Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Πολύ πόνο;;; Μπορεί απλά να μεγαλώνει η μήτρα.., όχι δεν είναι θέμα εμφύτευσης.,,, προσπάθησε να χαλαρώσεις ... μίλησες με τον γιατρό; 

Πονάω από το πρωί.. θα πω το μεσημέρι να με δει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Μου είπε να πάρω ένα χαπάκι προγεστερόνης και να με δει το μεσημέρι.. αλλά μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς για να δει κάτι.. 

Ας πας εσυ και ολο και κατι θα δει δεν ειναι και τοσο νωρις!! Παρε το χαπακι και κατσε ηρεμη θα περασει δεν θα ειναι τπτ θα δεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ας πας εσυ και ολο και κατι θα δει δεν ειναι και τοσο νωρις!! Παρε το χαπακι και κατσε ηρεμη θα περασει δεν θα ειναι τπτ θα δεις😊

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annita3 είπε:

Κορίτσια το πρωί είχα κάτι πονακια στην κοιλιά και μόλις είδα αίμα ροζ..Σας εχει τύχει? Λέτε να αποβαλλω?

Μην τρελαίνεσαι. Από την Πέμπτη έχω καφέ. Παρασκευή αρκετό αίμα. Έκανα χοριακή και ολα καλά. Μετά πάλι καφέ. Εχθές ενώ είχαν σταματησει και τα καφέ είχα πάλι αίμα. Περισσότερο αυτη φορά. Πήγα είδαμε και τους σάκους και τα εμβυάκια. Όλα καλά. Απλά μου αύξησε την προγεστερόνη. Σήμερα μπήκα στην 7η εβδομάδα.  Μην αναχώνεσαι. Αποβολή σημαίνει ποτάμια αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Πονάω από το πρωί.. θα πω το μεσημέρι να με δει..

Επίσης κάθε μέρα πονάω εχθές είχα ψοφήσει από τον πόνο. Η μήτρα είναι που μεγαλώνει και τα έντερα που αλλάζουν θέση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Έκανες τις εξετάσεις που σου έδωσε; 

Αύριο πρωί θα πάω γιατί ενώ λέγαμε να το καθηστερισουμε γιατί δεν έχω ασφάλεια αλλά τελικά θα κάνω αυτές που επιγουν κ θα πληρώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου τι κανεις;; πηγες στον γιατρο;;

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Διδυμακια παντού φίλη μου!!!!! Συγχαρητήρια και από εδωωω!!!! Εκεί θα φωλιάσουν για τα καλάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Πόσο τέλειο που τα μωράκια μας είναι περισσότερα από μας!!όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου απολαυσετο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Αύριο πρωί θα πάω γιατί ενώ λέγαμε να το καθηστερισουμε γιατί δεν έχω ασφάλεια αλλά τελικά θα κάνω αυτές που επιγουν κ θα πληρώσω..

Αν εξαιρέσεις αυτή για την κυστικη ίνωση που πλήρωσα 100€ πλήρωσα 140 για τις υπόλοιπες (έκανε και ο άντρας μου μερικές ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Τελεια κοπέλα μου!!!! Με το καλό τα μωράκια σου!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μην τρελαίνεσαι. Από την Πέμπτη έχω καφέ. Παρασκευή αρκετό αίμα. Έκανα χοριακή και ολα καλά. Μετά πάλι καφέ. Εχθές ενώ είχαν σταματησει και τα καφέ είχα πάλι αίμα. Περισσότερο αυτη φορά. Πήγα είδαμε και τους σάκους και τα εμβυάκια. Όλα καλά. Απλά μου αύξησε την προγεστερόνη. Σήμερα μπήκα στην 7η εβδομάδα.  Μην αναχώνεσαι. Αποβολή σημαίνει ποτάμια αίμα. 

 Ειμαι να σκάσω.. σε 1 ώρα θα πάω στη γιατρό να δω τι θα μου πει.. Εγώ έχω και πόνους στην κοιλιά.. Αυτό με ανησυχεί! Από τι προέρχεται το αίμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

 Ειμαι να σκάσω.. σε 1 ώρα θα πάω στη γιατρό να δω τι θα μου πει.. Εγώ έχω και πόνους στην κοιλιά.. Αυτό με ανησυχεί! Από τι προέρχεται το αίμα?

Μπορεί να είναι κάτι άσχετο. Εμένα ίσως είναι αποκολλησουλα που φαινόταν με το ζόρι. Το καφέ και το ροζ δεν τους απασχολεί καθόλου. Το φρέσκο κόκκινο ζωηρό αίμα τους νοιάζει αλλά τις περισσότερες φορές δεν είναι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Μπραβο κοριτσι μου μπραβο τελεια!! Με το καλο να ειναι🙏🙏

Πηγα κ εγω στο γιατρο το ειδαμε αλλα το εψαξε πολυ για να το ακουσουμε, 5 εβδομαδων μου ειπε οτι ειναι και ειναι πολυ νωρις ακομα!! Προς το παρον ειναι ολα καλα και θα ξανα παω σε 15 μερες που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!! Ααχ κοριτσια τι να πω αγχωθηκα λιγο αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα με τη βοηθεια της Παναγιας🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου μπραβο τελεια!! Με το καλο να ειναι🙏🙏

Πηγα κ εγω στο γιατρο το ειδαμε αλλα το εψαξε πολυ για να το ακουσουμε, 5 εβδομαδων μου ειπε οτι ειναι και ειναι πολυ νωρις ακομα!! Προς το παρον ειναι ολα καλα και θα ξανα παω σε 15 μερες που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!! Ααχ κοριτσια τι να πω αγχωθηκα λιγο αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα με τη βοηθεια της Παναγιας🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Ηρέμησε όσο μπορείς!! Όλες πάμε βήμα βήμα τη φορά. Το σημαντικό είναι πως είναι ενδομήτριο και είδε και έμβρυο. Αυτό θέλαμε τώρα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Ηρέμησε όσο μπορείς!! Όλες πάμε βήμα βήμα τη φορά. Το σημαντικό είναι πως είναι ενδομήτριο και είδε και έμβρυο. Αυτό θέλαμε τώρα !! 

Ναι κοριτσι μου σε ευχαριστω!! Νομιζα οτι θα ηταν αλλιως και αγχωθηκα που το εψαχνε για να το ακουσουμε!! Ευχομαι να πανε ολα καλα, οτι ειναι να γινει θα γινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου μπραβο τελεια!! Με το καλο να ειναι🙏🙏

Πηγα κ εγω στο γιατρο το ειδαμε αλλα το εψαξε πολυ για να το ακουσουμε, 5 εβδομαδων μου ειπε οτι ειναι και ειναι πολυ νωρις ακομα!! Προς το παρον ειναι ολα καλα και θα ξανα παω σε 15 μερες που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!! Ααχ κοριτσια τι να πω αγχωθηκα λιγο αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα με τη βοηθεια της Παναγιας🙏🙏

Όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου!!!! Είναι νωρίς ακόμη για καρδούλα στην 5η εβδομάδα ,, 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Να ξεαγχωθείς !!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου μπραβο τελεια!! Με το καλο να ειναι🙏🙏

Πηγα κ εγω στο γιατρο το ειδαμε αλλα το εψαξε πολυ για να το ακουσουμε, 5 εβδομαδων μου ειπε οτι ειναι και ειναι πολυ νωρις ακομα!! Προς το παρον ειναι ολα καλα και θα ξανα παω σε 15 μερες που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!! Ααχ κοριτσια τι να πω αγχωθηκα λιγο αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα με τη βοηθεια της Παναγιας🙏🙏

Καλεεεε είσαι κ τυχερή που είδες σάκο!!!! Είναι πολυυυύ νωρίς και μπράβο που το είδατε!!!! Με το καλό να πάει κ η επόμενη!!! Θα ακούσεις πολύ γρήγορη βροντερή καρδούλα! Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Μου τελείωσαν τα λαικ!! Οι μισές να πιάσουν καταλαβαίνετε θα πάνε όλα τέλεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου!!!! Είναι νωρίς ακόμη για καρδούλα στην 5η εβδομάδα ,, 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Να ξεαγχωθείς !!! 😘😘😘

Την ακουσαμε αχνα αλλα μου ειπε κ αυτος οτι ειναι νωρις σε 15 μερες που θα παω θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Καλεεεε είσαι κ τυχερή που είδες σάκο!!!! Είναι πολυυυύ νωρίς και μπράβο που το είδατε!!!! Με το καλό να πάει κ η επόμενη!!! Θα ακούσεις πολύ γρήγορη βροντερή καρδούλα! Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Μου τελείωσαν τα λαικ!! Οι μισές να πιάσουν καταλαβαίνετε θα πάνε όλα τέλεια!!!! 

Την ακουσαμε κοριτσι μου αλλα ηταν αχνα😊 ααχ μακαρι να μας πανε σε ολες καλα τα πραγματα, το ευχομαι καθε μερε🙏 δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Κορίτσια.. άσχημα τα νέα για μένα.. Είναι σίγουρα αποβολή! :(

Κορίτσι μου, πολύ λυπάμαι. Τι είδατε στον υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Είδαμε ένα άδειο σάκο και αίμα να κυλάει και να το παρασύρει.. συγγνώμη για τη γλαφυρότητα της περιγραφής.. 

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου😐 τι σου ειπε ο γιατρος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...