αν δεν την πάρω να της πω πως είναι με παίρνει αυτή.,, σοκ ήταν για εμένα .,, αλλά ρε παιδιά πολύ το χάρηκα.,, ελπίζω να συνεχιστεί η συνεργασία μας έτσι.,, λοιπόν μου είπε σε πρώτη φάση ότι μπορεί να είναι από εμβόλιο κάναμε την Παρασκευή.,, και μου είπε δώσε ντεπον μια ώρα πριν το γεύμα και αν περάσει κάπου πονάει ,,, όντως την πρώτη μέρα πέρασαν όλα... την δεύτερη και την Τρίτη τίποτα.,, θα δείξει τι να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου.,,, πως είστε; Χρόνια πολλά.,, και του χρόνου να φτιάχνουμε με τα παιδάκια μας κουλουράκια και τσουρέκια.., Τι κάνει η μικρή σου κατερινα μ ; Άννυ τα μικρά όλα καλά; Εμείς αν δεν παίρναμε άλμα δεν ξέρω τι είναι! Πραγματικά θα περιμένω να περάσουν λίγες μέρες ακόμη και θα τον πάω παιδίατρο .,,τουλάχιστον να βρούμε μια λύση,,, για κάποιο λόγο κλαει χωρίς λόγο.,, δεν θέλει να τρωει.,, μια είναι στα καλά του μια είναι χαλια ,,, 

Καλημέρα κοριτσι μου καλο Πάσχα να έχουμε κ του χρόνου με τα ζιζάνια μας!!! Καλά είναι εμενα φτου φτου τις τελευταίες μέρες, μας ταλαιπωρούν ωρες ωρες τα δόντια αλλα ενταξει την παλεύουμε!! Έχεις σκεφτεί μήπως είναι δοντάκια κ εσάς μαζι με το αλμα; γτ κάνουν αφαγιες τα δόντια, κ απο γνωστές που ακούω δεν πιάνει παντα το ντεπον😐 τι να πω εύχομαι να το ξεπεράσετε σύντομα, παντως το αλμα 15-19 είναι βαρβατο κανει πολλα κ διαφορα κ δυστυχώς κρατάει ένα μήνα κοντά!! Υπομονη θα στρώσει ο μικρούλης μας θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου καλο Πάσχα να έχουμε κ του χρόνου με τα ζιζάνια μας!!! Καλά είναι εμενα φτου φτου τις τελευταίες μέρες, μας ταλαιπωρούν ωρες ωρες τα δόντια αλλα ενταξει την παλεύουμε!! Έχεις σκεφτεί μήπως είναι δοντάκια κ εσάς μαζι με το αλμα; γτ κάνουν αφαγιες τα δόντια, κ απο γνωστές που ακούω δεν πιάνει παντα το ντεπον😐 τι να πω εύχομαι να το ξεπεράσετε σύντομα, παντως το αλμα 15-19 είναι βαρβατο κανει πολλα κ διαφορα κ δυστυχώς κρατάει ένα μήνα κοντά!! Υπομονη θα στρώσει ο μικρούλης μας θα δεις!!

Αυτό μου είπε και ο γιατρός. ,, ότι πιστεύει πως είναι δόντια.., εμείς τα έχουμε όλα τώρα. Κάναμε εμβόλιο δόντια και άλμα.,, 🤪🤯 εσάς γκρινιάζει και έχει το χέρι στα δόντια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό μου είπε και ο γιατρός. ,, ότι πιστεύει πως είναι δόντια.., εμείς τα έχουμε όλα τώρα. Κάναμε εμβόλιο δόντια και άλμα.,, 🤪🤯 εσάς γκρινιάζει και έχει το χέρι στα δόντια; 

Ναιι ναι γκρινιάζει κ όταν την πιάσει πολυ κλαιει απαρηγόρητη δεν την κανω καλα με τπτ, αλλά ένα κλαμα χειρότερο κ απο τους κολικούς, μέχρι τώρα οποτε έχω δώσει ντεπον την έχει πιάσει!! Πολύ τη λυπάμαι όταν την πιανει ετσι, ταλαιπωρουνται πολυ τα μικρακια μου!! Κ εγώ αυτό σκέφτομαι γτ μας έρχεται κ εμάς αυτο το αλμα ότι θα είναι όλα μαζι!! Υπομονη θα κάνουμε!! Το βράδυ κοιμάστε τουλαχιστον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναιι ναι γκρινιάζει κ όταν την πιάσει πολυ κλαιει απαρηγόρητη δεν την κανω καλα με τπτ, αλλά ένα κλαμα χειρότερο κ απο τους κολικούς, μέχρι τώρα οποτε έχω δώσει ντεπον την έχει πιάσει!! Πολύ τη λυπάμαι όταν την πιανει ετσι, ταλαιπωρουνται πολυ τα μικρακια μου!! Κ εγώ αυτό σκέφτομαι γτ μας έρχεται κ εμάς αυτο το αλμα ότι θα είναι όλα μαζι!! Υπομονη θα κάνουμε!! Το βράδυ κοιμάστε τουλαχιστον;

Ναι μωρε τα ζουζούνια.., έτσι κάνει και εμένα... και μετά από τα νεύρα του βάζει τα χέρια τ στο πρόσωπο με δυνάμη,,,, από εκεί καταλαβαίνω αν είναι δόντια.,, το βράδυ μέχρι τώρα ναι.,, απλά πλέον νυστάζει πιο νωρίς 9.30 πρέπει να κοιμηθεί αλλιώς τον πιάνει πολυυυυυυυυ γκρίνια ! Εσείς με τον ύπνο πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μωρε τα ζουζούνια.., έτσι κάνει και εμένα... και μετά από τα νεύρα του βάζει τα χέρια τ στο πρόσωπο με δυνάμη,,,, από εκεί καταλαβαίνω αν είναι δόντια.,, το βράδυ μέχρι τώρα ναι.,, απλά πλέον νυστάζει πιο νωρίς 9.30 πρέπει να κοιμηθεί αλλιώς τον πιάνει πολυυυυυυυυ γκρίνια ! Εσείς με τον ύπνο πως είστε; 

Ναιι κ εμένα το κανει συτο με τα χέρια στο πρόσωπο!!! Καλύτερα είμαστε δόξα το θεό, κ εμείς 9.3 το αργότερο 10 αν την ενοχλεί κατι έχουμε κοιμηθει, κανει 1 2 αφυπνίσεις νε φαει αλλα οκ λογικό το βρίσκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναιι κ εμένα το κανει συτο με τα χέρια στο πρόσωπο!!! Καλύτερα είμαστε δόξα το θεό, κ εμείς 9.3 το αργότερο 10 αν την ενοχλεί κατι έχουμε κοιμηθει, κανει 1 2 αφυπνίσεις νε φαει αλλα οκ λογικό το βρίσκω!

Καλημερα.,,, Λογικότατο,,, διάβαζα στο Facebook ότι αυτά δεν είναι τίποτα σε σχέση μετά τα terrible 2 και horrible 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα.,,, Λογικότατο,,, διάβαζα στο Facebook ότι αυτά δεν είναι τίποτα σε σχέση μετά τα terrible 2 και horrible 3

Καλημέρα,χαχαχα ασταα κ εγω τα διάβαζα κ λεω τι μας περιμένει!! Αν γκρινιάζουμε τωρα τοτε τι θα κανουμε🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα,χαχαχα ασταα κ εγω τα διάβαζα κ λεω τι μας περιμένει!! Αν γκρινιάζουμε τωρα τοτε τι θα κανουμε🤣

Μπορεί τα δικά μας να είναι εξαιρέσεις 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...