Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Αυτή η γιατροί ώρες και φορές μονο κακό μας κάνουν.. Εγώ άλλαξα γιατρο.. Δεν άντεξα.. Μονο άγχος μου προκαλούσε και φόβο.. 

Γιατί κοπέλα μου; Τ σου έλεγε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η annie! είπε:

7260 η χοριακη. Η τελευταία που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη Παρασκευή ήταν 430

Πολύ καλή την βρισκω.,, αλλά ο γιατρός ξέρει σίγουρα.., ελπίζω όλα να πάνε καλά κοπέλα μου! Ξέρω πως είναι δύσκολο να μην ταραχτείς όταν δεις αίμα. Μήπως κουράστηκες; Να κάτσεις ξάπλα και όλα καλά θα πάνε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πολύ καλή την βρισκω.,, αλλά ο γιατρός ξέρει σίγουρα.., ελπίζω όλα να πάνε καλά κοπέλα μου! Ξέρω πως είναι δύσκολο να μην ταραχτείς όταν δεις αίμα. Μήπως κουράστηκες; Να κάτσεις ξάπλα και όλα καλά θα πάνε ! 

Στη μαμά μου είμαστε από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. Τίποτα δεν κάνω. Εχθές απλά πήγαμε στη δουλειά να μου υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση για την άδεια και στο ΙΚΑ για να την καταθέσει η μαμά. Καλά εννοείται ξάπλα!!! Πήρε η μαμά το γυναικολόγο της και της είπε ότι όλα είναι καλά!! Να μη φοβόμαστε για αποβολή με τέτοιο νούμερο χοριακης. Απλά ξάπλα και να μην κάνω τίποτα. Περιμένω και τον γιατρό μου τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πριν από λίγη ώρα έκανα αποξεση... Τελείωσαν όλα.... Ότι χειρότερο έχω ζήσει.... Ευχομαι την επόμενη φορά να ακούσω δυνατά καρδιά και να το κρατάω στην αγκαλιά μου!!! 

Με το καλοοο σε όλες σας κορίτσια!!!!!! Με γερά μωρά εύχομαι 

Κορίτσι μου λυπάμαι παρα πολύ!! Ειλικρινά δεν έχω λόγια.. Πάρε δύναμη από τα παιδάκια σου και όταν είσαι καλά μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στη μαμά μου είμαστε από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. Τίποτα δεν κάνω. Εχθές απλά πήγαμε στη δουλειά να μου υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση για την άδεια και στο ΙΚΑ για να την καταθέσει η μαμά. Καλά εννοείται ξάπλα!!! Πήρε η μαμά το γυναικολόγο της και της είπε ότι όλα είναι καλά!! Να μη φοβόμαστε για αποβολή με τέτοιο νούμερο χοριακης. Απλά ξάπλα και να μην κάνω τίποτα. Περιμένω και τον γιατρό μου τώρα.

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου... Να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις όσο δύσκολο και αν είναι... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!  Ειμαι αρκετά καινούργια στο φόρουμ και με ιστορικό αποβολής, βιοχημική κτλ..Πριν 2 μέρες έκανα χοριακη που βγήκε 1400 με 10 μέρες καθυστέρηση.. Ο γιατρός μου δυσευρετος (!!) Και δεν μπορώ να πάρω μια γνώμη.. έκλεισα ραντεβού σε έναν άλλον που βρήκα σε 10 μέρες.. νωρίτερα δε βρίσκω! Εχει τύχει σε καμία τέτοια τιμή με τόσες μέρες καθυστέρησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!  Ειμαι αρκετά καινούργια στο φόρουμ και με ιστορικό αποβολής, βιοχημική κτλ..Πριν 2 μέρες έκανα χοριακη που βγήκε 1400 με 10 μέρες καθυστέρηση.. Ο γιατρός μου δυσευρετος (!!) Και δεν μπορώ να πάρω μια γνώμη.. έκλεισα ραντεβού σε έναν άλλον που βρήκα σε 10 μέρες.. νωρίτερα δε βρίσκω! Εχει τύχει σε καμία τέτοια τιμή με τόσες μέρες καθυστέρησης?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με το καλό σου εύχομαι. Μην ανησυχείς για την χοριακη σαν τιμή απλά θα πρέπει κάθε 24 με 48 ώρες α αυξάνεται τουλάχιστον 60% ή να διπλασιαστεί. Οπότε να την επαναλάβεις άλλη μια φορά. Τώρα για τον γιατρό δεν ξέρω... Όσο και δυσεύρετος να είναι ένα ραντεβού με κάποια γραμματέα μπορεί να σου κλείσει... Πόσο δύσκολο είναι αυτό?Το ότι ο άλλος θα σε δει σε 10 ημέρες καλό είναι για να έχει κάτι να δει... Σάκο, λεκιθικο κλπ... Αντε με το καλό και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στη μαμά μου είμαστε από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. Τίποτα δεν κάνω. Εχθές απλά πήγαμε στη δουλειά να μου υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση για την άδεια και στο ΙΚΑ για να την καταθέσει η μαμά. Καλά εννοείται ξάπλα!!! Πήρε η μαμά το γυναικολόγο της και της είπε ότι όλα είναι καλά!! Να μη φοβόμαστε για αποβολή με τέτοιο νούμερο χοριακης. Απλά ξάπλα και να μην κάνω τίποτα. Περιμένω και τον γιατρό μου τώρα.

Μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ χαρηκα😊 ολα καλα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ χαρηκα😊 ολα καλα θα ειναι!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Δεν έχω αλλά like😭😭😭 Με το σταγονόμετρο τα δίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στη μαμά μου είμαστε από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. Τίποτα δεν κάνω. Εχθές απλά πήγαμε στη δουλειά να μου υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση για την άδεια και στο ΙΚΑ για να την καταθέσει η μαμά. Καλά εννοείται ξάπλα!!! Πήρε η μαμά το γυναικολόγο της και της είπε ότι όλα είναι καλά!! Να μη φοβόμαστε για αποβολή με τέτοιο νούμερο χοριακης. Απλά ξάπλα και να μην κάνω τίποτα. Περιμένω και τον γιατρό μου τώρα.

Μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ χαρηκα😊 ολα καλα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Giota2013 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με το καλό σου εύχομαι. Μην ανησυχείς για την χοριακη σαν τιμή απλά θα πρέπει κάθε 24 με 48 ώρες α αυξάνεται τουλάχιστον 60% ή να διπλασιαστεί. Οπότε να την επαναλάβεις άλλη μια φορά. Τώρα για τον γιατρό δεν ξέρω... Όσο και δυσεύρετος να είναι ένα ραντεβού με κάποια γραμματέα μπορεί να σου κλείσει... Πόσο δύσκολο είναι αυτό?Το ότι ο άλλος θα σε δει σε 10 ημέρες καλό είναι για να έχει κάτι να δει... Σάκο, λεκιθικο κλπ... Αντε με το καλό και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!! 

Ευχαριστώ πολύ! Θα κάνουμε το ραντεβού και βλέπουμε..  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί κοπέλα μου; Τ σου έλεγε; 

 Όταν είχα πάει πρώτη φορά του είπα ότι είχα πονακια μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό, και δεν πρέπει να πονάς. Μετά είχα δει λίγο καφέ και τον πήρα τηλ και μου έλεγε ότι δνε ξέρουμε καν αν είναι εγκυμοσυνη και  είναι πολύ νωρίς (με δεύτερη χοριακη που ειχα κανει, η πρώτη ήταν 266 και η δεύτερη μετά από τρεις μερες 1358.9) και σου έχω δώσει προγεστερονη αλλά και αυτή έτσι τη δίνουμε είναι της μόδας. Και το κορυφαίο που μου είπε ηταν: "εντάξει και άμα δεν υπάρξει εγκυμοσυνη πες τον άντρα σου την επόμενη φορά να σου βάλει πιο καλό". 

Αυτά κορίτσια μου... Δεν του μίλησα ασχημα... Είχα πάθει σοκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Δεν έχω αλλά like😭😭😭 Με το σταγονόμετρο τα δίνουν...

Χαχαχα μα οντως😅 αρκει που ολα ειναι καλα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

 Όταν είχα πάει πρώτη φορά του είπα ότι είχα πονακια μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό, και δεν πρέπει να πονάς. Μετά είχα δει λίγο καφέ και τον πήρα τηλ και μου έλεγε ότι δνε ξέρουμε καν αν είναι εγκυμοσυνη και  είναι πολύ νωρίς (με δεύτερη χοριακη που ειχα κανει, η πρώτη ήταν 266 και η δεύτερη μετά από τρεις μερες 1358.9) και σου έχω δώσει προγεστερονη αλλά και αυτή έτσι τη δίνουμε είναι της μόδας. Και το κορυφαίο που μου είπε ηταν: "εντάξει και άμα δεν υπάρξει εγκυμοσυνη πες τον άντρα σου την επόμενη φορά να σου βάλει πιο καλό". 

Αυτά κορίτσια μου... Δεν του μίλησα ασχημα... Είχα πάθει σοκ. 

Πλάκα κάνεις!!! Ρε Κοιτα κάτι άνθρωποι που υπάρχουν και θέλουν να λέγονται και γιατροί!!! Τον γελοίο!!! Δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!! Καλά έκανες κ τον άλλαξες κορίτσι μου.. Έκανες υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

 Όταν είχα πάει πρώτη φορά του είπα ότι είχα πονακια μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό, και δεν πρέπει να πονάς. Μετά είχα δει λίγο καφέ και τον πήρα τηλ και μου έλεγε ότι δνε ξέρουμε καν αν είναι εγκυμοσυνη και  είναι πολύ νωρίς (με δεύτερη χοριακη που ειχα κανει, η πρώτη ήταν 266 και η δεύτερη μετά από τρεις μερες 1358.9) και σου έχω δώσει προγεστερονη αλλά και αυτή έτσι τη δίνουμε είναι της μόδας. Και το κορυφαίο που μου είπε ηταν: "εντάξει και άμα δεν υπάρξει εγκυμοσυνη πες τον άντρα σου την επόμενη φορά να σου βάλει πιο καλό". 

Αυτά κορίτσια μου... Δεν του μίλησα ασχημα... Είχα πάθει σοκ. 

Απιστευτο!!! Απλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πλάκα κάνεις!!! Ρε Κοιτα κάτι άνθρωποι που υπάρχουν και θέλουν να λέγονται και γιατροί!!! Τον γελοίο!!! Δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!! Καλά έκανες κ τον άλλαξες κορίτσι μου.. Έκανες υπέρηχο; 

Ναι έχω κάνει έναν... Είδα σάκο και το έμβρυο.. Καρδούλα ακόμα.. Σε 2 εβδομάδες θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Απιστευτο!!! Απλα!!!

Αυτοί οι γιατροί πρέπει να μπαίνουν αμέσως στη θέση τους. Ειναι απαράδεκτη και φαλλοκρατικη αυτή η συμπεριφορά! Ποιος τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε απαξιωτικά και με "οικειοτητα" σε ασθενείς τους? Παρέχουν μια υπηρεσία για την οποία πληρώνονται αδρά και η σχέση σταματάει εκεί. Το "τι θα μου βάλει ο άντρας μου" και τι "θα του βαλω" δεν αφορά κανέναν τρίτο. Απαξίωση σε αυτές τις συμπεριφορές και αποκλεισμό σε όσους φέρονται κατ' αυτόν τον τρόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ναι έχω κάνει έναν... Είδα σάκο και το έμβρυο.. Καρδούλα ακόμα.. Σε 2 εβδομάδες θα παω

Με το καλό να την ακούσετε κορίτσι μου !! Εγώ την Τρίτη θα παω για τον 1ο υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

 Όταν είχα πάει πρώτη φορά του είπα ότι είχα πονακια μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό, και δεν πρέπει να πονάς. Μετά είχα δει λίγο καφέ και τον πήρα τηλ και μου έλεγε ότι δνε ξέρουμε καν αν είναι εγκυμοσυνη και  είναι πολύ νωρίς (με δεύτερη χοριακη που ειχα κανει, η πρώτη ήταν 266 και η δεύτερη μετά από τρεις μερες 1358.9) και σου έχω δώσει προγεστερονη αλλά και αυτή έτσι τη δίνουμε είναι της μόδας. Και το κορυφαίο που μου είπε ηταν: "εντάξει και άμα δεν υπάρξει εγκυμοσυνη πες τον άντρα σου την επόμενη φορά να σου βάλει πιο καλό". 

Αυτά κορίτσια μου... Δεν του μίλησα ασχημα... Είχα πάθει σοκ. 

Ο απόλυτος βλάκας!!!!! Παιδιά δεν ξέρω έχουν ξεφύγει μερικοί μου φαινεται.,,, καλά έκανες και τον άλλαξες κοπέλα μου! Ελπίζω να είναι καλύτερος ο καινούριος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Περιμένω να με πάρει. Σε καμμία ώρα θα βγει από από το χειρουργείο. Θα σας ενημερώσω 

Κορίτσι μου σε πήρε ο γιατρός σου τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annita3 είπε:

Αυτοί οι γιατροί πρέπει να μπαίνουν αμέσως στη θέση τους. Ειναι απαράδεκτη και φαλλοκρατικη αυτή η συμπεριφορά! Ποιος τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε απαξιωτικά και με "οικειοτητα" σε ασθενείς τους? Παρέχουν μια υπηρεσία για την οποία πληρώνονται αδρά και η σχέση σταματάει εκεί. Το "τι θα μου βάλει ο άντρας μου" και τι "θα του βαλω" δεν αφορά κανέναν τρίτο. Απαξίωση σε αυτές τις συμπεριφορές και αποκλεισμό σε όσους φέρονται κατ' αυτόν τον τρόπο!

Δυστυχώς ορισμένοι απλά είναι απαράδεκτοι... Και εγώ το στόμα μου δεν το ανοίγω να του τη πω... Βλέπεις ντρέπομαι να μιλάω άσχημα ειδικά σε μεγάλους... Τι να κάνεις... Αυτός έχασε τα λεφτα... Εγώ απλα θα πάω αλλού, θα κάνω πάλι τη δουλειά μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ο απόλυτος βλάκας!!!!! Παιδιά δεν ξέρω έχουν ξεφύγει μερικοί μου φαινεται.,,, καλά έκανες και τον άλλαξες κοπέλα μου! Ελπίζω να είναι καλύτερος ο καινούριος ! 

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... Είναι από τις καλύτερες που έχουμε εδώ... Ευελπιστώ να είναι όντως έτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου, κάτι άσχετο. Μήπως γνωρίζεται. Ημιμονιμο μανικιουρ κάνει να κανουμε; κάπου διάβασα ναι, κάπου οχι και δε ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Δυστυχώς ορισμένοι απλά είναι απαράδεκτοι... Και εγώ το στόμα μου δεν το ανοίγω να του τη πω... Βλέπεις ντρέπομαι να μιλάω άσχημα ειδικά σε μεγάλους... Τι να κάνεις... Αυτός έχασε τα λεφτα... Εγώ απλα θα πάω αλλού, θα κάνω πάλι τη δουλειά μου... 

Αυτός θα έπρεπε να ντρέπεται. Ο σεβασμός κερδίζεται :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δεν είδε τίποτα...εχθές ήμουν 23 ημέρα....μου είπε ότι λογικά θα κάνω μεγάλο κύκλο πάλι!! Και πως η θα γίνει αργότερα η μπορεί κ καθόλου η ωορρηξία! 😢😢😢 Δεν έχω κάνει ποτέ τέστ! Και αγχώνομαι λίγο!! Από πότε να ξεκινήσω εφόσον εχθές δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο;;;
    • Η γιατρός ειπε οτι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη😇!! Οποτε εκλεισα και γω διακοπές στην Καραϊβική🏝️🥥🌴!!! Αλλωστε ποια είμαι εγώ  που θα παρακούσω τις οδηγίες της γιατρού😝!!! 
    • Αμαν ρε κοριτσακι μου γλυκο!!! Τωρα είσαι καλα; Να μην ακους κανεναν κ να κανεις ότι αισθανεσαι εσυ!!
    • έχω κάποια ανδρογόνα αυξημένα όχι όλα..δεν μου είπαν κάτι για καμπύλη ζαχάρου ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος..ίσως επειδή είχα σύλληψη ασχετα αν κατέληξε σε βιοχημική.. εσένα είναι πολύ κάτω από το όριο τα ανδρογόνα;
    • Και εμένα 2η χρόνια!! Και ακρινως όπως τα λες… αν εξαιρέσεις ανάμεσα στις γιορτές που αρρώστησε με γρίπη α και την πέρασε στο πόδι κατά τ αλλά μια χαρά! Ε μια που έλεγα τι ωραία χρόνια (πέρυσι όλο άρρωστος ήταν) Ε μια που αρρωστησαμε 😂😂😂. Κορίτσι μου μπράβο για το κουράγιο σου!!! Θα κρατήσω το θετικό της υπόθεσης ότι έμεινες φυσιολογικά έγκυος,,θα ξανά έρθει σίγουρα! Χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμές όπως λέγαμε και παλιά! εγώ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ λίγο μετά που γέννησα (ένα εξάμηνο αργότερα) μέχρι κι πρόσφατα με προβλήματα υγείας… είχα φτάσει σε σημείο που δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου και ήταν πολύ σοκαριστικό… δοξα Το θεό βρήκαν το πρόβλημα που έχω απλά άργησαν 2 χρόνια μωρέ! Ελλάς το μεγαλείο σου θα πω εγώ! Έχω πάρει πολύ μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και εννοείται έβαλα κιλά αλλά μου προκάλεσε και αλλά προβλήματα.., το χειρότερο ο καταρράκτης στο μάτι,, θα περάσει και αυτό εννοείται, έχω ξεκαθαρίσει πολύ κόσμο απο την ζωη μου., περάσαμε λίγο δύσκολα και με τον άντρα μου αλλά όλα καλά τώρα ! Με έχουν πρήξει όλοι για δεύτερο παιδί αλλά ενώ τα αγαπάω πολύ τα παιδιά σε αυτή τη φάση δεν θέλω! Δεν έχω χαρεί καθόλου το παιδάκι μου με όλα αυτά και  τώρα είμαστε σε πολύ καλή φάση που απλά θέλω να απολαύσω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...