Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@melodyy κοριτσι μου πως εισαι;; πηρες τον γιατρο τηλεφωνο;;

Είδαμε ένα που ήταν ακόμη ζωντανό στη θέση του.... Θα δούμε κ αύριο... Κάπως ηρέμησα αλλά άμα δεν πάω αύριο δε θα μ φυγει ο φόβος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Είδαμε ένα που ήταν ακόμη ζωντανό στη θέση του.... Θα δούμε κ αύριο... Κάπως ηρέμησα αλλά άμα δεν πάω αύριο δε θα μ φυγει ο φόβος... 

Κοριτσάκι μου πήγες για υπέρηχο δηλαδή??? Το είδα κι εγώ ότι είχες αίμα κι αγχώθηκα, ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοριτσάκι μου πήγες για υπέρηχο δηλαδή??? Το είδα κι εγώ ότι είχες αίμα κι αγχώθηκα, ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά😘😘

Μάλλον όλα καλά... Δε μπορούσε να δώσει εξήγηση του τι έγινε γτ πήγα στο τοπικό νοσοκομείο αύριο θα πάω στον δικό μου γιατρό να δούμε τι θα μ πει... Μ είπε ότι κάποιες φορές δε βρίσκουμε καν την αιτία... Να μην πάρω αύριο το πρωί σαλοσπιρ.. Μπορεί να είναι από μικρή αποκόλληση μπορεί να υπήρχε δεύτερο κ να έφυγε μπορεί να ήταν μια άσχετη αιμορραγία λόγω της αντιπηκτικης αγωγής.... Θα φανεί αύριο ίσως πιο καλά... Εύχομαι να κρατηθεί στη θέση του και να είναι καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melodyy είπε:

Μάλλον όλα καλά... Δε μπορούσε να δώσει εξήγηση του τι έγινε γτ πήγα στο τοπικό νοσοκομείο αύριο θα πάω στον δικό μου γιατρό να δούμε τι θα μ πει... Μ είπε ότι κάποιες φορές δε βρίσκουμε καν την αιτία... Να μην πάρω αύριο το πρωί σαλοσπιρ.. Μπορεί να είναι από μικρή αποκόλληση μπορεί να υπήρχε δεύτερο κ να έφυγε μπορεί να ήταν μια άσχετη αιμορραγία λόγω της αντιπηκτικης αγωγής.... Θα φανεί αύριο ίσως πιο καλά... Εύχομαι να κρατηθεί στη θέση του και να είναι καλά... 

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου🙏🙏 να σκεφτεσαι μονο θετικα!! Δεν θα ηταν κατι ανησυχητικο!! Η Παναγια μαζι σου!! Να μας πεις αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melodyy είπε:

Μάλλον όλα καλά... Δε μπορούσε να δώσει εξήγηση του τι έγινε γτ πήγα στο τοπικό νοσοκομείο αύριο θα πάω στον δικό μου γιατρό να δούμε τι θα μ πει... Μ είπε ότι κάποιες φορές δε βρίσκουμε καν την αιτία... Να μην πάρω αύριο το πρωί σαλοσπιρ.. Μπορεί να είναι από μικρή αποκόλληση μπορεί να υπήρχε δεύτερο κ να έφυγε μπορεί να ήταν μια άσχετη αιμορραγία λόγω της αντιπηκτικης αγωγής.... Θα φανεί αύριο ίσως πιο καλά... Εύχομαι να κρατηθεί στη θέση του και να είναι καλά... 

Πάντως κι εμένα στην αρχή που είχα δει λίγο ροζ αίμα μου έκοψε το salospir.. τουλάχιστον ηρέμησες λίγο.. εύχομαι αύριο το πρωί που θα πας να έχεις τα πιο υπέροχα νέα!!! Πίστευε στο μωράκι σου είναι εκεί😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου🙏🙏 να σκεφτεσαι μονο θετικα!! Δεν θα ηταν κατι ανησυχητικο!! Η Παναγια μαζι σου!! Να μας πεις αυριο!!

Μακάρι Παναγία μου.... Μακάρι... Από το στόμα σου... Θα σας πω αύριο! Ευχαριστώ τόσο πολύ για τη δύναμη που μου δίνεται! Εύχομαι να μας προσέχει η Παναγία και να πάνε όλα καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Πάντως κι εμένα στην αρχή που είχα δει λίγο ροζ αίμα μου έκοψε το salospir.. τουλάχιστον ηρέμησες λίγο.. εύχομαι αύριο το πρωί που θα πας να έχεις τα πιο υπέροχα νέα!!! Πίστευε στο μωράκι σου είναι εκεί😘😘😘

Να το φυλάει η Παναγία!!! Και όλα τα μωράκια του κόσμου και τα εμβρυακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου ελπίζω όλες να είστε καλά κ τα εμβρυακια ακόμα καλύτερα.ηθελα να σας ρωτήσω ρωτήσω τι εξετάσεις σας έβαλε να κάνετε ο γιατρός σας κ σε ποια εβδομάδα?κ επίσης σας πειράζει κ εσάς η οδοντόκρεμα..έχετε βρει καμία λύση για τις αναγουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ελπίζω όλες να είστε καλά κ τα εμβρυακια ακόμα καλύτερα.ηθελα να σας ρωτήσω ρωτήσω τι εξετάσεις σας έβαλε να κάνετε ο γιατρός σας κ σε ποια εβδομάδα?κ επίσης σας πειράζει κ εσάς η οδοντόκρεμα..έχετε βρει καμία λύση για τις αναγουλες?

Καλησπερα κοριτσι μου!! Αυριο θα παω δεν ξερω αν μου δωσει εξετασεις, αν ολα ειναι καλα κ αν αυριο μου δωσει θα σου πω!! Εμενα δεν με ενοχλει προς το παρον η οδοντοκρεμα αλλα εχω παρα πολυ ναυτια τις τελευταιες μερες, σημερα ειδικα ολη μερα ειμαι χαλια!! Δεν εχω βρει κατι να με ηρεμει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ελπίζω όλες να είστε καλά κ τα εμβρυακια ακόμα καλύτερα.ηθελα να σας ρωτήσω ρωτήσω τι εξετάσεις σας έβαλε να κάνετε ο γιατρός σας κ σε ποια εβδομάδα?κ επίσης σας πειράζει κ εσάς η οδοντόκρεμα..έχετε βρει καμία λύση για τις αναγουλες?

Καλημερα κοπέλα μου.,, τον προγενετικο έλεγχο  εννοείς; Την 7 η εβδομάδα μου έδωσε το χαρτί Κάι τις έκανα απευθείας.., πήρα μια οδοντοκρεμα που λέγεται lecalut μου την έδωσε η φαρμακοποιός και εμείνα ευχαριστημένη.,,1 φορά την ημέρα μπυ είπε όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου.,, τον προγενετικο έλεγχο  εννοείς; Την 7 η εβδομάδα μου έδωσε το χαρτί Κάι τις έκανα απευθείας.., πήρα μια οδοντοκρεμα που λέγεται lecalut μου την έδωσε η φαρμακοποιός και εμείνα ευχαριστημένη.,,1 φορά την ημέρα μπυ είπε όμως. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ άμα είναι θα πάω να πάρω κ εγώ γιατί δεν με βλέπω καλά..🥴🥴😆🥴🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ άμα είναι θα πάω να πάρω κ εγώ γιατί δεν με βλέπω καλά..🥴🥴😆🥴🥴

Έκανες τις εξετάσεις που σου έδωσε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Να το φυλάει η Παναγία!!! Και όλα τα μωράκια του κόσμου και τα εμβρυακια! 

Κοριτσι μου τι κανεις;; πηγες στον γιατρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Κορίτσια το πρωί είχα κάτι πονακια στην κοιλιά και μόλις είδα αίμα ροζ..Σας εχει τύχει? Λέτε να αποβαλλω?

Παρε αγαπη μου το γιατρο!! Και τα 3 κοριτσια μας εδω που ειδαν αιμα ολα ηταν καλα εν τελει!! Θα σου πει εκεινος τι να κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παρε αγαπη μου το γιατρο!! Και τα 3 κοριτσια μας εδω που ειδαν αιμα ολα ηταν καλα εν τελει!! Θα σου πει εκεινος τι να κανεις!!

Μόλις έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Μόλις έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση.. 

Δεν παιρνεις καλυτερα τηλεφωνο;; για να μην καθυστερησει να το δει μονο γι αυτο😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν παιρνεις καλυτερα τηλεφωνο;; για να μην καθυστερησει να το δει μονο γι αυτο😕

Μου είπε να πάρω ένα χαπάκι προγεστερόνης και να με δει το μεσημέρι.. αλλά μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς για να δει κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Μου είπε να πάρω ένα χαπάκι προγεστερόνης και να με δει το μεσημέρι.. αλλά μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς για να δει κάτι.. 

Μην αγχώνεσαι.,, όλα καλά θα είναι ... είχα και σε προηγούμενη εβδομάδα . Πήρα προγεστερονη και ξάπλα όλα καλά ,, μπορεί απλά να είναι αγγειακι που έσπασε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Μην αγχώνεσαι.,, όλα καλά θα είναι ... είχα και σε προηγούμενη εβδομάδα . Πήρα προγεστερονη και ξάπλα όλα καλά ,, μπορεί απλά να είναι αγγειακι που έσπασε ! 

Σε ποια βδομάδα είχες? Είχες και κονάκια στην κοιλιά? Στον υπέρηχο είδατε κάτι? Έκατσες τελείως ξάπλα? Συγγνώμη για τις ερωτήσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Σε ποια βδομάδα είχες? Είχες και κονάκια στην κοιλιά? Στον υπέρηχο είδατε κάτι? Έκατσες τελείως ξάπλα? Συγγνώμη για τις ερωτήσεις.. 

Τι συγνώμη Καλε.,, δεν μ είχε ζητήσει καν να κάνουμε υπέρηχο ... ήταν στην αρχή 4-5 εβδομάδα ,, έκατσα ναι.,, είμαι και φοβητσιάρα εγώ.,, εσυ σε ποια έβδομαδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τι συγνώμη Καλε.,, δεν μ είχε ζητήσει καν να κάνουμε υπέρηχο ... ήταν στην αρχή 4-5 εβδομάδα ,, έκατσα ναι.,, είμαι και φοβητσιάρα εγώ.,, εσυ σε ποια έβδομαδα είσαι; 

Ειμαι στην αρχή της 7ης..Και δεν μου κολλάει για εμφύτευση..με ανησυχεί και ο πόνος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Ειμαι στην αρχή της 7ης..Και δεν μου κολλάει για εμφύτευση..με ανησυχεί και ο πόνος.. 

Πολύ πόνο;;; Μπορεί απλά να μεγαλώνει η μήτρα.., όχι δεν είναι θέμα εμφύτευσης.,,, προσπάθησε να χαλαρώσεις ... μίλησες με τον γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...