Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Προσπάθησε να ηρεμήσεις!! Σου είπε να πάρεις προγεστερονη η μαγνήσιο; Η κάτι τέλος πάντων να ηρεμήσεις; 

Με είπε να πάρω για ψυχολογικούς λόγους προγεστερόνη αν πιστεύω πως θα είμαι καλυτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Με είπε να πάρω για ψυχολογικούς λόγους προγεστερόνη αν πιστεύω πως θα είμαι καλυτερα 

Να πάρεις! Χαλαρώνει την μήτρα... και προσπάθησε να είσαι ήρεμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Να πάρεις! Χαλαρώνει την μήτρα... και προσπάθησε να είσαι ήρεμη 

Ηρεμη είμαι όσο μπορω όταν ποναω δεν μπορω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είσαι μόνη σου στο σπίτι; 

Ηρθε η μαμα μου να μείνει να με κανει δουλειές και να μην κάνω τπτ και ο άντρας μου αλλά αυτός δουλεύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ηρθε η μαμα μου να μείνει να με κανει δουλειές και να μην κάνω τπτ και ο άντρας μου αλλά αυτός δουλεύει 

Να μην μένεις μόνη σου! Και να ξεκουραζεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Να μην μένεις μόνη σου! Και να ξεκουραζεσαι! 

Ξεκουραζομαι αρκετά εδώ και 3 μέρες απλως ποναω πολύ απο κάτω σήμερα πολύ έντονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια υποφέρω πολύς πόνος 

Κοριτσι μου σηκω να πας να σε δει ο γιατρος η ενας αλλος γιατρος, στην αναγκη πηγαινε στο νοσοκομειο, οταν πονας τοσο δεν περιμενεις κανεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου σηκω να πας να σε δει ο γιατρος η ενας αλλος γιατρος, στην αναγκη πηγαινε στο νοσοκομειο, οταν πονας τοσο δεν περιμενεις κανεναν!

Πήρα χθες των γιατρό και με είπε συσπάσεις είναι να είμαι ξαπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Πήρα χθες των γιατρό και με είπε συσπάσεις είναι να είμαι ξαπλα

Θα συμφωνήσω με την @Κατερίνα!!! Πήγαινε να σε δει έστω στο νοσοκομείο κάποιος γιατρός! Πονάς πολύ έχεις μέρες και λες δεν μπορείς να περπατήσεις! Είπαμε συσπάσεις αλλά τόσο πολύ και τόσες μέρες συνεχόμενα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα!!!! Τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημέρα κορίτσι εγώ είμαι κάπως καλυτερα εσείς πως είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα!!!! Τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημέρα ολα οκ !! και εγω ποναγα προχθές κατω δεξια πρωτη φορα αλλα μονο 2 φορες μεσα στη μερα κ στιγμιαία..επειδη δεν εχω ξαναπονεσαι μου εκανε εντυπωση.κατα τα αλλα ολα καλα! @Princess1312 χαιρομαι που ψιλοσυνερχεσαι!  :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημέρα ολα οκ !! και εγω ποναγα προχθές κατω δεξια πρωτη φορα αλλα μονο 2 φορες μεσα στη μερα κ στιγμιαία..επειδη δεν εχω ξαναπονεσαι μου εκανε εντυπωση.κατα τα αλλα ολα καλα! @Princess1312 χαιρομαι που ψιλοσυνερχεσαι!  :-) 

Ναι και εγώ χαίρομαι πολύ ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Πήρα χθες των γιατρό και με είπε συσπάσεις είναι να είμαι ξαπλα

Τι να σου πω κοριτσι μου εσυ ξερεις, εγω παντως αν πονουσα τοσο θα ειχα παει να με δει καποιος απο το τηλ δεν θα εμπιστευομουν τι θα μου ελεγαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα!!!! Τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημερα κοριτσι μου, καλα εδω στην κλεισουρα κλασσικα😜 εσυ; ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να σου πω κοριτσι μου εσυ ξερεις, εγω παντως αν πονουσα τοσο θα ειχα παει να με δει καποιος απο το τηλ δεν θα εμπιστευομουν τι θα μου ελεγαν!

Εδώ στο νοσοκομειο μας είναι γεμάτο κορονοϊο και δεν θέλω καν να περναω απο εξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εδώ στο νοσοκομειο μας είναι γεμάτο κορονοϊο και δεν θέλω καν να περναω απο εξω 

Παντου εχει αγαπη μου κορονοιο πλεον!! Τελος παντων, ευχομαι ολα να ειναι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Καλημέρα κορίτσι εγώ είμαι κάπως καλυτερα εσείς πως είστε;

Άντε ελπίζω να περάσει σύντομα τελείως! 

 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημέρα ολα οκ !! και εγω ποναγα προχθές κατω δεξια πρωτη φορα αλλα μονο 2 φορες μεσα στη μερα κ στιγμιαία..επειδη δεν εχω ξαναπονεσαι μου εκανε εντυπωση.κατα τα αλλα ολα καλα! @Princess1312 χαιρομαι που ψιλοσυνερχεσαι!  :-) 

Μήπως είναι έντερο;;; Αφού είναι περιστασιακοί οι πόνοι είμαστε ακόμη καλά 😂

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλα εδω στην κλεισουρα κλασσικα😜 εσυ; ολα καλα;

Κλεισούρα δεν λες τίποτα! Καλά και εγώ.,, οι πόνοι που είχα ήταν από το έντερο . Ακόμη και από κάτω γιατί πίεζε σε συγκεκριμένο σημείο! Ευτυχώς ρυθμίστηκε και όλα καλά 🧿🧿

ο μικρός είναι στο στομάχι την έχει κατά βρει εκεί! Και ξεκίνησα να  κοιμάμαι όρθια γιατί δεν μπορώ να ξαπλώσω από καμία μεριά δεν παίρνω ανάσα ! Αυτά τα δικά μ νέα! Εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε ελπίζω να περάσει σύντομα τελείως! 

 

Μήπως είναι έντερο;;; Αφού είναι περιστασιακοί οι πόνοι είμαστε ακόμη καλά 😂

Κλεισούρα δεν λες τίποτα! Καλά και εγώ.,, οι πόνοι που είχα ήταν από το έντερο . Ακόμη και από κάτω γιατί πίεζε σε συγκεκριμένο σημείο! Ευτυχώς ρυθμίστηκε και όλα καλά 🧿🧿

ο μικρός είναι στο στομάχι την έχει κατά βρει εκεί! Και ξεκίνησα να  κοιμάμαι όρθια γιατί δεν μπορώ να ξαπλώσω από καμία μεριά δεν παίρνω ανάσα ! Αυτά τα δικά μ νέα! Εσείς;;

Αα αυτο με το εντερο παθαινω κ εγω ασε, περιστασιακοι πονοι αλλα ευτυχως πλεον το αναγνωριζω κ δεν αγχωνομαι!! Κ εγω εχω αρχισει να ζοριζομαι στον υπνο, δεν κοιμαμαι ακομα ορθια αλλα καποια βραδια κ εγω αγανακτω να βρω θεση να ειμαι καλα!! Για να γυρισω πλευρο; ασε αγωνας καθε φορα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα αυτο με το εντερο παθαινω κ εγω ασε, περιστασιακοι πονοι αλλα ευτυχως πλεον το αναγνωριζω κ δεν αγχωνομαι!! Κ εγω εχω αρχισει να ζοριζομαι στον υπνο, δεν κοιμαμαι ακομα ορθια αλλα καποια βραδια κ εγω αγανακτω να βρω θεση να ειμαι καλα!! Για να γυρισω πλευρο; ασε αγωνας καθε φορα😅

Ωραία είμαστε 🤣🤣🤣🤣 Τι να κάνουμε τα Ζουζουνακια μας αφού μεγαλώνουν και μας πιέζουν!!καλα να είναι και ας ζοριζόμαστε! Υπομονή κορίτσια τον φάγαμε τον γαιδαρο(που λέει και η παροιμία) 

αυτό με το έντερο το περναμε όλες τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε ελπίζω να περάσει σύντομα τελείως! 

 

Μήπως είναι έντερο;;; Αφού είναι περιστασιακοί οι πόνοι είμαστε ακόμη καλά 😂

Κλεισούρα δεν λες τίποτα! Καλά και εγώ.,, οι πόνοι που είχα ήταν από το έντερο . Ακόμη και από κάτω γιατί πίεζε σε συγκεκριμένο σημείο! Ευτυχώς ρυθμίστηκε και όλα καλά 🧿🧿

ο μικρός είναι στο στομάχι την έχει κατά βρει εκεί! Και ξεκίνησα να  κοιμάμαι όρθια γιατί δεν μπορώ να ξαπλώσω από καμία μεριά δεν παίρνω ανάσα ! Αυτά τα δικά μ νέα! Εσείς;;

Αα ισως ,γιατι η τουαλετα μου δεν ειναι κ η καλυτερη,εγω ευτυχως αριστερα κ δεξια κοιμαμαι ακομα τπυλαχιστον , αλλα η κοιλια ειναι τεραστια κ μεγαλωνει πολυ ακομα..βαζω κρεμα κ για ραγαδες πρωι βραδυ.δηλ εννοεις με μαξιλαρια πολλα πισω σου ..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παντου εχει αγαπη μου κορονοιο πλεον!! Τελος παντων, ευχομαι ολα να ειναι καλα!!

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ωραία είμαστε 🤣🤣🤣🤣 Τι να κάνουμε τα Ζουζουνακια μας αφού μεγαλώνουν και μας πιέζουν!!καλα να είναι και ας ζοριζόμαστε! Υπομονή κορίτσια τον φάγαμε τον γαιδαρο(που λέει και η παροιμία) 

αυτό με το έντερο το περναμε όλες τελικά! 

Χαχαχα αστα ζοριζει η κατασταση αλλα οπως λες μακαρι να ναι καλα τα μωρακια μας κ δεν βαριεσαι, θα τελειωσει κ αυτο😊 ναι λιγο πολυ ολες κατι εχουμε με το εντερο🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αα ισως ,γιατι η τουαλετα μου δεν ειναι κ η καλυτερη,εγω ευτυχως αριστερα κ δεξια κοιμαμαι ακομα τπυλαχιστον , αλλα η κοιλια ειναι τεραστια κ μεγαλωνει πολυ ακομα..βαζω κρεμα κ για ραγαδες πρωι βραδυ.δηλ εννοεις με μαξιλαρια πολλα πισω σου ..;

Ναι.,, κάθομαι στον κρεβάτι (Δεν ξάπλωνω,καθιστή είμαι ) και έχω πολλά μαξιλάρια δεξιά και αριστερά για να μπορώ να γειρω  Και να ακουμπήσω το κεφάλι!
Ποια κρεμα βάζεις;; Εγώ παλιά έβαζα τακτικά τώρα Όποτε θυμάμαι! Φοβάμαι επειδή πετρώνει και η κοιλιά Και το αποφεύγω ! 
δυσκοιλιοτητα εννοείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...