Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Εγω πηρα από το s.m always discreet medium!μου φανήκανε πολύ καλά σε σχέση με τα αλλα που είναι σαν pampers!ειδομεν...τι να πω...όλες πάμε στα τυφλά....

Εννοείται όλες στα τυφλά πάμε! Και αν ρωτήσεις και μανούλες 5 να ρωτήσεις 5 διαφορετικές απόψεις θα ακούσεις!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Θα πάρετε βαλίτσα στο μαιευτήριο;

Ναι! Και ελπίζω να μην αλλάξουν τα πράγματα και να έχω μέσα στην βαλίτσα και τα πράγματα τ άντρα μου! Εσυ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια! Άντε να δούμε.,, ακόμη και τώρα με την ινσουλίνη ξεφεύγει μέρες; Μήπως δεν κοιμάσαι καλά το βράδυ; 

Όχι τώρα έστρωσε άμα αναιβει πάνω από 95. 2 μέρες τότε αναιβαζω αλλά το μόνο σίγουρο ότι δεν κοιμάμαι καλά πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Άκουσα κ για τα βρακάκια ακράτειας ότι βολεύουν.. Έχει κ η always και tena, sani.. 

Τέτοια πήρα κ εγώ της τενα.βλεποντας κ κανοντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Όχι τώρα έστρωσε άμα αναιβει πάνω από 95. 2 μέρες τότε αναιβαζω αλλά το μόνο σίγουρο ότι δεν κοιμάμαι καλά πλέον.

Και όσο περνάει ο καιρός θα δυσκολεύει ο ύπνος μας πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ από ότι βλέπετε το μάτι γαρίδα από νωρίς!!! Σήμερα σηκώθηκα από τις 6 τις άλλες φορές από τις 5!!!Τι πράγμα είναι αυτό, ούτε για δουλειά να πήγαινα, πάλι καλά που κοιμάμαι καμιά ώρα το μεσημέρι 😏😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ από ότι βλέπετε το μάτι γαρίδα από νωρίς!!! Σήμερα σηκώθηκα από τις 6 τις άλλες φορές από τις 5!!!Τι πράγμα είναι αυτό, ούτε για δουλειά να πήγαινα, πάλι καλά που κοιμάμαι καμιά ώρα το μεσημέρι 😏😏

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Σε νιώθω απίστευτα!! Κ μένα σχεδόν κάθε μέρα με ξυπνάνε κατά τις 05.00-05.30 κ δε με αφήνουν μετά με τίποτα να ξανά κοιμηθώ. Σήμερα δεν ξέρω τι έπαθαν κ μ άφησαν.. Ο ύπνος πλέον είναι πολύ ζόρικη υπόθεση. Αφού κοιμάσαι το μεσημέρι είσαι σούπερ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι! Και ελπίζω να μην αλλάξουν τα πράγματα και να έχω μέσα στην βαλίτσα και τα πράγματα τ άντρα μου! Εσυ ; 

Κι εγώ λέω ένα μικρό βαλιτσακι που έχω να οαρω.γιατι οι άντρες μας μένουν μόνιμα; δεν πηγαινοέρχονται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κι εγώ λέω ένα μικρό βαλιτσακι που έχω να οαρω.γιατι οι άντρες μας μένουν μόνιμα; δεν πηγαινοέρχονται;

Εξαρτάται από το που θα γεννήσεις και την πολιτική του κάθε νοσοκομείου/κλινικής. Υπάρχουν κλινικές που δεν τους αφήνουν καθόλου λόγω COVID. Έρχονται στη γεννα με αρνητικό τεστ κ μετά μόνο για να πάρουν τη μαμά κ το μωρό στο εξιτήριο, άλλου αφήνουν έναν σύνοδο, άλλου μια ώρα την ημέρα κ αν είσαι σε μονόκλινο επιτρέπουν να μείνει κάποιος μαζί σου. Πάρε τηλέφωνο να ρωτήσεις στην κλινική που θα γεννήσεις με το καλό να σου πουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Τι κάνετε; 

Τωρα τελευταία έχω ανήσυχο ύπνο. Βλέπω συνέχεια όνειρα. Συμβαίνει και σε σας; Δεν μπορώ να κλείσω τα μάτια μου και κατευθείαν όνειρο, είτε είναι μεσημέρι, είτε είναι βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κι εγώ λέω ένα μικρό βαλιτσακι που έχω να οαρω.γιατι οι άντρες μας μένουν μόνιμα; δεν πηγαινοέρχονται;

Καλημερα!!! Εδώ στη Λάρισα απ ότι μου είπαν απαγορεύεται να πηγαινοέρχεται! Μαζί μπαίνουμε μαζί βγαίνουμε ! Δεν ξέρω τι ισχύει γενικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ από ότι βλέπετε το μάτι γαρίδα από νωρίς!!! Σήμερα σηκώθηκα από τις 6 τις άλλες φορές από τις 5!!!Τι πράγμα είναι αυτό, ούτε για δουλειά να πήγαινα, πάλι καλά που κοιμάμαι καμιά ώρα το μεσημέρι 😏😏

Καλημερα!!! Το θέμα ύπνου είναι μεγάλο! Εγώ το είχα αυτό που λες πιο πριν αυτό,,, τώρα δεν μπορώ να κοιμηθώ τις περισσότερες μέρες είναι ψηλά στο στομάχι και με δυσκολεύει! Αλλά νυστάζω πολυυυυυυυυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Σε νιώθω απίστευτα!! Κ μένα σχεδόν κάθε μέρα με ξυπνάνε κατά τις 05.00-05.30 κ δε με αφήνουν μετά με τίποτα να ξανά κοιμηθώ. Σήμερα δεν ξέρω τι έπαθαν κ μ άφησαν.. Ο ύπνος πλέον είναι πολύ ζόρικη υπόθεση. Αφού κοιμάσαι το μεσημέρι είσαι σούπερ!! 

Καλημερααααα.,, τα Ζουζουνακια σου σε βάζουν προγραμμα από τώρα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Τι κάνετε; 

Τωρα τελευταία έχω ανήσυχο ύπνο. Βλέπω συνέχεια όνειρα. Συμβαίνει και σε σας; Δεν μπορώ να κλείσω τα μάτια μου και κατευθείαν όνειρο, είτε είναι μεσημέρι, είτε είναι βράδυ. 

Καλημεραααα!!! Είμαστε καλά !! Εσείς; Άσε! Μπορεί να δυσκολεύομαι να κοιμηθώ αλλά Μόλις με πάρει ο ύπνος κατευθείαν όνειρα! Περίεργα .,, κουλά.,, ότι να ναι σου λέω! Και εσυ έτσι περίεργα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Το θέμα ύπνου είναι μεγάλο! Εγώ το είχα αυτό που λες πιο πριν αυτό,,, τώρα δεν μπορώ να κοιμηθώ τις περισσότερες μέρες είναι ψηλά στο στομάχι και με δυσκολεύει! Αλλά νυστάζω πολυυυυυυυυ!! 

Εμένα έχει ένα μήνα που βολεύτηκε πάνω στο στομάχι ο κύριος..😂😂 Κ τα ξημερώματα αποφασίζει πως τον ενοχλεί κιόλας το ερμο το στομαχάκι μου κ το βρίσκει για σάκο του μποξ... Λίγο έμεινε κορίτσια. Μετά δε θα κοιμόμαστε γιατί θα μας τρέχουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα έχει ένα μήνα που βολεύτηκε πάνω στο στομάχι ο κύριος..😂😂 Κ τα ξημερώματα αποφασίζει πως τον ενοχλεί κιόλας το ερμο το στομαχάκι μου κ το βρίσκει για σάκο του μποξ... Λίγο έμεινε κορίτσια. Μετά δε θα κοιμόμαστε γιατί θα μας τρέχουν 

Όπως τα λες 😂😂😂εμένα σήμερα αποφάσισε να αφήσει το στομάχι έχει πάει πλευρά και κλωτσάει σήμερα! Δυσκολεύομαι αλλά το απολαμβάνω να πω και την αλήθεια! Εννοείται ότι κοιμηθούμε τώρα! Εκτός και Αν είναι τόσο καλόβολα τα μωρα μας και κοιμούνται τα βράδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Το θέμα ύπνου είναι μεγάλο! Εγώ το είχα αυτό που λες πιο πριν αυτό,,, τώρα δεν μπορώ να κοιμηθώ τις περισσότερες μέρες είναι ψηλά στο στομάχι και με δυσκολεύει! Αλλά νυστάζω πολυυυυυυυυ!! 

Υπομονή!!!! Εγώ ξυπνάω για τουαλέτα και μετά το μάτι γαρίδα κάνα δίωρο!!! Εννοείται έχω κι εγώ ένα βάρος στο στομάχι ψηλά, οπότε κοιμάμαι όσο πιο ψηλά γίνεται και με δύο μαξιλάρια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Υπομονή!!!! Εγώ ξυπνάω για τουαλέτα και μετά το μάτι γαρίδα κάνα δίωρο!!! Εννοείται έχω κι εγώ ένα βάρος στο στομάχι ψηλά, οπότε κοιμάμαι όσο πιο ψηλά γίνεται και με δύο μαξιλάρια!! 

Δεν ξαπλώνω καν πια! Άσε! Σκέφτομαι μήπως καθίσει λίγο ακόμη στα πλευρά και κοιμηθώ μεσημέρι! Μα με πονάει η πλατη μ αφού δεν ξεκουράζομαι! Δεβ πειράζει μωρε καλά να είναι τα μπεμπακια μας ❤️❤️Αφού βολεύεσαι με τα 2 μαξιλάρια καλά είσαι!!! Κοιμάσαι πολλές ώρες γενικά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!!! Είμαστε καλά !! Εσείς; Άσε! Μπορεί να δυσκολεύομαι να κοιμηθώ αλλά Μόλις με πάρει ο ύπνος κατευθείαν όνειρα! Περίεργα .,, κουλά.,, ότι να ναι σου λέω! Και εσυ έτσι περίεργα; 

Ναι πολυ περίεργα... Είμαι σε φάση που φοβάμαι να κλείσω τα μάτια μου... Έχουν συμβεί και διάφορα και ψιλο τρέμω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ναι πολυ περίεργα... Είμαι σε φάση που φοβάμαι να κλείσω τα μάτια μου... Έχουν συμβεί και διάφορα και ψιλο τρέμω... 

Επηρεάζεσαι προφανως! Στην εγκυμοσυνη σου εννοείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Επηρεάζεσαι προφανως! Στην εγκυμοσυνη σου εννοείς; 

Όχι.. Η εγκυμοσύνη δοξασι ο θεος παει καλά... Είχε κάτι θέματα υγείας ή αδερφή μου και έχω επηρεαστει πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν ξαπλώνω καν πια! Άσε! Σκέφτομαι μήπως καθίσει λίγο ακόμη στα πλευρά και κοιμηθώ μεσημέρι! Μα με πονάει η πλατη μ αφού δεν ξεκουράζομαι! Δεβ πειράζει μωρε καλά να είναι τα μπεμπακια μας ❤️❤️Αφού βολεύεσαι με τα 2 μαξιλάρια καλά είσαι!!! Κοιμάσαι πολλές ώρες γενικά ; 

Κάνα 6ωρο το βράδυ και καμιά ωρίτσα το μεσημέρι!! Απλά το βράδυ ζορίζομαι να βολευτώ αρχικά και έτσι και ξυπνήσω το πρωί δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθω!!! Αλλά ναι εννοείται τα μωράκια μας να είναι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Όχι.. Η εγκυμοσύνη δοξασι ο θεος παει καλά... Είχε κάτι θέματα υγείας ή αδερφή μου και έχω επηρεαστει πολύ.. 

Νομίζω πως τώρα επηρεαζόμαστε με το παραμικρό ποσό μάλλον με ένα θέμα υγείας δικού μας ανθρώπου! Περαστικά να είναι! Προσπάθησε πριν κοιμηθείς να σκέφτεσαι κάτι άλλο πιο ευχάριστο... Αλλά γενικά λένε πως στο τρίτο τρίμηνο τα όνειρα είναι λίγο περίεργα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κάνα 6ωρο το βράδυ και καμιά ωρίτσα το μεσημέρι!! Απλά το βράδυ ζορίζομαι να βολευτώ αρχικά και έτσι και ξυπνήσω το πρωί δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθω!!! Αλλά ναι εννοείται τα μωράκια μας να είναι καλά!! 

Μια χαρά! Εγώ επειδή το βράδυ δεν κοιμάμαι καλά ξυπνάω νωρίς και μετά κοιμάμαι κατά τις 9-10 πάλι για λίγο! Προσπαθώ να μην κοιμάμαι μεσημέρι μήπως και κοιμάμαι το βράδυ αλλά χειρότερα είναι νομίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...