Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τα πρώτα ρουχαλακια ήρθαν κ είμαι πολύ χαρούμενη.μπαινουμε σιγά σιγά στην τελική ευθεία...😁😁😁

IMG_20201124_141935.jpg

Ααχ τελεια, με το καλο να τα χαρειται κοριτσι μου😊😊❣ απο που τα παραγγειλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ τελεια, με το καλο να τα χαρειται κοριτσι μου😊😊❣ απο που τα παραγγειλες;;

Νασάι καλά κορίτσι μ.απο το orchestra τηλεφωνικά γιατι στο eshop δεν είχε τπτ.αλλα έκαναν μια εβδομάδα να έρθουν από την ίδια πόλη φαντάσου χαμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Τα πρώτα ρουχαλακια ήρθαν κ είμαι πολύ χαρούμενη.μπαινουμε σιγά σιγά στην τελική ευθεία...😁😁😁

IMG_20201124_141935.jpg

Τελειααααααα 😍😍😍😍😍😍😍με το καλό να έρθει η Μπέμπα σας!!!!! ❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Νασάι καλά κορίτσι μ.απο το orchestra τηλεφωνικά γιατι στο eshop δεν είχε τπτ.αλλα έκαναν μια εβδομάδα να έρθουν από την ίδια πόλη φαντάσου χαμός.

Αα καταλαβα, ασε εχει γινει παλι χαμος με τις παραγγελιες κ υπαρχει μεγαλη καθυστερηση!! Ελπιζω να βγουμε συντομα απο αυτο να παρουμε οτι μας μενει ησυχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα καταλαβα, ασε εχει γινει παλι χαμος με τις παραγγελιες κ υπαρχει μεγαλη καθυστερηση!! Ελπιζω να βγουμε συντομα απο αυτο να παρουμε οτι μας μενει ησυχες!

Εύχομαι σε όλες σας να έρθουν λίγο πιο βολικά.15 λένε θα ανοίξουν τα μαγαζιά κ θα εχω μπει στο μήνα μ οπότε ότι πάρω τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εύχομαι σε όλες σας να έρθουν λίγο πιο βολικά.15 λένε θα ανοίξουν τα μαγαζιά κ θα εχω μπει στο μήνα μ οπότε ότι πάρω τώρα.

Ναι; 7 ακουσα οτι θα τα ανοιξουν!! Οπως και να χει παρε οτι σου ειναι πιο αναγκαιο και αν ξεχασεις κατι το παιρνεις κ μετα!! Μην αγχωνεσαι θα σου φερουν κ καμποσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τα πρώτα ρουχαλακια ήρθαν κ είμαι πολύ χαρούμενη.μπαινουμε σιγά σιγά στην τελική ευθεία...😁😁😁

IMG_20201124_141935.jpg

Καλοφόρετα κορίτσι μου!! Με το καλό να έρθει η μπουμπούκα σας κ να γεμίσει το σπίτι σας!! Δεν είναι υπέροχο συναίσθημα όταν έρχονται τα πράγματα τους;;🥰🥰🥰💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλοφόρετα κορίτσι μου!! Με το καλό να έρθει η μπουμπούκα σας κ να γεμίσει το σπίτι σας!! Δεν είναι υπέροχο συναίσθημα όταν έρχονται τα πράγματα τους;;🥰🥰🥰💕💕💕

Ευχαριστω κορίτσι Μ!Είναι υπέροχο πόσο τόσο μικρά πράγματακια σε κάνουν χαρούμενη!!🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μ!! τι κάνετε; Σήμερα ξύπνησα και πονάει ο λαιμος μ λέτε να πάω να κάνω τεστ Για κορονοιο η είμαι υπερβολική; Νιώθω μια κούραση αλλά δεν κοιμάμαι καλά πια! Πείτε μου τι γνώμη σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μ!! τι κάνετε; Σήμερα ξύπνησα και πονάει ο λαιμος μ λέτε να πάω να κάνω τεστ Για κορονοιο η είμαι υπερβολική; Νιώθω μια κούραση αλλά δεν κοιμάμαι καλά πια! Πείτε μου τι γνώμη σας! 

Βγήκες καθόλου αυτές τις μέρες από το σπίτι; Εγώ στη θέση σου θα περίμενα λίγο κ αν ανησυχούσα θα έπαιρνα το γιατρό μου να με κατευθύνει. Πιο επικίνδυνο θεωρώ το να πας σ ένα μικροβιολογικό με το χαμό που γίνεται έξω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βγήκες καθόλου αυτές τις μέρες από το σπίτι; Εγώ στη θέση σου θα περίμενα λίγο κ αν ανησυχούσα θα έπαιρνα το γιατρό μου να με κατευθύνει. Πιο επικίνδυνο θεωρώ το να πας σ ένα μικροβιολογικό με το χαμό που γίνεται έξω. 

Αυτό λέει και ο άντρας μου! Όχι δεν έχω βγει! Αλλά ο άντρας μου βγαίνει πηγαίνει για ψώνια , λες να αγχώνομαι άδικα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό λέει και ο άντρας μου! Όχι δεν έχω βγει! Αλλά ο άντρας μου βγαίνει πηγαίνει για ψώνια , λες να αγχώνομαι άδικα; 

Λογικά ναι. Δες πως θα πάει κ μίλησε με το γιατρό αν χρειαστεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μ!! τι κάνετε; Σήμερα ξύπνησα και πονάει ο λαιμος μ λέτε να πάω να κάνω τεστ Για κορονοιο η είμαι υπερβολική; Νιώθω μια κούραση αλλά δεν κοιμάμαι καλά πια! Πείτε μου τι γνώμη σας! 

Καλημέρα κορίτσι μ.μην βιάζεσαι άσε να περάσουν κάποιες μέρες κ άμα δεις ότι έχεις κάτι παραπάνω από πονόλαιμο ηδεν νιώθεις καλά μιλά με τον Γιατρό σ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.μην βιάζεσαι άσε να περάσουν κάποιες μέρες κ άμα δεις ότι έχεις κάτι παραπάνω από πονόλαιμο ηδεν νιώθεις καλά μιλά με τον Γιατρό σ!!!

Νομίζω απλά Εχω πανικοβληθεί . Ήδη νιωθώ καΛυτερα! Όποτε θα δειξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω απλά Εχω πανικοβληθεί . Ήδη νιωθώ καΛυτερα! Όποτε θα δειξει! 

Κορίτσι μου περαστικά σου.. Το ανοσοποιητικο μας είναι πολύ ευαίσθητο τώρα έτσι κ αλλιώς.. Με το παραμικρό θα μπουκωσουμε θα βραχνιασουμε κλπ... Μέτρα τη θερμοκρασία σου κ πιες κανένα τσαγακι κ δες πως θα πας.. Είναι η αϋπνία, το ότι σηκωνομαστε μέσα στη νύχτα κ μια κρυωνουμε μια ζεσταινομαστε.. Εξάλλου για να βγει θετικό ένα τεστ πρέπει να περάσουν λίγες μέρες.. Εγω πλέον πάντως αν βγω βάζω 2πλη μάσκα.. Οπότε έχε το κ αυτό στο νου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω απλά Εχω πανικοβληθεί . Ήδη νιωθώ καΛυτερα! Όποτε θα δειξει! 

Καλημέρα κοριτσάκι!!! Κι εγώ αυτό θα σου λεγα να περιμένεις.. αλλά αφού είσαι ήδη καλύτερα όλα καλά!!!! Τώρα με τον covid κι απλό κρύωμα να έχουμε μας πιάνει πανικός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μην πανικοβάλεσαι ένας πονόλαιμος είναι και αν έχουμε κάτι όταν έρχονται τα συμπτωματα έρχονται όλα μαζί η καθόλου ένα σύμπτωμα δεν είναι κάτι έτσι όπως είναι και ο καιρός τώρα λογικό είναι.βεβαια αν επιμένει τόσο πολύ και δεις και κάτι άλλο και σε κάνει να νιώθεις ανχος πάρε τον γιατρό σου μας έχουν κάνει να τρέμουμε με ένα απλό κρυολόγημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μ!! τι κάνετε; Σήμερα ξύπνησα και πονάει ο λαιμος μ λέτε να πάω να κάνω τεστ Για κορονοιο η είμαι υπερβολική; Νιώθω μια κούραση αλλά δεν κοιμάμαι καλά πια! Πείτε μου τι γνώμη σας! 

Καλημερα κοριτσακι μου!! Εγω λεω να μην αγχωνεσαι βρε, υπαρχουν κ οι απλες ιωσεις που κυκλοφορουν πλεον!! Μπορει να μην ειναι καν και τπτ κ απλα να περασει ετσι με ενα απλο πονολαιμο!! Ας μην πανικοβαλομαστε, κατσε να δεις πως θα παει❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Θα περιμένω να δω πως θα πάει ! Η αλήθεια είναι πως με έπιασε και πονοκέφαλος και μόλις με έτριψε ο άντρας μου χαλάρωσα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα μια χαρά! Μπορεί και από την αϋπνία αυτές τις μέρες λίγο και το άγχος και Γι αυτο.,,, θα δείξει ! Πήρα και εκεί που θα κάνω το Doppler μήπως το ακύρωνα αλλά μου είπαν αν δεν έχω δέκατα η κάποιο άλλο σύμπτωμα δεν υπάρχει θέμα. Με μασκα και γάντια θα είμαι και κάνουν απολύμανση! Μόνο αν γίνω χειρότερα μ είπαν η ανεβάσω δέκατα η και κάτι άλλο μαζί.,, και πήρα και τ γυναικολόγο(Ήθελα να είμαι και κουλ τρομάρα μ 😂😂) και μ είπε να μην ανησυχώ και ότι μάλλον άγχος είναι και θα περιμένουμε να δούμε Πως θα πάει! Ούτως η άλλως δεν πάω και πουθενά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Θα περιμένω να δω πως θα πάει ! Η αλήθεια είναι πως με έπιασε και πονοκέφαλος και μόλις με έτριψε ο άντρας μου χαλάρωσα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα μια χαρά! Μπορεί και από την αϋπνία αυτές τις μέρες λίγο και το άγχος και Γι αυτο.,,, θα δείξει ! Πήρα και εκεί που θα κάνω το Doppler μήπως το ακύρωνα αλλά μου είπαν αν δεν έχω δέκατα η κάποιο άλλο σύμπτωμα δεν υπάρχει θέμα. Με μασκα και γάντια θα είμαι και κάνουν απολύμανση! Μόνο αν γίνω χειρότερα μ είπαν η ανεβάσω δέκατα η και κάτι άλλο μαζί.,, και πήρα και τ γυναικολόγο(Ήθελα να είμαι και κουλ τρομάρα μ 😂😂) και μ είπε να μην ανησυχώ και ότι μάλλον άγχος είναι και θα περιμένουμε να δούμε Πως θα πάει! Ούτως η άλλως δεν πάω και πουθενά ! 

Καλημερα κοριτσι μου, πως εισαι σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, πως εισαι σημερα;

Καλημερα!!! Καλά είναι κορίτσι μου! Δεν έχω κάτι πάλι καλά! Εσυ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Καλά είναι κορίτσι μου! Δεν έχω κάτι πάλι καλά! Εσυ πως είσαι; 

Ωραια δεν θα ηταν τπτ τοτε!! Καλα κ εγω, τα ιδια εδω χαλαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωραια δεν θα ηταν τπτ τοτε!! Καλα κ εγω, τα ιδια εδω χαλαρα!!

Ελπίζω τι να πω! Με τόσα που έχω ακούσει νονιζω επηρεάστηκα και φοβήθηκα λιγάκι! Είδα τον μπεμπη μ σήμερα! Δόξα το θεό όλα καλά! Έχει μαλλιά! Και τον πετύχαμε να κλαει και αμεσως μετά γελούσε! Εντάξει τρελα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...