Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις On 4/1/2021 at 5:06 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να χαίρεσαι την μπουμπου!! Σε σκεφτόμουν από προχθές. Εσύ είσαι καλά; 

 

στις On 4/1/2021 at 5:09 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, γερό και καλοτυχο να είναι πάντα!! Πώς ειστε μαμά και κορη;;

 

στις On 4/1/2021 at 8:35 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου σε σκεφτόμουν τόσο πολύ!!!! Τι καλά!!! Να σου ζήσει !! Γερή ξαι τυχερή να είναι! Ο απόλυτος έρωτας Ε;; 🎀🎀🎀🎀🎀😍😍😍με το καλό να πάτε σπιτάκι! Πως ήταν η εμπειρια σου; Είσαι καλά; Συνηλθες καθόλου; 

Σας ευχαριστούμε πολύ κοριτσια  μου . Είμαι λίγο ψοφια γι'αυτό εξαφανηστικα ξεκίνησα με πρόκληση ενώ είχα πολλές συσπάσεις κ η μικρή έσπρωχνε δεν είχα καθόλου διαστολή.μετα από 15 ώρες προσπάθεια ς χωρίς να γίνεται τπτ μόνο 3 διαστολή έκανα επισκληριδιο.κ μετά πήγαμε για καισαρική.τωρα είμαστε σπίτι έβγαλα τα ράμματα αλλά πονάω εσωτερικά αρκετά ακόμα.ειμαστε στην 6 μέρα θηλάζουμε αποκλειστικά είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν κοιμάμαι καθόλου.ανα 2 ώρες δίνω στήθος για να αναπληρώσουμε τα κιλα που χάσαμε.πειτε Μ για τους πόνους κάνετε κάτ?κ ανά πόσες ώρες μπαίνουν στήθος τα μωράκια σας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

 

 

Σας ευχαριστούμε πολύ κοριτσια  μου . Είμαι λίγο ψοφια γι'αυτό εξαφανηστικα ξεκίνησα με πρόκληση ενώ είχα πολλές συσπάσεις κ η μικρή έσπρωχνε δεν είχα καθόλου διαστολή.μετα από 15 ώρες προσπάθεια ς χωρίς να γίνεται τπτ μόνο 3 διαστολή έκανα επισκληριδιο.κ μετά πήγαμε για καισαρική.τωρα είμαστε σπίτι έβγαλα τα ράμματα αλλά πονάω εσωτερικά αρκετά ακόμα.ειμαστε στην 6 μέρα θηλάζουμε αποκλειστικά είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν κοιμάμαι καθόλου.ανα 2 ώρες δίνω στήθος για να αναπληρώσουμε τα κιλα που χάσαμε.πειτε Μ για τους πόνους κάνετε κάτ?κ ανά πόσες ώρες μπαίνουν στήθος τα μωράκια σας!??

Περαστικά κορίτσι μου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!! Εγώ θα σου πω με την ξαδέρφη μου που μιλάω ότι κ αυτή άνα 2 ώρες ταΐζει την μικρή της για να αναπληρώσει το βάρος! Εκείνη βέβαια έδωσε κ λίγο ξένο τις πρώτες μέρες γτ άργησε να κατέβει το γάλα της με καισαρική κ εκείνη! είναι πολύ ζόρικη η πρώτη περίοδος,υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μπουμπού καλότυχη γερή κ δυνατή.ολα τα καλά του κόσμου.ετσι κάνουν στην αρχή οι ψυχουλες πίνανε πολύ κ εμείς αϋπνίες υπομονή.για τον πόνο εσωτερικά εμένα μου έδινε bruffen με ηρεμούσε πάρα πολύ.αν το έχεις ξανά πάρει οκ δεν ξέρω αν έχεις κ αλλεργίες αλλά είναι πολύ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το στήθος δεν είναι απαραίτητο ανά δύο ώρες μπορεί άλλες φορές να είναι ανά τρεις μπορεί να είναι κ ανά δέκα λεπτό αναλόγως το παιδί κ το γάλα που έχεις εσύ ξέρεις καλύτερα θα βρείτε τον Ρυθμό σας αλλά θα το νιώθεις ποτέ πεινάει συνήθως στην αρχή περισσότερο πεινανε και νυστάζουν άλλα πέντε είναι λόγοι που κλαίνε τα μωράκια.πεινανε νυστάζουν κρυώνουν ζεσταινονται η πονάνε η αγκαλιά μας είναι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2021 at 9:56 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσακι μου γλυκο καλή χρονιά.. Εσυ γεννησες;; εμενα μου δίνει 5 Απριλίου αλλά έχω και κάτι θεματάκια ποναω πολυ  κάτω από το στήθος  σαν κάψιμο επίσης ποναω στη πλατη παρά πολυ .. Δεν ξέρω πηγα και στο γιατρό σήμερα μου λέει δεν φαίνεται κατι ανυσηχητικο. 

Εγώ την Δευτέρα γίνομαι 39 ακριβώς .... αναμένω ποτε θα σκάσει μύτη η μικρή !!!

δεν είναι κάτι αγάπη μην ανησυχείς μεγαλώνει η μήτρα και μετακινούνται τα πάντα ! Τι παιδάκι έχεις ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

 

 

Σας ευχαριστούμε πολύ κοριτσια  μου . Είμαι λίγο ψοφια γι'αυτό εξαφανηστικα ξεκίνησα με πρόκληση ενώ είχα πολλές συσπάσεις κ η μικρή έσπρωχνε δεν είχα καθόλου διαστολή.μετα από 15 ώρες προσπάθεια ς χωρίς να γίνεται τπτ μόνο 3 διαστολή έκανα επισκληριδιο.κ μετά πήγαμε για καισαρική.τωρα είμαστε σπίτι έβγαλα τα ράμματα αλλά πονάω εσωτερικά αρκετά ακόμα.ειμαστε στην 6 μέρα θηλάζουμε αποκλειστικά είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν κοιμάμαι καθόλου.ανα 2 ώρες δίνω στήθος για να αναπληρώσουμε τα κιλα που χάσαμε.πειτε Μ για τους πόνους κάνετε κάτ?κ ανά πόσες ώρες μπαίνουν στήθος τα μωράκια σας!??

Να σου ζήσει κορίτσι μου γλυκό ...

εγω αυτό που έκανα στον γιο μου και θα κάνω και τώρα είναι το βράδυ να της δίνω ένα μπουκάλι ξένο για να μπορώ να κοιμάμαι έστω ένα 4ωρο ... είχα πρόγραμμα μετά το μπάνιο του του έδινα και ένα μπουκάλι και κοιμόταν και έτσι ξεκουράζομουν και  εγώ ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ την Δευτέρα γίνομαι 39 ακριβώς .... αναμένω ποτε θα σκάσει μύτη η μικρή !!!

δεν είναι κάτι αγάπη μην ανησυχείς μεγαλώνει η μήτρα και μετακινούνται τα πάντα ! Τι παιδάκι έχεις ;;;;;

Κοριτσάκι έχουμε...  Ανυπομονώ και εγώ. αρχισα ειδη να φτιάχνω δωμάτιο.  Το ξέρω πολυ νωρίς είμαι 6.5 μηνών αλλά δεν κρατιέμαι αλήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου χρόνια πολλά! Εγώ τα έκανα μέσω ΙΚΑ της περιοχής μου εντελώς δωρεάν και εξεπλάγην πολύ ευχάριστα δεν περίμενα τέτοια οργάνωση και ενημέρωση από ΙΚΑ,  τα κορίτσια όλα είναι καταπληκτικά εδώ τουλάχιστον, αν σε ενδιαφέρει ρωτα στο ΙΚΑ σου αν κάνουν τέτοια μαθήματα!  Έγιναν όλα διαδικτυακά λόγω του ιού, και ξεκινήσαμε αρχές του 8ου μήνα για να έχουμε τελειώσει όταν μπούμε στο μήνα μας! Πάντως υπάρχουν κ ιδιώτες που κάνουν νομίζω αν ψάξεις για την περιοχή σου θα σου βγάλει αλλά πλέον επειδή γίνονται διαδικτυακά και από αλλού θα μπορείς να παρακολουθήσεις!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!! θα πάρω από βδομάδα τηλέφωνο να ρωτήσω λεπτομέρειες στο ΙΚΑ, αφού έμεινες και ευχαριστημένη! Αχχ άντε με έναν πόνο όλες οι μανούλες και υγιή μωράκια στις αγκαλίτσες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@annie! κορίτσι μου τι κανεις;; γεννησατε;😊😊

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Να σ ζήσουν κορίτσι Μ γερά δυνατα.γεματα αγάπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να σ ζήσουν κορίτσι Μ γερά δυνατα.γεματα αγάπη!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Και σεις να βρείτε τώρα τους ρυθμούς σας σιγά σιγά στο σπίτι. Ο σύζυγος κατουρημενος τελείως;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου αγάπη μου!!!! Γερα και τυχερά να ειναι!!  ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου αγάπη μου!!!! Γερα και τυχερά να ειναι!!  ❤️❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου !! Κ συ να χαίρεσαι τον πρίγκιπα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Μπράβο  κοριτσάκι μου, να σου ζήσουν τα μωράκια σου, να τα χαίρεστε,να είναι γερά κ δυνατά  παντα😊😊 ευτυχώς όλα καλά αφού δε χρειάστηκαν τπτ τα μικρακια, σιγά σιγά τώρα με υπομονή θα βρείτε τους ρυθμούς σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπράβο  κοριτσάκι μου, να σου ζήσουν τα μωράκια σου, να τα χαίρεστε,να είναι γερά κ δυνατά  παντα😊😊 ευτυχώς όλα καλά αφού δε χρειάστηκαν τπτ τα μικρακια, σιγά σιγά τώρα με υπομονή θα βρείτε τους ρυθμούς σας!!

Ναι κοριτσάκι μου εννοείται αυτό. Το σημαντικό είναι πως είναι καλά κ όλα τ άλλα θα έρθουν σιγά σιγά. Έφαγε κ η μικρή επιτέλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Και σεις να βρείτε τώρα τους ρυθμούς σας σιγά σιγά στο σπίτι. Ο σύζυγος κατουρημενος τελείως;; 

Εντελώς όμως ..μόνο γκουκ ν ακούσει πεταγετε. Κ τις 2 στα όπα όπα μας έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annie! είπε:

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας! Να ειναι γερά κ από καλότυχα και εσεις να τα χαίρεστε και να τα καμαρωνετε! Τι όμορφο ταξίδι ολοκληρώθηκε και ξεκινά ένα πιο συναρπαστικό.. Πόσο ανυπομονω♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν κορίτσι μου τα μωράκια σας καλότυχα Γερα και δυνατα κ πάντα δεμένα όπως ήταν και στην κοιλίτσα της μανουλας❣️👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η annie! είπε:

Γέννησα κορίτσι μου ναι!!! 2 πανέμορφα μωράκια 2310 η μικρή κ 2790 ο μικρός. Τον είχαν θερμοκοιτίδα μέχρι τις 21.00 γιατί έκανε ταχύπνοια κ του έδιναν οξυγόνο αλλά βγήκε κ μου τον έφεραν κ αυτόν νωρίτερα. Είναι μαγικό το συναίσθημα δεν υπάρχει!!! Θήλασε κιόλας, η μικρή όχι ακόμα κ τις 2 φορές που μου την έφεραν κοιμόταν μόνο δεν έπιανε θηλή με τίποτα. Θα πάρουν κ κενό βέβαια επειδη είναι μικρούλια κ στο σπίτι με το καλό θα βρούμε ρυθμούς. Εγώ είμαι μια χαρά. Πονάω λίγο τίποτα τραγικό να ναι καλά τα φάρμακα. 

Να σου ζήσουν αγάπη μου γλυκιά !!! Μια χαρά από βάρος τα διδυμάκια σου !!Ξεκουράσου όσο μπορείς στο μαιευτήριο 😂😂😂 να μου τα φιλήσεις 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 

Όσες έχετε γεννήσει τι σύμπτωματα είχατε;; 

Εμένα είχε φύγει το τραχηλικό πώμα ., και έβλεπα λίγο αιμα τις επόμενες μέρες και είχα και πονους περιόδου! Αν δεν είχα αιμα δεν θα πήγαινα στην κλινική . Νιώθεις κάτι κορίτσι μ η έτσι πληροφοριακά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμένα είχε φύγει το τραχηλικό πώμα ., και έβλεπα λίγο αιμα τις επόμενες μέρες και είχα και πονους περιόδου! Αν δεν είχα αιμα δεν θα πήγαινα στην κλινική . Νιώθεις κάτι κορίτσι μ η έτσι πληροφοριακά; 

Εχω αρχισει να νιωθω πονους στη μέση που και που και έχω και αρκετα υγρά διαφανα και λευκά. Δεν έχω δει αίμα. Και ελάχιστα ποναλακια και πίεση χαμηλά.. Αλλά πολύ αραιά. Δηλαδή ποναλακια μπορεί να με πιάσουν μια με δύο φορές τη μέρα χωρίς όμως κάποιο ιδιαίτερο πετρωμα στη κοιλιά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Εχω αρχισει να νιωθω πονους στη μέση που και που και έχω και αρκετα υγρά διαφανα και λευκά. Δεν έχω δει αίμα. Και ελάχιστα ποναλακια και πίεση χαμηλά.. Αλλά πολύ αραιά. Δηλαδή ποναλακια μπορεί να με πιάσουν μια με δύο φορές τη μέρα χωρίς όμως κάποιο ιδιαίτερο πετρωμα στη κοιλιά.. 

Θεωρώ ότι προετοιμάζεται σιγά σιγά το σώμα κορίτσι μου!! Κ εγώ 2 μέρες τώρα πονάω στη λεκάνη μου αρκετά, ειδικά το βραδυ υποφέρω να αλλάξω πλευρό! Έχω κ εγώ πολλά υγρά και ποναλακια πολύ αραιά κ εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...