Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα ! Τ κάνετε πως περνάτε; Χτες το βράδυ έκανα 38 πυρετό στον ύπνο μου ξύπνησα γιατί πονούσα! Έκανα πρωί πρωί τεστ και έχω κορονοιο! 

Περαστικά κορίτσι μμ γλυκό.ευχομαι να το περάσετε όλο ανώδυνα κ μετά να μην φοβάσαι τπτ!!!όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια, πως ειστε σημερα;

Καλημέραα... Νομίζω αρρώστησα και εγώ... Έχω λίγη καταρροη και κάπως αγχώνομαι... 

Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέραα... Νομίζω αρρώστησα και εγώ... Έχω λίγη καταρροη και κάπως αγχώνομαι... 

Εσυ πως εισαι; 

Ωχ βρε κοριτσι μου, φαε καμια κοτοσουπα που βοηθαει, χυμους κ ευχομαι να περασει ετσι!! 

Καλα εγω προς το παρον, εδω σπιτι!! Πηγαμε το πρωι εναν περιπατο γτ πραγματικα η τοση κλεισουρα δεν αντεχετε απο ενα σημειο κ μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωχ βρε κοριτσι μου, φαε καμια κοτοσουπα που βοηθαει, χυμους κ ευχομαι να περασει ετσι!! 

Καλα εγω προς το παρον, εδω σπιτι!! Πηγαμε το πρωι εναν περιπατο γτ πραγματικα η τοση κλεισουρα δεν αντεχετε απο ενα σημειο κ μετα!!

Αστα να πάνε.. Και εγω όλη μέρα μέσα... Σημερα καθαρίσαμε το δωμάτιο του μωρού και βγάλαμε πολύ σκόνη από το καλοριφέρ και ίσως με πείραξε και αυτό γιατί το πρωί ήμουν μια χαρά... 

Πάντως αυτό το άγχος δεν υπάρχει... Λίγο λίγο να κρυώσεις κατευθείαν ο νους μας το κακό. Αφού σκέφτομαι όταν με το καλό έρθει το μωρό μου να μην αφήνω κανέναν να έρχεται... Ίσως υπερβολική αλλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αστα να πάνε.. Και εγω όλη μέρα μέσα... Σημερα καθαρίσαμε το δωμάτιο του μωρού και βγάλαμε πολύ σκόνη από το καλοριφέρ και ίσως με πείραξε και αυτό γιατί το πρωί ήμουν μια χαρά... 

Πάντως αυτό το άγχος δεν υπάρχει... Λίγο λίγο να κρυώσεις κατευθείαν ο νους μας το κακό. Αφού σκέφτομαι όταν με το καλό έρθει το μωρό μου να μην αφήνω κανέναν να έρχεται... Ίσως υπερβολική αλλα.....

Μπορει να ειναι κ απο τη σκονη που λες, κανα καμια πλυση με φυσιολογικο ορο στη μυτη αν εχεις θα σε καλμαρει αν ειναι απο αυτο! Αααχ τι μας εχουν κανει, να φοβομαστε για τον κορονοιο λες κι ολα τα αλλα δεν υπαρχουν πλεον!! Κ εγω που το λεω πολλες φορες φοβαμαι!! Ελπιζω να περασει γρηγορα αυτο το πραγμα!

Παντως για το μωρο που λες κ εγω αυτο εχω πει, δεν θα δεχομαστε επισκεψεις τον πρωτο καιρο, τους γονεις μας κ αυτοι με μεγαλοι προσοχη! Δεν θεωρω οτι ειναι υπερβολικο, ενα βρεφακι ειναι ευαλωτο σε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπορει να ειναι κ απο τη σκονη που λες, κανα καμια πλυση με φυσιολογικο ορο στη μυτη αν εχεις θα σε καλμαρει αν ειναι απο αυτο! Αααχ τι μας εχουν κανει, να φοβομαστε για τον κορονοιο λες κι ολα τα αλλα δεν υπαρχουν πλεον!! Κ εγω που το λεω πολλες φορες φοβαμαι!! Ελπιζω να περασει γρηγορα αυτο το πραγμα!

Παντως για το μωρο που λες κ εγω αυτο εχω πει, δεν θα δεχομαστε επισκεψεις τον πρωτο καιρο, τους γονεις μας κ αυτοι με μεγαλοι προσοχη! Δεν θεωρω οτι ειναι υπερβολικο, ενα βρεφακι ειναι ευαλωτο σε ολα!

Το ιδιο σκέφτομαι και εγώ.. Όσοι μας νοιάζονται θα καταλάβουν. Τον άντρα μου βέβαια φοβάμαι πιο πολύ γιατί έχει μίνι μάρκετ και πάει κόσμος. 

Έβαλα λίγο σπρέι στη μύτη και σα να πέρασε... Θα δείξει... Αλλιώς με βλέπω αύριο πρωί πρωί για τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια, πως ειστε σημερα;

Καλησπέρα!!! Εγώ είμαι καλύτερα! Έχω βέβαια καταρροή και λαιμό αλλά δεν έχω πυρετό καθόλου . Ο άντρας μ όλο το βράδυ είχε 38.3 και κάποια στιγμή έπεσε 38 , δεν κοιμηθηκα το βράδυ εννοείται είχα άγχος και από το μεσημέρι και μέχρι τώρα έχει 37. Αλλά πονάνε πολύ τα Κόκκαλα,,,, 

 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέραα... Νομίζω αρρώστησα και εγώ... Έχω λίγη καταρροη και κάπως αγχώνομαι... 

Εσυ πως εισαι; 

περαστικά και γρήγορα κορίτσι μου!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπορει να ειναι κ απο τη σκονη που λες, κανα καμια πλυση με φυσιολογικο ορο στη μυτη αν εχεις θα σε καλμαρει αν ειναι απο αυτο! Αααχ τι μας εχουν κανει, να φοβομαστε για τον κορονοιο λες κι ολα τα αλλα δεν υπαρχουν πλεον!! Κ εγω που το λεω πολλες φορες φοβαμαι!! Ελπιζω να περασει γρηγορα αυτο το πραγμα!

Παντως για το μωρο που λες κ εγω αυτο εχω πει, δεν θα δεχομαστε επισκεψεις τον πρωτο καιρο, τους γονεις μας κ αυτοι με μεγαλοι προσοχη! Δεν θεωρω οτι ειναι υπερβολικο, ενα βρεφακι ειναι ευαλωτο σε ολα!

Δίκαιο έχεις! Και εγώ αυτό είπα.. και σε φίλες μ και συγγενείς .. από τον μαύρη και μετά μην σας πω από Πάσχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα!!! Εγώ είμαι καλύτερα! Έχω βέβαια καταρροή και λαιμό αλλά δεν έχω πυρετό καθόλου . Ο άντρας μ όλο το βράδυ είχε 38.3 και κάποια στιγμή έπεσε 38 , δεν κοιμηθηκα το βράδυ εννοείται είχα άγχος και από το μεσημέρι και μέχρι τώρα έχει 37. Αλλά πονάνε πολύ τα Κόκκαλα,,,, 

 

περαστικά και γρήγορα κορίτσι μου!!!🥰🥰

Xαιρομαι που είστε καλύτερα!!! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δίκαιο έχεις! Και εγώ αυτό είπα.. και σε φίλες μ και συγγενείς .. από τον μαύρη και μετά μην σας πω από Πάσχα! 

Έτσι ειναι...  Δεν μπορείς να το ρισκάρεις... Θα τους στέλνουμε φώτο. Και βιντεακια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Έτσι ειναι...  Δεν μπορείς να το ρισκάρεις... Θα τους στέλνουμε φώτο. Και βιντεακια 😂

Ακριβώς!!!!! Εδώ τώρα προσέχαμε και αρρώστησαμε Μπορουμε να το ρισκάρουμε με τα μωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Το ιδιο σκέφτομαι και εγώ.. Όσοι μας νοιάζονται θα καταλάβουν. Τον άντρα μου βέβαια φοβάμαι πιο πολύ γιατί έχει μίνι μάρκετ και πάει κόσμος. 

Έβαλα λίγο σπρέι στη μύτη και σα να πέρασε... Θα δείξει... Αλλιώς με βλέπω αύριο πρωί πρωί για τεστ... 

Ευχομαι κοριτσι μου να μην ειναι τπτ ειληκρινα!! Παντως μην αγχωνεσαι αφου ειναι μονο η μυτουλα προς το παρον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Xαιρομαι που είστε καλύτερα!!! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!!! ❤️❤️❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Δίκαιο έχεις! Και εγώ αυτό είπα.. και σε φίλες μ και συγγενείς .. από τον μαύρη και μετά μην σας πω από Πάσχα! 

Μπραβο κοριτσακι μου χαιρομαι που ειστε καλυτερα, ευχομαι ετσι να περασει και γρηγορα!! Καντε κ καμια κοτοσουπιτσα με λεμονακι βοηθαει πολυ!! 

Ναι βρε κοριτσια, μα νομιζω ολοι θα το καταλαβουν με τετοια κατασταση, τωρα αν καποιοι παρεξηγηθουν προβλημα τους, δεν  θα ρισκαρουμε τα μωρακια μας για τετοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε.??

Εγώ εχθές είχα δύσκολο βράδυ περπάτησα αρκετά χθες που βγήκα με τον άντρα Μ για περίπατο κ από το απόγευμα ήμουν από την μέση κ κάτω σαν να έχω γυμναστει κ πιαστεί τρέλα.το έχει πάθει καμία?να πάρω τον γιατρό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε.??

Εγώ εχθές είχα δύσκολο βράδυ περπάτησα αρκετά χθες που βγήκα με τον άντρα Μ για περίπατο κ από το απόγευμα ήμουν από την μέση κ κάτω σαν να έχω γυμναστει κ πιαστεί τρέλα.το έχει πάθει καμία?να πάρω τον γιατρό ??

Καλημερα!!! Πως είσαι σήμερα; Σκέψου εγώ που αναγκαστικά είμαι ξαπλωμένη αυτές τις μέρες περπάτησα μέσα στο σπίτι λιγάκι παραπάνω και πονάνε τα πόδια μου και οι γλουτοί λες και κοπανιόμουν σε γυμναστηριο! Δεν θέωρω πως είναι σημαντικό! Αλλά εννοείται να συμβουλευτείς το γιατρό αν το νιώθεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε.??

Εγώ εχθές είχα δύσκολο βράδυ περπάτησα αρκετά χθες που βγήκα με τον άντρα Μ για περίπατο κ από το απόγευμα ήμουν από την μέση κ κάτω σαν να έχω γυμναστει κ πιαστεί τρέλα.το έχει πάθει καμία?να πάρω τον γιατρό ??

Και εγω καθε φορα που περπατάω τα ίδια... Βεβαια πιο πολύ νιώθω τη κοιλια μου κουρασμένη... 😂

Δεν θεωρώ ότι είναι κάτι αλλά ρώτα και το γιατρό σου για σιγουριά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πήγα σήμερα και έκανα το ντόπλερ... Όλα καλά... Δεν καταφέραμε να βγάλουμε φώτο.. Μας έκανε ναζακια ο μικρός και είχε τα χεράκια του στο προσωπάκι του... 

1880γρ το καμάρι μου... Μπαμπατσικο μωράκι 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dona90 λογικό είναι να πιάστηκες, δεν έχουμε τις ίδιες αντοχές με πριν σε καμμία περίπτωση. 
 

@Ioann89 Πως είσαι εσυ κορίτσι μου; Ο άντρας σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια πήγα σήμερα και έκανα το ντόπλερ... Όλα καλά... Δεν καταφέραμε να βγάλουμε φώτο.. Μας έκανε ναζακια ο μικρός και είχε τα χεράκια του στο προσωπάκι του... 

1880γρ το καμάρι μου... Μπαμπατσικο μωράκι 💙

Μπραβο κοριτσι μου τελεια😊 κ εγω ανυπομωνω να παω να την δω να δω κ ποσο θα χει χοντρυνει😜 παντως οι κλωτσιες της πλεον με πονανε ξεκαθαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε.??

Εγώ εχθές είχα δύσκολο βράδυ περπάτησα αρκετά χθες που βγήκα με τον άντρα Μ για περίπατο κ από το απόγευμα ήμουν από την μέση κ κάτω σαν να έχω γυμναστει κ πιαστεί τρέλα.το έχει πάθει καμία?να πάρω τον γιατρό ??

Γεια σου κοριτσι μου, εγω περπαταω συχνα και παλι λιγο περισσοτερο να κανουμε αποσταση αμεσως πιανομαι!! Δε νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Πως είσαι σήμερα; Σκέψου εγώ που αναγκαστικά είμαι ξαπλωμένη αυτές τις μέρες περπάτησα μέσα στο σπίτι λιγάκι παραπάνω και πονάνε τα πόδια μου και οι γλουτοί λες και κοπανιόμουν σε γυμναστηριο! Δεν θέωρω πως είναι σημαντικό! Αλλά εννοείται να συμβουλευτείς το γιατρό αν το νιώθεις! 

Σήμερα αρκετά καλύτερα γι'αυτό είπα να μην μιλήσω με γιατρό άμα με ξαναπιάσει θα πάρω.πως είσαι εσύ κορίτσι Μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια πήγα σήμερα και έκανα το ντόπλερ... Όλα καλά... Δεν καταφέραμε να βγάλουμε φώτο.. Μας έκανε ναζακια ο μικρός και είχε τα χεράκια του στο προσωπάκι του... 

1880γρ το καμάρι μου... Μπαμπατσικο μωράκι 💙

Αχχχ τι ωραία κ εγώ την Πέμπτη έχω κ περιμένω πώς κ πως να ναι όλα καλά.σε ποια εβδομάδα είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια πήγα σήμερα και έκανα το ντόπλερ... Όλα καλά... Δεν καταφέραμε να βγάλουμε φώτο.. Μας έκανε ναζακια ο μικρός και είχε τα χεράκια του στο προσωπάκι του... 

1880γρ το καμάρι μου... Μπαμπατσικο μωράκι 💙

Κι εγώ σήμερα είχα το Doppler! Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εμένα ο δικός μου είναι 2200γρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...