Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι να μην σας πειράξει καθόλου αγάπη μ,,, να μην καταλάβει τίποτα η μικρή σου.,, κλάψατε; 

Αστα μπλανταξε!! Αλλα της πέρασε γρήγορα την έβαλα στο στηθος κ ηρεμησε! Από κάτω τα ουλακια μας είναι πρησμένα κ παμε για δοντάκι μάλλον, πήραμε τηςfrezyderm για αρχη να δω αν μας κάνει τπτ!! Εσεις πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αστα μπλανταξε!! Αλλα της πέρασε γρήγορα την έβαλα στο στηθος κ ηρεμησε! Από κάτω τα ουλακια μας είναι πρησμένα κ παμε για δοντάκι μάλλον, πήραμε τηςfrezyderm για αρχη να δω αν μας κάνει τπτ!! Εσεις πως ειστε;

Με τις ώρες μας.,, ποτέ καλά και ποτε ζούμε το Δράμα μας 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Με τις ώρες μας.,, ποτέ καλά και ποτε ζούμε το Δράμα μας 😂😂 

Χαχαχαχ εεε λιγο πολυ όλες ετσι είμαστε😜 τι να κανουμε μωρε λογικό είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχ εεε λιγο πολυ όλες ετσι είμαστε😜 τι να κανουμε μωρε λογικό είναι!!

Ετσιιιι.,,, μεγάλωσε η μπουμπουκα σας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ετσιιιι.,,, μεγάλωσε η μπουμπουκα σας;;; 

Ναι η μπουκιτσα μου, σχεδόν 5 κιλα πήγαμε καλά εμεις γεννηθήκαμε κ μικρούλες και με την αλλεργια τον περασμένο μήνα δεν είχε πάρει πολύ!! Στην καμπύλη της είναι παντως οποτε δεν έχουμε θέμα λεει η γιατρος!! Είναι πολύ καλή όμως ψυχοκινητικα, μας γυρισε από μπρούμυτα ανάσκελα πριν 2 3 μερες κανει εκει φωνούλες καλη ειναι η μπουμπου μου δόξα το Θεό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι η μπουκιτσα μου, σχεδόν 5 κιλα πήγαμε καλά εμεις γεννηθήκαμε κ μικρούλες και με την αλλεργια τον περασμένο μήνα δεν είχε πάρει πολύ!! Στην καμπύλη της είναι παντως οποτε δεν έχουμε θέμα λεει η γιατρος!! Είναι πολύ καλή όμως ψυχοκινητικα, μας γυρισε από μπρούμυτα ανάσκελα πριν 2 3 μερες κανει εκει φωνούλες καλη ειναι η μπουμπου μου δόξα το Θεό!! 

Αυτό έχει σημασία.., να ακολουθεί την καμπύλη της.,, τώρα δεν παίρνουν πολύ αυτούς τους μήνες σε σχέση με την αρχή.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό έχει σημασία.., να ακολουθεί την καμπύλη της.,, τώρα δεν παίρνουν πολύ αυτούς τους μήνες σε σχέση με την αρχή.,, 

Ναι μου πε πως από δω κ πέρα θα παίρνει πιο λιγο ειναι φυσιολογικό!! Την υγεία τους να χουν, εγώ δεν που ασχολούμαι να σου πω με τα γραμμάρια από τη στιγμή που το βλέπω καλα το παιδι!! Είναι υποκειμενικά αυτά θεωρώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μου πε πως από δω κ πέρα θα παίρνει πιο λιγο ειναι φυσιολογικό!! Την υγεία τους να χουν, εγώ δεν που ασχολούμαι να σου πω με τα γραμμάρια από τη στιγμή που το βλέπω καλα το παιδι!! Είναι υποκειμενικά αυτά θεωρώ!

Ακριβώς ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2021 at 9:40 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@annie! κοριτσι μου τι κανεις; πως ειστε;; καιρο έχω να σε δω να γράψεις!! Όλα καλα;;

Τώρα είμαστε καλά!! Κόλλησε κορονοιο ο άντρας μου κ κολλησα κ γω κ είμασταν δύσκολα.. Δόξα τω Θεω τα μωράκια μας δεν εμφάνισαν συμπτώματα, ο άντρας μου ήταν πιο ζόρικα από μένα, έκανε 9 μέρες πυρετό.. Μεθαύριο τελειώνει κ η καραντίνα μας. Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ σιγά σιγά επανέρχονται οσμή κ γευση. Κατά τα άλλα είμαστε καλά. Εσυ γλυκό μου κορίτσι τι κάνεις; Πως τα πάτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Τώρα είμαστε καλά!! Κόλλησε κορονοιο ο άντρας μου κ κολλησα κ γω κ είμασταν δύσκολα.. Δόξα τω Θεω τα μωράκια μας δεν εμφάνισαν συμπτώματα, ο άντρας μου ήταν πιο ζόρικα από μένα, έκανε 9 μέρες πυρετό.. Μεθαύριο τελειώνει κ η καραντίνα μας. Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ σιγά σιγά επανέρχονται οσμή κ γευση. Κατά τα άλλα είμαστε καλά. Εσυ γλυκό μου κορίτσι τι κάνεις; Πως τα πάτε; 

Ωω ρε κοριτσι μου τι σας εκατσε!!! Πφφ ευτυχως που είστε καλύτερα κ ευτυχως που και τα μικρά δεν τα έπιασε τπτ!! Το λενε πάντως ότι τα μικρά το περνάνε ετσι χωρίς τπτ κ να κολλησουν!!περαστικά σας αγαπη μου γρηγορα!! 

Καλά κ εμείς δόξα το Θεό, έχουμε ηρεμήσει από τους κολικούς ευτυχώς, τώρα μας πιάσανε βέβαια δόντια😅 έχουν φουσκώσει τα ουλακια από κάτω κ ασπρίζουν, πήρα σήμερα μια αλοιφή κ μόλις της την εβαλα της καημενης ηρεμησε, για λίγο βεβαια αλλα οκ!! Κάναμε κ εμβολιο σημερα, αλλά δεν μας έβγαλε κάτι μέχρι τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωω ρε κοριτσι μου τι σας εκατσε!!! Πφφ ευτυχως που είστε καλύτερα κ ευτυχως που και τα μικρά δεν τα έπιασε τπτ!! Το λενε πάντως ότι τα μικρά το περνάνε ετσι χωρίς τπτ κ να κολλησουν!!περαστικά σας αγαπη μου γρηγορα!! 

Καλά κ εμείς δόξα το Θεό, έχουμε ηρεμήσει από τους κολικούς ευτυχώς, τώρα μας πιάσανε βέβαια δόντια😅 έχουν φουσκώσει τα ουλακια από κάτω κ ασπρίζουν, πήρα σήμερα μια αλοιφή κ μόλις της την εβαλα της καημενης ηρεμησε, για λίγο βεβαια αλλα οκ!! Κάναμε κ εμβολιο σημερα, αλλά δεν μας έβγαλε κάτι μέχρι τώρα!! 

Ευχαριστούμε κορίτσι μου !! Αχ μεγαλώνουν τόσο γρήγορα 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια έχετε παραγγείλει ρούχα από κανένα eshop κ να σας βγήκαν καλά κ σωστό νούμερο θελω να πάρω γιατί δεν Μ κάνει τπτ!

Καλημερα.., για έσενα εννοείς η για την μικρή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Τώρα είμαστε καλά!! Κόλλησε κορονοιο ο άντρας μου κ κολλησα κ γω κ είμασταν δύσκολα.. Δόξα τω Θεω τα μωράκια μας δεν εμφάνισαν συμπτώματα, ο άντρας μου ήταν πιο ζόρικα από μένα, έκανε 9 μέρες πυρετό.. Μεθαύριο τελειώνει κ η καραντίνα μας. Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ σιγά σιγά επανέρχονται οσμή κ γευση. Κατά τα άλλα είμαστε καλά. Εσυ γλυκό μου κορίτσι τι κάνεις; Πως τα πάτε; 

Τι λες βρε κοριτσάκι μου;  Πως είστε τώρα;;;  Πως την παλέψατε με τα μικρά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

Τώρα είμαστε καλά!! Κόλλησε κορονοιο ο άντρας μου κ κολλησα κ γω κ είμασταν δύσκολα.. Δόξα τω Θεω τα μωράκια μας δεν εμφάνισαν συμπτώματα, ο άντρας μου ήταν πιο ζόρικα από μένα, έκανε 9 μέρες πυρετό.. Μεθαύριο τελειώνει κ η καραντίνα μας. Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ σιγά σιγά επανέρχονται οσμή κ γευση. Κατά τα άλλα είμαστε καλά. Εσυ γλυκό μου κορίτσι τι κάνεις; Πως τα πάτε; 

Περαστικά κορίτσι Μ .για όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα.., για έσενα εννοείς η για την μικρή; 

Για μένα αλλά άμα έχετε τπτ καλό κ για την μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Τι λες βρε κοριτσάκι μου;  Πως είστε τώρα;;;  Πως την παλέψατε με τα μικρά; 

Καλύτερα πολύ καλύτερα!! Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ ο άντρας μου που λαχανιάζει κ κουράζεται πολύ εύκολα. Αλλά το πέρασε γενικά πιο δύσκολα από μένα. Το καλό ήταν πως είχαμε το χάλι μας εναλλάξ κ τα φέραμε βόλτα τα μωράκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2021 at 10:56 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Καλύτερα πολύ καλύτερα!! Μόνο βήχα έχουμε πλέον κ ο άντρας μου που λαχανιάζει κ κουράζεται πολύ εύκολα. Αλλά το πέρασε γενικά πιο δύσκολα από μένα. Το καλό ήταν πως είχαμε το χάλι μας εναλλάξ κ τα φέραμε βόλτα τα μωράκια. 

Κοριτσάκι μου τι κάνετε πως είστε; Συνηλθατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημέρα κοριτσι μου, καλά είμαστε, εσεις;; τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημέρα Ιωάννα μου εμείς εδώ μια τρέλα μια κλαίμε μια γελάμε.μονο εμεις το περνάμε έτσι το άλμα.εσεις τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου, καλά είμαστε, εσεις;; τι κανετε;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα Ιωάννα μου εμείς εδώ μια τρέλα μια κλαίμε μια γελάμε.μονο εμεις το περνάμε έτσι το άλμα.εσεις τι κάνετε?

Καλημερα κορίτσια μου.,,, εμείς ακριβώς όπως το περιγράφει η @Dona90 εκεί που γελάμε κλαιμε,,, θέλει μόνο όρθιος ,,, όταν τον έχω ξαπλωμένο στην αγκαλιά βάζει δύναμη και σηκώνεται για να καθίσει και γελάει.,, εκεί που είμαστε κι παίζουμε και όλα καλά αρχίζει το κλάμα χωρίς να έχει δείξει κάποιο δείγμα κούρασης ,, τι να πω !! Τα κορίτσια σας πως είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσάκι μου τι κάνετε πως είστε; Συνηλθατε; 

Καλά είμαστε, βγήκαμε κ αρνητικοί!! Η μικρούλα μου δεν ήταν καλά από το Σάββατο, δεν έτρωγε πολύ πολύ και γκρίνιαζε πάρα πολύ το πουλάκι μου. Πήγαμε εχθές στον παιδίατρο, της έκανε τεστ και ήταν αχνό θετικό οπότε λέει είναι στα τελειώματα από τον covid, μάλλον την πείραξε η αντιβίωση που έπαιρνα στο εντεράκι συν ο κορονοιος γι αυτό δεν ήταν καλά το μωρό μου. Κυριακή ήταν η τελευταία μέρα που την πήρα κ από χθές ήταν ήδη καλύτερα η μικρή. Μας έδωσε κ προβιοτικά σταγόνες. Τουλάχιστον δεν είχε καθόλου ακροαστικά!! Εσείς πως είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά είμαστε, βγήκαμε κ αρνητικοί!! Η μικρούλα μου δεν ήταν καλά από το Σάββατο, δεν έτρωγε πολύ πολύ και γκρίνιαζε πάρα πολύ το πουλάκι μου. Πήγαμε εχθές στον παιδίατρο, της έκανε τεστ και ήταν αχνό θετικό οπότε λέει είναι στα τελειώματα από τον covid, μάλλον την πείραξε η αντιβίωση που έπαιρνα στο εντεράκι συν ο κορονοιος γι αυτό δεν ήταν καλά το μωρό μου. Κυριακή ήταν η τελευταία μέρα που την πήρα κ από χθές ήταν ήδη καλύτερα η μικρή. Μας έδωσε κ προβιοτικά σταγόνες. Τουλάχιστον δεν είχε καθόλου ακροαστικά!! Εσείς πως είστε;

Μπραβο το μικρακι μωρε,περαστικά του γρήγορα να ναι🙏🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλά είμαστε, βγήκαμε κ αρνητικοί!! Η μικρούλα μου δεν ήταν καλά από το Σάββατο, δεν έτρωγε πολύ πολύ και γκρίνιαζε πάρα πολύ το πουλάκι μου. Πήγαμε εχθές στον παιδίατρο, της έκανε τεστ και ήταν αχνό θετικό οπότε λέει είναι στα τελειώματα από τον covid, μάλλον την πείραξε η αντιβίωση που έπαιρνα στο εντεράκι συν ο κορονοιος γι αυτό δεν ήταν καλά το μωρό μου. Κυριακή ήταν η τελευταία μέρα που την πήρα κ από χθές ήταν ήδη καλύτερα η μικρή. Μας έδωσε κ προβιοτικά σταγόνες. Τουλάχιστον δεν είχε καθόλου ακροαστικά!! Εσείς πως είστε;

Άντε τέλεια κορίτσι μου ,,, μακρυά σας ο κορονοιος!!!! Σας βοήθησαν τα προβιοτικά; Ελπίζω να στρώσετε τώρα .,, εμείς κλάμα και φαΐ ανά 2 ώρες. Από το μεσημέρι και μετά.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...